Ogres TV

Cik ilgi Vēl par pašvaldības naudu tiks uzturēts šis murgainais pašdarbnieku kantoris - Ogres televīzija? Nedēļu rāda vienus un tos pašus nekompetenti, neprofesionāli, nevienam neinteresējoši un atsevišķus politiķus lobējošus sižetus. Par diktorēm aiz pieklājības neizteikšos....

esse , 2010-11-21 15:31:19

esse : Kas diktorei vainas , dekoltē par lielu vai mazu , "Marmelāde" saka nepietiekami sekxuāli ?:)

Lunis , 2010-11-21 16:12:40

Bet kurš tad vispār to skatās? Sen bija laiks to pašdarbības teātri aiztaisīt ciet. Lai stājas bezdarbnieku rindā, jo kur vēl ar tik vāju uzvedumu šos ņems pretī......

kika , 2010-11-21 22:56:20

kika : Ai ai ai ai , vai tik šai nebūs lielākas bumbas par tavējām un pakaļa mazāka , kas šitāda kreņķa patiesais iemesls ko :):) Zin kā sādžas proletārisjs ar siekalu skatās uz "Tanti no kastes" bet kikaS neievēro :D ;D

Lunis , 2010-11-21 23:36:47

Nu Luni. Saki lūdzu, kā tad var izmērīt tās bumbas. skatoties Ogres televīziju, un kur nu vēl salīdzināt? Iespējams, ka tu tai savā sādžā tā dari un vēl siekalojies. Es esmu sieviete un man nav nepareiza sex oriantācija un tik plašs zināšanu loks, kā te vienam otram....Lai veicas!!!!

kika , 2010-11-22 07:38:17

nu ir taa - Onkulis A un Onkulis B strada Ogres domee, onkulim B meitai vajag labi apmaksatu darbu, onkulis A ar onkuli B sarunaa, ka Ogres Tv direktores amats ir gana labs, algu maxas labu, garantets stabils ienakums onkulja B meitai. Onkulis A un B vienojas par labu vinansejumu ogres TV. gan jau ka onkulim A kaut kaada pateiciba arii pienakas par to.

aaaa , 2010-11-22 08:31:09

kika : Es tak nezinu kā tur tai OGRES TV "Ness" tās ziņas mož bikini sēž un deklamē , nav nācies gadus 10 viņus redzēt :) Sievietes lielākās "Konkurenšu" nolicējas un noracēja , to nu es vēroju vai ik dienu klātienē pat attiecībā uz sevi , ir gadījies dažām "Pravīt smadzenes" par savādiem tekstiem uz manu personu un zin kāds iemesls "Lai viņām ar to pašu neuztaisa" elementāra skaudība lai citai zosij netiktu :):)

Lunis , 2010-11-22 09:11:14

Ogres TV ir kaut kāda katastrofa. Jau pirms digitālās Tv nebija lāga ko skatīties, bet tagad pat tās dažas tizlās ziņas nevar redzēt, jo norādītajos laikos to nav vai rāda kaut ko ļoti vecu un sasmakušu. Ja tā būtu pāris meiteņu iniciatīva, tad lai darbojas, ja patīk. Bet vairāk nekā 20 000 nodokļu maksātāju naudas gadā, nu, atvainojiet! Ir daudz jēdzīgākas jomas, kur pašvaldībai to naudu iztērēt. Ja domes vadība domā, ka viņu neatvairāmas sejas visi redz un priecājas, tad rūgti maldās.

Skatītāja , 2010-11-22 16:07:15

Nu Ogrē vispār ir agresīvi noskaņotas sievietes, tāds tipisks mazpilsētnieciskums..

ke , 2010-11-22 20:00:46

ke : Nu kur tik fatāli , daži pat pēc tantes ar pannu parādīšanās esot izdzīvojuši :D :D http://www.ogresbalss.lv/bacc/tpjbi.jpg

Lunis , 2010-11-23 02:33:56

aaaa: Tavai zināšanai Dace nav meita ne onkulim A, ne onkulim B. Ne jau visi ar vienādiem uzvārdiem ir radi.

Ance , 2010-12-04 22:48:41

Nevienam neinteresē, bet kāds spēj piefiksēt kādus sižetus un cik ilgi rāda :D

Matīss , 2010-12-20 09:25:59

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet