Datorserviss TERA

UZMANIETIES ! Neiesaku jums nodot savus datoru remontā SIA "Tera" servisā Ogrē, Tīnūžu ielā 11. Nodevu savu datoru remontā - tika nomainīts cietais disks un pārinstalētas programmas un informācija. Kādu laiku datoru nelietoju, bet, kad atsāku lietot datoru secināju, ka tas nefunkcionē kā nākas. Nesu atpakaļ uz salonu, lai novērstu bojājumus. Servisa darbinieki apgalvoja, ka pa garantijas remontu kļūmes nevarēs novērst, jo manā datorā neesot cietais disks, kuru remonta laikā tur ir ielikuši servisa darbinieki. Būtībā serviss apgalvoja, ka esmu pati ielikusi datorā kaut kādu bojātu cieto disku, kaut gan pēc datora izņemšanas no servisa remonta to vispār nebiju lietojusi. SECINĀJUMS: Serviss ievieto datoros vecas detaļas, bet naudu prasa kā par jaunām un, protams, kad tiek pieķerti tad izliekas, ka klients ir muļķis.

Apkrāptā , 2010-11-18 18:51:09

Nezinu kā ar HDD men gan te pirms laika sanāca bišķi jocīgi , nopirku tur DVD rakstītāju diezgan reta modeļa kā JAUNU OM a šis izrādijās lietots piekam diezgan stingri:):) Bet neko darbojās puslīdz kaut gļuči gan bišķi:):)

Lunis , 2010-11-18 19:02:50

TERĀ iegādāju sievas vajadzībām kāju masējošo vanniņu! Strādā jau gadu bez jelkādām problēmām! :D

Ģirts , 2010-11-18 21:07:58

Un tur ir ļooti nelaipni darbinieki - ir sajūta,ka esi ienācis te viņus traucēt. Kautkāda lielummānija.

Alla , 2010-11-18 21:41:33

Ļoti dārgs un ļoti slikts serviss. Tik tiešām neisaku. Aiznesu datoru, jo bija aizdomas, ka beigts barošanas bloks. Par to, ka manu diagnozi apstiprināja, prasīja 5 Ls.

Uzrāvos , 2010-11-18 23:05:46

Un kārtridžu uzpilde ir dārgāka, nekā nopirkt jaunus 'noname' analogus Rīgā.

Uzrāvos , 2010-11-18 23:06:38

Jā un kungi mātesplati maina par 150 ls lai gan plates cena reālā ir 40 ls + stundas darbs ;)

Zembis , 2010-11-20 18:05:01

Viņi jau uz tādiem lohiem kā jūs pelna naudu :D Man vienai paziņai nomainija mātesplati to veco viņa atdeva man, pēc ļoti ilga laika es viņu izmēģināju ielikt cita datorā- un pārsteicīgā kārtā viņa strādāja :D

Loxi , 2010-11-21 15:02:41

es saskāros ar to,ka nopirku jaunu portatīvo.Un jau brāķis,atpakaļ nemainija,teica garantijas remonts.un mēnesi novilka.Labi,ka nebraucu prom kkur un nebij uzreiz vajadzīgs,Bet nu tur tiešām neko vairs nepirkšu un neremontēšu.

Ruha , 2010-11-23 07:39:21

Labdien cienījamie klienti.

Protams pie mums strādā cilvēki un viņi dažreiz kļūdās, un savas kļūdas mēs labojam uz sava rēķina. Tera SIA Dator serviss 2010 gadā ir apstrādājis ap 4000 servisa pasūtījumu un 99% no mūsu klientiem ir apmierināti ar saņemtajiem pakalpojumiem.
Runājot par cenām uz mūsu pakalpojumiem, katrs pasūtījums tiek saskaņots ar klientu un tikai ja klients piekrīt cenai un termiņiem tiek sniegts pakalpojums.
Griežoties pie "Apkrāptās" izsakām savu nožēlu par izveidojušos situāciju, bet sniegtā atbilde uz Jūsu pretenziju izriet no faktiem kuri mums ir pieejami.

fakti:

15.04.2010
Datora cietā diska nomaiņa (ar garantiju un sērijas numuriem), sistēmas pārinstalācija

06.11.2010
Klienta problēmas ar datoru: (mēs nezinām vai tas ir tas pats dators kurš bija servisā 7 mēneši atpakaļ) lēni lādējas iekšā, kaut kas ar USB portiem, bloķe peli. Klients apgalvo ka dators nav bijis lietots 7 mēneši un viņš tikai tagad ir konstatējis ka viņš nestrādā.
Diagnostikas rezultāti: Cietā diska modelis, tilpums un sērijas numurs neatbilst garantijas lapai. Uz šī cietā diska ir OS Windows kurš uzinstalēts 04.09.2009.

Izejot no šiem rezultātiem mums neatlika nekas cits kā atteikt garantijas remontu, jo mums nav pieejams Cietais disks uz kuru attiecas šī garantija.

ar cieņu
Tera, SIA
Datoru serviss

Tera Datoru Serviss , 2010-11-23 11:17:42

Interesanti, kā datorserviss var pierādīt, ka viņi tiešām datorā ir ievietojuši visas tās sastāvdaļas (detaļas), ko uzrāda pavadzīmē - saņemot datoru no remonta viņš ir aizskrūvēts ciet un klientam netiek parādīts, ka tiešām datorā ievietoptas detaļas, kuras norādītas pavadzīmē. Uz datora nav nevienas uzlīmes vai plombējuma, kas varētu apliecināt to, ka pēc datora izņemšanas no remonta tas būtu atvērts. Beigās sanāk tikai klienta vārds pret datorservisa darbinieku teikto. Nav ko daudz prātot - visu izlems kompitentas iestādes - sākumā patērētāju tiesību aizsardzības birojs un, ja būs nepieciešams vēl kaut kas vairāk, tad tiesa civilprocesa ietvaros.

Apkrāptā , 2010-11-23 19:23:11

Apkrāptā : Fīča tajā ka tavā kastā atradās CITS disks nekā viņi ielika , tāds kurš bija puss gadu agrāk par VIŅU veikto remontu "PĀRINSTALĒTS" , numuros un markās protams var kļūdīties taču visai sarežģīti būs iegādāt laika mašīnu un atnākt uz servisu pusi gada ātrāk nekā tu esi bijusi :) JA VIEN tai "
15.04.2010" jebkāds disks ir tiešām mainīts un sistēma pārnesta nevis vienkārši "Uzcelts tavējai vecais " bez kāda nomaiņas , joka pēc paskaties vai ESOŠĀ "Cietā diska" numurs nesaskan ar tava VECĀ jau sākumā bijušā numuru , tad gan būs hohma :):)

Lunis , 2010-11-23 19:55:50

Apkrapta man viens jautajums, kapec nest datoru uz remontu to, ka vins netiek izmantos vairak ka puss gadu, dizaina pec lai stavetu ??? Manuprat tu esi nevis apkrapta, bet gan krapniece !!!!

vietejais , 2010-11-23 22:01:29

Доброе время суток.
Давно работю с етой фирмой, несколько раз ченил компьютер, очень доволен. Один раз ченил монитор, до сих пор работает, спасибо непришлось ехать в ригу искать какой-то сервис. катриджи тоже заполнял, нормальная цена, в огре дешевле не нашол.

Sergejs , 2010-11-24 15:55:49

hei, man līdzīgs srtāsts bija..........škiet, ka siss serviss spekulē uz to, ka sūdaini sataisa lai tikai klienti pēc iespejas ātrāk atgriestos!!!
es neuzskatu, ka tas ir normali, ka, ja man saremontē datoru, bet nakamajā dienā tas jau ir atkal nobeidzies!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pēc savas pieredzes es iesaku datorremuntu Ikšķilē www.mcweb.lv , kvalitatīvi un pa saprātīgām cenām.

elīna pudane , 2011-05-01 13:47:05

Varbūt kāds zin, vai ir vispār iespēja Ogrē kautkur nomainīt displeju noutbukam ? saplīsa, bet uz rīgu gan kautkā braukāt negribās.

Pēteris , 2011-07-13 16:33:56

Pēteris, ir TEQ serviss, itkā piedāva visu portatīvajiem

Žanis , 2012-03-22 12:38:06

Loti slikts un dargs serviss citu neko nevar teikt ,esmu tagad tikai to sapratusi un prieciga, ka man cits serviss, agrak jau vajadzeja...

es , 2012-12-08 19:32:26

Es gan pagaidām apmierināta ar Teras servisu. 5 mēneši vecajām portatīvajam rucēja mikrofons.Ļoti laipns meistars Kaspars apkalpoja, tajā pašā dienā piezvanīja ,ka dators jau "izārstēts". Paldies Jums, meistars!

garantija , 2013-06-05 22:34:27

Esmu diezgan daudz dzirdējis par nekvalitatīviem datora remontiem un paaugstinātām cenām uz darbie, ka nolēmu atvērt Ogres rajonā savu servisu.

Visas cenas ir tiešām minimālas un ar tām var iepazīties - www.datorudrosiba.lv
Apsolu, ka darbs tiks veikts maksimāli ātri un kvalitatīvi.

Izbraucam uz vietas un veicam problēmas diagnostiku bez maksas.

Talr. 26048265
Igors

DatoruDrosiba.lv , 2013-11-07 14:41:09

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet