Ielu remonts Skolas ielas posmā pie stadiona

Man, protams, ir prieks, ka kāds cenšas savest kārtībā Ogres ielas un ka vispār kaut kas tiek darīts, bet kāda no tā jēga, ja tas tiek paveikts ne īpaši kvalitatīvi? Lai arī ikdienā mans maršuts neved pa šo posmu, tajās reizēs, kad eju, īpaši patīkami nav. Ejot no centra puses pa Skolas ielu uz Jaunogri, nav iespējasm normāli piekļūt Punpura ielai vai Jaunogres prospektam. Parasti gājējiem pusīdz izejams bija celiņš gar pašu stadiona sētu gar ceļu un taciņa uz laukumu pie DOSAAF. Tagad gar stadiona sētu un ceļu ir izveidots smuks gājēju trotuārs, uz taciņu uz DOSAAF ir pat uzikta gājēju pāreja, bet pati taciņa, kuru pirms tam klāja grants, tagad ir izrakņāta, izmīcīta un neizejama. Un gājēju tur diendienā netrūkst, jo otra ceļš uz Jaunogres prospektu ved pa Pumpura ielu, kur pa vidam vēl ir autobusu pieturas un gājējiem vispār bīstams posms. Pa kurieni lai tagad gājēji, nebaidoties par savu drošību, civiizēti nokļūst Jaunogrē? Pie tam asfalts vietām ir noklāts nelīdzens, acīmredzami sasteigts un taisīts uz "na haļavu". Skumji.

P.S. Varu atsūtīt arī dažus fotoattēlus ar šīm nejēdzībām, ja Ogrenet tas interesē.

Ritucīte , 2006-11-19 19:37:04

Pievienojos.Darbs izdarīts nekvalitatīvi.

LLA , 2006-11-19 20:05:53

busvnieciba un vis ar to saistitais LV plaukst un zel, tas ir ists pelnas avots, bet kvalitativu firmu kas veic sos darbus ir maz bet domei jau jaizvelas letakais no kaktu kantoriem un lidz ar to ari ir rezultats:)

reba , 2006-11-19 20:43:29

Tev taisnība par to,ka uzvar konkursos tie,kuri piedāvā lētāko cenu.Bet ersmu arī dzirdējusi,ka dažkārt esot jālūdzoties uzņēmējiem,lai viņi apņemtos ko remontēt.Izdevīgi esot būvēt visu no jauna un saņemt 100% peļņu,ja nevēl vairāk.

rebai , 2006-11-19 22:02:12

Vēl gribēju piebilst,ka tas nenoņem atbildību no pasūtītāja,jo var jau neparakstīt nodošanas aktu,bet vispirms pārbaudīt kvalitāti.Un varbūt pēdējo samaksu par darbu varētu veikt pēc garantijas laika,nevis pēc darba pabeigšanas.

rebai , 2006-11-19 22:08:10

Ritucīt, mūs interesē itin viss, kas interesē mūsu lasītājus :) Sūtiet vien! info@ogrenet.lv

Ogrenet , 2006-11-20 00:12:40

runājot par lētako cenu.. tas nozīme, divus variantus, vai nu neprot uztaisīt konkursa niolikumu, kur vērtetu arī kvalitāti ne tikai cenu.. otrs variants, ka nolikums uztaisīts zināmai firmai..

onjons , 2006-11-20 11:26:18

Es jau domāju ka to naudu varēja ieguldīt Mālkalknes pr.braucamās daļas uzlabošanai, vai cēļā uz Papeni, vai salabot Pārogres gatvi un gan jau vēl ir vietas kur to naudu lietderīgāk ieguldīt.

Nezinītis , 2006-11-20 15:44:33

Naudu jau vajadzīga daudzās vietās.Bet tomēr atbildīgajām personām jānes atbildība par objekta pieņemšanu,darbu kvalitāti-vienalga vai tā ir skolas iela,vai Pārogres gatve.

rebai , 2006-11-20 19:30:11

tam, kurš (a), bet ja slēdzot līgumu bija nolīgts tieši tas, kas ir tagad (tas ir darba apjoms un kvalitāte ir tieši tāda par kādu vienojās slēdzot līgumu)??

onjons , 2006-11-20 19:53:11

Atkal lielie kritizētaji un d....ji savākušies apspriesties. Ko paši esiet izdarījuši Ogres labā? Es ,piemēram, neko un tapēc nekritizēju. dariet visu labāk, ja jau jūs tik gudri!

delfa , 2006-11-21 12:03:47

paskatieties pēdējās aptaujas rezultātus ( par spēļu zāli Ogrē)- izcils pierādījums tam, kā mūs uztrauc tas , kas notiek pilsētā. Tad redzēsiet, ka spēļu zāli atvērs, tad visss huligānisma gadījumus piekārsiet " stulbajiem" policistiem, spēļu zālei un Ogres domei. bet Ritucītei varu pateikt, ka līst caur krūmiem un iet pa mistisko taciņu nav pats civilizētākais un drošākais pārvietošanās veids. Iesaku iet tos pašus līkločus , kurus gāji ceļa remonta laikā.

delfa , 2006-11-21 12:28:26

delfa, ja Tu dzīvo Ogrē un maksa pilsetai nodokļus, tad dīvaini, ka Tu nemaz nesatraucies un nekritize to, ka tiek izmantota Tava naudiņa..

onjons , 2006-11-21 15:52:25

Ne visa nodokļu nauda paliek pilsētai.Diezgan liela daļa aiziet piem.:izlīdzināšanas fondā,Gan jau Onjons to zin un saprot,kas tā par štelli vispār ir.Jā,laikam Ogrei daudz naudas aiziet gar degunu.

Lielā mince , 2006-11-21 16:15:02

Esmu par slinku, lai interesētos, kur paliek mana naudiņa, tapēc arī neīdu, ka kaut kur, kaut kas nav tā...
Esmu pārliecināta, ka lielākā daļa 'īdētāju neinteresējas, bet sāk īdēt tad, kad saskarās ar sekām. Piemēram, ritucītei bija ši taka tik arkārtīgi svarīga un ritucītei bija zināms, ka tiks veikti remontdarbi šīs takas tiešā tuvumā, tātad ritucītei jau iepriekš vajadzēja cīnīties par savām tiesībām staigāt pa šo taku. Ritucīte, protams, var iebilst, ka nebija laika, vai nebija pielāvusi domu, ka ērto taciņu sagandēs,nu tad nav ko pinkšķēt. Tagad Ritucītei atliek tikai fotogrāfēt.

delfa , 2006-11-21 16:16:27

Vienu gan varu teikt, ka Ritucīte neko netaisa uz "Haļavu"- žēlaba iznāca tāda pamatīga,sīkumaina, neiztrūka arī pateicības vārdiņš, tikai vārdiņa "skumji" rakstiņa beigās ,bija jāaizvieto piparotāku izteicienu. Jo cik noprotu sāpe taču liela:(

delfa , 2006-11-21 16:30:36

Nē, Ritucīte pirms tam neko nezināja par remontu. Ritucīte jau uzsvēra, ka diendienā tur nestaigā, un Ritucīti uztrauc lietas, kas skar viņu pašu. Ritucīte māk staigāt, bet Ritucīte gluži vienkārši nesaprot, kāda jēga taisīt remontu, ja tas paveikts nekvalitatīvi. Un tā kā Ritucīte ir iedzimta ogrēniete jau trešajā paaudzē, Ritucītei ir tiesības paīdēt :p

Ritucīte , 2006-11-21 16:43:13

Jā, jā, tūlīt paņemsim plakātus un iesim cīnīties ! Vilnīti tur reiz redzēju remontu laikā, bet, protams mašīnā, ne jau kājņām viņš apsekoja remontdarbus. Neviens cits domes darbinieks, ne arī deputāts tajā pusē nedzīvo, tikmēr arī viņiem galvenais, ka darbs izdarīts un ķeksītis atvilkts. Neizskatās gan ka tā Ritucīte tur ko pinkšķētu. Es Jaunogrē dzīvoju vairāk kā 40 gadus un , protams, tas ir ļoti labi, ka beidzot vismaz viens ceļa posms ir sakopts, jo ziemā, ja bija sasnidzis sniegs, pa šo posmu vispār nebija iespējams mājās aiziet. Gar DOSAF sētu ledus, pa ielu ejot mašīnas šļaksta virsū dubļus... Tagad, tie kursanti, kas apmeklē aotoskolu- nu nezinu, kā viņiem normāli līdz tam DOSAFam nokļūt. Tāpēc, "delfiņ", varbūt tas Jūs personīgi skar mazāk, un atļaujiet bez zākāšanās savu viedokli izteikt mums, tiem, kas dzīvo Jaunogrē un šo ceļu izmanto katru dienu un šo laimes brīdi esam gaidījuši pāra desmitus gadu garumā. Sagaidījām ko ? Darbs ir darīts, ķeksīti var atvilkt, bet cerētā gandarījuma tomēr nav. Vēl jau jautājums par to suņu pastaigas laukumu- vai tos jāved pastaigāties uz to nepabeigto dubļu jūru ?

to "DELFA" , 2006-11-21 17:02:01

Ak jau trešajā paaudzē! Uīīīī! Tad jau ir ne tikai tiesības, bet arī pienākumi.
P.S. Kapēc tavā vārdā vēl nav nosaukta neviena iela? Par to ir noteikti jāpaīd.

delfa , 2006-11-21 17:05:14

Es nezākājos, tikai pajautāju, kur jūs bijāt, kad sākās remonts! Visi kaut kā atdzīvojās tikai tad kad viņš ir beidzies. Ogres iedzīvotāji ar to arī izceļas, ka sāk zīmēt kartes, kad karš jau beidzies!

delfa , 2006-11-21 17:08:32

Palasiet forumu. Tur var redzēt, ka Ogrē viss tiek darīts "čerez ž...u", jo kaut ko labu un pozitīvu atļaujas uzrakstīt tikai retais. Ticiet man, ka tā ieplānotā strūklaka Ogres skvērā, arī ūdens šaltis vadīs nepareizajā virzienā, vai arī būs par skaļu.Tagad ir īstais laiks vicināt dūres, lai pēc tam nav jāpīkst.

delfa , 2006-11-21 17:15:54

LIELĀ mince, jā aiziet gan.. bet pamata budžets ir no nodokļiem, jo no ta fonda taču Ogrei vairāk nepaliek.. bet tie jau ir sīkumi, ne jau par to ir šis stasts.. delfa, es domāju, ka tas tomēr ir labi, ka ļaudis var un mācas īdēt, nevis stulbi priecājas par to, ka viņus čakarē, piedodiet.. gan jau iemācīsimies arī konstruktīvak īdēt.. pie kam, ne jau visas problēmas ir apzināmas un pamanāmas, bet mirklī kad Ritucīte, iespējams, piesmēla ar dubļiem tupelīti, vīnai uznāca tieksme pakasķēties un izteikt savu sāpi.. manuprat, tas ir normāli un atbalstami..

onjons , 2006-11-21 17:16:57

un vēl turpinot par negatīvo.. :D iemetīšu akmentiņu domes dārziņā.. ir ļoti daudz jāstrādā pie sabiedrības informesnas un procesu izskaidrošanas.. ja, piemēram, informācijā par strūklaku būtu uzsvērts un izskadrots, ka tā tiks būvēta par uzņēmeju naudu, tad retais būtu ko sliktu teicis.. ja par šo peļķi būtu pateikts, piedodiet ļautiņi, baudiņas ir tik cik ir darījām ko varējām priecājieties, kas sanācis,.. arī OK..

onjons , 2006-11-21 17:20:01

Neviens jau nerunā par priecāšanos. Johaidī, mani arī daudzas lietas uzdzen dusmu, bet es zinu, ka esmu pa slinku, lai ietu sev nervus čakarēt. neiet runa, ka nedrīks paīdēt, švakums ir tur, ka ar to arī viss beidzas. Suņi rej, bet karavāns iet tālāk. Ja ir reāla ķeza, tad ir jārīkojas nevis jāpinkšķ.

delfa , 2006-11-21 17:25:24

:) nu tāpec es teicu, jāmācās.. un es ticu, ka sabiedrība to iemācīsies, kad sapratīs, ka ar savu īdēšanu var nevis tikai sabojāt sev un citiem nervus, bet arī kaut ko reali panākt.. reku ogrenetam lielisks padoms rakstam, izpētiet, lūdzu, cik daudz sabiedriskās apspriešanas, parakstu vākšanas un tamlīdzīgas padarīšanas ir ietekmējušas lēmumu pieņemšanu pilseta..? es domāju, ka daudzi priecatos par šādu materiālu.. :)

onjons , 2006-11-21 17:31:34

Delfa, diez kā gan tu varētu zināt, ka es neesmu pildījusi savus pienākumus? Es to brīnišķīgi apzinos, ka tiesības ar pienākumiem iet roku rokā. Un es vienlīdz izmantoju vienu, kā izpildu otru. Un vispār - kālab gan tu man "piekasies" par īdēšanu un sīkumainību, ja pati paragrāfiem vien šeit man "brauc augumā"? No 20 komentāriem 7 tavi. Kaut kā atmiņā zib spārnotais teiciens par acīm, skabargām un baļķiem...

Ritucīte , 2006-11-21 17:44:04

Onjon, es gan neticu, ka sbiedrība iemācīsies:( Jo šeit ir vainīga latviešu mentalitāte. kad deputāti, tā īsti nesākot strādāt, piešķīra sev prēmijas, sabiedrība bija kā ar aukstu ūdeni aplieta,stūros knukstēja (arī es ), bet neko ...norija.

delfa , 2006-11-21 17:45:03

Tapēc arī brīnos, ka tavā vārdā vēl nav nosukta iela.Savā acī redzu riktīgo baļķi, bet esmu vēl spējīga iraudzīt tavējā acī skabargu. Es godīgi atzīstos, ka priekš Ogres neko neesmu izdarījusi, ja vien neskaita, ka kādus 15 gadus atpakaļ, kā Jauno naturālistu kustības biedrs, sakāru Ogres pilsētas kokos putnu barotavas .Barību,sory ,gan neieliku.
P.S. Neskaiti komentārus aizej uzber granti uz taciņas.

delfa , 2006-11-21 17:53:49

es te tūlīt uzburšu ideālā modeļa ainiņu.. nu labi.. esam sapratuši, ka ne Saeima ne dome nav tās institūcijas, kam uzticēties un paļauties (pieņemu, ka ne jau tāpēc, ka tur visi slikti un korimpēti, varbūt nav laika iespēju.. nu daudz variantu..).. ko tālak mediji? viņi pastāsta, mēs uzzinam.. daži kaut ko arī aktivizejas.. bez tabu rāda čāpstinātajus un tamlīdzīgas lietas, var būt kaut kam pievērš uzmanību varbūt ne.. vairak jau tikai tas ir mārketings sev.. ogrenet.. visādi gadās.. bet visu cieņu par iesaistīšanos aptauju organizešana.. nesmukumu meklēšana un publicēsana.. tātad mediji, tāds paknaps, bet variants.. tālāk? mēs katra pa vienam te īdam.. jandalējam, ironizejam, gudrojamies utt.. kāds no mums iesaistas arī kādā akcijā.. tālāk? kādam no mums parādīsies varbūt arī kādreiz pietiekami daudz uzņemības, laika un varēšanas lai uztaisītu sabiedrisku organizaciju,kas regulāri sekotu visiem procesiem pilsēta.. veiktu iedzīvotaju aptaujas.. organizetu akcijas utt.. arī variants.. tīri ne ko.. utt utjp.. :) nu tā kaut kā..

onjons , 2006-11-21 17:56:47

P.S. nu jā.. plus vel arī reālie darītāji.. vienalga mārketinga vai kādu citu iemeslu vadīti.. talkas un tamlīdzīgas akcijas..

onjons , 2006-11-21 17:58:01

Jā, Onjon, tas gan būtu skaisti. Tikai pa sevi gan negarantēju, ka visā tajā piedalīšos. Lielāka iespēja mani uz tālku būtu aizvilkt, ja tur dotu desmaizes par brīvu un būtu kādi daži fotoreportieri ieradušies. Tad man būtu rokās lielākā lāpsta un platākais grābeklis.:D

delfa , 2006-11-21 18:12:54

Cilvēka paveiktā darba vērtību nudien nenosaka tas, vai viņa vārdā nav nosaukta iela. Manā subjektīvajā vērtību sistēmā tas izpaužas kā gandarījums vai nožēla par paveikto vai nepaveikto un tuvāko (!) apkārtējo cilvēku labsajūta. Paldies par darba piedāvājumu, es šodien jau izslaucīju pagalmu un tagad ķeršos pie saviem intelektuālajiem darbiem. Bazaru beidzu, varat turpināt vārīties savā sulā arī bez manis. Lai Jums jauks vakars! ;)

Ritucīte , 2006-11-21 18:15:34

Es jau nenoliedzu, ka esmu baigi piekasīgā. Es esmu riktīgais parazīts un mugurgrauzis un kaut ko pateikt varu tikai tad,ja sēžu drošos ierakumos.

ritucitei no delfas , 2006-11-21 18:16:26

Cik noprotu intelektuālajos darbos ietilpst arī īpašas formulas radīšana.Tobiš; 1ogrēnietis trešajā paaudzē+škipsna pateicības+ 50 kg godprātības-spainis slinkuma=Ritucīte:0
Labi, neņemiet ļaunā šodien riktīgi riebīgs noskaņojums. Sabojāju citiem garīgo i pašai vieglāk kļuva

delfa , 2006-11-21 18:24:54

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet