frizetava elvi

sakiet ludzu,vai kads zina kaut ko par elvi frizetavas meistareem?esmu dzirdejusi,ka viena tur esot loti laba.cik vispar taja elvi friz maksa nogriezt un nokrasot garus matus?

laine , 2006-11-02 22:09:40

varbuut aizej un uzzini pati?!? tur nav nekaa sarežģīta..

kate , 2006-11-02 22:23:55

ja tur strādā tāda friziere kā kate, tad labāk neej....

truba , 2006-11-03 09:43:19

vai ta tur vēl strādā?viņi tak bankrotēja?

cola , 2006-11-03 10:18:15

Viņa ir nekvalificēti speciālisti- kaut kadi praktikanti. Ja viņa vēl ir.

SS , 2006-11-03 18:44:33

Matu pieaudzēšana-200.00Ls

RozaMeitene@tvnet.lv , 2006-11-06 11:07:51

rozā, vai neesi nošāvusi greizi- ko reklamē?-nekvalitatīvu matu pieaudzēšanu pa 200ls????un tas viss elviii?

blonda , 2006-11-06 11:39:51

kada te saistiba cik maksa matu pieaudzesana.

laine , 2006-11-07 23:09:20

Nevienai neiesaku iet uz turieni. Es divas reizes mēģināju pie viņiem tikt un nesanāca. Pirmo reizi tāpēc, ka redziet viņas visas ir ļoti aizņemtas (kaut neviena tur nav, pat meistares kaut kur pazudušas), otro reizi mani pierakstīja uz pirmdienu, bet pa telefonu skaidri un gaiši teica, ka uz otrdienu. Kad bijām atnākuši otrdien tur, ka parasti, neviena nebija, ļoti nelaipna idiote-administaratore teica, ka būs jāpagaida 10-15 minūtes. Labi, aizejam pastaigāties pa veikalu. Pēc 15 minutēm meistare jau krāsoja matus citai klientei un uz mums vispār pat nepaskatījās, it kā neviens nebija ienācis. Jāpiebilst, ka gribējām nogriezt matiņus 2-gadīgai meitiņai, kura ir normāls bērns un nevar sēdēt uz vietas ilgāk par 2 minūtēm lai sagaidīt, kamēr tik izcila un prieprāsīta profesionāle varēs viņu pieņemt. Acimredzot ne frizierei, ne administratorei bērnu nav. Un attieksme pret klientiem - kā pret smirdīgiem bomžiem. Ja jums tas patīk - laipni lūdzam frizētavā "Pie Vēsmas"!

N. , 2006-11-08 16:37:18

luk ta ir atbilde par frizetavu,rozaa!nevis par kaut kadu pagrides matu pieaudzesanu

laine , 2006-11-08 21:11:04

cik es saprotu,Ogres publikai ka tik kādu apņirgt.... Ziniet godātā N. mums visām gandrīz ir bērni,un man pašai arī divi. Ja parādās Ogrē konkurenti,tad tas nav pieņemams citām frizētavām.To jau es sapratu.Mēs esam jauns kolektīvs,un esam Ogrē tikai gadu.Labi darbinieki nemētājas uz ielām.Bet mēs strādājam pie tā,lai visi meistari būtu labi.Ja jūs cienītā neko nesaprotat no tā tad labāk paklusējat. Jūs pati savā darbā esat tik perfekt??????? Un tāda sajūta ka jauna ar neesat bijusi.Mums praktikanti darbojas pa vasaru .Arī viņi kādreiz būs profesionāļi, bet viņiem ir jādod iespēja strādāt.Ja citi to nedara,tad mēs cenšanies.Un neviens praktikants nav pasniegts kā profesionāls meistars. Man nebūtu grūti sarakstīt kritiku par citiem saloniem,tikai man liekas smieklīgi.Cienītā N. ja savā dzīvē neko neesi paveikusi, tad paklusē un un nenoliec tos kas kaut ko cenšas sasniegt,un darīt citu labā........

vesma , 2006-11-16 10:21:03

Forši gan. Runa taču iet par nelaipnu apkalpošanu, nevis par meistārību. Ja es zinātu, ka pie Jums tikai praktikantes strādā, vispār neietu, negribu par savu naudu dot kādam iespēju patrenēties. Un ko tieši es nesaprotu? Man teica pagaidīt 15 minūtes, un pa to laiku paņēma citu klienti. Un tas bija oktobrī, nevis vasarā. Protams, es savā dzīvē neko neesmu paveikusi, man bija jāklusē un jāgaida 2-3-4 stundas, kamēr Jūs cenšaties kaut ko darīt citu labā. Ja Jums ir savu klientu loks, un nav plānots to paplašināt, tā arī jāraksta uz durvīm - "Tikai priekš savējiem". Starp citu, pateicoties Jums, tajā dienā atradu foršu frizieri citā vietā. Paldies!

N. , 2006-11-24 14:01:58

Es neaizstāvu darbiniekus ,bet Tavu variantu es apspriedu ar darbiniekiem. Nu nevaig jau sevi iedomāties kā vienīgo klientu. Klienti mēdz kavēties,kas arī bij jūsu gadijumā,Iepriekšējais klients nokavējās,un jums palūdza nedaudz uzgaidīt.Mēs ar esam tikai cilvēki,nevis roboti pie konveijera.Jums ja būtu atteikts ar būtu slikti.Un pamēģini visiem izpatikt.Mums nav vajadzīgi klienti kuri ar nepareizo kāju izkāpj no gūltas. Un domā ka visa pasaule pieder viņiem.Loti jauki ka šis gadījums jums nesa panākumus sava meistara izvēlē. Un biežāk pasmaidiet,varbūt tas kaut nedaudz jūsu dzīvi izpušķos.Bet ar tiem praktikantiem Jūs tāpat neko neesat sapratusi...... Bet neba man jums skaidrot.

vesma , 2006-11-26 18:57:35

Nu vismaz kāds arī aizstāv mūs frizierīšus.Esu meistare no blakus salona. Arī pie mums nāk tādi dīvainie klienti un tur neko nepadarīsi. Neņemat tik ļoti pie sirds,lai tak meklē meistarus kamēr nelabi paliek. Novēlu jums veiksmi,un lai mums izdodas.....

bece , 2006-11-26 19:18:29

super Veesma!:) vieniigais,ko veeleetos piebilst-katrs jau to dziivi un sadziivi uztver kopumaa taadu,kaads ir vinjs pats..ja viss ir slikti un nesmuki un neforshi,tad nu varbuut ir pienaakusi kaarta sevis veerteeshanai un testeeshanai..bet tas nu taa..taapat shii foruma "vistaam" tas nebuus saprotams..es atvainojos,bet nu nav jabuut ne cik augstaam praata speejaam,lai "noliktu" kaadu..un antireklaama arii ir reklaama..:)

kate , 2006-11-26 19:19:14

Tieši tā.Lai kādu noliktu daudz darba un prāta nevajag.Man gan tajā salonā patika viss:apkalpošana,attieksme pret klientu,jaunā frizūra.

Liene , 2006-12-01 14:37:25

Antireklāma arī ir reklāma.

LLA , 2006-12-01 19:56:53

Veesmai: "Arī viņi kādreiz būs profesionāļi, bet viņiem ir jādod iespēja strādāt.Ja citi to nedara,tad mēs cenšanies." Liels prieks par taadiem darbonjiem. Mani interesee cik % Juus maksaajat praktikantiem? Man ir zinaams par citaam Ogres frizeetavaam, bet par Juusu kliist baimas, ka Juus praktikantiem vispaar neko nemaksaajat. Liels prieks ka ir iespeeja to uzzinaat tieshi no frizeetavas iipashnieces. Lai gan atziishu... mani maac shaubas par Juusu kompetenci vadiibaa, njemot veeraa cik ljoti Juus taisnojaties. Bet vienalga, labpraat uzzinaatu atbildi jo naakamgad man buus nepiecieshama prakses vieta :)

Interesente , 2006-12-02 19:41:10

Interesente: iesaku tomēr labāk meklēt prakses vietu Rīgā, jo šaubos, ka Ogrē kāda frizētava Tev maksās tik cik ir iespēja saņemt Rīgā un iesaku nebaidīties iet uz tiešām labiem saloniem. Arī viņi labprāt šķirsies no kādas naudiņas, lai pašiem nebūtu jāmazgā mati, vai dotu griezt vienkāršākos griezumus ;)

Par šo salonu... ar nožēlu jāatzīst, ka tas ir pirmais salons kurā redzu normālu dvieļu vietā papīra dvieļus :) Un ja godīgi es arī esmu pamanījis dienas, kad klienti aiziet prom tikai tādēļ, ka vienkārši nav uz vietas neviena meistara... sorry, bet tās ir lietas, kādas grūti sastapt citos salonos un tās ir jālabo nevis jāuzbrūk viedokļu izteicējiem ar brutālu sevis slavināšanu un norādīšanu, ka tā ir tikai aprunāšana. 1. kārt visiem nevar izpatikt 2.kārtu... nu ir Jums vēl jāpacenšas, lai paceltu līmeni!

Matiss , 2006-12-02 20:47:43

Interesentei....man ļoti nepatīk nepatiesa aprunāšana.Un ja cilvēki klausās baumas,bet nav spējīgi atnākt un pajautāt,vai vismaz pazvanīt,tad paši vien ir vainīgi.Ja jūs gribēsiet,tad sazvanīsimies un es visu psatāstīšu,sarunāts?
Un cienījamo Matīss....es tev pastāstīšu par tiem dvieļiem.Ir patīkamāk,ja tev galvu slauka dvielī,kuru izmanto vairākiem klientiem pēc kārtas!Tad uz priekšu. Mēs izmantojam vienreizējos dvieļus,kas ir ērti klientam,jo zin ka tas tiek lietots vienu reizi. Matīss laikmets iet uz priekšu.

vesma. , 2006-12-03 11:14:17

Laikmets iet uz priekshu.... sorry... es esmu Dzintrex klients un ticiet vai nee: uz mani viena apmekleejuma laikaa izmanto 4 dvieljus, kurus uzreiz arii savaac apkopeeja :) Laikmets iet uz priekshu un ir izgudrota veljas mazgaajamaamashiina ;)

Matiss , 2006-12-03 13:57:21

oi MATISS tu jau varēji labāk pievērt savu knābi.Tādu gaili redzu pirmo reizi,tu tak neko vairāk kā citiem dir......līst nemāki,un vēl te kaut ko spidzini. 4dvieļi da man ,da es. Da viņš ir tāds lohsssss,ka maz neliekāāss.

rižiks , 2006-12-03 21:43:26

:) hmm... iesaku izdveidot atsevishkju teemu - Matiiss Gailis ;) I nebuus citas teemas jaapiedrazo un 4 dvielji ne tikai man, bet gan visiem klientiem, visaas frizeetavaas, kur atceras, ka kaklu uz neapsegtas izlietnes likt arii ir pret sanitaaraam normaam ;) So... ja neveelies buut taads gailis kaa es - NEEJ (!) NEKAD (!) ne uz vienu citu frizetavu, kaa tikai ELVI ;) Priekaa!!! :)

Matiss , 2006-12-03 22:25:22

mjams, kadam laikam te problemas ir ar zoofiiliju, visi gailji utt:) relax cilveki :) Ogre principa visas frizeetavas sako, taka nav ko biities apmeklet kadu citu :) izmegjinat ko jaunu vienemr ir labi - jauna pieredze, vienalga - pozitiva vai negativa.

kukurukuu , 2006-12-03 22:43:43

dumšs tu esi

maziņā , 2006-12-03 22:45:21

tas gailim domāts

maziņā , 2006-12-03 22:47:08

Zini gaili, cik es Ogrē esu bijis frizētavās nu neesu manījis ka izmanto 4dvieļus.Ja tevi nepazītu noticētu.Kur gribēšu tur iešu,tu te nemācīsi.Vai tik tu neej uz Dzintreksu lai tev beigās iepūš odierīti BELAJA BEROZA''????? JA TU TIK KRUTS BIJ JĀZIN KA TAS NAV KRUTĀKAIS SALONS RIGA. Ja nu vienīgi kādai beibei kārtējo reizi lien d.......

rižiks , 2006-12-04 09:37:47

Ar muti braukt riziks maak,gribeetos redzeet dziivee-droshi vien mazs,nozeelojams puisiitis,kas paar luupu knapi var paarsplaut.

noveerotaajs , 2006-12-04 12:04:33

Man par rizhiku vienalga, lai jau runaa, bet fakts ka man shodien zvaniija "Pie Vēsmas" vadītāja un kaut ko agresīvi ar paceltu balss toni man te skaidroja un beigās piedāvāja man nepatikšanas :D ...tas jau par kaut ko liecina un galīgi ne to labāko. Man sāk rasties iespaids, ka Ogrē tikai retais uzņēmējs spēj turēt kritiku. Bet nu lai jau :) Visiem tag jādzīvo :)

Matiss , 2006-12-04 17:05:22

ja arī tā būtu taisnība,tad tev kā vīrietim pienāktos turēt muti,nevis sūdzēties īstajā lapā.kritiku varbūt arī spēj turēt,tik ne nepatiesību.

zaņuks , 2006-12-04 21:58:51

Patiesībā Matīsiņš lenca vienu beibi no salona ''pie Vēsmas''..un tā viņam atteica..hi-hi Tapēc arī cepās.. Tāda lūk ir patiesība!!!

kk , 2006-12-24 00:33:31

Man gan tur patīk,jaukas meistares,un patīkama apkalpošana. Manuprāt tas ir smukākais salons Ogrē! Un tur ir ļoti labas meistarītes-Marika un Inga!!! Vēl tur strādā kosmetaloģe-Sandra,nu vienkārši jauka...

kliente , 2006-12-24 00:39:08

visiem jaukus un skaistus sveetkus!:))

kate , 2006-12-24 12:17:02

Fuuuuu...tikko iedomaajos, kaada vareetu buut sajuuta, ka manos matos iebrauc ar papiira dvieli :D Veeeeeee

Kleo , 2006-12-27 15:20:53

Eju uz ELVI frizētavu divas reizes nedēļā! Man patīk!

frizierfane , 2006-12-27 18:25:09

tu kleo laikam iedomaajies parastos vekalaa nopeerkamos dvielju ruljiishu..bliiin..tie ir speciaalie,profesionaalie dvielji prieksh matiem,kas peec savas struktuuras nemaz neatgaadina papiiru..un vispaar..

zii , 2006-12-27 21:18:28

"Patiesībā Matīsiņš lenca vienu beibi no salona ''pie Vēsmas''..un tā viņam atteica..hi-hi Tapēc arī cepās.. Tāda lūk ir patiesība!!!"

Sievietes tieshām domā, ka visa pasaules griežas ap viņām? :D

Var jau būt, es to Matisu nepazīstu, bet manuprāt puisis runāja par vispārzināmiem faktiem, nevis zīda no pirksta. Bet ja tā ir patiesība :D iedomājaties kāda staigājoša antireklāma N-tajiem uzņēmumiem ir Matiss :D

noveerotaajs , 2007-01-09 13:06:14

Man patiik Inga! vinja straadaa gan Elvii gan DEA ! Gan kaa koleege gan kaa friziere vinja ir super!!!

Natali , 2007-03-20 19:16:45

nu jau kaad u gadu eju uz vesmas salonu, pirms tam to dariiju Lielvaardee. un ne vienaa ne otraa vietaa neesmu viilusies. ar pagaidiishanu esmu saskaarusies arii citos salonos, un manupraat taa ir normaala paraadiiba, jo visi tachu ir cilveeki. cenas man i apmierina, jo es redzu par ko maksaat...man patiik. bet tie kuri grib pazaakaat viens otru to dariis da' pa jebkuru teemu, bet Ogre ir maza un konkurence spiezh.

zane , 2007-03-21 08:40:37

laimīgā natalī,ka viņai labi kolēģi!

kkk , 2007-03-21 09:19:02

es " pie vēsmas" jau eju sen.
un man patīk - viss.
tā ir wieniigā frizētava kur es eju.un tikai pie wienas frizierītes...

nicol , 2008-02-03 12:04:06

es " pie vēsmas" jau eju sen.
un man patīk - viss.
tā ir wieniigā frizētava kur es eju.un tikai pie wienas frizierītes...

nicol , 2008-02-03 12:04:07

da vispaar audzeejiet garus matus, klausieties labu muuziku un nebuus jaacepas te par veesminjaam un mat iisiem !!!

Kristaps , 2008-04-03 06:20:09

Gribu palieliities ka griezu matus pie jaukas frizieriites irinas, gaaju pie vinjas kad vinja vel bija praktikante....bet tagat vinja ir friziere ar diplomu ! piedaliijaas latvijas konkursos un tagat jau braukaa pa eiropu !!! malaciite !!!

Klients , 2008-10-27 13:18:13

Jaaaa taa tiesaam ir laba

Kaspars , 2008-11-14 13:51:52

A v salone Magnolija, podajut svoim klienta kofe s penkoj ))) Sveta molodec i eje okruzhajut takie zhe prijatnie ljudi!

smejusj , 2009-04-19 20:13:44

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet