Gēla nagi Ogrē

Taa kaa mana manikiire, kas man taisiija geela nagus paarvaacaas uz Riigu, mekleeju jaunu meistari Ogree. Buutu ljoti jauki dzirdeet kaadas atsauksmes par manikiireem, kaa straadaa, pie kuras labaak neiet un kaadas naudinjas njem?
Veel interesee profesionaalaa izdoma un materiaali ar kaadiem straadaa?
Maneejai bija IBD geels, ko atzinu par labu esam un vienmeer milziiga izveele ar dazaadiem spiidumiem, un visaadiem citiem raibumiem, ko iestraadaat geelaa :)

Anna , 2007-01-04 06:21:30

Ja patik spidumi ir jaaiet pie Tanjas uz "Katriinu". Taa luuk!:)

JollyLolly , 2007-01-04 14:41:34

vienīgā, kuras uzliktie nagi man turas ka vajag ir Ilze no Desire un patik man loti ka vina strada! bet vina nevis ar IBD bet ar caterine

hrju , 2007-01-10 09:05:47

Visslabakie nagi ir DUOBLE BEAUTY centrā , kvalitatīvi, atri, professionāli. Es SAJŪSMĀ-A-A!!!
Gēli arī pēc izvēles: IBD, Catherine, Vācu Pretty noble. Cenas lētas. Pati esmu manikīre, un diezgan piekasīga, bet ja pat man patīk ...

Margo , 2007-03-08 14:54:28

tolks no tiem nagiem? tāpat nokrīt....

amok , 2007-03-08 16:43:33

"Pie Vēsmas" Ļena, vnk ideaala manikiire, nagus liek profesionaali, aatri un kvalitatiivi

es , 2007-03-08 17:44:01

Margo, sūd.... manikīre tu esi, ja pati sev nevari nagus uzlikt :) Vai arī esi doublebeauty pārstāve un taisi haļavno reklāmu :) Redzēju tās manikīres, skuķiem labi ja divdesmit gadi apritējuši, nesen tik iemācījās vīlēt....

x , 2007-03-08 17:56:55

ir jau cilvēki k
A























Mīlīte X -īte ! Dažkārt tās divdesmitgadīgās iliek kloķi tām pārgudrajām vecenēm,bet ir jau gudrītes kas neko vairāk par sūd...nav .saskatījušas,kur nu vēl izbaudījušas?!!!Vai mīlītei šodien tulpīte neķēra vai bučite izpalika,ka tik nīgra???

pincīte , 2007-03-08 22:01:57

ļena,cik es zinu, ir arī krutākā tenku vācele, bet mums jau tas patīk....

kiika , 2007-03-09 00:02:09

Vairākus gadus eju pie Valdiņas Kūrmājā, 2. stāvā, man jau patīk.Izvēle, ļooti labas cenas, kvalitatīvi, nagi turās ļoti labi.

Pupa , 2007-03-09 09:05:13

Man ir ļoti skaisti nagi, gribi paskatīties? Tiksimies... ļoti drošas mēs esam kad bespersoniski rakstam netā... Es domāju ka šeit mes rakstām savas domas, pieredzi. Un ne vis spļaudamies kā mazi bērni.

Margo , 2007-03-16 13:05:08

gribu uzlikt nagus... ko labāk .. gēlu wai akrilu? kur uzlikt? un cik maksā? lūdzu pasakaiet.. ļoti steidzami...

*miilulle* , 2007-06-01 22:01:33

Varbut kads man ieteiktu, kur Ogre liek labi gela nagus un ne dargi?

zuze , 2007-06-27 18:10:32

MEITENES! MAN LIEK NAGUS MEISTARĪTE iNETA NO ķEGUMA - ĀTRI, PERFEKTI UN AR IZDOMU DIZAINA JAUTĀJUMĀ. DROŠI VARAT DOTIES UZ MĀLKALNES - 7 ,SALONU ''LAURA'', TUR VIŅA ARĪ BŪS!

Antra , 2007-09-17 18:34:51

ejat uz DEA pie sašas-kvalitatīvs darbs un ilgi turas.

SIMONA , 2007-10-13 18:47:45

es ogre esmu izgajusi loti daudzus salonus,bet apstajos pie Katrinas,man patik!!!!

sandra , 2007-11-14 12:22:55

Man patīk "Renātē", biju izmisumā (nekvalitatīvi veikta korekcija) un manikīrīte pat atbrauca brīvdienā no Lielvārdes un saveda kārtībā. Paldies meitenēm par laipno (neuzspēlēto) attieksmi un atsauksmi.

Jolanta , 2007-11-16 16:17:25

Nu, par DoubleBeauty. Lieku nagus jau 4 gadu un tik SLIKTI kā man tur uzlika Rima(ja nekļūdos vārdu). Ārprāts, paldies dievam, ka pēc 2 dienām tiku pie citas manikīres. Šausmas.

, 2007-12-13 18:52:00

vai kāda manikīre nevar palīdzŗt es lieku nagus,taču pēdējā laikā tie neturās,pareizāk sakot lobās.ko man iesākt no kā tas varētu būt?

zane , 2008-02-22 17:27:02

Lieku nagus Lielvārdē pie sevis un varu arī pie klienta iet, strādāju ar DABĪGU gēlu no NEWAYS firmas, kurš elpo.
Ja ir interese, rakstiet santa_lubgane@inbox.lv

ķirsītis , 2008-07-02 18:44:28

cau! pasakat luudzu kur ogree var pieaudzeet gela nagus,ja man ir 13(zinu kad tas ir par agru,bet tomeer skaisti) :) ielu,salona nosaukumu. apmeeram cik tas vareetu maxat?

sushi , 2008-09-07 19:30:34

kaa var izveidot jaunu diskusiju?

sushi , 2008-09-07 19:31:21

jus esat idiotenes

m , 2009-01-06 13:18:19

njā...katrā diskusijā atrodās pa kādam īgnam pukstim - nekad neņemu tādus galvā... :D

pfu , 2009-01-07 10:34:54

:)

k , 2010-01-31 22:03:29

a vel saka ka cilviekiem nau naudas!SIMONA DEVUSKA MOEJ MECTI!uz vinju ja paskatas neko vairs negribas!!!

aaaa , 2010-02-01 09:23:24

Es palieku uzticīga Donates manikirām.Kvalitāte nekad nav pievīlusi.

luīze , 2010-02-01 12:10:01

а сколько стоит наростить ногти?

rqBG , 2010-02-02 08:19:35

ти што из леса вилезла?

x , 2010-02-02 11:56:48

20337644,vardu nezinu,bet ta ir vieniga meitene,kas piekrita nemties ar maniem mazajiem nadziniem un formas ,visi saloni,pat riga negribigi un ogre vispar atteica:(paldies shai meitenei un noteikti ieshu pi vinas vel..

signe , 2010-08-20 09:19:30

Laura, Jaunogre, 26525008
http://www.draugiem.lv/dagijs.lv

dagijs.lv , 2011-09-29 17:26:47

tagad nesen biju HELIOSā patika jauna meistere Vika

marita , 2012-02-15 12:49:26

Hello,

Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai izpildītu savu sapni par būtisku biznesam? Vai jums šobrīd ir nepieciešama aizdevuma iegādāties savu sapņu māju? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai kāda cita iemesla dēļ? Vai jums ir pagriezts uz leju, jo to augsto tarifu banku un citas prasības? Tad uztraukties nav more.We piedāvājam biznesa aizdevumu, parādu konsolidācijai aizdevums, hipotekāro aizdevumu, personas aizdevums, auto aizdevums, students aizdevums, lauksaimniecības kredīts, celtniecību un visa cita veida aizdevumu ar 3% gada procentu likmi.

Sazinieties ar mums tagad vairāk informācijas par mūsu pakalpojumiem.
pa e-pastu edward_harryfinancefinanceplc@yahoo.com~~V paldies.

Sveicieni,
Edward Harijs

Edward Harry Finance Plc , 2012-07-19 04:14:00

Sveicinatas meitenes, pieaudzeju Géla nadzinus kvalitativi skaisti dizaini decembra menesi akcija jaunajiem klientiem nav dargi rakstiet lai pieteiktos bizness21@inbox.lv

meistarite , 2012-12-07 12:46:12

Vai Pārogrē ir kāda laba meistare, kas kvalitatīvi liek gēla nagus?

saulite , 2012-12-14 18:18:18

Aizdevums Piedavajums

Kredīta pieteikums par zemu procentu likmi 3% (nopietns kandidāts), ja ir interese sazinieties ar mums tagad: mrsclaraloancompany@gmail.com šādu informāciju zemāk.

Pilns nosaukums:
Valsts:
Kredīta summa:
ilgums:
Tālrunis:

mrsclara

mrsclara , 2015-04-09 11:28:34

Cienījamais klient, es esmu Mrs George Winston, Makerting direktors Sky Financial Company Limited ..
Vai esat noguris meklē aizdevumiem un hipotēkām, tu esi bijis noraidīts pastāvīgi jūsu bankas un citas finanšu iestādes, mēs piedāvājam jebkura veida aizdevumu privātpersonām un juridiskām struktūrām zemām procentu rate.If jūs interesē, ņemot kredītu, justies brīvi sazināties ar mums šodien, mēs apsolām jums piedāvāt labākos pakalpojumus ever.Just dod mums izmēģināt, jo tiesas process būs pārliecināt jūs.
Kādas ir jūsu finanšu vajadzībām?
Vai jums ir nepieciešams biznesa kredītu?
Vai jums ir nepieciešams personas aizdevumu?
Vai jūs vēlaties iegādāties auto?
Vai jūs vēlaties, lai refinansēt?
Vai jums ir nepieciešams hipotekāro kredītu?
Vai jums ir nepieciešams milzīgs kapitāls, lai sāktu savu biznesa priekšlikumu vai paplašināšanu? Vai esat zaudējuši cerību un jūs domājat, ka nav nekādas izejas, un jūsu finanšu slogs joprojām pastāv?

Sazinieties ar mums pa mrsgeorgewinstonloancompany@gmail.com

1. Pieteikuma iesniedzēja vārds ..............
2. DZĪVOJAMĀ COUNTRY ............
3. dzīvesvietas adrese: ........
4. Uzņēmuma adrese: ..................
5. AGE: ..........................
6. Nodarbošanās: ................
7. aizdevuma summa VAJADZĪGA ..............
8.Loan ilgums ..............
9. aizdevuma mērķi: ............
10. Tālruņa numurs: ..........
11.LOAN ILGUMS ................

Aizpildiet VIRS informāciju un nosūta
IT kontaktinformācijas zemāk:

PIEZĪME: Visi atbilde jāsūta tieši: mrsgeorgewinstonloancompany@gmail.com

Mrs George Winston , 2016-06-27 03:55:56

Sveiki, Tas ir informēt sabiedrību, ka Jeļena Fedosejeva kundzei cienījama privāta aizdevējs ir atvērts finanšu iespēju visiem, kam vajadzīga nekādu finansiālu palīdzību. Jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai nepieciešama mājas aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir noraidīts ar bankas un citas finanšu iestādes? Redzēt ne tālāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas. Mēs nodrošināti aizdevumi 2% procentu likmi privātpersonām, uzņēmumiem un sabiedrību skaidrā un saprotamā veidā un conditions.100% garantēta, sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: (JELENAFEDOSEJEVALOAN@GMAIL.COM)

JELENA FEDOSEJEVA , 2016-11-17 12:28:20

Laba diena

Vai jums ir nepieciešams kreditu?
Vai jus interese iegut jebkada veida kreditu?
Vai jus finanšu uztrauc? Vai jums ir nepieciešams kredits, lai nomaksatu savu paradu un rekini ?, email
Mes velamies dot no aizdevuma, kam kadreiz, ka ir nepieciešama aizdevuma zema procentu likmi 2%, mes dodam no aizdevuma no vismaz 5,000.00 USD lidz maksimalajiem 100 miljoniem dolaru, marcinas, eiro, Ja ir interese, sazinieties ar mums pa e-pastu: jsemkffloaninvestment@gmail.com
Ieinteresetie aizdevumu prasitaji aizpildit un atgriezt zem borrower`s aizdevuma informaciju par parskaitijuma apstradei:

(Aiznemeji INFORMACIJA)

Pilnais vards:......................
AGE .............................
GIMENES STAVOKLIS..................
Kontaktinformacija Adrese: ................
Valsts .........................
Talrunis: ..........................
Nodarbošanas: .....................
Meneša ienakumi:.........................
Religija: ..............................
Tuvako radinieku: .......................
(Informacija par kreditu)
Summa nepieciešams ka Loan: ..........
Aizdevuma ilgums: ..................
Nodrošinajums: .....................
atmaksas režims: meneša vai gada ...............
Vai esat prasijis aizdevumu pirms? ...................

Thanks ka mes gaidam jusu atri stradat.

Ar laba velejumiem,
Jeff Michael

Jeff Michael , 2017-01-14 18:19:47

Sveiki, Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka Jeļena Fedosejeva kundzei cienījama privāto aizdevējs aizdevumus atvērts ekonomisku iespēju visiem tiem, kam nepieciešama jebkuru finansiālo palīdzību. Jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai nepieciešama mājas aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir pagriezts pa bankām un citām finanšu iestādēm? Redzēt ne tālāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas. Mēs nodrošināts aizdevumus 2% procentu likmi privātpersonām, uzņēmumiem un sabiedrību ar skaidros un saprotamos vārdos un conditions.100% garantētās, sazinieties ar mums jau šodien pa e-pastu: (JELENAFEDOSEJEVALOAN@GMAIL.COM)

jelena , 2017-03-26 19:26:18

Sveiki,
Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu ??? Vai jums parādā? Vai jums ir slikta kredītu? tu esi bijis noraidīts bankas, jums ir nepieciešams kredīts, lai uzsāktu uzņēmējdarbību ar savu ?, Mēs dodam aizdevumus cilvēkiem, neskatoties uz viņu nabadzīgām / slikta kredītu rādītājus. Mēs dodam out gan biznesa un personīgo aizdevumiem ar ilgtermiņa un īstermiņa ilgumu jūsu izvēles ar zemu procentu likmi 2% gadā vismaz atcelt privātpersonām, uzņēmumiem .. Mūsu aizdevums programmētājs ir ātrs un uzticams, piemēro šodien un saņemt tūlītēju lauka back.Our aizdevumi ir labi apdrošināts, 100% garantēta, un klienti ir pārliecināti maksimālu drošību. Plašāku izmeklēšanas sazinieties ar mums, izmantojot mūsu e-pasta adresi: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM) un saņemt savu aizdevumu šodien.
Magret kundze James MD / CEO
E-pasts: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM)

magret james , 2017-05-21 15:15:05

We are Providers of all types of BG and SBLC with the best workable procedures. Our BG/SBLC ranges from MT799, MT760,(Both

two way confirmation), MT103/23, MT103 (Both can be one way confirmation and two way confirmation) in USD and EUROS.

Issuing Bank ranges from Top world 25 banks with face value ranging from 1M EUROS/USD to 5B EUROS/USD

BROKERS ARE WELCOME & 100% PROTECTED!!!
Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and cases to our attention and in complete confidence

we will work together for the benefits of all parties involve

For further details contact us with the below information Thank you.

Contact Person: Mr. Tommy Champion
Email: dignityfinanceplc@gmail.com
Skype ID: dignityfinanceplc@gmail.com

Tommy Champion , 2018-05-23 18:27:42

We are authorized Financial consulting firm that work directly with
A rated banks eg Lloyds Bank,Barclays Bank,hsbc bank etc

We provide BG, SBLC, LC, LOAN and lots more for client all over the world.

Equally,we are ready to work with Brokers and financial
consultants/consulting firms in their respective countries.

We are equally ready to pay commission to those Brokers and financial
consultants/consulting firms.

Awaiting a favourable response from you.

Best regards
WALSH SMITH, ROBERT
email : info.iqfinanceplc@gmail.com
skype: cpt_young1
Tel contact: +447031968934

Walsh , 2018-08-07 09:22:49

We Facilitate Bank instruments SBLC for Lease and Purchase. Whether you are a new startup, medium or large establishment that needs a financial solution to fund/get your project off the ground or business looking for extra capital to expand your operation,our company renders credible and trusted bank guarantee provider who are willing to fund and give financing solutions that suits your specific business needs.

We help you secure and issue sblc and bank guarantee for your trade, projects and investment from top AA rated world Banks like HSBC, Barclays, Dutch Ing Bank, Llyods e.t.c because that’s the best and safest strategy for our clients.e.t.c

DESCRIPTION OF INSTRUMENTS

1. Instrument: Funds backed Bank Guarantee(BG) ICC-600

2. Currency : USD/EURO

3. Age of Issue: Fresh Cut

4. Term: One year and One day

5. Contract Amount: United State Dollars/Euros (Buyers Face Value)

6. Price : Buy:32%+1, Lease: 4%+2

7. Subsequent tranches: To be mutually agreed between both parties

8. Issuing Bank: Top RATED world banks like HSBC, Barclays, ING Dutch Bank, Llyods e.t.c

9. Delivery Term: Pre advise MT199 or MT799 first. Followed By SWIFT MT760

10. Payment Term: MT799 & Settlement via MT103

11. Hard Copy: By Bank Bonded Courier


Interested Agents,Brokers, Investors and Individual proposing international project funding should contact us for directives.We will be glad to share our working procedures with you upon request.



Name: Muhammed Emir Harun

Contact Mail :info.financewizardltd@gmail.com

Skype: info.financewizardltd@gmail.com

Muhammed Emir Harun , 2018-12-19 16:22:10

We can deliver financial services instrument(BG/SBLC/MTN/DLC/LC) at affordable price to our customers in other to derive maximum utility. We understand that finding the right company to provide financial instrument is not easy. We are certified financial company that delivers banking instrument for lease which we adhere to our terms and condition. Over 96% of our clients are satisfied with our work whether it is business or financial service.

Once transaction is in progress, we ensure we keep you posted on the progress of your paper. We also get you connected to the provider for personalized service. Instead of stressing yourself out looking for financial instrument or company why not let professional like us deliver financial instrument to you within the time frame required by you.
BROKERS ARE WELCOME & 100% PROTECTED!!!

For further details contact us with the below information....

Contact Email:mishraexclusivefinance@gmail.com

Skype:mishraexclusivefinance@gmail.com

Mishra Nandan , 2019-07-01 20:11:10

If you are seeking a Bank Guarantee (BG), SBLC for Lease or Purchase, we are the best financial institution to help you to secure verifiable and easily monetized BG, SBLC and other financial instruments. we are a group of experienced bankers, seasoned brokers with years of experience in the financial instrument industry. We deal directly with reliable Providers of BG, SBLC, MT109, MT799, MT760, Sale and Lease of Financial Instruments issued by Top rated global banks.

Our procedure is TIME SAVING and transparent. With us, you can secure any denomination of BG / SBLC from 10M to 10B (EURO / USD) in time for use in Heavy / Light project financing anywhere in the world.

Basically, we are here to help you move your business to the next level.

Anticipating your interests,
Email:aafinancialconsultantltd.uk@gmail.com
Skype:d65e4bb0261e5ece

Kelvin Faiz , 2020-01-21 15:06:55

We offer certified and verifiable bank instruments via Swift Transmission from a genuine provider capable
of taking up time bound transactions.

FOR LEASING OF BG/SBLC
MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M
LEASING FEE = 4%+2%

FOR PURCHASE OF FRESH CUT BG/SBLC
PRICE = 32%+2%
MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M

Our BG/SBLC Financing can help you get your project funded, loan financing by providing you with yearly. RWA ready to close leasing with any interested client in few banking days

Name :ivan john

Email :psafinanceplc@gmail.com

ivan john , 2020-10-27 14:18:40

GENUINE BANK GUARANTEE(BG) LETTER OF CREDIT(LC) BUSINESS LOAN AND STANDBY LETTER OF CREDIT (SBLC)
AT THE BEST RATES AVAILABLE

We offer certified and verifiable bank instruments via Swift Transmission from a genuine provider capable
of taking up time bound transactions.

FOR LEASING OF BG/SBLC
MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M-10B
LEASING FEE = 4%+2%

FOR PURCHASE OF FRESH CUT BG/SBLC
PRICE = 32%+2%
MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M-10B

MONETIZATION LTV 80%

LOAN INTEREST RATE:3% OF THE TOTAL FACE AMOUNT

Our BG/SBLC Financing can help you get your project funded, loan financing by providing you with yearly. we ready to close leasing with any interested client in few banking days
Email : financeandstrategyltd@gmail.com
Skype:goldencrow59

Rand Alan , 2021-01-03 13:42:05

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet