Kas notiek ar apgaismojumu Ogres ielās?

Nesaprotu ar kuru galu domā Dome, taupot elektroenerģiju Ogrē pēc pl. 18. Man ir dēls, kurš mācās trešajā klasē, pl. 17 viņam Ogres stadionā notiek futbola treniņi mājās viņš no treniņa nāk ap pl. 18.30. Nākot mājās no stadiona līdz Ogres JUMIS veikalam apgaismojums ir un bērns mierīgi- nebaidīdamies var iet pa ielu, bet sākoties Mālkalnes pr., rajonā pie Krievu skolas sākas tāda tumsonība, ka pat nevar redzēt kur kāju likt. Tad sakiet kur paliek mūsu bērnu drošība - tagad taču visādi narkomāni, pedofīli utt.
staigā apkārt.

Judīte , 2010-11-09 12:11:23

nu tam nemaz nav jābūt mazam bērnam kuram ir bailīgi iet-man arī nepatīkami paliek-lavierēt pa tumsu no darba uz mājām-pretī vecajai muzikas skolai-tas kalns-ar nav apgaismots-pēs 17.00-tur vispār neriskēju iet-jo baidos ka vesela un bez nevienas skrambiņas lejā pa to kalnu netiktu!!!

to Judīte , 2010-11-09 12:23:57

Piekrītu, ka pat pieaugušajiem ir ļoti neomulīgi iet pa Ogres ielām, kur nav apgaismojuma.
un pats nesaprotamākais ir tas, ka taupa to elektroenerģiju vakaros, kad visi dodas no darbiem mājās, bet no rītiem, vai pat pa dienu viscaur deg lampas.
Gribētos zināt cik tad viņi šitā ietaupa????????

Juris , 2010-11-09 12:47:42

Vajag kā laukos, katram kabatā bačurka un uz priekšu.

abols , 2010-11-09 14:30:00

Tad jau lai musu nodokli ar iet uz laukiem ;)nav ko te Ogres kungus barot :D

to abolam , 2010-11-09 15:28:15

Deputatus cietuma uz rudes-ziemas periodu un izslegt gaismu,lai padoma,varbut vasara pataupis elektribu nevis ziemas laika,vi atnemt dienest auto lai pastaiga pa ielam!

Sems53 , 2010-11-09 19:19:23

es gribu ierosināt -iedodiet telefonu, uz kuru zvanīt, kad no rīta pēc 8 vēl deg apgaismojums.Zvanīsim, kontrolēsim-lai tacu sāk domāt!

rose , 2010-11-09 21:07:44

Redz kur ir kontaktiņi: http://www.ogresnovads.lv/lat/kontakti/strukturvienibas/

Marčello , 2010-11-16 21:38:37

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet