Vārpas piparkūkas :(

Kolēģi pasūtīja gardās un plānās Vārpas piparkūkas (nu vismaz tādas tās bija pagāšgad), diemžēl.... šodien pārliecinājos ka tās ir biezas, smagas un negaršo pēc piparkūkām (attālināta garša jau nu bija, bet tas arī viss)... Kas notiek ar Vārpu???

Alexa , 2006-12-17 22:03:56

http://www.ogrenet.lv/forums/citastemas/jautajiet/4226/

Alexa , 2006-12-17 22:05:34

Jā, Vārpā ir garšīgi salātiņi (sevišķi SIĻĶE KAŽOKĀ). Bet pēdējā laikā, šķiet, ka tur strādājošo personālu ir pārņēmusi rutīna. Jo domājot par kūciņām, bulciņām (smalkmazītēm) un tortēm, priekšroku dodu ELVI mākslas darbiem.

@ , 2006-12-18 07:36:50

ELVI - jā, par kvalitāti jāsaka - tur zin, kas ir kvalitāte. Tikai... vakar mani pārdevēja (svērēja) norēja tā, ka vairs tur neiešu. Redziet, mierīgi nestāvēju un klusi negaidīju, kad viņai labpatiks savu uzmanību novirzīt no desu cilāšanas uz mani...

Pistole , 2006-12-18 10:17:14

Mani ELVI "uzjautrināja" kundzīte pie desām. Sākumā brīnijās, kad palūdzu cietžāvēto desu sagriezt, un tad pajautāja, kā jūs to domājāt sagriezt? Šitā - gareniski??? Teicu, nē - ripiņās.... Tad ar ripiņās ilgi grieza.... bet mīksto desu nez kāpēc vairs negriežot???

Smējos... , 2006-12-18 11:53:07

Ko tad pats ripiņās nevarēji sagriezt?:)

He , 2006-12-18 16:59:30

Varpa katastrofali trukst darbinieku, tapec ari kvalitate zud, tikai zel, ka vadiba par to nerupejas, ja stradniekiem butu nodrosinats labs atalgojums utt., tad jau butu atradusies ari stradnieki. par tadiem grasiem neviens negrib vergot...

natjuks , 2006-12-18 18:21:19

Ar Vārpu ir cauri,tā šķiet!Žēl,bet paši īpašnieki jau vien vainīgi!

fuckthis , 2006-12-18 20:24:26

vakar pirku piparkūkas,bij labas.........

vinno , 2006-12-18 21:12:55

Man arī liekas,k a ar Vārpu ir beigas, jo visa produkcija tur ir zaudējusi kvalitāti.Cenas aug, bet kvalitāte lielā a'trumā zūd.Tad jau labāk gan salātiņus, gan kūciņas pērku Elvī. Lūk to es saucu par kvalitāti!!!!SUPER!!!! :)

XXXX , 2006-12-20 21:53:28

šodien ēdām Vārpas piparkūkas, bija teicamas. Par elvi salātiem galīgi nepiekrītu, par gardiem tos nevar nosaukt. Mājas rosolā bija tikai kartupeļi un gurķi. Bet patiesībā katram jau ir tiesības izvēlēties pēc savas gaumes un politiskās pārliecības.

pūpēdis , 2006-12-26 22:25:31

Alexa, vai tad bija grūti tās neglītās un bezgaršīgās piparkūkas atnest uz Vārpu un jautājumu atrisināt civilizēti? Jā, noslogotības dēļ, tuvāk ziemazzvētkiem konditori "piehaltūrēja" kādu "cepumu" uztaisot biezāku, bet pēc garšas uzņēmumā ražotājām piparkūkām "nestāv" nevienas citas blakus. Tas tika noskaidrots gan aptaujās, gan ekonomiskās spiegošanas rezultātā iegūtajos "materiālos".
par pārējo atbildēts te:
http://www.ogrenet.lv/forums/citastemas/jautajiet/4226/
fuckthis: kādā ziņā ar Vārpu ir cauri? Gribētos zināt ko vadība nepareizi dara, jo īpašniekam varētu interesēt tikai vadības darbs un kopējais rezultāts.

Vārpa , 2007-01-06 12:54:29

jā gan vārpa ir garām! agrāk vārpā pārdevēju sejās varēja redzēt smaidu un vienmēr bij laipnas un čaklākas! bet tagad galīgi slinkas un nav tik laipnas! vot šodien no rīta ieskrēju vārpā nopirkt pīrādziņus nostāvēju pie letes 10 min.un neviena pārdevēja nepienāca kamēr to nepasaucu....(tai laikākamēr stāvēju 2 krāmējās gar maizi viena kastes surpu turpu nēsā . un viena skraida riņķī , bet tai laikā labāk būtu pienākusi un apkalpojusi vai vismaz viena no tām būtu pienākusi kuras maizi krāmēja!)sāk besīt ārā un tā tas atkortojas neskaitāmas reizes! un kur priekšniecība skatās?

lavanda27 , 2007-02-14 14:31:21

Pagājušajā nedēļā pasūtīju Vārpā biezpiena torti - bija lieliska!!! Elvī visas tortes šķiet vienādas :P Vienīgi siera torte atšķiras :D Salātus Elvī ar vairs nepērku - ir bijuši ne īpaši svaigi.
Man ir kolēģi, kas paši rīdzinieki, bet kūciņas pērk Vārpā... Takšto- katram savs

Laiskaa , 2007-02-14 14:45:13

Elvii vienkaarshi ir peinaacis laiks kulinaarus mainiit. Cik var taisiit vienu un to pashu. Vareeja jau nedaudz piepuuleet smadzeniites un uzcept jaunas receptes.

Rukitis , 2007-02-14 16:50:31

PAR VARPUGRĪVAS PROSPEKTA 6 GRIBU PATEIKT, KA TUR STRĀDA PĀRDĒVEJAS KURĀM VISPĀR NEPATĪK KLIENTU APKALPOŠANA, TIKO IENĀKOT VEIKALĀ, TO VAR SAPRAST.
PLAUKTOS VAR ATRAST TIKAI "AUSTIŅAS" UN "MĒĻITES", BULCIŅAS VISU LAIKU "-JAU BEIGUŠĀS!" VISPAR ES DOMĀJU , KA TAS IR ABSURDS, KAD KONDITORĪJAS UN MAIZES VEIKALĀ TRŪKST MAIZES!

JEKATERINA , 2007-02-26 16:26:40

Darbiniekus vajag motivēt darbam ,un vislabākā motivācija ir alga ,jo vārpā tiešām maksā grašus .Arī cilvēku cienīga attieksme nebūtu peļama.Esmu dzirdējus vadītāju nevisai pieklājīgo atieksmi pret darbiniekiem...

grieta , 2007-02-28 21:51:29

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet