IME interneta pakalpojumi un Georgiešu lentītes?

Interesanti zināt, vai IME priekšniecība kaut kā nav drusku sākusi atbalstīt Latvijas okupācijas "svētkus"? Es jau otro gadu pēc kārtas esmu piefiksējis, ka Ogres interneta provaiderim, respektīvi - IME, uz vienas no darba mašīnām katru gadu uz 9. maija "svētkiem" ir piesietas sūdu krāsas lentītes, ko katrs latvietis varētu uzskatīt par klaju necieņas izrādīšanu pret saviem [latviešu] klientiem.

Tagad tas ir tā kā oficiāli no IME - atbalstīt okupācijas svētkus vai tikai viena no darbinieku zīmēšanās ar savu prieku un lepnumu par valstisku nelaimi?

Es saprotu, ka tas nav valsts uzņēmums, bet nu tomēr ... vajadzētu varbūt savas slimīgās "svētku" dienas norobežot no publiskas atrādīšanas, jo īpaši saviem klientiem?

zivs , 2010-05-15 18:15:19

zivs : Ko es tev varu ieteikt , ja nepatīk neizmanto viņu pakalpojumus ja tas tevi aizskar:) Ja tavuprāt kāds neciena valsti kurā tu dzīvo viņa bizness ir pelnījis boikotu tas ar viss:):)

Lunis , 2010-05-15 20:18:40

Prieksnieciibai jau taa lentiite arii ir ...

$$$$ , 2010-05-15 20:43:05

Попробуй бойкотировать-ляг под машину

to zivs , 2010-05-15 20:47:40

Uzliec savai mašīnai sarkanbaltsarkanu lentīti un tad abi aiz stūra izkaujaties.

Matīss , 2010-05-15 22:47:44

Zivs - man lasot šo tavu rakstiņu nāca smiekli.goda vārds.Tev ko tagad ir psiholoģiskā trauma???Tak ja tev neapmierina viņu sniegtie pakalpojumi,izmanto citus.Un vai tu veikalā pērkot kādu preci arī interesējies ko valkā vai pie kādas nacionālās piederības un vai 9.maijā nēsā Geoga lentīti tās ražotājs??????????Vai piena garša atšķirsies,ja piemēram to pieniņu no gotiņas būs izslaukusi nevis latviešu slaucēja,bet piemēram nēģeriete?????

Usne , 2010-05-17 15:43:54

Zivs, встречу - натяну тебе твою красно-бело-красную ленточку на жопу.

Рука Москвы , 2010-05-20 08:19:34

Bet kāds te ilgojas braukt uz Krieviju tomēr dzīvot :D

Matīss , 2010-05-24 15:42:04

Kā nu kurš uztver šo 9.maiju,es to uztveru kā otrā pasaules kara beigas. Kas attiecas uz okupāciju,tad man jāatzīst ka visi mūsu ,,mīļie,, deputāti,, īstenie,, latvieši paši vien krieviem dupsīšus laizija un bija laimīgi,bet tagad atradušies baigie nacionālisti un patrioti... valsti iegrūduši TĀDĀ PAKAĻĀ...ka mēs drīz visi runāsim angliski,bet latvieši mēs nekad nebūsim īsti,paskaties ZIVTELE kā mūsu latvietes ar melnīšiem sačakarējušās...kāpēc tad TU neraksti un nesūksties???????

patriote , 2010-05-25 18:05:08

Zivs!Tu smird!

Koksi poksi , 2010-05-29 21:49:20

Nu, re kā mēs runājam. Savdabīgi.--
Vajadzētu tomēr atbalstīt latviešu uzņēmējus. It sevišķi Ogrē, kur lielākoties "biezie" ir ar ārzemju "plāno" maciņiem subsidēti. Man patīk IME, kā arī viņu sniegtie pakalpojumi.

reila , 2010-06-23 01:55:05

Lentīte neietekmē pakalpojuma kvalitāti! Vari sūdzēties par pakalpojumu, bet tas, ko tu raksti, Zive, ir tiešām smieklīgi. Lai Ime kaut vai ar zirgu jāj :D

zuze , 2010-07-13 20:08:02

Не нравится не смотри. какое твое собачье дело?откажись от услуг чтобы сделать им пакость и будет тебе счастье,что поднасрал чуток)качество у них отличное-респект и уважуха:)

х , 2010-07-18 14:00:35

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet