Kā jums patīk apkalpošana Ogres "Elvī"?

Vai tad Ogrē vairs nav pārdevējas kuras varētu normāli(raiti un savlaicīgi) apkalpot pircējus ? Līdz šim regulāri iepirkos "Elvī"un vienmēr man bija jāstāv mistiskā rindā kura rodas pārdevēju, neizdarības vai trūkuma,dēļ. Vai tiešām viņām maksā tik mazu algu jo izskatās ka darbs veikalā viņām ir otrajā vietā(labāk papļāpāt ar draugiem vai vienkārši pastaigāties pa veikalu).Aiz letēm ir pa vienai pārdevējai kur vajadzētu būt vismaz divām ja ne trim un apkalpošana ir tik gausa ka sagaidot savu kārtu aizmirstas ko esi gribējis.Vienmēr pusdienlaikā ir daudz cilvēku bet pie kasēm ir lielas rindas jo strādā tikai dažas kases un kasieres strādā it kā pēdējo dienu.Ja nu gadījumā nav pieredzes,lai aizbrauc uz citiem veikaliem un paskatās...

Pircējs , 2006-11-02 22:49:48

Varu piekrist, sevišķi tas attiecas uz svaigās gaļas un kulinārijas stendu, esmu pat ievērojusi, ka viena no pārdevējām darīs visu ko citu ( papļāpās,aizies uz iekštelpām,stumdīs nevajadzīgi paplātes un lūrēs apkārt utt.) , bet apkalpošanu atstās otrajā plānā. Savkārt pie smalkmaizīšu stenda apstājos ar prieku, jo tur ir jaukas un šiverīgas pārdevējas.

Dace , 2006-11-02 23:04:21

man patīk viena kasiere Elvī, ļoti simpātiska:)

laimonis , 2006-11-02 23:23:03

nu nerunaasim par jumis kasiereem :P

kkkk , 2006-11-02 23:26:14

Man Gan nekādu pretenziju!

nika , 2006-11-03 08:59:54

Pārdevējām tiešām maksā ļoti mazu algu, kopš veikala atvēršanas algas pielikums nevienam darbiniekam nav bijis. Kasieres par garajā stundām saņem no 180 - max 220 ls mēnesī, bet jārukā bez atpūtas.

Zane , 2006-11-03 09:20:44

Jā nu palēni jau tās pārdevējas pēdējā laikā apkalpo (īpaši gaļas un kulinārijas stendā), bet nu es jau ar parasti nesteidzos, izbaudu atmosfēru:)) Tāpat stāvot rindā nereti vien pārdomāju un nenopērku lietas, ko pirmajā bada sajūtā būtu gribējies paķert:))

Vārna, Riebīgā , 2006-11-03 09:24:53

Elvi, kaa veikals man patiik, ienmeer eju tikai uz turieni, bet par pardeveejaam pie galjaam tur tieshaam vajadzeetu padomaat. Cik reizes neesmu rijis ciisinjus tikai tapeec ka nav iespeejams izstaaveet pie taas kulinaarijas.

Rukitis , 2006-11-03 09:52:41

P.S. man nav laika pavadiit tajaa veikalaa pusstundu vai vairaak.

Rukitis , 2006-11-03 09:53:01

Un kā Tev, Rukit, tā smukā kasiere patīk?

laimonis , 2006-11-03 10:24:00

tad kad mūsu pārdevējas saņems tādu pašu normālu attieksi no darba deevēja puses un protams arī attalgojumu, tad arī kaut kas mainīsies

reba , 2006-11-03 10:56:22

Reba , ja jau cilvēks ir vienojies ar darba devēju par konkrētu samaksu par nostrādāto laiku, uzskatu , ka darbs jāveic kārtīgi, jo nejau slikti apkalpojot klientu sagaidīsi algas pielikumu, drīzāk otrādi.Ja nevar strādāt ar atdevi , tad jāmeklē cits darbs.

LLA , 2006-11-03 12:57:48

viena lieta ir, kad pārdevēja novilcina laiku, bet vēl nepatīkamāk ir stāvēt rīndā pie tādas pārdevējas, kas tavu preci pamet tālāk, kā kaut kādu ''sūdu''... un savelk tik pretīgu seju, it kā uz šis pasaules nevarētu būt nekas sliktāks par viņas darbu...

Kristīne , 2006-11-03 13:59:11

Tieši šodien biju Elvi, un tieši pie gaļām. Jā pārdevējas nav un nekur nederīgas. Ar steigu jāmaina, jo šīs krīt uz nerviem.

ezis , 2006-11-03 20:03:06

Veikals kā tāds Ogrē man patīk vislabāk,bet par gaļas nodaļu-viena vispār tur tāda BREMZE!

Smukule , 2006-11-03 20:10:14

bet, ja aizies smukā kasiete, tad es uz to veikalu vairs neiešu!

laimonis , 2006-11-03 21:06:28

nav jau ta problema tikai mums Ogre, pedeja laika gandriz visos Rimi un lielajas Maximas Riga ar tas pats notiek, vienu svetdienas dienu Mola Rimi, mes 35 min stavejam rinda pie kases, jo no 15 kasem 5 tik stradaja, un uz visu lielo zinju un galjas vitrinu ar bij viena pardeveja, ta tas notiek visur, trukst darbinieku... :(

natjuks , 2006-11-03 21:09:58

ja neesi pamanijis jumii nav labaaka situaacija!!! elvii truuksst darbinieku un darba deveejs nav ieintereseet pienjemt vairaak cilveeku, lai izteereetu vairaak naudas! pastraadaa kaadreiz pats taadaa amataa,tad sapratiisi kaa tas ir kad taadi kaaa TU brauc virsuu par taadiem siikumiem-GRIBI IEPIRKTIES-STAAVEESI RINDAA,negribi-briiva izveele! stulbi ne?

RozaMeitene@tvnet.lv , 2006-11-05 00:51:40

Nu, salidzinot ar visiem Jumjiem, man Elvi tomeer patiik vislabaak. Tikai besii aaraa tas viirietis kas tur par kasieri straadaa...

elviira , 2006-11-15 13:13:03

tas virietis tiesam ir kaut kas, es pie vinja vairs neiesu, labak stavesu garakaja rinda... :)

natjuks , 2006-11-20 19:14:42

Tam vīrietim ja kas cepuri nost ,par viņa uzņēmību!!Lai nekad nevienam nebūtu tādas problēmas kā viņm.Cits viņa vietā sen jau nodzertos,bet viņš neskatoties uz savām veselības smagajām problēmām vēl arī studē un strādā.Cilvēki palikuši neiejūtīgi,nepacietīgi staigā īgni!Padomājiet paši arī par sevi lielie kritizētāji?Varbūt jums pašiem kaut kas ar dzīvi nav kā vajag,vai jūs vienmēr esat smaidīgi,vai jūs savas problēmas atstājiet mājās?????????

sirsniņa , 2006-12-02 10:47:48

Es gan vienmēr cenšos iet tieši pie tā vīrieša, kaut kā gribas atbalstīt kaut vai tādā veidā.

Vārna, Riebīgā , 2006-12-02 13:05:39

Atgriežoties šodien no Ogres Elvja sapratu-glābt var tikai darbaspēka ievešana no austrumiem vai nez no kurienes.Laikam jau mazajā Latvijā veikalu īpašniekiem vairs nav iespējams savākt pietiekoši daudz pārdevēju. Kasēs jau pat bija normāli daudz,bet....līdz tam vēl jātiek. Pilnīgi pie visām sveramajām letēm cilvēku rindas,kas praktiski nevirzās uz priekšu,jo 1 pārdevēja uz vairākām nodaļām Žēl pārdevēju un žēl pircēju.aizgaju nopirkusi tikai to,kas jau sasvērts.un tam vīrietim kasē,tiešām-visu cieņu par uzņēmību!!!

pirceja , 2006-12-02 23:41:58

Esmu arī piedzīvojusi pat liekas klaji pazemojošu apkalpošanu. Mani tas skāra pie karstās-kulinārijas letes. Redzot,ka gaidu apkalpošanu, pārdevēja ievilkās virtuvē un ilgi nerādījās laukā, laika ziņā bij tik ilgi,ka nospriedām- aizvilkusies pīpēt.. Mēs gan bijām pacietīgi un sagaidījām viņu atpakaļ....Nekas laipnāks nesekoja...Biju gatava par viņu sūdzēties, bet pie visa vēl viņai nebija vārda kartes, ko uzskatu par rupju pārkāpumu!

neizvēlīgā , 2006-12-05 14:19:18

tiešām pie kulinārijas bezcerīgi, it sevišķi pusdienlaikā!

lola , 2006-12-05 20:07:25

PAldies, ka atkal esat iegrizušies mūsu ELVĪTī ar smukajām un ne tik smukajām kasierītēm! Paldies par atzinīgajiem vārdiem mūsu vienīgajam kasierītim.
Jūsu kritika ir vietā, kulinārijas vitrīna prasa pastiprinājumu un steidzīgi, un nav jau mums tik briesmīgi kā jūs te rakstat, melns, melns un melns. Ir jau mums arī gaišie brīži visiem kopā! Ja būsiet vērīgāki, tad pamanīsiet, ka meitenes šajās salās strādā no pašas veikala atvēršanas.
Tikai pēdējā laikā to strādātgribētāju ir mazāk nekā staigātgribētāju!
Nāciet mūsu pulciņā, tad jau redzēsiet cik un kā!
P.S. Liels paldies tam pārītim, kurš 23. decembrī aizgāja no kases Nr. 2 nesamaksājuši par, piedodiet, savām apakšbisēm! Lai arī viņiem jauki svētki!

Sarmulītis , 2006-12-27 18:17:22

Nu vismaz viena īsta pārdevēja tagad būs arī Elvī- nezinu viņas vārdu,nesen pārcēlusies no centra jumja- smaidīga, zinoša,veikla, pircējus sagaida kā vecus draugus(simpātiska tumšmate).Pārdevējam-vīrietim vēlu izturību.Apbrīnoju viņu par uzņēmību,uzdrošināšanos vispār parādīties šai patērētāju svētnīcā.

vita , 2006-12-27 22:38:30

Viedokļu ir daudz un katram sava taisnība.bet vakaros iepērkoties var saņem arī smaidus viņu nogurušajās sejās. Vismaz man tur patīk !

Ilona , 2007-01-04 00:49:53

Atmosfera ir ok!
Kas attiecas par to džekiņu- visu cieņu!
Nu neteiksu ka pie kasēm parak leni apkalpo - salīdzinājumā ar Jumi- raķetes!
... visiem jau neizpatiksi!

EEEEEEEE , 2007-01-08 00:01:52

Cik es zinu kolektivs tur jau nez cik reizes ir nomainijies un uz salas vienigi nav nomainijusies svaigas galas pardeveja , bet parejas nak un iet, neviena ilgi nevar izturet to attieksmi kada tur ir pret pardevejam gan no pircejiem gan no darba devejiem.Bet svaigas gaļas pardevejai laikam patik ņirgaties par pircejiem un tapec viņa tur vel stradā.

SSS , 2007-01-08 19:44:22

Kura ir īstā? Viņas tur ir divas.Negribētos iepirkties pie naidīgi noskaņotās.

parlament , 2007-01-12 13:02:28

Vispār Elvī ir tizla vadība. Strādnieki mainās ļoti bieži, bet tas neko labu neliecina par veikala vadību. OK, pienemt darbā var arī pēdējo sliņķi, bet, ko darīsi, ja attieksme cūciska un atalgojums neatbilstošs?

joperesete , 2007-01-21 23:07:36

Liela daļa pircēju ir pārāk egoistiski un dažreiz nekaunīgi, viņi neciena cita darbu un arī darbiniekus. Visi darbinieki, kas ir palikuši ir tie stiprākie un arī tie labākie. Kritizēt ir viegli. NĀCIET UN PASTRĀDĀJIET, TAD IZJŪTĪSIET VISUS TOS PLUSUS UN MĪNUSUS PAŠI UZ SAVAS ĀDAS...

jizises , 2007-02-02 14:40:51

Tā maiņas vecākā ir galīgi dula un aptrakusi!

aidā , 2007-02-08 07:23:52

man piemēram ELVI apkalpošana liekas daudzmaz normāla salīdzinājumā ar vārpu un jumi!
ELVI ar apkopojosām personām var lūgt kautko un vienmēr laipni atbild ja nezinu kur atrodas pajutāju man aiziet un parāda nevis kā Jumī kautko palūdz un tur tev pasaka iziej riņķī un pameklē ja nevari atrast tad nav lemts nopirkt! vai tas ir normāli kas tevi šitā laipni pasūta!

lavanda27 , 2007-02-14 14:44:26

un ja agrāk es vienmēr iepirkos Jumi tad tagad vienmēr eju uz ELVI!

lavanda27 , 2007-02-14 14:45:07

Elvī prieks kontaktēties ar pārdevējām.Ir pat izveidosies savs simpātiju loks.Svētdien pat,redzēju vareno nogurumu viņu acīs,bet vēl joko un atsmaida.

lauva , 2007-04-16 21:44:31

ne vienmer sanak pardevejam but laipnam,zinu jo kadu laiku pati stradaju jumii,nav nekada prieka smaidit ja tev pasaka ka esi maza tad jau noteikti neproti stradat.un kurnu veel par tik"lielu"samaksu rauties uz visam pusem lai labak apkalpotu,bet preti sanem tikai kritizejumus un sudzibas.nevar jau no cilveka prasit smaidu ja jau tiek stradata kada12 vai pat 14 stunda,no kuram atpusyies tu tic kopa ar puzdienam un vakarinjam tikai vienu stundu,un ja ir daudz cilveku pat tik daudz nesanak,visu cienu cilvecinjiem kuri par pardevejam strada jau patsmito gadu

tomaatinjsh , 2007-04-27 14:10:20

Ogres Prestiža Elvis,ir labākais veikals Ogrē!!!!!!!Atveriet acis un paskatieties,kas notiek Jumī,Centra veikalā,Maximā......,šermuļi skrien ,skatoties uz zivju,gaļas nodaļām.....Elvī viss vienmēr svaigs,paskatieties,kādi klientu pieplūdumi ir vakaros,brīvdienās.Tas vien par kaut ko liecina!!!Paldies veiakala darbiniekiem!

Sanda , 2007-05-10 12:03:49

Tas jums tikai liekās,ka tur viss ir svaigs,nemaz tur tika svaigs nav

mazais , 2007-07-20 12:47:09

Es agrāk arī iepirkos JUMĪ, jo tas bija tuvāk mājām, bet tagad eju gandrīz tikai uz ELVI, jo tur man pagaidām nav nācies iegrābties ar vecu pārtiku. Un pārdevējas ir diezgan laipnas, neskatoties uz garajām stundām, kas viņām tur jāsēž. Un pat pasmaida :)

Ligucic , 2007-07-22 14:05:28

es agrak iepirkos maxima bet tagad elvika jo tur daudz vairak izveles....;d

Natalija , 2009-10-22 19:30:20

es nostaveju pie letes galas nodala 20 min pardeveja krameja preci un neniema vera ka stav pircejs kad es vinai teicu ka varbut mani apkalposiet pec tam kramejiet,bet vina ne ko neatbideja un darija savu darbu nenemot mani vera.

Liene , 2009-10-22 20:05:45

Tad nu gan, visi kā no nekurienes nokrituši...

Laura , 2009-10-22 22:53:03

Beidziet strīdēties!Tik daudz veikalu Ogrē ,un izvēle ,Taču ejiet uz veikaliem kuri jumsl iekas labāki,

Tautas balss , 2009-10-23 10:42:10

vecu vecs forums:))))))))))))))))))))))))))))))))))))

bise , 2009-10-23 10:44:06

kaut kur tak klača jāusit,savādāk skumīgi paliek....

kika , 2009-10-23 12:07:49

atcerējos pēc kā rindā stāvēju.

atmiņa , 2009-10-23 13:45:40

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet