Pārogres Jumis - gaļa ar šņorēm

Pirmsvētku vakarā kopā ar ģimeni iebraucām Pārogres Jumī iepirkt pārtiku svētku galdam, protams neiztrūkstoš galda papildinājums - gaļa. Palūdzu pārdevējai lai sagriež šķēlītes, Viss jau bija ok līdz brīdim, kad pie svētku galda visi kā viens ēdot gaļu sāka spļaudīties. Cik es zinu tad šņores kas ir ap gaļu ir jānoņem jau veikalā, it sevišķi šajā gadījumā kad es palūdzu lai to sagriež, protams liels paldies Jumja pārdevējai ar tumšiem matiem, priecīgus viņai svētkus!!!

Gaļēdāji , 2006-12-29 10:14:41

Man arī ir gadījies Pārogres Jumī nopirkt cepto gaļu ar visiem striķiem. :( Gaļu vairs tur nepērku.
Bet Mālkalnes prospekta Jumī, ja palūdz sagriezt šķēlītēs vistas ruleti, to sagriež (samuļļā) ne tikai ar visiem striķiem, bet arī ar visām plēvēm, kuras samet maisiņā pa virsu.

lilite_moon , 2006-12-29 11:40:01

A ko jūs gribējāt... Ja pērkat nesagriestu gaļu, to sver kopā ar plēvēm un striķiem :)))))))

x , 2006-12-29 11:48:01

Nesaprotu,kāpēc vispār tās gaļas griežamas mašīnas tai Pārogres Jumī ir,jo pārdevējas ir tik īgnas,ja lūdzu gaļu sagriest.Mālkalnes Jumī lai kā apkalpošanas kultūra tomēr ir aukstākā līmenī nekāv Pārogrē.

, 2006-12-29 15:21:19

Gaļa, gaļa ir vēl zaļā ja ieperkaties Jumī, kā dumji, es Jums iesaku doties uz Rīgas paviljonu tur repo un pieber ēdienam jodu.

Dzejnieks , 2006-12-29 16:59:32

žēl, ka Jumja pircējiem jāsalst auKstās apkalpošanas dēļ...

m , 2006-12-29 17:25:26

Veikalā "Pagrabiņš" nopirku 300gr malto gaļu. Izvārot frikadeļu zupu vīlušies bija visi ēdāji,jo gaļa bija pilna ar sīkiem ,samaltiem kauliem. Visu gaļu izmetām ārā,jo tā nebija ēdama. Tie bija Priecīgie trešie Ziemassvētki.

Kaulu grauzēja , 2006-12-29 17:44:50

Es svaigo gaļu pērku vienīgi Ogres tirgū pie vienas un tās pašas pārdevējas. Tur vienmēr ir garantija, ka gaļa būs svaiga un visādi citādi laba.

Mince , 2006-12-29 17:54:36

Par "Jumi" vispār runāt negribas. Piekrītu visam iepriekšminētajam un beztam vēl pie kases apšmauc. Regulāri ir izliktas vienas cenas, bet pie kases muļķa skaneris nolasa lielāku un aizejot pie veikala vadītājas tiek vainoti visi citi , bet izlika cena nomainīta netiek. Lai kā arī netiktu kritizēta "saulīte" ( maksima ) nekad nēsmu tur apšmaukts. ( vismaz nēsmu piefiksējis)

nigrais , 2006-12-29 18:50:59

jā apšmauc regulāri, cenas nesakrīt, veikala līmenis zem visām normār :((

Gaļēdāji , 2006-12-30 12:32:44

Nost ar jumis,lai dzīvo MAXIMA

s , 2006-12-30 17:59:41

Maalkalnes Jumii ar cenu lapinjaam arii taa pashvaki, ja veelies uzzinaat virtuves dvieljiem vai tuzletes papiiram cenu - bezceriigi!!! Nevienas cenu ziimes!!! Arii veljas puulveriem u.t.t.... Pajautaashana arii nav labaakais veids kaa cenu noskaidrot, jo tad naakaas sajusties vainiigam par to ka esi prasijis neiespeejamo...
Vienalga, Laimiigu jums Jauno gadinju!!! :))..

Skundra , 2006-12-31 15:29:53

Nu mazliet paciešamies!!!! Drīz pie jaunā bemzīntanka ceļa malā uzcels MAXIMU,tad varēsim uzelpot!

optimiste , 2006-12-31 15:46:48

tiešām?vai tad maxima nebūs autostāvvietas vietā pie vārpas?

me , 2007-01-01 10:09:07

Neejiet pie skrodera uz jumi , nāciet pie manis , vismaz kaut kas ieskaitot sūdus būs mazāk!

TRIBIS , 2007-01-01 13:31:01

Ko jūs raudat par Ogres Jumi, tad atbrauciet uz Ogregala Jumi tur vispār pēcpusdienās jau nav normālas maizes, gaļu svaigo nemaz neved, cīsiņi tikai lētie!Dažas pārdevējas regulāri izdod par maz atlikušo naudu no pirkuma vērtības.Bērnus nevar sūtīt pēc pirkuma, jo regulāri šmauc!Pārdevējas ļoti rupjas- Inga, Ilga.Ja nevar ciest pircējus, lai taču iet projām!Tagad eju uz Vārnudzirnavu veikaliņu, jo tur ļoti jaukas pārdevējas!Iesaku visiem turp doties!

lita , 2007-01-01 21:43:25

31.12.06 Pārogres lielveikalā gribējām nopirkt vītinātu gaļu. Nopriecājāmies, ka gaļa ir! Un būs laba, jo iepakojums vēl neatvērts. Bet tiklīdz pienāca pārdevēja, sekoja vilšanās - viņa, šovakar gan negribot to gaļu pakot ārā!!! Kad teicām, ka rīt jau noteikti mums šī gaļa nebūs vajadzīga, negribīgi ķerās pie darba...

I , 2007-01-02 08:40:28

Lita, tev pilnīga taisnība, arī es eju tagad pārsvarā uz mazo veikaliņu.Ja arī tur nav kādas preces, tad vismaz tev nerejās pretī!Mazajam veikalam vajadzētu paplašināties !Tādu veikala vadītāju Ilgu un pārdevējas-Ingu,Līgu vajag triekt ar sūdainu koku!

Līga , 2007-01-02 08:41:16

Ar tām kasēm Pārogres veikalā arī ir komēdija,no 10 kasēm ,labākajā gadījumā,strādā tikai trīs,kamdēļ tad tur ir tās pārējās.Toties uzraugu,ka mudž,lai tad sēž kasēs nevis klīst pa veikalu un pilnīgi skatās mutē.Tur ir viena UZRAUDZENE,tā vispār kā KGB-ešņica,būtu labāk sēdējusi kasē nevis drasējusi pa bodi!

Gača , 2007-01-02 12:55:36

Kau ātrāk uzceltu MAXIMU!!!!!!!!!!

Gača , 2007-01-02 12:57:48

Pērciet gaļu "Skārnī" pie Kates, nebūsiet vīlušies. Vismaz es esmu VIENMĒR apmietināta gan ar apkalpošanu, gan gaļas kvalitāti. Tiesa, tur gan pārdod jēlu gaļu. Gatavojiet paši!

ES2 , 2007-01-02 19:05:45

kur ir tas Skārnis?

Gaļēdāji , 2007-01-03 09:30:26

Neķeriet kreņķi! Gan jau arī gaļu drīz caur internetu varēs nopirkt!

Owl , 2007-01-04 09:18:03

nu tiešām kaut ātrāk pienāktu tādi laiki!

Gaļēdāji , 2007-01-04 15:18:45

Skārnis atrodas "Papenē"(kartonfabrikas rajonā :)), nedaudz uz priekšu aiz kārtējā Jumja.

to Gaļēdāji , 2007-01-04 20:26:28

nezinu gan, man garsso altri galla, tikai to perku, un kauli maltaa gallaa, vahadzeja pirktiisto gallu, un tas bija skrimslis, stulba kaulu grauzeeja,
desa, ja iepakojumaa vispirms jaanosver tad iepakojums janonjem un tad jasagriezz,
un arii desu piegadaataji atnjem koeficientu par ssnoreem. tas sajaa gadiijumaa ir jura riikojums, lai papildus iekaseetu , noslauktu nabaga muus.
ogree nevajag maksimu, nekad kop veseliigu nevaru nopirkt, salaati skaloti, un nedeeljaam tirgojaas, maizes izstraadaajumi ir bez garssas no puulvera pagatavoti.
labaak rimi.

pamparam patiik svaiga galla , 2007-01-31 14:52:16

Paskatieties tachu vienreiz uz sevis-galjeedaaji ut.t.,es loti gribeetu lai juus pastraadaajat sho paardeveejas darbu!Driiz jau vairs nebuus kas jums to galju pat nosver,tad vareesiet staaveet pie Skaarnja 5 stundas garaa rindaa,gribeetos tad dzirdeet taas atsauksmes,diez vai tad taas paardeveejas liksies tik laipnas.

p-ja , 2007-01-31 21:33:43

Esmu savā laikā strādājusi par pārdevēju, no sākuma traki patika, bija interesanti, bet beigās sāka riebties katrs kurš ienāca kaut vai pēc sērkociņiem. Tagad esmu citas profesijas pārstāvis un man patiesi patīk mans darbs. Arī par algu nesūdzos.Kurai pārdevējai ir aizliegts mācīties? Vai meklēt citu darbu? Manuprāt, ja cilvēks saņem 80,00 Ls mēnesī viņš pats ir vainīgs, jo visiem ir iespējas kautko darīt lietas labā....

Skundra , 2007-02-01 08:19:17

Visi rinda uz Jumi un pie tribja , pec tam satiksimies infekcijas diurejas *kur arste skrejamo" nodala!

HRENS , 2007-02-01 10:03:28

Es arii jau sen vairs nestraadaaju par paardeveeju,domaaju nav nekaa briesmiigaaka par sho darbu.Nezinu vai visur ir taadi pirceeji,vai tikai Latvijaa?

p-ja , 2007-02-01 21:18:59

Paarogres Jumii uz ciisiniem,desaam un galas pie cenas ir uzliimeets deriiguma termins un tas jau ir meenesi vecs.Izskatas ka Paarogree sen nav bijis PVD!

Ievinja , 2007-04-02 23:49:13

nu tad taa...ziniet miiljie...es pati esmu straadajusi Paarogres hipermaarketaa...un nesakiet, ka pati vainiiga, ka jaastraadaa par paardeveeju...neviens uzreiz nevar buut profesors...taatad, es straadaaju par kasieri, ne reizi vien esmu uzklausiijusi 10001 paarmetumu, kaapeec tik maz kasieru straadaa, kaapeec nepareiza cena...miiljie cilveeki, saprotiet to, ka viss ir atkariigs no veikala vadiibas...mees peec briivas gribas neseezham kasee, mees nenosakam cik kases straaadaas...par sevi varu pateikt to, ka atiieksme pret klientu rodas no taa, kaada ir attieksme no jums pashiem...es neuzskatu, ka slikti straadaaju...bet ja juus atnaakat un man uzbreecat par kko, kas galiigi neattiecas uz mani...kaapeec tad man jaabuut laipnai?

njaa , 2007-05-03 18:58:32

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet