STUNDAS LAIKĀ SKATOS OGRES ZINJAS JAU 3SHO REIZI

Man simpatizē tiešām tas, ka uzslēdzot ogres tv es varu noskatīties zinjas, un pat iemācīties tās no galvas.
sēžu es ka istabā skatos tv... kas tad tas neko nav ko skatiities pa tv... oookeiii ieslēgshu ka ogres tv... skatos, skatos .. bet pēc brīža pievēršot uzmanību saprotu ka iet jau zinjas 2 reizi pa rinkji... oookeeiii.. notureejo un noskatiities 3sho reizi ar lielu interesi kas tad tur būs tālāk... bet pēc 4 reizes man apnika vinjas skatīties jo sapratu ka tur laikma shodien vairs neko citu nerādīs..


aa starpcitu tie komenteetaaji, kas te raxta tos labos vaardus vai nav pashi stradajoshie, kas nespēj uzklausiit viedokljus.juus tachu kaa nekaa esat pakalpojumu sniedzēji, kam vajadzētu izvērtēt situāciju, kas un kā nevis vienīgajiem domāt ka tomēr ir ok.
to pat itkā saprot arii jaunieshi.
jājautā tiem aizstāvjiem tad kāds ir tas IQ? VAI NU TIE AIZSTAAVJI IR TIE PASHI DARBINIEKI.. ar cienju viesiic

viesiic , 2009-09-05 15:48:01

tev veicās...3xstundā skatīties ziņas...es jau otro mēnesi gaidu kad man pieslēgs tv..jau besī...labi kad ir internets,savādāk sāktos karš un pat nezinātu.....

dusma , 2009-09-06 11:32:29

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet