Angļu.val klubins

Biju tik loti nopriecajusies,ka bus iespeja kaut nedaudz parunat angliski izveidotaja klubina.
Diemzel nacas stipri vilties.
Tika izveidotas 2 grupas.
1.grupa ar priekšzināšanām un 2.grupa bez priekšzināšanām. Macibu stils abās pilnigi sakrit, nekas nav atšķirīgs un liels bija parsteigums,ka grupas pasniedzeja pazinoja ka pa materiāliem jamaksā 2 Ls katru reizi.
Intrenetā bija ievietota info,ka klubins būs bez maksas...un es atvainojos, ja man katru reizi jamaksa 2 Ls par 3 lapam,kas nav pasas labakas kvalitates, tad tiesam skumji. DOmaju,ka daudzas kundzites kas tur pieteicas ir loti vilusas. Un vel tāds jautājums - kur paliek šī naudiņa?Un vai tiešām var prasīt tik lielu summu, ja zinām, ka vienas lapas printēšana maksā maksimums 0,05 Ls/gab.!
Grupā ir ap 20 cilvēki, sanākka par vienu reizi ir ap 40 Ls. Neslikti. Tikai diemžel nākas secināt, ka tomēr nekas nav par velti, ka reklamē. Pasniedzējai FUI!

viena no tām, kas apmeklēja , 2009-10-13 15:18:59

Kas tur par "Angļu valodas klubu" tas jau noiets etaps. Taga jādibina "Krievu valodas klubu" tāpat kā pirmskara Latvijā "Krievu kultūras draugi" tur Vilis Lācis , Kirhenšteins , Pakule nu un visi citi kam na haļavu gribējās ikrus un šņabi bez ierobežojumiem:) Tad no tiek kas ar Ikriem un Šņabi piebaroti uzreiz var stādīt jauno "Tautas valdību" . Tātad fiksi jādibina Kultūras centrā "Krievu valodas klubu" jādod ziņa vēstniecība lai ved šnabi un ikrus , tik kārtīgu Krievu Šņabi nevis Tulemoru ar ko šie rēķiņas ar saviem "Informātoriem" un skaties padzersim paēdisim ikrus ar karotēm un skat pēc laika kādam lielakam fanam PIEDĀVĀS atkal sastādīt "Tautas valdību" :):) A koo IDEJA! Englenderi kaučkādi lūzeri dirsas rādītāji , vaig turētēt dagunu pa vējam KRIEVU VALODAS KUBS taga dienas kārtībā :):)

Lunis , 2009-10-13 15:44:42

viltiigi gan

kuka , 2009-10-13 15:45:12

Kur tāds klubs ir? Kad darbojas, vai joprojām?

zika , 2009-10-13 16:12:42

Komentars nevieta!!!!!

Lunim , 2009-10-13 16:12:51

maksā man 50 rižos, es ar Tevi tepat parunāšos kauč katru dienu

Gints2 , 2009-10-13 17:00:30

tas nav klubiņš,bet pieaugušo izglitības centrs,pasniedzēja Sarmīte un notiek lielajā domes ēkā 3 stāvā.un tiešām man arī kāda paziņa stāstīja par šiem kursiem uz kuriem vairs neiet,jo nevar atļauties maksāt par katru nodarbību 2 ls un kur pretī iedod 2lpp.ļoti sliktas kvalitātes.

aija , 2009-10-13 23:46:56

labi, ka vismaz kaut ko iedod... kas ta jums tur lēcies, ka visiem pēkšņi savajadzējies dikti gudru angļu valodu mācīties, ko? nepietiek redz ar to ko pieaugušo izglītotāja Sarmīte domes 3. stāvā dala, vajag kaut ko extra redz... ieejat grāmatnīcā, nopērkat kādu gudru grāmatiņu un uzčurājat uz tās Sarmītes lapelēm... pieauguši cilveki, bet izdomās nekādas, he

Gints2 , 2009-10-14 00:02:04

A pasniedzēja laba? Tā ir projektu nauda, ko viņa saņem un tie 2 lati par reizi - tas papildus...zeķubiksēm...

ilva , 2009-10-14 10:17:57

Pie tam man skiet ka iesacejiem butu bisku savadak jamaca, nevis jadod lasit nesaprotamu vardu salikumus,kas ir bezjedzigi, ko lielaka dala apmekleetaju nesaprot.

Iveta , 2009-10-14 13:46:54

gribat valodu apgūt pa nahaļavu t.i. par velti? bibliotēkā ir grāmatas un internetā var novilkt filmas, iesākumam būs pietiekoši

Gints2 , 2009-10-14 18:47:12

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet