UZMANĪBU!

UZMANĪBU! GRIBĒJU JŪS PABRĪDINĀT! Datorserviss, kas atrodas malkalnes pr. 12 (TUVĀK latvijas balzamam) krāpj cilvēkus! Aiznesu tur uzpildīt kātridžus, bet
1)atpakaļ saņēmām pilnīgi citus kātridžus (acīmredzot samainīja)
2)krāsaino kātridžu saņēmām pilnīgi bojātu.

Tāpēc, silti jums neiesaku iet uz šo datorservisu, bet tā vietā izvēlēties citu!
Varbūt vēl kādām ir gadījies, kas nepatīkams šajā salonā?

ikss , 2010-05-16 11:15:41

jā,aiznesu uzpildīt,tagad vispār neprintē,rāda,ka kārtridžs bojāts.Slinkums atkal braukt atpakaļ,nomests stūrī stāv:(Žēl naudas.

www , 2010-05-16 11:32:55

ēē a trulajā galvā neienāca doma runāt ar cilvēku, kas pieņēma un atdeva kārtridžu? Vai pa latvisko - vispirms pabļaus un tad aizmirsīs?

Gestapo , 2010-05-16 12:14:26

www- nav īsti jēgas arī pie viņiem braukt, viņi neko nepalīdzēs. jo viņi vnk melos acīs skatīdamies, un palīdzēt nespēs. kā vien, paprasīs naudiņu un mēģinās kko vēlreiz uzpildit.

... , 2010-05-16 14:30:31

to gestapo- vaaiii,nomierinies. esmu jau izrunājusies (izbļaustījusies), bet nekas no ta nemainījās. es vienkārši pabrīdinu citus, lai uz turieni neiet, tas sagādās tikai un vienīgi galvassāpes.

ikss , 2010-05-16 14:31:47

es arī aiznesu tur uzpildīt kātridžas uz Mālkalnes12 ,gan melno gan krāsaino,vienkārši mājās bija šoks,no krāsainās nesapratu kādas krāsas nāk ārā,melnā kaut kāda pelēcīga....no tās reizes ar līkumu...naudas tik žēl...

kika , 2010-05-16 14:48:34

Vai tas ir TERA veikals?

bb , 2010-05-16 16:26:33

Nē,tas nav TERA VEIKALS.To veikalu ir atvēruši čaļi kas tikko beiguši skolu vēl zaļi gurķi.Līdz ar to pieredzes vēl nekādas.

eho , 2010-05-16 16:36:30

Kāpēc tur jāiet, ja blakus atrodas kvalitatīvs kantoris ?

gudriniece , 2010-05-16 17:21:10

Jap,es ari tur uzpildiju abus kartridzus un pec menesa neko daudz neprintejot abi bija tukshi.

ono , 2010-05-16 18:58:56

man arī gadījās tur tikt apkrāptai. neejiet tur!!! Ir patiešām citi, daudz labāki saloni!

lilii , 2010-05-16 20:40:20

Ar tintem ir 50-50 ka uzpildot viņi labi strādās. pat Latvijas lielākās kompanijas nedod garantiju uz tintes kasešu uzpildēm. Kad tintes kasete izbeidzas- viņu vajag uzpildīt 1nedēļas laikā- jo tinte iekšā aizkalst un nevar viņu kvalitatīvi uzpildīt.

Lieptatējs , 2010-05-16 21:24:58

es ari tur neberzos.nopirku tintes pie viniem,un neiet.nopirku tera ,protams dargak bet viss kartība.

. , 2010-05-17 12:08:46

Aizgāju uzpildīju tintes kartridžu viss strādā un nekādu problēmu nav. Kā jau teica Lieptatējs ar tintes kartrižiem mēdz būt problēmas pēc uzpildes. Par darbiniekiem kas strādā varu teikt tikai to labāko, esmu gājis konsultēties vienmēr palīdz atrisināt radušas problēmas un ir atsaucīgi.

Juris , 2010-05-17 13:10:20

Labdien!

Veicot kartridžu uzpildi pildam tikai klienta iesniegtos kartridžus (tos nemainām), pie tam ar īpašu rūpību izturoties pret katru no tiem, tādējādi uzpildes rezultātā nav iespējams tos sabojāt.

Kas attiecas uz konkrēto sūdzību (par it kā kartridžu samainīšanu ir sūdzējies tikai viens klients, tādēļ nojaušu, par ko ir runa) - klients "ikss" tiešām bija uzpildījis pie mums kartridžu, ko pēc pāris dienu lietošanas atnesa atpakaļ ar visu printeri (kurš norādīja uz kļūmi),bija liels darba apjoms, bet klients bija nepacietīgs, tādēļ "ikss" ieradās pakaļ savam printerim pirms tika veikta diagnostika. Pirms printera atdošanas klienta klātbūtnē tas izprintēja testa lapu, arī krāsas bija redzamas. No tālākas printera un kartridžu diagnostikas klients atteicās, kā arī atteicās no alternatīvā kartridža iegādes (tika piedāvātas labas atlaides).

Katrā ziņā strādājam mūsu klientiem, tādēļ klient "ikss" mūsu piedāvājums iegādāties alternatīvo kartridžu ar atlaidi joprojām ir spēkā.

www un citi - ja ir problēmas pēc uzpildes droši griezieties pie mums, skatīsimies, ko varam līdzēt.

eho - zaļš gurķis... tā izvērtējot manas zināšanas un 7 gadu pieredzi IT jomā mani vēl neviens nekad nav nosaucis. :)

SIA "Biznet" vadītājs Jānis Ansons

Biznet datorserviss , 2010-05-17 17:17:11

Pildu kartridžus Biznetā jau vairāk kā pussgadu nekad nav bijušas problēmas.

Armands , 2010-05-17 20:49:15

arī es izmantoju Bizneta pakalpojumus. Viss vienmēr ir bijis ļoti labi, puiši zinoši, atsaucīgi un strādā kvalitatīvi.

Terēze , 2010-05-17 21:03:50

jā, es arī vienreiz izmantoju šos pakalpojumus, bet nu vairāk NEKAD neizmantošu!

lpp , 2010-05-18 20:09:46

un neiesaku to darīt pārējiem! Tur patiešām NAV LABI!

lpp , 2010-05-18 20:10:08

tik tiesam tur iet nav drosi. pilnigi piekritu eho. vienkarsi zali gurki, jus tak neko nemakat no tam lietam. drausmas, kada tur ir apkalposana. fuj. mani katridzi nu ir beigti, un vinu del nacas pirkt jaunus. kauns sajam salonam!!!

ziimiite , 2010-05-18 22:47:15

Jā...ar labu apkalpošanu šis serviss neizceļās. Aiznesu datoru,teica,pēc 2st.lai nāku pakaļ.Pēc tam 2d dabūju zvanīt un meklēt kur mans dators vispār ir palicis.Tiesa,tas bija pirms jaunā gada.

Jurka , 2010-05-19 18:42:01

tā kā pats vairāk par 10 gadiem ņemos ar printeriem, uzpildēm, remontiem...negribu, ne aizstāvēt, ne nosodīt tos, kas kas pilda kasetes, BET... par tintēm...jebkura tinte ir jāpilda uz ātro...bieži cilvis izdrukā tintes kaseti, tad pēc mēnesa izdomā, ka jāuzpilda, loģiski, ka aizkaltusi... melnā tinte obligāti jāizlipina ar skoču, krāsaino Nekādā gadījumā, krāsas var sajaukties(neattiecas uz printeriem, kam ir atsevišķa drukāsanas galva)... tas būtu jāievēro no klienta puses...no pildītāja....tintes cena atšķiras pat par 10ls litrā, un....ja lej lētu ķīniešu mēslu, tas mēdz ātri aizkalst....tad vēl... normālam uzpildes kantorim ir testa printeri...bet...tas ir ieguldījums, nuu, mazums, viss ok, saiģot....
par lāzerniekiem...tukšu kaseti vēlams ielikt melnajā maisiņā, un kastītē...var pildīt kaut pēc gada....
bet....ja kasete mētājas uz palodzes saulīte, tad fotocilindram kirdik, un arī putekļi salien, kur strādā kā abrazīvais materiāls.... pēc uzpildes, obligāts test list....tā kā man ir ap 20 test printeriem brāķi gadās reti, bet gadās, brāķis gadās visiem...būsim reāli, tintes, tonera kasešu ražotāji tās ir paredzējuši 1x, un...to jau arī nokalpo:)

tinton , 2010-05-20 12:45:36

mums bija tieši tāpat! Un pats riebīgākais ir tas, ka Jānis Ansons, vēl atļaujas melot acīs skatīdamies. Man vnk nav ko teikt!!

ikss to jurka , 2010-05-20 15:04:07

Vajag uzpildiit kartridzu printerim Samsung ML 1640.Nopirku originalo kartridzu veikalaa tera, tur bija raxtiits, ka pietiks 1500 lpp, bet pie nepilna tukstosa saak beigties, deg sarkana lampina un paraadaas blavas joslas.

pics , 2010-05-22 21:29:52

to pics... ml1640 lai pildītu vajag pārlodēt, pāršūt....tad var likt pildītas.... izdruku skaitu ražotājs norāda pie 5% aizpildījuma... respektīvi texts boldā, kāda bieza melna strīpa, un i 1T neizvelk.... to kaseti , kas bija jaunā printerī nav jēga pildīt... tā reāli ap 600 izdrukām, nu daži pildkantori nekaunas pat 10ls pa šo nokāst, uzmanies.

tinton , 2010-05-23 09:18:47

es arii esmu pildijusi Hp printera katridzus jo kaa ogrelends nolikvideejaas bija jameklee citas vietas man arii ieteica sos pasus puisus,pirmo reizi uzpildija bija viss o.k. es mazajam prieks darzinja saprinteeju daudz lapu ar bildeem ko kraasot sanaca tiesaam daudz vairaak ka 500 lapas,otreiz uzpildiju pati seedeeju gaidiju kameer sapilda bija jagaida desmit minuutes.kad maajaas printeeju bija tiiri neko pirmaa dienaa izprinteeju ~50 lapas,tad gribeeju ko krasaino izprinteet bet man viss naaca araa lilla neko nevar saprast vot taa vinji pilda katridzus melnbalts vel neko a krasainais galiigi chau un peec nedeljas man paraadaas neatbilstosi katridzi neiet vispaar tagad neko nevaru ne izprinteet jo katridzi beigti ir-es negribu neko teikt bet vinji tik zaudees ar tadu apkalposanu cilveekus jo pie siis situaacijas valstii naudinja nav nevienam lieka man tagad vajag 12latus jaunam vienam katridzam naudu +5 vel uzpildiisana,un otram taapat 34latus tik deelj taa ka dazi tiesaam neprot savu darbu!!!

meitene , 2010-06-26 15:53:08

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet