MALKALNE

Cien. Ogrenet lasītāji! Gribētu pasūdzēties par Mālkalnes darbu. Mūsu mājai ir pieslēgta apkure, bet vienai pusei dzīvoklī jau 4 dienu apkure nav, jo ir jāatgaiso. Lieta tāda, ka ir zvanīts un izsaukti santehniķi, kuri nāk jau 3 dienu. Zvanu uz Mālkalni, kas ir atbildīga par to un KĀ VIŅI APRĒĶINĀS MAN TO RĒĶINĀ KA MAN VIENĀ PUSĒ IR APKURE! GRIBU ES REDZĒT! UN PROTAMS NEVIENS NEKO NEZIN!!! UN TĀ IR ATTIEKSME PRET KLIENTIEM, PIE TAM KA MAN NAV PARĀDU! VIENKĀRŠI VIŅI TUR STRĀDĀ UN NEM MAKSU KĀ VIEN VĒLĀS, JO ZIN KA NEVIENS VINIEM NEKO NETEIKS! UN TĀ ARĪ PALIKS, JO NEVIENS NEGRIB NEKO DARĪT LIETAS LABĀ!

vita , 2009-10-07 12:10:18

Sāc darit lietas labaa,ej uzraskti iesniegumu,ka no taa lidz tam datumam Tve nav bijis siltums utt. lai ir rakstisks papir...jo pec menesha,kad Tve atnaks rekins,neivenma Tu nepieradisi,ka nav bijis siltums. Kad paradas TIE Malklanes santehniķi,lai uzraksta aktu,no kura lidz kuam datumam nav bijis siltums ;)

To Vitai , 2009-10-07 14:29:26

Sāc darit lietas labaa,ej uzraskti iesniegumu,ka no taa lidz tam datumam Tve nav bijis siltums utt. lai ir rakstisks papir...jo pec menesha,kad Tve atnaks rekins,neivenma Tu nepieradisi,ka nav bijis siltums. Kad paradas TIE Malklanes santehniķi,lai uzraksta aktu,no kura lidz kuam datumam nav bijis siltums ;)

To Vitai , 2009-10-07 14:29:28

Jā tā arī taisos darīt, vienīgais vai santehniķi man nevar pateikt ka viņiem tādas pilnvaras nav, rakstīt aktus, jo pirms man arī bija cits gadījums un viņi rausta plecus....

Vita , 2009-10-07 15:05:12

Man tas pats, no pirmdienas apkure pieslēgta, bet vienā pusē radiatori auksti:(

iukins , 2009-10-07 15:20:04

Bet ja santehniķi vispār neatnāks???

Vita , 2009-10-07 15:20:59

Man tā bija pagājušajā rudenī - tik avīzē izlasīju, ka mājai jau kādu nedēļu pieslēgta apkure a man kā auksti radiatori tā auksti, tad nu sazvanīju Mālkalni un novienojāmies, ka uzraxtīšu iesniegumu par pārrēķinu, rēķins tiešām bija mazāks :)

zaza , 2009-10-07 16:39:50

Diemžēl, es jautāju kā man rēķinās to ka apkures nav, bet man neviena Malkalnes darbiniece neteica ka jāatnāk un jāuzraksta iesniegums, visas tik sūtīja zvanīt kautkur nezin kur. Laikam būs jāsauc BEZ TABU, būs Mālkalnei reklāma par brīvu :)

Vita , 2009-10-07 19:08:41

Man vēl ļaunāk ,solās apkuri nepieslēgt jo mūsu mājai esot liels parāds.Blakus mājās jau vakar pieslēdza apkuri ,bet man jājūtas vainīgai ka kādam parāds .Visus 25 gadus visus rēķinus esu maksājusi regulārin kā man tagad rīkoties

brrr , 2009-10-07 20:29:06

Kāpēc Mālkalne pieļāva ka parādi ir pa pāris tūkstošiem .?Kapēc tagad jācieš tiem kas regulāri maksājuši ?KO dara un par ko saņem algas atbildīgie darbinieki ?Tagad viņi izliekas ka cīnās ar nemaksātājiem,varbūt viņu darba vietas atdot citiem,kas varbūt šajā situācijā varētu kautko veikt .saprotu ka ne jau visi šajā brīdī spējīgi samaksāt tādus parādus ,bet kāpēc pieļāva tik tālu aiziet?

brrr , 2009-10-07 21:59:42

Es gan, kad pazvanīju uz avārijas dienestu, dienas laikā jau bija siltums istabās, kur iepriekš bija aukstums....

Kika , 2009-10-07 22:09:07

ar man bija tieši tāpat,vienu pusi dzīvoklim nesildija-pagaidiju divas dienas,tad pazvanīju uz avārijas dienesta tel.65022261 un pat īpaši nesaspringu uz to,kad kāds jau nu vakarā skries un man pados to siltumu,bet par brīnumu-stundas laikā bija santehniķis un siltums arī-tā kā,paldies viņiem!!!!

xxx , 2009-10-08 00:31:17

Sen jau prasās izsaukt Bez tabu vai Tautas balsi un parādīt kā dzīvojam apkure PIESLĒGTA BET RĀDIĀTORI tikpat auksti kā bez apkures,ūdens rūsains,pagrabs slapjš un smirdīgs -tikai maksa par apsaimniekošanu 20 Ls mēnesī.Karstais ūdens neviss karsts bet silts.Par ko mēs maksājam?

kkk , 2009-10-08 08:45:20

un kā es vispār varu zināt vai manā mājā ir pieslēgta apkure un varbūt tikai manā dzīvoklī nav?

taa pati , 2009-10-08 11:59:29

Turies,bus sudigak

to kkk , 2009-10-08 13:46:36

To taa pati
Vai Tu nesatiecies ar kaiminiem, kaut vai kapnu telpā, ja nevari nearvienu aprunāties, tad jau pašas vaina vien būs.

Aiva , 2009-10-08 15:36:27

principā nesatiekos gan ar kaimiņiem-no rita agri dodos prom, un vēlu vakarā mājās. jā tā mana vaina vien būs.. ka strādāju

taa pati , 2009-10-08 16:28:47

Man joprojām nav apkure vienā pusē dzīvoklim. Un santehniki tā arī nav ieradušies.

vita , 2009-10-10 12:25:02

JA ta ir!
Mums malkalnes pr. 6 ir pieslegta no 9.datuma apkure,bet es pirmaja stava neko nejutu!!

Deathstar , 2009-10-17 13:43:57

Kā mani tracian cilvēki, kas forumos bļaustās, bet uz Mālkalni piezvanīt grūti. Un atgaisot radiatorus protu pat es. Man jau šķiet, ka jebkurš cilvēks pats var pamanīt, ka trubas silda, bet radiators - nē. Un ja tomēr nesaprot, tad vismaz pajautāt kaimiņiem (starp citu, arī kaimiņi strādā un tieši vislielākais pieplūdums ir vakaros pēc darba, kad visus var satikt) un ja nu galīgi kautrējās ar kādu runāt, tad piezvanīt Mālkalnei.

smukā , 2009-10-23 11:17:39

PIEKRĪTU AR MĀLKALNES DARBU IR PROBLĒMAS

AAAAAAAAAA , 2009-10-25 07:34:24

Problemas ir ar Malkalnes prieksniecibu ,vai tiesam Vilcans nesaprot ka vinu Ogre nemil lai aiziet no darba ar vinu nav iespejams runat vins nav audzinats uzreiz sak blaut tas cilveks nav sava vieta,aizei ludzu pats tevi visa Ogre nemil.

Larisa , 2009-10-27 17:31:10

Hello,

Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai izpildītu savu sapni par būtisku biznesam? Vai jums šobrīd ir nepieciešama aizdevuma iegādāties savu sapņu māju? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai kāda cita iemesla dēļ? Vai jums ir pagriezts uz leju, jo to augsto tarifu banku un citas prasības? Tad uztraukties nav more.We piedāvājam biznesa aizdevumu, parādu konsolidācijai aizdevums, hipotekāro aizdevumu, personas aizdevums, auto aizdevums, students aizdevums, lauksaimniecības kredīts, celtniecību un visa cita veida aizdevumu ar 3% gada procentu likmi.

Sazinieties ar mums tagad vairāk informācijas par mūsu pakalpojumiem.pa e-pastu edward_harryfinancefinanceplc@yahoo.com~~V paldies.



Sveicieni,
Edward Harijs

Edward Harry Finance Plc , 2012-07-19 05:08:48

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet