Udens Venden ir sliktak neka no krana

У нас в мастерской есть кофеварка espresso Miele. В неё постоянно льём обычную Огрскую воду из под крана. Кофе получается изумительный. На прошлой неделе в Риге проходила конференция, я там был и брал с собой свою эту кофеварку, делать народу кофе. На конференцию была заказана вода Venden в больших бутылях и повсюду стояли специальные колоночки, в которые эти бутыли вставлялись сверху. Ну и я для кофе стал набирать воду оттуда. Сделал несколько чашек и меня стали ругать, типа фу, что за невкусный кофе. Я сделал себе, и точно, одна горечь, никакого вкуса. Мне высказали, что дескать плохой сорт кофе. Человек сбегал и купил другой кофе, мой кофе выгребли и засыпали тот - всёравно горечь. Тогда народ высказался, типа кофеварка плохая.
Сегодня я привёз кофеварку обратно в Огре и залил нашей огрской воды из под крана. Уже со второй чашки кофе получился снова отличный, как и всегда было. В чём же разница? Только в воде! Больше ни в чём. Кофеварка та-же, кофе тот-же, вода либо огрская либо венден, с нашей водой кофе идеальный, с венденом - гадость.

Alexzz , 2006-12-11 13:17:27

a u nas v rossiji.......

maija , 2006-12-11 13:48:54

normāli.. pirms muciņās uzstādīšanas jāliek piegadātājam padzerties no ta ūdens.. ja dzer, tad ir ok.. ja atsakās, tad lai ved prom.. :D

onjons , 2006-12-11 16:28:31

Alex, aizbrauc ar savu kofevarku uz Draudzibas ielu Ogrē un pamēģini tur uztaisīt labu kafiju :D Bet pilnīgi piekrītu - Venden saks. Tas pat neizskatās pēc normāla ūdens, tā ka tāds nedaudz iebiezināts.

x , 2006-12-11 18:01:00

:))) Nu, Alexzz, Tu mani izsmīdināji!:)) Tad kafija slikta, tad aparāts, labi, ka Tevi vēl neizlamāja!:) Nu re, Ogres ūdenim nav ne vainas! Atklāti sakot, man arī Venden ūdens negaršo!:)

Mince , 2006-12-11 22:47:10

nav ne vainas? uzaicinu, Mince, pie sevis uz tēju (no krana ūdens)

onjons , 2006-12-11 23:08:14

Venden-o4enj vkusnaja voda. S vodoi iz-pod krana,m tem bolee v Ogre - i sravnivatj ne4ego. Mjagkaja, dazhe nemnogo sladkovataja. A iz krana voda zheltaja, blago hotj hlorkoi ne vonjaet. 4ego vi v nei na$li?

Naika , 2006-12-15 15:28:58

2Naika - а вы сделайте её химический анализ. :)
По поводу мягкости. Я например обслуживаю кофейные автоматы, и знаю, что когда люди пользуются водой венден, то кофеварки очень быстро зарастают накипью. В то-же время обычная наша Огрская городская вода оставляет в кофеварках гораздо меньше осадков чем венден. Так что вода венден очень жёсткая, совсем не мягкая. А сладковатый привкус как раз от примесей.
Знаете, есть отличный способ увидеть что мы пьём. Налить воду в бутылку и всунуть её в токарный станок на пол часа. Все примеси сразу станут видны.

Alexzz , 2006-12-21 18:17:28

Kupiti normalnuju kofevarku :)) duraki! Venden - otli4naja voda a vot ot Ogreskoij vodi ja polu4ila kokije to glisti, tak re6aite sami!~ Ikofe naverno u togo 4uvaka bila galimaja tipa Liepavskaja :))

Marli , 2008-09-11 14:24:11

sVIESTS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TIK KA`L`KAINU `UDENI K`A oGR`E ,MAN NAV N`ACIES LIETOT!!!!!Visi katli un kannas aizaug peec dazhaam dienaam!!!!!!!!!!!!!!!

lIInis , 2008-09-11 17:28:39

ot vendenskij vodi njekokda njemogu atdzerties ocjenj sladkaja

riebeklis , 2008-09-11 19:02:51

No Vendenes ūdens kopš pavasara paliek sausa mute un gribas visu laiku padzerties atkal, no krāna
udens viss ok, padzeries un miers. Esmu pārliecināta, ka Venden ūdenim pievieno kautkādu vielu, kas izsauc slāpes! Lai tik tauta dzer un dzer un pasūta vairāk!

Ieva , 2008-09-12 12:56:51

nu sviests,par vielu pievienoshanu,lai veel gribeetos... varbuut pievieno narkotikas?:D saakumaa pieradina un peec tam gribas tikai venden uudeni dzert..:D:D:D nu Ieva-tu nu gan dod!!:D :p bet par garshu piekriitu-reizeem taa ir pat ljoti diivaina..un jaa-arii duļķains tas ir..ja buutu iekshaa varde-viss skaidrs..:)

kati , 2008-09-12 14:42:57

visiem kas šaubās par venden ūdeni - var veikt ūdens analīzes- pats tirakais un labakais ūdens :) ūdenim ir arī derīguma termiņš ko raksta uz korķa,mēs to vienmēr paskatamies kad pieņemam ūdeni no piegādātājiem.labi- nerakstīšu neko vairāk - labāk iešu padzerties garšigo venden ūdeni :)

krists , 2008-10-04 21:01:55

....tad nedzer, ko kritizē, es dzeru, ģimene dzer jau 10 gadus un ir super, tu pats ar sevi esi nepmierināts(a) un meklē vainu ūdenī, nomierinies ,,iebiezinātais',, ūden!!!!!

nu... , 2008-10-30 13:34:51

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet