Fazer AMICA

Kā Jūs Ogres bērnu vecāki esat apmierināti ar bērnu ēdināšanu Ogres bērnudārzos , ko veic Fazer Amica?
Maksa par ēdināšanu tiek celta , bet kvalitāte nekāda .Pirmais ko bērns atnākot mājā prasa ,t.i gribu ēst ! Un vēl , tas jaunievedums , ka ja bērns nebūs bērnudāŗzā ir jāpaziņo jau līdz ieprikšējās dienas plkst.10 , kas ir neiespējami , ja bērns saslimst.
Pat Rīgas bērnudārzos maksa ir mazāka ... par ko domā mūsu pilsētas dome lobējot Fazer Amica intereses??????

Zane , 2007-01-04 15:12:31

Ko domā, ko domā... Ka tik pašiem nav jāmaksā un no kakla nost!!!

Ieva , 2007-01-04 15:43:26

Par ēdiena kvalitāti gan nesūdzieties, tā drīzāk ir labāka kā iepriekš, katrā ziņā ne sliktāka. Otrkārt, jūsu bērns pārnākot mājās prasa ēst ne tāpēc, ka viņam negaršo b/d ēdiens, bet tāpēc, ka viņš to neēd un neēd viņš tāpēc, ka neviens neskatās vai bērns ēd vai nē. Problēma šai sakarā ir nevis ēdienā, bet audzinātājā, kura pieļauj, ka bērns aiziet gulēt neiztukšojis pusdienu šķīvjus. Zinu to, jo pati esmu strādājusi b/d par auklīti un tagad studēju bērnu psiholoģiju. Lūdzu, jūs, izteikt tikai pamatotus pārmetumus, jo nav iespējams uztvert nopietni visu, ko saka 3-5 gadīgs bērns...

kate8 , 2007-01-04 22:28:22

par maksu gan piekrītu, taču cenas ceļas visur un šāda diskusija neko neietekmēs.

kate8 , 2007-01-04 22:29:12

kate8, kā tad lai tā audzinātāja piespiež bērnus iztukšot tos šķīvjus - piespiedu kārtā, vai?:)))) Ne jau visiem viss garšo!

Kriksis , 2007-01-04 23:03:58

ja bērnam garšo, viņš ne tikai visu apēd, bet prasa vēl...

L-ka , 2007-01-05 09:40:26

ziniet, kriksi, ja bērnam ļautu ēst tikai tad, kad viņš grib, tad viņš nekad nebūtu paēdis.

kate8 , 2007-01-05 12:27:58

kate8, runa nav par to, ka bērns ēd tikai tad, kad grib! Ja ēdiens nav garšīgs, tad to neēdīs ne bērns, ne pieaugušais. Vai varbūt Tu piedāvā jau no bērnības tam mazajam cilvēciņam iedzīt riebumu pret kaut kādu produktu?

Kriksis , 2007-01-05 17:03:34

Tu laikam esi bijis b/d un pagaršojis tur piedāvāto ēdienu? Par gaumi gan nestrīdās, bet es tur esmu strādājusi un ēdiens tur ir tiešām labs.

kate8 , 2007-01-05 18:15:53

Ну и как Fazer предлагает определять родителям за два дня заранее вирус/простуду и т.п. у деток, чтобы предупредить о непосещении? Может представители Fazer и г-н Барткевич и дама ,оотвечающая за огрские дет.сады и владеют такой методикой, так поделитесь же с родителями у которых НЕТ лишних денег что бы платить за то что их ребёнок НЕ был и Не ел в саду. МаразМ.
Для сравнения: В рижских садах питание стоит 1 лат и предупреждать необходимо желательно с вечера,в кр.случае , до 8 утра дня непосещения . И ничего не разорились....

А у Fazer главное Прибыль,ну так не надо было лезть туда куда вас не звали. Жадность вам имя. А про лобирование Fazer интересов огрской думой писали выше. Качество питания оставляет желать лучшего тоже, к тому же....

Laiks , 2007-01-05 18:31:12

ēdienam b/d nav vainas ,baro tur garšīgi,jautājums ir tikai,cik mammas darba nedēļas laikā vāra zupas,gatavo sautējumus.Bērns grib ēst to,ko pieradis:cīsiņus un citu gatavo ātri vārāmo,jo saku godīgi-vakarā man nav ne laika ne spēka tam visam ģimeniskam.

Liene , 2007-01-05 19:47:10

Kate!Cik sen atpakalj juus straadaajaat beernudaarzaa?Laiki mainaas,cenas celjaas un porcijas protams kljuust mazaakas,bet jaamaksaa vairaak.Izdariet secinaajumus...

I.S , 2007-01-05 23:59:09

Mani interesē,kāpēc tāda cenu starpība-Rīgā-1-1,15Ls ,Lielvārdē-1,20Ls ,Rīgas raj.-1,20Ls( ēdiena kvalitātei nav ne vainas),bet Ogrē-1,55Ls absurds-kas to nosaka.Kas,speciāli audzēti dārzeņi,exotiskie augļi,kas,KAS,KAS....
Vai tiešām,FAZERNIEKI kāšamo pilsētiņu atraduši? Jeb citur neņem pretī, un šeku veku Ogre paņem!?!!!
Es saprotu cenas kāpj,bet ne jau tik nežēlīgi jāuzceno b/d ēdināšana!

chikse , 2007-01-06 13:44:35

mana berna audzinatajas sapulce stastija,ka porcijas paliekot arvien mazakas un auklitei esot nepieciesamas zinamas iemanas, lai sadalitu edienu ' pa galvinam' . Citreiz tas skietot pat neiespejami. Ja bernam ir par maz, neko darit, nakas paciesties lidz nakamajai edienreizei. Ka likums launaga parasti ir teja un kaut kada vafele vai kaut kas tamlidzigs. Pagajusaja gada mans needajs tiri labi iztika, bet sogad vins nevar sagaidit vakaru. Vakara uzeiz pie ledusskapja.

ute , 2007-01-06 16:27:51

Ka tik Liene nav Liene Pētersone no FAZER Amica...

L-ka , 2007-01-06 18:36:22

Fazers launagā piedāvā, piemēram, kukurūzas pārslas ar jogurtu. Jogurts - 3l uz 24 bērniem... Tātad 125gr vienam bērnam. Kā jums šķiet, kā lai tā audzinātāja vai auklīte to nabadzību sadala??? Un tās vairs nav pārslas ar jogurtu, bet vienkārši apslapinātas pārslas.

Kriksis , 2007-01-06 19:32:10

Kauns par šo pilsētu un valsti! Peļņa, tas vēl būtu piedodams, bet kāda ir ēdiena kvalitāte? Svaigas gaļas nav nekad, tikai maltā, fasēta, ar termiņu pāris gadi(nedaudz gan pārspīlēju, bet nu apmēram), dārzeņi, augļi smirdot, brokastis? šķēle Fazer baltmaizes, lētā vārītā desa, tēja un tomāts, pareizāk sakot gan viena plāna plāna šķēlīte vai ūdenī vārīta biezputras piciņa! Būtu kaut PVD atļāvis vecākiem dot līdzi saviem bērniem kādu ēdienu, kā tas ir daudz kur pasaulē, nekas, ka maizītes, auglis un kāds dzēriens, bet vismaz pietiekoši.Mūsu grupiņā bērni ir pastāvīgā badā, to apliecina arī audzinātājas.ēdiens zwem jebkādas kritikas, arī apliecina audzinātājas, turklāt no vairākiem bērnudārziem. Un nav jau vainīgi pavāri, bet gan izejvielas, no kurām tas ēdiens jāgatavo.Bet par to pieteikšanu līdz 10 vispār ir smieklīgi, viņiem taču pārtiku piegādā uzreiz veselai nedēļai, ne jau katru dienu!Kārtējā peļņa.Pretīgi.Un pats foršākais ir tas, ka visi te tik komentē visai sašutuši, bet neviens neko nedara.Un nākošajās vēlēšanās atkal ievēlēs tos pašus brīnumus.ko darīt ka esam tik tizli :))

zebra , 2007-01-06 22:39:08

zebrai
Tizli esam, kā Jūs izsakieties, piekrītu. Bet, diemžēl, viss mūsu valstī vēl arvien tiek pirkts par naudu. Kad protestējām pret Fazer pakalpojumu ieviešanu bērnudārzā, Domē jau viss bija izlemts (lasi, samaksāts), tāpēc atdūrāmies kā pret sienu. Vai tiešām jūs domājat, ka tagad, kad Fazer jau pārņēmis gandrīz (vai varbūt visu?) Ogres bērnudārzu ēdināšanu kaut kas mainīsies? Vajadzēja protestēt tad, kad solīja debesmannu, nevis tagad, kad jau ir par vēlu. Kur tad bija visi sašutušie vecāki? Vai nelikās dīvaini, ka mistiska firma bez kāda konkursa pārņems visu Ogres b/d ēdināšanu?

mamma , 2007-01-06 23:31:27

Lienei,kura varētu būt Liene Pētersone no Fazer Amicas.ES, jums cienīta kundze ieteiktu padzīvot pa nedēļai katrā no pilsētas b/d un pavērot kā jūsu firmas izvēlēto un gatavoto ēdienu ēd bērni.Un ja jums ir tāda iespēja tad sākiet lūdzu ar ar tiem b/d kur ir mazo bērnu grupiņas (1,5- 2g.v., 2-3g.v.).Pieļaujot iespēju, ka jums pašai arī ir bērni domāju, ka redzētais kā bērniņi ēd, jums liks padomāt, un nudien pieļauju iespēju ,ka jūs nevēlētos, lai jūsu bērni būtu to bērnu vidū kam būtu jaēd šāds ēdiens.

mamma, kura ir auklīte b/d , 2007-01-08 10:51:49

mums skolaa ari pasniedz no shis firmas.ediens ir nedams !

madariņa , 2007-01-08 15:05:35

Ziniet a man jau par Fazer Amica firmu vispār riebjas klausīties un lasīt. Riebīga firma un viņu attieksme pret mums vecākiem un bērniem.Šai firmai nu nekā laba vēlēt negribētos.Ceļas, ceļas visam cenas arī dārziņam, apnicis jau pelni cik pelnīdams atkal par kautko jāmaksā vairāk. Normāli tagad pa diviem bērniem 66 lati menesī jāatdod par iešanu dārziņā.Daudzbērnu ģimenēm jāmaksā tikai 50% , tā kā visvairak atkalv cieš ģimenes kurās aug divi bērni jo tiem priekšrocības nav nekādas.

:( :( , 2007-01-08 18:16:40

Tas, kādu ēdienu saņem skolā vai bernudārzā, ir ļoti atkarīgs no pavāra. Jāatzīst, ka b/d, skolas ēdnīcu gatavotais ēdiens izplata smaku pa visām telpām. Daždien, ierodoties darbā no rīta, knapi varu paspert soli, lai nesamestos šķērna dūša. Un tā visas dienas garumā. tas tikai pierāda to, ka nav sakārtotas arī virtuves tehniskās lietas- ventilācija un palīgtelpas."Strautiņa" jaunā pavāre gatavo negaršīgu ēdienu. Mācību gada sākumā izmantoju ēdnīcas pakalpojumus, bet pēc dažām reizēm, kad atkārtoti saņēmu nekvalitatīvi sagatavotas pusdienas, esmu atteikusies. Arī daži kolēģi ikdienā ēdnīcā neēd. Man jābrīnās, kā b/d auklītes, audzinātājas un vecāki nav sākuši protestēt, kā arī privātskolas skolēnu vecāki. Ļoti daudz ēdienu tik gatavots no pusfabrikātiem, jo virtuvē nav attiecīga aprīkojuma, lai to izdarītu uz vietas. nezinu, liekas ka visi un visur cīnās lai mazāk lietotu pusfabrikātus, bet te pat kartupeļu pankūkas vestas no aizjūras. Mēs mājās, jau tā savas aizņemtības dēļ šad tad grēkojam, bet ja tas notiek ikdienā un vēl mazuļiem to baro.... 1.vidusskolā tas ir zem katras kritika, jo ēdienu uz vietas negatavo, to atved no kādas citas skolas. Kā gan tas var būt silts,ja tas jau vismaz 3 reizes pārlikts un uzlikts. 1-4. klašu vecākiem nav nekādu iespēju un izvēles saviem bērniem sniegt alternatīvu. Vai nu ēd vai nu nē.....bet nav jau tikai problēma ar Amicu. Diemžēl turpinās jau daudzus gadus atpakaļ samilzusī problēma ar ēdināšanas firmu, kura apkalpo arī vidusskolas otrajā ēdināšanas blokā vecākos skolēnus. Es uzskatu, ka tā ir negodprātīga attieksme pret savu darbu un skolu, skolēniem un protams- vecākiem.

učene , 2007-01-20 18:29:35

Naudas kāre ir daudz lielāka par sirdsapziņu.Vai tiešama nevienam nav bailes tīšu prātu bojāt veselību mazajiem bērniņiem, saka jau, ka mūsdienās nodarītais pāri citiem ļoti ātri nāk atpakaļ pašiem un ģimenes locekļiem .

vecmāmiņa , 2007-01-31 12:43:30

Vajag savus bērnus mācīt ēst normālus ēdienus, neviss čipsi un kola, bērns atnākot b/d nezina kas ir zupa, skatās kā uz kaut ko.... neviens bērns b/d nav palicis nēdis, tās ir vecāku slimās iedomas, būtu labāk saviem bērniem mācījuši, ka b/d jāklausa skolotāja un auklīte un jāēd garšīgais ēdiens par ko vecāki maksā pietiekoši lielu naudu, un tie kas raksta par maksas atšķirībām Rīgā un Ogrē vajadzētu saprast ka tā ir atkarīga no tā cik Ls sedz pašvaldība, neticu ka bērnu vecāki kas ir uzņēmēji dod kādam kaut ko pa velti, tāpēc arī Fazeram tas nav jādara- manas domas, bet par jaunām ģimenēm jārūpējas pašvaldībām!

boba , 2007-02-27 22:39:57

1Cepums+Jogurts 125gr, piena zupa+vafele, cīsiņš+zaļie zirņi(1tējk.), 1pankūka, 1 šokolādes sieriņš utt. Vai nav labas ēdienreizes!!!!! Ko tad mīlīši brīnaties,ka bērni 7-nos vakarā grib ēst......

Akela , 2007-02-28 10:42:14

Boba! Neuzskati vecākus par sliņķiem un neprašām gatavot ēdienu.Jā,arī man ir gadījies,ka esmu vēlu no darba mājās un iedodu bērniem vakariņās tēju ar maizi,vai to pašu desu.Pamatā es gatavoju normālas vakariņas (vīrs arī mīl labi paēst un nav no ģimenes aizmucis,tātad arī tas ir rādītājs).Ēdienu gatavoju vakariņās,izejot b/d ēdienkartes,kuru var izlasīt grupiņā.Bet ir taču vēl brīvdienas,svētki,tajās dienās mājās jāēd vairākkārt.Bērni ļoti labi zin,kas ir zupas,kartupeļi,gaļa,salāti.Tā ir taisnība,ka b/d no rītiem vedot bērnu uz dārziņu smird koridors no virtuves smakām.Interesanti,kas tie par produktiem? Liekas,ka cilvēks,kas te runā par to,ka bērni nezin,kas ir zupa utt.varētu b't Fazer darbinieki,jo viņi to regulāri uzsver vecāku sapulcē.Pavāre nevienmēr ir vainīga pie ēdiena kvalitātes,jo pieļauju domu,ka tie ir produkti.Un ,ja Fazer meitenes uzspiež savas prasības normu ievērošanā.Un kur ir pavāres sirdsapziņa? Paša savas domas stāsta savām paziņām ,ir gadījums,jo dzirdēju pati ar savām ausīm.Viņas tak raustās no Lienes,dreb kā apšu lapas.Kamēr mēs vecāki atklāti par to nerunāsim un neiesim uzbrukumā,tā tas arī paliks.Fazer vispirms izrēķinās algas ,peļņu un tie santīmi,kaS paliek-bērnu ēdināšanai.

arī mamma , 2007-02-28 21:12:50

Mammai taisnība,vecākiem trūkst uzņēmības stāties pretim tādam monstram kā Fazer Amica.

kate , 2007-02-28 22:04:39

Vai šie neapmierinātie vecāki pēc palīdzības ir griezušies pēc palīdzības skolu valdē pie dakteres Pušmucānes? Mutiski jau var daudz runāt,rakstiet iesniegumu.

jautājums , 2007-02-28 22:11:19

Bērnudārzos tiešām nav nekas īsti labs...arī citās ēdināšanas vietās,ko pārvalda Amica....par to visu piekrītu....Arī pašai ikdienā nākas baudīt viņu sagatavoto maltīti.....un nevienmēr esmu apmierināta....
Bet kādēļ jābrūk virsū cilvēkam, es domāju Lienei Pētersonei, par ēdienu kvalitāti un devām.....???
Vai tad viņa to visu nosaka??? Vai no viņas viss ir atkarīgs????
Vajag padomāt pirms nepamatoti brauc virsū.....

optimists , 2007-04-24 14:32:48

es miilu muusu skolu lai kaada vinja arii buutu

ziniite , 2007-10-29 14:22:15

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet