Apkalpošana

Iepērkoties veikalā Domoextra Ogrē 25.11.10 mani šokēja veikala vadītāja vārdā Ilze(laikam). Tas ,ka vadītāja oda pēc alkohola ,nesakarīgi runāja,nelaipna..pajautājot palīdzību murmina zem deguna,nevaru saprast ko es tādu pajautāju,ka acis griež uz otrādi...šausmas!
Tāpēc es saprotu,kāpēc veikals ir tik nekārtīgs,atrast un saprast kaut ko nav iespējams.
Nesaprotami ir tas,kā augstāk stāvošie pieļauj,ka tādi darbinieki atrodas darba vietā,kur visu dienu jāapkalpo pircēji>Tas bojā veikala tēlu!
Ieteiktu vadībai padomāt par šādiem darbiniekiem!

Alise , 2010-12-03 09:40:35

Alise aizmirsa pateikt kad viņa ir kolēģē Ilzei un vēlās Ilzes amatu :)

Kā tā , 2010-12-03 10:43:36

kur tik ilgi to sašutumu, žulti Alis-īt, glabāji??? Veselu nedēļu?!!!. 25.ajā piefiksēji, 3.ajā ieklabināji?

ne-smiekls , 2010-12-03 11:01:16

ha ha haaa kaarteejaa skaudiigaa vai arii greizsirdiigaaa:)-tak ej pa taisno pie vadiitaaja Alise-ko taisi par apsmieklu sevi internetaa:D:D:D-sviests-tādas duras uz sārta dedzināt!

to Alisei , 2010-12-03 12:04:56

Ja jūs zinātu,kādas algas tur ir,tad neteiktu vis- grib viņas amatu. :D A kura tur ir vadītāja? Tā blondā,apaļīgā?

ha ha , 2010-12-03 13:39:32

Uz amatu rinda nestāvu.Paldies ir savs darbs.Vienkārši es vēlos normālu apkalpošanu.

Alise , 2010-12-03 14:39:49

Alisīt, vai tev visas dienas ir ROZĀ? Tu gribētu lai tavam tuvam cilvēkam kāds noņem darbu nepamatoti apvainojot. ja nepatīk vairs neej, bet nečakarē citus. Alisītes taču dzīvo brīnumzemē>

daba , 2010-12-03 20:15:31

Vispār tā Ilze izceļās ar kolēģu aprunāšanu,nelaipnu ģīmi,smird pēc cigaretēm.....tas tiesa. Jau sen esmu ievērojis. Vienmēr gribās pateikt viņai pāris vārdus.......

Jurka , 2010-12-04 09:07:09

ka tik tas jurka nav alises draugs-parast klients kā var zināt ka viņa aprunā kolēģus:D:D:D:D-tak aizej un pasaki acīs-ko kladzini internetā-vieglāk paliek:D

to jurka/alise , 2010-12-04 10:11:46

Kāpēc tas lielais aizstāvis,nerāda savu īsto vārdu,jau jau ir tik gudrs kā Šerlohs Holms:Dha ha smieklīgi palasīt!

Inga , 2010-12-04 10:49:25

a kur tāds veikals atrodas ?

bute , 2010-12-04 12:54:59

smird pēc cigaretēm un pohām viena no kolonas pārdevējām un vēl uzbāžas - vai jums palīdzēt izvēlēties?!

anna , 2010-12-04 20:30:47

Oi, nu likvidējiet tās visas pārdevējas un ejiet paši pastāviet 12 stundas dienu no dienas, bez iespējas paēst vai aiziet uz WC, bez iespējas ieraudzīt dienas gaismu, vai kaut vai pazvanīt bērnam, kamēr tas neguļ, smaidīt katram kašķīgajam ekskursantam, kas neko nepirks, tik visu izmētās un apbērs ar komplimentiem veikalā ieraudzīto preci, nosmērē to ar bērnu ratiem braucot virsū un gaida, kad pārdevēja smaidīs un priecāsies par viņu izdarībām.
Pārdevējas nav cilvēki, viņām gan Ziemassvētki, gan jaunaisgads jāpavada darbā, gan savas jubilejas, gan citu sev tuvu cilvēku. Visās darba vietās dzer! Nesakiet ka nē, tad kāpēc pārdevējas ir citā maisā liekamas.Es gan neatbalstu dzeršanu darbā, bet ja nav brīvas dienas kad to var darīt, tad ko?
Tracina tie kašķīgie sūdzambībeles, kas neredz savus trūkumus, bet tik apkakā citus. Saprastu, ja no jūsu kabatas tai pārdevējai algu maksātu. Protams jābūt pārdevējām gan atsaucīgām, gan laipnām, gan skaidrā prātā, bet ne jau tā pazemotām no pašu pircēju puses. Ar kādu attieksmi Jūs nākat, tādu arī saņemat pretī. Cienīsim viens otru!

Baiba , 2010-12-04 22:30:30

paldies erika par tavu komentāru,bet tev nu gan bija jāzin,ka nesmēķēju jau 8 gadus un tavas īsziņas ir saglabātas gan tel gan internetā,arī par to piesagies,lai tev labi klājas saulīt,tik žēl ka tev ir tik īsa atmiņa

ilze , 2010-12-04 22:58:50

Alise ir Erika!?! Oho,kas izrādās! Tas nu gan nav smuki no viņas puses. Turies,Ilzīt! Kaimiņiene no Daugas. ;)

wow , 2010-12-05 08:00:08

un vel kas alise,es rīt runāšu ar vadību vai man nevajadzētu iesniegt iesniegumu par neslavas celšanu man un DOMOEXTRAI,JO TAS JAU NAV JOKS

ilze , 2010-12-05 08:05:13

pofig ka neredz ne bernus ne saules gaismu,tad ej majas un nestrada un lauj tiem kas zin ka apkalpot un nepukst,nerunaju par konkretu cilveku,

nikolas nesti , 2010-12-05 11:35:36

Ilze, noteikti ej raksti iesniegumu par neslavas celsanu.... Turies Ilze... tava kolege no Daugas ;)

mazaaa , 2010-12-05 11:38:28

Ilze, noteikti ej raksti iesniegumu par neslavas celsanu.... Turies Ilze... tava kolege no Daugas ;)

mazaaa , 2010-12-05 11:38:29

ev tev nu gan daudz niku,tik zel ka viena IPadrese tiek izmantota,uuuuuuuuu tagad mes raudaam,sac dzivot tak pats savu dzivi bernin

nikolas nesti , 2010-12-05 11:39:09

Ko gan Ērika klusē?Laikam nomīii.

brrr , 2010-12-05 12:57:55

Ko gan Ērika klusē?Laikam nomīii.

brrr , 2010-12-05 12:58:15

Atvainojos,bet kas ir Ērika?

Man gadījās negatīva pieredze,padalījos ar to vietā,ko sauc par forumu...tam tas domāts!
Nemeklēju ne vainīgo ne nevainīgo,fakts paliek fakts!
Ne jau pirmā sūdzība par šīs firmas veikalu!
Ir mājās lapas,kurās briesmu lietas var izlasīt par veikaliem citos rajonos... nevienu nevainoju,bet te izskatās tiek meklēts vainīgais...veikals ir liela sabiedrības vieta,kurā ir jāpiedomā par savu uzvedību un rīcību...
Paldies par atsaucību!!!

Alise , 2010-12-05 21:52:19

ja jau tu esi tik liela taisnības cīnītāja,tad pieliksim punktu šai diskusijai-man ir ļoti skaisti uzņēmumumi par kādu čaklu darbinieci,kura nav dzērāja,un arī video materiāls,es tev varētu nosūtīt un tad mēs atmaskotu to briesmīgo domoextru,bet rīt es tikšos ar juristu un tev būs mazliet jāpagaida,man patīk tavs talants alise visu zināt un būt vieenkārsai pircējai,vēl kas saulīt kā jau teicu-izglītību vajag,no tavas rakstīšanas katrs teiciens duras acīs-ļoti pazīstams,vai ne,tik iemacījies garumzīmes lietot?

ilze , 2010-12-05 23:07:14

un es pārdomāju,ja rīt nekas nemainās es tās bildes ievietošu draugos,jo pati saproti-draugi vairāk skatās tur ,nekā ogrenetā,tev mīļā vēl visas iespējas izbēgt no tā visa,atšķirībā no tevis neesmu maitiņa,nu varbūt maziņa,lai tev jauki sapnīši,saulīt,man tik žēl,ka rauj citus sev līdzi,ar tādu skaudību nekur netiksi,žēl ,ka tev tieksme bojāt svētkus,bet es tev novēlu tiešām priecīgus,lai tava žults aiziet podā

ilze , 2010-12-05 23:26:45

Lasu un asaras birst no smiekliem.
Nu kas atgadījies ar lielajām draudzenēm? Jūs taču bijāt tik tiešām nešķiramas???:):):)
Ko nesadalījāt? Preces, kuras stiepāt uz mājām vai kases saturu?

kolēģe no Daugas , 2010-12-08 15:16:16

Ko nu draudzenes klusējat,uzjautrinoša diskusija noslēdzās?

joks , 2010-12-09 16:29:53

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet