Katru gad' no jauna..

KURŠ UN KAPĒC, izvēlas un izrotā tik neglītas eglītes pie Ogres kultūras nama? Man jau liekas, ka diezgan smieklīga šogad ir tā eglīte. Izskatās, ka kāds naktī pa tumsu kaut kur mežmalā pirmo eglīti kas bija, to arī nozāģēja un uzslēja pie Kultūras nama. Un tas kas rotāja, sameta pāris mirgojošās virtenītes un viss :(
Vaitad nevarēja vismaz šogad pacensties dabūt skaistu eglīti? Jaunā Kultūras nama fasāde nu galīgi neiet kopā ar to plukatu kas tur mirdz. Domāju jau, ka šogad, tā kā Kultūras nams mums tik smuki izremontēts tad eglīte arī būs pieskaņota tikpat glauna, BET nekā.., laikam naudiņas pietrūka.. nu neko, VARBŪT tad nākamgad būs kkas labāks.

zapline , 2010-12-06 14:16:46

pilnīgi piekrītu ;)

... , 2010-12-06 14:41:53

kāds laikam pamatīgā pāl ī bija ka zāģēja. inčanti ko Galvenais mākslinieks saka par šī gada Ogres rotājumiem un eglīti. > a Stašāna kungs. fui., liels fuyi. nekā sakarīga nav redzēta šogad vēl.viss vecs ar izdegušām lampiņām. Jā Egle ir parodij a par egli.
Nu kāda vadīšana, tāda dzīvošana. skumji.
Varbūt tomēr? ko var labot?

daba , 2010-12-06 15:30:40

Piekrītu. Katru gadu izcili neglīta egle. Daudz esmu citās pilsētas un nevienā nav uz pusi tik neglīta kā Ogŗē. Pieprasu atbildību no vainīgajimem

Klucis , 2010-12-06 15:55:11

VarbutOgres kalpiem pajautāt Ušakova kungam ,kur viņš Rigai tik smukas eglītes dabūn :D

vax , 2010-12-06 16:19:38

Kāda ir kultūras centra vadītāja tādi viņas pasākumi un egles pie kultūras centra :)

HA , 2010-12-06 16:51:49

Egle,kā egle,droši vien mežā augusi,bet tiem kam nepatīk,viņi paši nezina,ko grib,viss viņiem ir slikti,paši nekā nedara,tikai kritizē.

Mēs , 2010-12-06 18:09:53

Arī mēs Ogrēnieši gribam tādu skaistu egli kā rādīja Siguldā

miss , 2010-12-06 21:03:24

Tas, ka egle mežā augusi, to jau visi zina. BET to, ka mežā aug dāaaaudz skaistākas egles par to, kas atrodas pie Kultūras nama - TO noteikti nezināja tie, kas par to bija atbildīgi! :)
Un es zinu ko es gribu. Es gribētu, lai Ziemassvētkos ejot garām Kultūras namam ir skaista, glīti izpušķota eglīte, nevis kā tagad "cap ļap" ar lampiņām apmesta kaut kāda tur nebūt.. EGLE.

zapline , 2010-12-06 23:20:00

pilnīgi piekrītu, katru gadu egle pie kultūras nama ir kaut kāda parodija...vājprāts..šogad skaista eglīte bija pie Mūzikas skolas, un arī pie kūrmājas...pat mazā eglīte blakus kultūras namam pmājas pagalmā bija miljons reižu skaistāka!!!
Vai tad tiešām dome nevar skaistu egli sarūpēt??? Ok, viņi izmanto daudzas mazas eglītes, bet...tuvplānā skata nekāda īpašā..varbūt, ja saliktu daudz, skaistas lampiņas, kas mirgotu, būtu skaisti. ..eglīte būtu no daudz, daudz lampiņām, nevis vienas garas ķeskas, uz kuras ir desmit blāvas lampiņas...bāc, kaut jiskā nopirktu par 0.99Ls 30 komplektus lampiņas, un tā būtu skaistākā egle Ogrē...bet protams, ka nauda jau jāiebāz savā kabatā..gan jau, ka dokumentos ir ierakstīts, ka šogad vajadzējis jaunas lampiņas...un ne jau par 0.99Ls pirktas, bet gan jau par pāris simtiem...vispār Ogre ir nolaista līdz pēdējam...nezinu nevienu citu pilsētu, kurā galvenā pilsētas iela, pa kuru kursē autobusi būtu tādā stāvoklī...nav svarīgi remonts vai neremonts, ielas nemainās...gada laikā mana mašīna ir kļuvusi par lūzni skaisto Ogres ceļu dēļ!!

Japs , 2011-01-31 12:02:21

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet