FAZER ēdināšana bērnudārzos!?

Labdien.
Vēlos pajautāt vecākiem vai Jūs apmierina Fazer sniegtie ēdināšanas pakalpojumi b/d?

Amanda , 2009-08-21 07:32:02

NEAPMIERIN ne kvalitāte, ne cena - tikai viens nav karotājs, jo kad Fazer bd rīko sapulci par ēdināšanu atnāk tik 1 vecāks no visa bd - secinājums visus pārējos viss apmiertina. Esmu gan zvanījusi, gan rakstījusi uz domi, uz Fazer - pimkātr neatbild- vismaz uz e-pastiem, otrkārt telefonā norunāju tādas summas, bet nekas nemainās.
Zinu gan, ka cenu var mainīt tikai dome sarunājot to ar Fazer.
P.S. Esmu redzējusi, kā pavāres , kad visi bērni izņemti atkal atnāk uz bd, un aiziet ar lielām somām mājās.

Ilze , 2009-08-21 07:50:03

Es domāju ka Fazer būtu jāpārskata arī cenas par ēdināšanu jo kā nekā produkti arī palikuši lētāki.

guna , 2009-08-21 09:00:38

Esmu dzirdējusi,ka Fazers grib pacelt cenas un dome klāt pielikt saimniecības naudu vai kā savādāk nosauktu maksu.. Un kopējā maksa būtu ap 70 ls.

Zemene , 2009-08-21 09:11:17

Par bērnudārziem grūti teikt. daudz kas droši vien atkarīgs konkrētiem cilvēkiem, kas sastāda ēdienkarti un gatavo.
Taču skolā fazer ēdināšana ir vienkārši baisa!!! Neesmu pārliecināta, ka šogad, kad 1-klasnieks ar ēdināšanas atlaidēm būs pārtapis par 2-klasnieku bez atlaidēm, vēl joprojām maksāšu par fazer pakalpojumiem. Tad jau labāk iedot ko līdzi vai kādu naudiņu par ko skolas kafejnīcā picu nopirkt...

Ieva , 2009-08-21 09:36:25

Neapmierina tiktāl, ka štukoju pārvest bērnu uz citu dārziņu, kur Fazer savus nagus vēl nav iebāzis. Par maz, ka ēdiens negaršīgs, tak vēl naudu prasa uz priekšu un vēl tev divas dienas iepriekš jābrīdina, ja tavs bērns neapmeklēs dārziņu. Tas attiecas arī uz bērna slimošanu, ko diezgan grūti paredzēt divas dienas iepriekš.

Iksiņa , 2009-08-21 10:03:00

PILNĪGI NEAPMIERINA! cik reizes par to esmu runājus ar audzinātājām un dārziņa vadību-jēgas nekādas!viens nav karotājs. Cenas tik paceļ,bet bērns nāk mājās īsti nepaēdis jo launagā ir bijusi tik sviestmaize ar tēju un hurmu!!!

sise , 2009-08-21 10:17:00

...nu ,mīļā launags ir laungs .Tas nevar būt pusdienu apjoms.Un ja bērns iet mājās ap plkst.18.00 un vēlāk, protams ,ka viņam gribas ēst.
Un,Ikstiņa par tām divām dienām iepriekš gan nemuldi, es pati par savu slimo mazbērnu zvanīju tā dienas rītā un ēdināšanas samaksa bija izskaitīta laukā.

vecmamma , 2009-08-21 11:25:54

Mums Cīrulītī izdalīja lapiņas ar ļoti konkrētu informāciju - jābrīdina divas dienas iepriekš. Lapiņas, ka idiotiskais noteikums būtu atcelts, joprojām neesam saņēmuši.

Iksiņa - omei/marasmātiķei , 2009-08-21 11:43:05

...mjā kartējo reizi pārliecinos par Ikstiņas "augsto" rakstīšanas kultūru,apšai jau arī kādreiz pienāks vecums...

lasitaja , 2009-08-21 12:03:14

ar Fazeru ir mazliet problemātiski..bet fazeram uz konkrētu dienu ēšanu var atcelt pazvanot no rīta līdz pklst 8.00,bet 2-as dienas iepriekš jābrīdina ja bērns neapmeklēs bērnu dārzu vecāku atvaļinājuma dēļ.
UN VECMAMMAI-kā tā var runāt?launags ir launags??runa ir par bērnu-par to ka katru mēnesi ēdināšanas maksa tiek paaugstināta bet bērns nav īsti paēdis.Un zināšanai-es katru dienu bērnam atbraucu pakaļ plkst.17.30 max.-tātad: apmēram2-as stundas pēc launaga,un jau tajā laikā man bērns saka ka vēlas ēst!P.S jo piemēram ne katrs bērns ēd hurmas,klimpas meleņu ķīselī ut.t

sise , 2009-08-21 12:08:21

lasītāja alias vecmamma. pavēro pati savu rakstīšanas kultūru :)

Iksiņa , 2009-08-21 12:24:08

Visas šīs diskusijas ir tikai tukša gaisa kulstīšana,jau kuro gadu. Fazers kārtējo reizi uzklās šiku galdu kur vajag un kam vajag.Piemetīs kārtējo čunguru domes varenajiem un sekos kārtējais Pūķes atzinums- firma ir ļoti pretimnākoša. Secinājums tikai viens- suņi rej,karavāna iet tālāk. Ievēlējām taču atkal tos pašus vecos darboņus,tātad darbi arī tie paši vecie.

xlmn , 2009-08-21 12:49:42

....bet citam bērnam tās melleņu klimpas garšo un arī hurma..Nu mīļie ēdienkarti katram būs grūti pielāgot.Katru dienu hurmas un melleņu klimpas taču nav.

no malas , 2009-08-21 12:54:10

Labdien. Ar Fazer ir jāsāk cīnīties. Mans bērns apmeklē b/d "Cīrulītis" un esmu ļoti, ļoti neapmierināta ar sniegto pakalpojumu gan kvalitāti, gan cenām. Vienreiz šī netaisnība ir jābeidz un jāsāk vecākiem cīnīties pašiem. Pilnīgi piekrītu, ka uz Fazer rīkotajām vecāku sapulcēm neviens vecāks nenāk-tikai aiz stūra visi apspspriež slikto kvalitāti. Ir jārīko vecāku sapulce, jāraksta vēstule ar konkrētiem priekšlikumiem uz Ogres domi cien.Pūķes kundzei, jo viņa ir atbildīga par dārziņiem un skolām. Pirmkārt ir jāpieprasa lai Fazer samazina cenu par ēdināšanu, jo pārtikas cenas ir samazinājušās, gāzes cenas arī un jāņem vērā situācija valstī kopumā. Jo algas tiek samazinātas, bet kad prasam pakalpojumu samazināšanu tad ir daudz un dažādas atrunas. Jārīkojas ir visiem vecākiem kopā un neatlaidīgāk, jo ja mēs nedarīsim to tad mums ar mīļu prātu neviens atlaides nepiešķirs. Ir jābeidz vienreiz gausties un jāsāk savas tiesības aizstāvēt, jo tā ir mūsu nauda un mūsu bērni. Citos dārziņos kur nesaimnieko Fazer ēdināšanas cenas ir zemākas un kvalitāte ir augstāka, jo cik zināms Fazer neatbalsta Latvijas zemniekus-neiepērk produkciju no vietējiem ražotājiem, bet piegādā no bāzes pusfabrikātus pa dārgāku cenu un nekvalitatīvus. Fazeram esot ļoti gudri sastādīts līgums kuru ir jāmāk apstrīdēt, bet visi kopā mēs to varam panākt. Ceru uz atsaucību!

es... , 2009-08-21 12:59:33

bija mums grupiņā sapulce, parunājam, bet neko nepanācām. Pašas audzinātājas pusčukstus saka - MĒS to neēdam. Man nav skaidrs, kāpēc Sprīdītis pats savus bērnus var pabarot, bet Cīrulītis gremo Fazer pusfabikātus...

Iksiņa , 2009-08-21 13:04:26

Varbūt bērnudārzu vadītājām jāiet pieredzes apmaiņā pie Sprīdīša vadītājas lai nodrošinātu bērniem normālu ēdināšanu? Ja viens bērnudārzs var, tad arī citi varētu, tik mazliet smadzenes un pakaļas jāpakustina!

Ieva... , 2009-08-21 13:16:02

..Sprīdītī arī strādā firma

lasitaja , 2009-08-21 13:40:28

Nu bet protams ka firma, atkal nav labi, ko tad jūs gribējāt - individuālo uzņēmēju Mašu vai kaimiņtanti Veru? Svarīgi - kāda ir lietoto produktu izcelsme un ēdiena kvalitāte. Man bērns tikko pabeidza Sprīdīti - tur bija garšīgi un veselīgi.

Ieva , 2009-08-21 14:50:58

Vēlos pievienoties aktīvajiem vecākiem, kas vēlās panākt kādu rezultātu saistība ar "FAZER".
Vakar savu bērnu izņēmu tieši pēc launaga, kad launagā bija meleņu ķīselis ar klimpām no grupiņas 12 bērniem, tikai 4 izēda sķīvīti tukšu. Manējais sagarauza tikai mazo vafelīti, kas bija 2 šokolādes konfekšu izmērā. Tiem kuriem garšoja apēda draugu porcijas kuri nemaz neķērās klāt.
Jautāju, kas bija pusdienās. Zupa, sausi kartupeļi, zivju vai siļķes salāti un šķēle gurķīša, apēda tikai zupiņu un gurķīti. Brokastīs putras šķīvītis. Redzot kāda izmēra un kādas ir porcijas no "Fazer" nu atvainojiet uz 1.95 Ls es kaut vai līdzi bērnam dodot iedotu daudz garšīgāk un vairāk. Protams atnākot mājās uzreiz pirmais: "Mammu man ļoti gribās ēst."
Malači "Sprīdītī" jāņem piemērs no viņiem. Varbūt draugiem.lv varam izveidot domubiedru grupu ar Ogres b/d ēdināšanas neapmierinātajiem vecākiem vai kā savādāk savā starpā sakontaktēties un rīkoties.

Mamma no b/d "Strautiņa" , 2009-08-21 14:59:42

hm, kopš kura tad laika Sprīdītī ir firma? :))

Iksiņa , 2009-08-21 15:12:20

pievienojos to māmiņu pulkam kas ir ar mieru kaut ko beidzot UZSĀKT!!!jo runāt mēs varam gari un plaši-bet tas neko nemainīs-IR JĀRĪKOJAS!!Jo arī mana meita ir viena no tiem bērniem,kas atnākot mājās vēlas ēst.

Sintijas mamma , 2009-08-21 15:15:29

kopš tā paša ,kad citos Fazer.

lasitaja , 2009-08-21 15:17:46

Veidojam draugos.lv domubiedru grupiņu?

Amanda , 2009-08-21 15:32:07

Arī pēc Sprīdīša launaga mans bērns sešos vakarā gribēja ēst. Launags ir mazā - uzkožamā ēdienreize, paši taču arī mājās launagā nedodam sātīgus un bagātīgus šmorus, vai ne? Kautko nelielu - jogurtu, pienu ar cepumiem, biezpienu, kādu banānu. Tas ir normāli, ka vakarā bērni grib ēst:) Vai jūs gribējāt lai ar bērnudārza ēdināšanu pietiek līdz nākamajam rītam?:)

Ieva , 2009-08-21 15:40:23

zini Ieva ,manuprāt pa 2 ls bērnu daudz labāk varētu Fazer pabarot, ja kaut vai piemēram kartupeļus iegādātos no zemniekiem nevis fasētus un nolobītus!!!un hurmas vietā kaut vai iedotu 2-as smiestmaizes!!

Sintijas mamma , 2009-08-21 15:50:37

izveidota domubiedru grupiņa draugiem.lv. meklēt: Fazer ēdināšana.Kam interesē-pievienojaties!

Sintijas mamma , 2009-08-21 15:54:24

....un es atkal uzskatu ,ka labāk hurma un svietmaize,nekā divas svietmaizes.Nevar taču tikai pārtikt no svietmaizēm,tai pašā laikā citi vecāki vēlas ,lai būtu dažādi augļi.

lasitaja , 2009-08-21 16:01:07

P.S es neteicu ka augļi nav bērnam vajadzīgi.iet runa par to ka hurma nav īsti launags,jo ne katrs to ēd!

Sintijas mamma , 2009-08-21 16:07:48

....bet 'manējais neparko nēēd meloni,ko lai es saku ,lai pārējie tad to nēēd.Grūti manu pŗāt ir radīt ēdienkarti,lai visiem viss garšotu,jo ģimenēs ir ļoti dažādi ēšanas paradumi.

lasitaja , 2009-08-21 16:22:28

nav drauģeļos tādas grupas

oioioi , 2009-08-21 18:11:59

Sintijas mamma kā atrast to domubierdu grupiņu?

Es , 2009-08-24 10:40:17

Visi Ogres b.d.ir domes pārziņā.Tā kā domei ir tiesības lemt par to, vai dārziņus uzturēt, vai aizslēgt.Tāpat arī par ēdināšanu, grib - ēdina paši, grib- slēdz līgumu ar firmu.Tas nav privāts iestādījums, kur katrs var nez ko izvēlēties.Cena arī nav nemaz lielāka kā citās pilsētās, ja nu vienīgi ar laukiem salīdzina.

Vēsā , 2009-08-24 11:56:10

Atstaat to tik tieshaam taa nedriikst...... Gribeetu redzeet to iepirkuma liigumu, kas ljauj Fazeram ar taadu monopolista bezkauniibu audzeet cenas, bez reaala pamatojuma, jo peec buutiibas un esoshaas situaacijas, cenaam buutu jaakriitas. Sniegtais pakalpojums ir nekvalitatiivs, taatad- no taa vajadzeetu buut tiesiibaam arii atteikties. Briiidii, kad jau taa ir smagi, kad tik ljooti daudzi vecaaki ir palikushi bez darba, Fazera riiciiba ir ne tikai ljauna, bet ljoooti nezjeeliiga un necilveeciiga. Paraziiti, kas censhas iedziivoties uz citu nelaimes.

Jana , 2009-08-24 12:30:47

Nu atvainojiet cena nav liela par šādu ēdienu un kvalitāti?
Rīgā 24 Ls mēnesī baro garšīgi.

Kika , 2009-08-24 15:05:14

Mums dārziņā ir ļoti daudz vecāku ar parādu pāri ls100, un nevar to nomaksāt un neved bērniņus uz dārziņu..... skumji....

Liene , 2009-08-24 15:07:40

Bet ko JŪS vecāki klusējat?????Vai domājat,ka te klusi paburkšķēsiet un viss būs kārtībā????Ejat uz b/d pārbaudat kā ēd jūsu bērni,pagaršojat paši,fotogrāfējat to,ko izmet atkritumos utt,tās ir JŪSU tiesības.....Kāpēc JŪS neko nedarat?Ko JŪS te i-netā vāraties,no tā ēdiens garšīgāks nekļūs un porcijas lielākas arī ne.

Zemene , 2009-08-24 17:39:01

Sogad vediisu beernu 1- reiz ogree beernudaarzaa. Cena varbuut(iespējams) adekvāta, bet iepriekš- pagājušogad citur bij uz pusi mazāka maksa...skumji. Nav jau žēl mazajam visu to labāko, bet tas iecirtīs pamatīgi pa kabatu, kura jau ar diemžēļ tukša. Esmu gatava cīnīties un aicinu citus vecākus arī to darīt, kopā būsim spēks atsevišķi nekas neizdosies.

Vera , 2009-08-24 17:58:33

Nezinu gan, man berns beidza sogad un nav bijusas nekadas pretenzijas nekad. Man ir loti svarigi, ka bernam tiek dota veseliga partika, nevis spekains ediens ,un cik zinu Fazer par to piedoma,lai ta nebutu
Un tas ir mulkibas, ka jabridina 2 dienas ieprieks, pasai ta ir bijis, no rita pazvanu un atsaku un nekadu problēmu.

zvaigznite , 2009-08-25 12:34:45

nu davaj 4to nibudj pridumaem.. kuda nado zalovatjsja?

maminja , 2009-08-25 14:14:28

vai eļļas kārta virs zupas Tavuprāt ir veselīgs ēdiens?

zvaigznitei , 2009-08-25 20:05:34

sveikas māmiņas.pievienojaties domubiedru grupai www.draugiem.lv nosauks: Fazer ēdināšana

Sintijas mamma , 2009-08-26 13:34:55

MĀMIŅAS- JĀSĀK rīkoties!

Sintijas mamma , 2009-08-26 13:35:26

Es arī gribu cīnīties, biju domājusi, ka es tik viena tāda, nejauši uzdūros te un man ir domubiedri.
Tik draugos es neredzu šādu grupu Fazer ēdināšana.

Fazer nepatīk , 2009-08-27 15:37:17

Rīgā dienā pabaro bērnu pa 1,40Ls līdz 1,55Ls - mazliet daži b/d atšķiras. Tā kā Ogrē ir vienkārši nagu maucēji.
Un jā, kāpēc laukos var pabarot pa 0,90Ls dienā? Kur ir problēma iegādāt gaļu, kartupeļus, dārzeņus no zemniekiem?

Sjū , 2009-08-27 15:40:34

Es bernus KARTU rītu mājas pabaroju,jo ar tādu mini porciju brokastiis,berns lidz pusdienam nevar izdzivot- vedrs kurkst :( Ka lai berns var nosedet nodarbibaa,ja gribas ēst...Tatad,es 1.95 maksaju TIKAI par pusdienam ,jo brokastis berni ēd mājas :)Un ,man bij doma,tgad aiziet un safilmet - porcijas:)lai varetu nodemonstreet Fazer vadibai,ka manam 6.gadniekam putra šīvi ir tieshi 3 lielas edamkatrotes :)

VAX , 2009-08-27 21:18:16

mani ar visa tā Fazer nekaunība tracina!Pati esmu dzirdējusi audzinātājas savā starpā sašutušas runāja,ka tādu ēdienu pat cūkām negribētos dot!!!pilnīgi pretīgi palika ap dūšu,bet ko tu viens izdarīsi!Lai ko panāktu,vajag daudziem vecākiem vienoties kopīgā cīņā!Un uz doto brīdi būtu tikai adekvāti,ja Fazer samazinātu maksu...

dada , 2009-08-27 22:30:32

Tikai nevajag aizmirst par pavāriem kuri gatavo šo ēdienu. Arī pavāri ir ātbildīgi par kvalitāti, vajadzētu pārskatīt viņu kvalifikāciju, jo cik zināms strādā vecā gājuma pavāres kuras nemaz nevēlas mainīt savu gatavošanas stilu.Mēs varam prasīt maksas samazināšanu no Fazer, bet kvalitāti ir jāprasa arī no PAVĀRIEM! Vismaz b/d "Cīrulītis" strādā pavāres kuras neprot vai negrib kvalitatīvi gatavot. Tas ir arī b/d vadītājas ziņā. Bet pavāres arī ir jānomaina ja neprot gatavot.Pietiek iedzīvoties uz mūsu un mūsu bērnu rēķina!

es... , 2009-08-28 11:14:21

Mani arī nav nekādu pretenziju pret Fazer ēdinātāju, cena iespējams ir augstāka kā citur, bet noteikti ne tā pati augstākā. Un jāņem vērā, ka bērniem ir normāli apstākļi, labi trauki, nevis alumīnija piederumi un apsistas krūzītes, ēdiens labs. Tā jau saka, ka latvieši -kritizētāju tauta.

Jana , 2009-08-28 14:42:10

Par ēdiena kvalitāti - š.g. sākumā tā kaut cik "uzlabojās"... Nosacīti, bet problēmas tāpat - kotlete pa vidu ir neizcepta, ēdienkartē ir minēta zivju fileja, bet bērni ēd "nenosakāmas garšas zivju pirkstiņus" (pagaršoju-domāju,ka ir pagājušā gs.veidoti!, nemaz nerunājot par to, ka tie nav veselīgi; ja zivs fileja, tad fileja nevis pusfabrikātu izstrādājums!!!!!!), zupas tiešām ir ar tauku kārtām, kartupeļi ar melnumiem, kartupeļu biezputra ir no pulvera maisījuma nevis kartupeļiem, es bērnam nedodu sint.pārslas, tad kāpēc tas ir ēdienkartē, arī pārējie grupiņas bērni nevēlas to, cepta vista-neizcepta, cieta kā pagale, nenosakāmas garšas un arī kvalitāte traģiska... varētu minēt daudz ko...
Par cenu - bija man kolēģe pateikusi pēc uzzinātas info (maijā-2009), ka Fazer 3x ēdiena faktiskās izmaksas(!!iekļauts viss!!) ir 0,70Ls(tikai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)... Atvainojiet, bet tā ir prātam neaptverama bezkaunība uzlikt 2.79x vairāk maksu!!!!
Ja jau Sprīdītis var no IK Gamma ēdienu b/d dot, tad arī pārējie taču varētu!!!!!!
Vecāki!!!! Es esmu gatava izdrukāt info lapu, likt pie dēļa visos b/d ar aptauju un ierosinājumu atteikties no Fazer, bet baidos, ka pāris b/d to neļaus, jo vadītājas ir ieinteresētas (tas ir pārbaudīts fakts!).... KAUT KAS JĀDARA, jo cenas vnk nedrīkst pacelt, ja visapkārt pazemina VISU!!!

Meitas mamma , 2009-08-28 16:30:44

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet