Brīvības ielas jaunais bruģis.

Cilvēki kā patīk kvalitāte jaunajam bruģim uz brīvības ielas?? Man liekas ka viņam jābūt taisnam, bet viņš ir nelīdzens, ar šķirbām. Tač kadam tas bija jāuzrauga. Neko neteiktu ja būtu redzējis ka cilvēki normāli strādātu, bet ja lielāko daļu nosēž un skatās apkārt nekas labs nevar sanākt. Ja strādātu tad jau būtu laicigi un kārtigi visu pabeiguši, nevis vēl kaut ko remontētu. (terminš bija 31.okt.)

x , 2006-11-03 19:02:14

Mīļais X,beidz vienreiz glupi muldēt.Kārtējo reizi kāds kurš neko nesaprot un pats neko nedara,zin vairāk kā tie, kas dara.Ej un strādā un tad redzēsim rezultātu.Paldies tiem cilvēkiem,kuriem izdevās sakārtot nedaudz Ogres pilsētā.

lille , 2006-11-03 20:09:00

x ir mīļā nevis mīļais.. un ja viņa kaut ko saka, tad pieņemu, ka arī viņāi ir taisnība.. :))) neesmu vēl redzējis to jauno bruģi, bet pateikšu, kas mani tracina.. "tie glupie muldētāji", kas aizstāv darītājus tikai darīšanas pēc.. kāpēc iedzīvotājiem ir jāsamierinās un jāpriecājas par nekvalitatīvi un nerentabli iztēretu nodokļu naudu?? es te nerunāju par šo gadījumu,bet par daudzām citām reizem ar textiem "es strādāju sūdīgi, bet priecājies par to, ja nepatīk dari pats"..

onjons , 2006-11-03 20:28:57

Nez, šis x ir īstais vai viltotais? x, man tas jaunais bruģis no tālienes patīk un tuvumā arī skaisti, ja bauda kopējo panorāmu, bet uz šķirbām neskatos. Jā, viņas tur ir,bet galvenais, ka kājas neķeras. Kādreiz tur bija bedru bedres. Kad gāju garām, čaļi un vīri tur vienmēr strādāja, īpašu slinkošanu nemanīju. Turklāt 31.okt. vai 1.novembris - lielas atšķirības nav!:)

Mince , 2006-11-03 20:30:13

ui, patiešām, būšu saslavējis neīsto x????? :)))

onjons , 2006-11-03 20:35:05

Lasot dažādas informācijas,es zinu,ka pilsētā darbi tiek veikti ne tikai no nodok\lu maksātāju naudas.Tādēļ,lielajiem kritizētajiem fui.Bruģim slīpums vajadzīgs,lai lietusūdeņus novaDĪTU,ŠĶIRBAS TIEK AIZPILDĪTAS AR SMILTĪM.

lille , 2006-11-03 20:39:36

ok. es atturos.. neredzeju nezinu.. bet turpinot kasīties :)) ja arī pa privatu naudu veido publisku labumu, tad ir atļauts kritizet un drīkst arī nepatikt.. ne viens neko tāpat vien nedara, visi pelna un nopelna un uz katru no katra labdara varoņdarbiem stāv rindā vēl paris tādi paši..

onjons , 2006-11-03 21:00:03

Nu tak brauciet prom no šis pilsētas, ja viss ir tik slikti.. goda vatds zaeb.li

Tiem kas tikai kritizee!!! , 2006-11-03 21:21:59

dzīvoju uz Bērzu alejas un katru dienu ejot uz veikalu jumis arii to pašu redzeeju,kāa stradnieki muļķi laiž un tagad nu ir redzams rezultāats nezinu kāa sievietes ar papēžu kurpēm varēs staigāt.Un to nesaku tikai es kas tiek pie interneta,arii avīžu kioska pārdevēeja teica,ka tie puiši kas esot likuši iepriekšējā gadā skvērā esot cītīigāk strādājuši.

Ilze , 2006-11-03 21:26:32

Tiem kas tikai kritizee!!! zaebatais pilsētas patriots esi!! :DDD

onjons , 2006-11-03 21:58:10

Bruģis uzlikts daudz maz kvalitatīvi, bet tie granīta klucīši (vai kā viņus tur)ir vairāk uz āru, tāpēc aiz viņiem ķerās kājas.
Par strādniekiem - vienu dienu sēdēja neko nedarīja ( laikam gaidīja kaut ko), bet kad šancēja tad galvas nepacēluši( droši brigadieris bija atvilcies)

Nezinītis , 2006-11-04 09:36:43

ja maksā par stundam nevis par padarīto darbu, tad jau visiem patīk pa kādai liekai piii pauzei :))

reba , 2006-11-04 10:28:33

Onjon, tu esi malacis, visu cieņu tev, tu saproti kaut ko par lietam. Un lille, slipums ir dažādas lietas no nelidzenumiem. Ka pilsētu kērto tas ir labi.

. , 2006-11-04 14:15:08

iela ir, brīvības nav

laimonis , 2006-11-05 11:58:09

Nu nē es tur blakus strādāju, šādus antiņus strādniekus vēl pameklēt. Tik tiešām tie jaunie slaisti tur toč muļķi dzina, tak visu laiku cik eju uz veikalu vai banku, tā redzu kā pīpo un sēž. Un bruģis..., lai nu es esmu sieviete, domāku , kad ar kvalitāti te ir galīgi šķērsām. Bruģis jau ar aci redzams, kad šķībs , šķirbas nenomālas. Un ar papēžoiem , hmmm laikam bieži nāksies mainīt, vai arī ar botām. Domāju, kad daļa domātās naudas ''saj kvalitātei, ir firmas kabatās.

Sieviete , 2006-11-05 17:44:30

Onjon, tas x laikam ir vīrietis. Tur pašā sākumā x raksta: "neko neteiktu, ja būtu redzējis"... Klau, mūsu xiņa tā neteiktu vis! Iekritām mēs te uz šo klonu!:))

Mince , 2006-11-05 22:36:30

Tev taisnība, Mince.. :) pats vēl to bruģi neesmu redzējis..

onjons , 2006-11-05 23:47:42

veikala priekšā ir domāts placis tikai gājējiem un auto it kā nevajadzētu braukt, bet tagd sniegā ir vērojamas auto rises ... . strādnieki ir "malači" - nedēļu līdz termiņa beigām mazāk zirgojās un centās iekļauties laikā, pat strādāja nedaudz ilgāk kā parasti... .
bet par to veikala priekšu Ogrenet varētu papētīt tuvāk, jo no kultūras nama puses nav ceļa, bet no Brīvibas ielas puses viss ir palicis pa vecam! kļūda vai nolaidība, vai projekta nepilnība? it kā ceļa zīmes ir, bet vai tad mūsu godīgie autovadītāji tās pazīst ... ?

HETS , 2006-11-06 08:54:32

Es to slīpumu redzēju gan, itkā jau lai ūdeni novadītu, bet uz kurieni, ja neredz notekcaurules???

Zane , 2006-11-06 11:45:28

jā tās šķirbas tiešām ir palielas.vakar man no kabatas izkrita 1 santīms un ieripoja vienā no tajām šķirbām. Vot škrobe! Ilgi meklēju, bet atrast tā arī neizdevās:(

delfa , 2006-11-21 18:34:31

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet