Gribu pabrīdināt!

Vakar vakarā ap pl.17.00 gāju mājās no darba-un biju lieciniece kā divi krievu tautības jaunieši meiģināja sievietei gados no somas izvilkt naudas maku(ja nebūtu to pamanījusi-kundzīte būtu apzagta)!!!-vīrieši kundzītei pajautāja kur atrodas tas un tas-un kamēr viņa vienam stāstīja otrs veikli rakājās pa kundzītes somu-tātad darbības plāns jauniešiem sekojošs-kamēr viens novērš uzmanību otrs darbojas!!!!!esiet lūdzu uzmanīgi!!!

lieciniece , 2010-11-02 09:32:55

Kāpēc krievu tautības nevis krievi?

zika , 2010-11-02 15:13:44

Tas tak ierastais Narkuļu bomžu paņēmiens , šitādus pašus esmu manījis Latviski runājošus bomžus Ogres gadatirgū. Viens laiikam bija zeks jo varen mācija pārējos kā pareizi jādara ar vārdiem "Tu novērs uzmanību pa to laiku tu tik šiverē šivērē" viss jau smieklīgi ja tie onkas nebūtu bijuši tādi ~40-50

Lunis , 2010-11-02 15:45:07

Helmani ātrāk vācies prom pa labam no domes, jo tu būsi tas , kas iznīcinās Latviju. Atmaksa nāks. Ieriebdams krieviem, bučodamies ar galovorezami čečeniešiem ,iznīcināsi Latviju. Redzēsi tad.

pareģis , 2010-11-02 18:46:05

galvenajs bija jauzraksta ka krievu tautibas,vai ne

losis , 2010-11-03 08:36:09

nu par to krievu tautību es rakstīju jo ja nu gadījumā vēl kādiem viņi pieiet un jautā kur atrodas pasts vai cita ēka-lai uzmanās!!!ka ir tādi divi ,kas šiverē.

...tā pret krievu tautības cilvēkiem man nav nekas pretī..nekā personīga:)

lieciniece , 2010-11-03 09:17:02

urlas prom no Latvijas!

hmm , 2010-11-08 12:45:15

hmm ir kadas nepatikas pret citu rases tautibām... tikaj sociali degradejies cilveks musu lika vel šķiro tautibas.. cita valsti pret tevi ari šadi izsturētos... un LV turas uz rus tautibas cilvekiem,,, paši turigakie un ietekmigākie ir rus tautibas un uz tiem turas latvija un tavas soc garantijas.

ukrainiete... , 2011-06-01 12:13:01

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet