Ginekoloģija.

Varbūt kādam ir kāda informācija par apmaksas kārtību Ogres slimnīcā?Biju uz legālu abortu,pēctam protams sākās komplikācijas!Pēc tam,kad biju pie ārstes viņas privātaja praksē un atkal samaksāju par vizīti,viņa mani aizsūtīja mājās,izrakstot tējiņu un tabletītes,sakot,ka viss būs ok!Nākošajā dienā sākās asiņošana un nokļuvu slimnīcā!Bija jāguļ un jāšpricē antibiotikas,kā arī jāveic atkārtota tīrīšana,par ko attiecīgi atkal jāmaksā nauda?Vai tiešām būtu jāmaksā nauda par slimnīcā pavdīto laiku?Varbūt kāds var pastāstīt kādu līdzīgu situāciju par komplikācijām pēc aborta un sekām,kā arī kāds ginekologs Ogrē būtu saucams par LABU ĀRSTU???

Aira , 2006-10-19 17:06:34

nezinu kā ar labu ārstu,bet ar LABĀM "SIEVIETĒM" ,redzams,ka viss nav kārtībā....kā tev nav kauns par sevi.

kains , 2006-10-19 18:52:51

Klausies, tu, KAIN, piever žaunu..... Ir 100 un viens iemesls, kādēļ sieviete izšķiras par abortu, un ļoti daudzos gadījumos pie ainas ir tieši vīrieši. Aira, diežēl Ogrē nav daudz šādu speciālistu. Mani, piemēram, kāda no Ogres ginekoloģēm uzreiz sūtīja uz Rīgu, pasakot, ka tur ir labāki spečuki.

x , 2006-10-19 20:32:46

Cik noprotu Kains ir viirietis???? Nu ja nosodiit vienmeer ir viegli, bet domaat par seekam laikam ir SIEVIESHU priekshrociiba:)

leedija , 2006-10-19 22:42:47

Esmu dzirdējusi labus vārdus par "Pajumtes" ginekoloģi.
Savukārt kainam - niks nav velti izraudzīts! Kurš ir tas "tīrais", kurš tiesīgs mest akmentiņu... Uzņemies soģa lomu Dieva vietā? Netiesā citus, un netiksi pats tiesāts. Bet - tā jau ir Tava problēma, un Tev nav slinkums krāt savas problēmiņas. Ka nav reiz par smagu!

Klausule , 2006-10-19 22:45:39

aprobežotīibai nav robežu,galvenais -apmierināt tieksmes... esam xxi gs... klausule,vai tu arī jūties tik tīra???? netiesā citus,khe,khe,, turpmāk vēl . tev nebūs citu nogalināt...

kains , 2006-10-19 22:57:17

un pat lielie pabalsti nelīdz!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zoo , 2006-10-19 23:05:13

Nedod Dievs Tev, kain, pabūt tās sievietes ādā , kas pārcietusi pēcaborta komplikācijas,jūtu līdzi.
piekrītu x , aizver muti, pareizais! Bet labu dakteri sameklēt grūti, katram jāatrod savs un nejau tikai dārgās privātprakses ir risinājums.Iesaku painteresēties par Rīgas reproduktīvā centra dakteriem , precīzu adresi nezinu, bet atrodas kaut kur Brasas tilta rajonā, esmu dzirdējusi labas atsauksmes un arī cenas normālas.

LLA , 2006-10-19 23:39:50

nu ja veselības dēļ gadās,tad jā,bet izmantot kā izsargāšanās metodi mūsdienās-tā ir bezatbildība. varat teikt ko gribat un neattaisnojiet sevi.

kains , 2006-10-20 10:13:19

Pilnīgi atbalstu kainu! Tā ir slepkavība...un pēc tam meklēs speciāliztu, jo nevarēs ieņemt bērnu, ko gribēs tomēr laist pasaulē!

me , 2006-10-20 11:02:00

SIA “Rīgas Reprodukcijas Centrs,Klusā iela 11 , Rīga, LV-1013,7374438

To:kains.Turi muti kverpli.Piedodiet.

Vegas , 2006-10-20 11:02:34

Kainam!!! Ja Aira būtu minējusi, ka ir taisīts jau padsmitais aborts, tad varētu runāt par to , ka aborts ir izvēlēts kā kontracepcijas veids!!!!
Varbūt Airai nebija citas izvēles.

delfa , 2006-10-20 11:06:20

Aira iesaku braukt pie laba ārsta uz Rīgu.Ja nav žēl naudas iesaku dr.Krauiņas pieņem Rakstnieku poliklīnika blakus centralam dz.vokzalam.Ja gribi uzzinašu telefonu lai pierakstities.Vizite maksa 10ls.

lora , 2006-10-20 11:06:59

Varu piebilst,ka ar Ogres slimnīcas ginekaloģijā kautkas kārtībā nav.Kad meitai sākās spontānais remonts un viņa agri no rīta aizskrēja uz slimnīcu,tad atbilde sekojoša.Guliet koridorā uz kušetes un,kad atnāks daktere,paskatīs(bija jāgaida vairākas stundas).Kad viņa taisījās braukt uz Rīgu,sekoja priekšlikums uzrakstīt iesniegumu,ka patvaļīgi pamet slimnīcu un galvenais,ka NAV PRETENZIJU.Aizbrauca uz Rigu,attieksme normāla.Žē,ka iznākums bēdīgs,bet tā jau šoreiz nav Ogres vaina,bet tā attieksme....

ome , 2006-10-20 11:24:00

vegas, izsaku līdzjutību nedzimušajam bērniņam un mātei Airai, bet palasi un ieklausies ,cik reizes tur uztraucas par NAUDU<ko ATKAL jāmaksā, skumji,ka tik zemiski..

kains , 2006-10-20 11:27:33

un neaprejiet ārstus,katram ir tik labs,cik pelnījuši!

kains , 2006-10-20 11:28:41

Laba dakterīte Ogrē ir Pajumtē, man pašai ginekoloģe ir Rīgā, bet ja vajag kādas analīzes un vienkārši padomu eju pie dr.Bogatihas,cenas normālas-Rīgā par to pašu maksāju 2x vairāk. arī pie viņas taisa abortus, tomēr cita attieksme nakā Ogres slimnīcā...

iesaku... , 2006-10-20 11:46:44

Ne vienmēr kontracepcija nostrādā. Jebkuriem kontracepcijas līdzekļiem kā blakus efektu min grūtniecības iestāšanos. Nevienam nav tiesību citus tiesāt. Katrs cilvēks pats izvēlās savu likteni. Aira painteresējies patērētāju aizsardzības centrā. Viņi parasti ir atsaucīgu un pasaka kā rīkoties.

cilveciga , 2006-10-20 14:02:45

neatbalsu abortu, kaadelj tad janodarbojas ar seksu, ja nezin kaa berni rodaas.

/''''-__-""/ , 2006-10-20 14:05:31

kains - varbūt Tu varētu minēt iemeslu, kādēļ lai cilvēks nevarētu uztraukties par, viņaprāt, nepamatotiem vairākārtējiem maksājumiem? Un "katram ir tik labs,cik pelnījuši" vispār ir vāks, kur var līdz kam tādam dadomāties? Ja kādā pagastā ir divi ārsti, no kuriem viens ir ļoti slikts, tas nozīmē ka puse pagasta iedzīvotāju nav pelnījuši labāku?

tamster , 2006-10-20 15:01:41

bla,bla ,bla,cik daudzas sajutušās vainīgas.....

kains , 2006-10-20 21:44:40

varbūt vajag paskoloties par neapaugļošanos dažiem ,pirmkārt,nevis par apmaxas kārtībām ogrē vai sliktajiem ārstiem!

ziga , 2006-10-20 21:48:55

Vai tik tā ginekoloģe nav Aberberga! Viņai vienkārši ar likumu ir jāaizliedz strādāt par ārstu! Un ticiem man es to nesaku tikai tāpat vien, ka gribās kādu apriet! Man ir pamats tā teikt!

eeee , 2006-10-20 23:50:00

Izsargājies kā gribi, neviena metode nedod 100% garantiju.Bet kains , es domāju, pēc viņa izteikumiem ,ir zaļš gurķis , kurš no dzīves ir tik daudz redzējis kā pa durvju spraugu, ne viņam bijušas nopietnas attiecības, ne kopdzīve ar sievieti, vai nu toāls muļķis. Kā var spriest tik gudri par lietām, ar kurām neesi saskāries un abortus kā kontracepciju diez vai kāda sieviete izmanto, jo tas ir sāpīgi ne tikai fiziski.

LLA , 2006-10-21 00:01:14

Es domāju, ka vajadzētu vienkārši ignorēt kaina izteikumus (kuriem tiešām nav pamata), bet palīdzēt Airai. Par apmaksas sistēmu pati gan nezinu, bet tomēr iesaku griezties pie speciālistiem Rīgā. Izturību tev, Aira!

su , 2006-10-21 03:26:01

Pirms 6 gadiem netīšām redzēju pa durvju spraugu kā Ogrē taisa abortus !!! Nu moins, neko tādu nenovēlu pat ienaidniecei!Pie tam, gandrīz visām pēc tam bija iekaisumi un veica atkārtotas tīrīšanas.nekad nekad nedariet ko tādu Ogrē!

zebra , 2006-10-21 21:19:35

Jā, zebra, pa durvju spraugu redzēji un zini statistiku. Muldēt vajag mazāk. Ogres dakterītēm nav ne vainas un slimnīcai arī. Meitenēm ar komplikācijām varu teikt - kā sauc tā atsaucas. Kāds nu dzīves veids ir izvēlēts, tādas nu sekas arī ir sagaidāmas. Un nesāciet kliegt - ES TĪRA, ES NEVAINĪGA! Diskusijas temats jau vien daudz ko stāsta.
P.S. Neesmu abortu noliedzēja. Bet skatos uz šīm ''baltajām un tīrajām'' diezgan skeptiski.

@ , 2006-10-23 07:05:05

Ir gan viena metode, kas dod 100% garantiju - nenodarboties ar seksu vispār... Bet es laikam tādu cilvēku nezinu, tagad jau pirmajā klasē spēlējās nevis ar lellēm vai mašīnām, bet ar puišiem un meitenēm!!!

Zane , 2006-10-23 09:20:04

Pati tikko no ginekologijas, iztirija, iemeta gultā un aizmirsa lidz nākošai dienai,ja pati neuzprasitos,vārtītos vēl šōdien.

Brenda , 2006-10-24 00:36:46

Pati tikko no ginekologijas, iztirija, iemeta gultā un aizmirsa lidz nākošai dienai,ja pati neuzprasitos,vārtītos vēl šōdien.

Brenda , 2006-10-24 00:36:46

ES par Ogres slimnicu neko sliktu nevaru teikt.Protams žēl,ka citiem nav gājis labi,bet es esmu gulējusi vairākas reizes uz saglabāsanu un viss bija cilvēciski un saprotoši.Man pat grieza aklo zarnu grūniecibas laika,ari tad viss bija vislabākajā kārtiba.
Esmu dzirdējusi visāda lietas par Ogri,bet zinu,ka nevienmēr Rīgā viss ir perfekti.Jebkurā slimnica ir lietas ar,ko slimnica nelepojas.

rieksts , 2006-10-24 10:47:21

Vajag tik aiziet pie ogres ārstiem, par bārniem vālak necerāt. Jo viņi neredz neko. Nesaprotu vai nav kādi kursi kur parbauditu viņu zinašanas!!! Jo viņi neko nesaprot. Dēļ viņiem var bērnus zaudēt. Labak aizbraukt uz Rīgu pie normala ārsta.

. , 2006-10-24 13:05:55

Paldies visiem,kas pateica kādu labu vārdu!!!Dzīvē tiešām visi mēs esam apstākļu varā un nekad ne par ko nevaram būt droši!Aborti neskatoties ne uz ko tiek veikti un diezgan liela daudzumā,tāpēc arī,ja sieviete neskatoties ne uz ko ir izšķirusies par tādu soli,tad gribētos,lai to izdara kvalitatīvi!Tas,kas darās Ogres slimnīcā ir marasms!Man arī nācās noklausīties pāris māsiņu sarunas,kamēr ilgu laiku pavadīju koridorā!Ja zinātu kur griesties,noteikti iesniegtu prasību tiesā,taču šķiet,ka cīnīties ar arstiem ir diezgan problemātiski!
P.S. Kain,man tiešām šķiet,ka esi vienkārši stulbs un aprobežots!Neviens nav devis Tev tiesības nosodīt cilvēkus,ja nezini apstākļu patieso būtību!!!Lai Tev veicās dzīvē,cerams,ka Tevi nekad neskars Ogres ārstu nemākulība,taču ko var zināt.....

aira , 2006-10-24 20:46:36

aizej uz papardes zieda pasākumu un sāc ar sevis,vēlāk,savu bērnu izglītošanu.lai arī tev veicas.

kains , 2006-10-25 11:37:42

Kain, TU mani sāc kaitināt!Vai tiešām Tu domā , ka tikai Tu saproti , kas ir drošs sekss? Mēs visi to zinām, bet dzīvē ne visu var prognozēt.

LLA , 2006-10-25 23:03:08

LLA,kā tev ar veselību?

kains , 2006-10-26 15:41:20

Kainam acīmredzot ir izdevies dzīvē atrast to,ko viņš ar savu dzīves uztveri un veidu ir pelnījis!Cerams,ka tā būs arī turpmāk!:))))Viņš mani arī ir jau nokaitinājis un domāju,ka tāds ir arī viņa mērķis,stulbi spriedelēt par to,par ko nav nekādas sajēgas!Varu tikai pateikt to,ka mana izsargāšanās metode jau nu nekādā gadījumā nav aborts,esmu jau pietiekoši pieaugusi!Griezos pie speciālista Rīgā un viņš bija ļoti izbrīnīts un sašutis,ka Ogres slimnīcā notiek tāda paviršiba,kas tagad viņam ar savām ārstniecības metodēm būs jālabo.Meitenei ar niku eeee gribētu jautāt,vai viņai nav kas konkrēts par Ogres jauko dakterīti.Es to nevēlos tā atstāt un cinīšos par savām tiesībām!!!

aira , 2006-10-26 19:10:10

Kāpēc Tevi interesē mana veselība,kain?

LLA , 2006-10-26 21:20:18

Viņš laikam kā kārtīgs un tīrs pilsonis vienmēr interesējās par līdzcilvēku vesalību un morālo stāju,lai sniegtu savus stulbos komentārus un padomus kā dzīvot!

aira , 2006-10-26 22:10:39

nedzimušais bebis arī varbūt cīnījās par savām tiesībām,un arī nevēlas to tā atstāt!baigās cīnītājas,cīnās tie ,kas guļ uz saglabāšanu,nevis abortnieces,uztaisiet labāk sadaļu-abortnieces....esmu šokā,ka ogrenet lasītāji tā atbalsta abortus.varbūt netā pameklējiet infopar izsargāšanos normālā veidā,ja vajag,aizdošu naudu prezīšiem.

kains , 2006-10-27 10:12:19

Kain, ir OK. pēdējais koments labs. mūsu sabiedrībā ir bardaks. nav absolūti nekādas nostājas, ko kā.... šausmas.gribas raudāt.bet kādam ir par visu ājā dzīvē jāmaksā, šoreiz tā ir m āte... un atcerieties, paradīzē neviena nav.. mēs visi satiksimies ellē.. un tur būs arī nogalinātie bērni, bandīti, mēs paši un mūsu bosi...

bordo , 2006-10-27 19:17:40

ja aira,tu ljoti cinies un taisies cinities par savam tiesibam,bet savam berninam tu to liedzi,nogalinot un iznicinot vinu.tu esi parliecinata par savam tiesibam un citu pienakumiem pret tevi,bet ka tad ir ar tava bernina tiesibam dzivot un taviem pienakumiem pret vinu?

minna , 2006-10-29 15:45:41

Manos pienākumos ir galvenokārt parūpēties par sava bērna labklājību,kas man jau ir tagad,nevis laist pasaulē bērnus,ja nejūtos pārliecināta,ka spēšu nodrošināt viņiem visu to labāko!Ir jau protams tādi,kas tik dzemdē,kad nu tā ir sanācis un staigā pa aprūpes centriem bičojot nadu!!!Ne katra izsargāšanās nodrošina 100% rezultātu un dzīvē ir apstākļi,kad nākās rīkoties kā man!Runa šobrīd ir par Ogres ārstu paviršību un ne par ko citu!

aira , 2006-10-30 18:44:32

bet varbut situacija kura tu esi nokluvusi ,ir ka sekas tavai izvelei. un neesi tik agresiva,es tikai pajautaju.un kur tad ir shi pavirshiba /man tas nav skaidrs,jo ejot uz abortu ir jarekinas,ka var but komplikacijas,tas tacu katrai izglitotai sievietei ir zinams

minna , 2006-10-31 20:30:40

Meitenes padomājiet labāk kā izsargāties nevis norejiet ārstus. Man vienkārši ir zināmas tādas cacas kurām viss ir sliti,bet pašas gan nekad nekur nav vainīgas.

www , 2007-01-29 23:22:52

Ne man jau kādu nosodīt, jo jaunībā bija maz prāta , arī aborts . Tagad gadiem ejot sapratu , bija vislielākā kļūda manā dzīvē un nekas nav labojams . Tagad visus šos garos gadus man nav bijusi dzīve, tukšums , nelaime . Un nekad nevienam neiesaku abortu, nekādos apstākļos, jo ar to arī izbeigsies jūsu dzīve. Kamēr jauns tā it kā vēl dzīvo uz priekšu , bet gadiem ejot īstā elle un mokas. Šausmas. Labāk bez vīra 5 bērni, nekā ar vīru un neviena.

rita , 2007-01-30 16:26:17

Kain! Radās aizdomas ,ka tu ar esi kāda aborta atlieka.

xzbit , 2007-01-30 18:00:37

Par tiem Kaina piedāvātajiem prezīšiem...Varbūt ar to arī vajadzēja sākt,nevis uzbrukt Airai?Varbūt Kains arī var sniegt paskaidrojumu,kā to iespējams lietot tieši sievietei,ja viņas vīrietim varbūt tikai šo reizīti gribas tāpat?Tikai vienu reizīti,nekas ļauns taču no vienas reizes nevar būt...Un kā viņi prot pārliecināt,nevienam nav noslēpums

optimiste , 2007-01-30 19:43:38

Klau Kain, kā redzu tu tagad esi topā. Vai tik tu neesi tīņu vecumā un tici visam ko raksta. Nomaini dzīmumu, tad varbūt ko sapratīsi. Bet ar tiem ārstiem Ogrē tiešām ir sviests. Galvenais viņiem ir iekasēt naudu. Teikšu tev Aira, Ogrē tu saprotošu ģinekoloģi neatradīsi. Pavaicājiet savām mātēm godīgi, cik viņas abortus savā mūžā piedzīvojušas un visas dzīvas!! Un pie tam, kādos apstākļos tas viss bija, šausmas. Tā kā nenosodiet sievietes, tas viss nav tik vienkārši.

Zuze , 2007-01-31 10:19:10

Zinu Riigaa vienu ljoti labu privaato kliiniku, kur taisa abortus. Uz vietas arii izmeklee un censhas prognozeet komplikaacijas (piemeeram, ja meitene ir ljoti jauna, tad iespeeja,ka buu komplikaacijas, ir lielaaka, nekaa tad, ja runa iet par pieaugushu sievieti). Tur aborts maksaa 40-50 lati (atkariigs no taa, kuraa gruutnieciibas nedeeljaa to dari). ja vajag, varu sadabuut interneta adresiiti,ieiesi pati un apskatiisies.. :)

pele , 2007-11-06 10:41:57

Ogrē viennozīmīgi labus ginekologus nemeklējiet....
Pati esmu bijusi uz saglabāšanu - trīs mēnešus analīzes bija ļoti labas...arī pēc pēdējās vizītes...trīs dienas vēlāk nonācu slimnīcā, diemžēl Ogres(protams, uzņemšanā pirmo pieņema sievieti uz aborta taisīšanu, lai gan viņa ieradās pēc manis...Supper.)..Saglabāt neizdevās, ārsti kļūdījās...Tik vienkārši, ne - kļūdījās ar analīzēm???!!! Sāp vēl tagad...
Varu ieteikt labu ārsti Rīgā - dr. Kraujiņa, EGV Klīnika, Ģertrūdes iela

Danja , 2007-11-07 09:18:09

Cilveciks prasija padomu,nevis nosodijumus un maca ka dzivot.Liela meitene..pati zinas!

:~) , 2008-07-09 15:42:15

Ko tad tu :~) , 2008-07-09 15:42:15 gadu domāji atbildi, jeb tikai tagad sadūšojies uzrakstīt? :)))))

novēloti , 2008-07-09 18:20:06

Domaju,ja taisa abortu,tad ir jārēķinās ar komplikcijām. Dievs visu redz!

paula , 2008-07-14 19:09:52

.......

peksee , 2008-12-28 21:12:59

Veicot medicīnisko abortu, komplikācijām nevajadzētu būt.Ja viss pareizi izdarīts.
Ogrē ir ļoti laba ginekoloģe Aberberga, ļoti labs speciālists:)
Dievs dod kain, ka no Tevis neviena sieviete nav taisījusi abortu, vai arī RTu to nemaz nezini.Netiesā,jo Tu nezini kā būs ar Tavu dzīvi.

cio , 2008-12-28 23:54:10

dzīvē visādi gadās.. man ir 3 kolosāli bērni, gribējām arī ceturto veselus 2 gadus neizsargājāmies, bet nekā...un tad rudens-vīruss, zāles, zāles, zāles, rentgens, atkal gripa un zāles un m-reižu aiskavēšanās( it kā vīrusa ietekmē) tikai tad uzzinu , ka esmu stāvoklī 3. nedēļa...ārsti viennozīmīgi iesaka pārtraukt grūtniecību...mums ir dotas 2 nedēlas( saka -varbūt izasiņošot pats) es jūku prātā no apziņas, ka jānogalina savs bērns, asaras nevar apturēt, bet palikt gaidot 16 . nedēļu, lai pēc ģenētiskām pārbaudēm un augļūdens analīzēm pateiktu, ka bērns piedzims slims ir vēl briesmīgāk.... vai arī es esmu "kuce", ka ceru uz dabas gudrību un SA, kaut gan sirds nepieņem ne vienu ne otru??!!!!!

iiina , 2009-11-26 12:00:10

ja Dievs redz visu, tad , lai redz arī to, kā sievietes pārdzīvo un mokās!

iiina , 2009-11-26 12:01:24

... vīrieši jau vien apskaus un pateiks- tā notika , nu ko var darīt?!

iiina , 2009-11-26 12:02:06

ja gaidi berninju,nomierinies,un sac priecaties. Tik maza grutniecibas laika kaitigie faktori parasti neietekma grutniecibu.

nika , 2009-11-26 13:28:50

nika nemuldi,pirmie trīs mēneši ir riska mēneši,kad nedrīkst ne lietot visādus medikamentus,ne pārpūlēties,ne stresot,šajos trijos mēnešos ietekme uz augli it sevišķi no medikamentiem ir ļoti liela....

.... , 2009-11-26 14:23:51

Jābūt ļoti lielai motivācijai lai teisītu abortu!Es to neatbalstu,jo uzskatu ka abortu var taisīt tikia medicīniskos nolūkos,tas ir tad kad bērns varētu but slims vai mātei draud nāve!Zinu ļoti daudzus kas cīnās lai iznēsātu bērniņu un zinu tādus,kā es,kas nevar palikt stāvoklī,tāpēc esmu pret abortiem un tas ir pirksts no augšas ka tev vēl pēc aborta ir jāmokās.Skaries kad vēlēsies bērniņu,tad nevarēsi ieņemt!!!!!

sieviete , 2009-11-26 16:55:50

pirmas tris nedeljas apaugljotajai olshunai,nav kopejas asinsrites ar mati,tapec medikamentu lietoshana un rtg nav ipash iemesls,lai partrauktu grutniecibu.No 4-12 nedeljai ir tas bistamakais laiks...

nika , 2009-11-26 19:38:16

pele, kā saucās tā klīnika?

amanda , 2009-12-06 23:59:19

kāds ir numuriņš tai pajumtes ginekologei?ja kāds zina

linda , 2010-01-12 12:10:26

kain,tieshaam pieveeris muti.nebaaz savu pimpi tur kur nevajag un ne pa temai

zane , 2010-06-13 00:37:05

vienk dažām labān aborts ir kā kontracepcijas metode! Jūs visas sievietes esat slepkavas, maukas nekas vairāk! Domāt vajag pirms tam nevis pēc tam! Kaut jums visam komplekācijas sald ēdienā un aborts bez narkozes. KUCES!

es , 2010-08-26 19:49:10

vai Ogre ir aborts?

jolanta , 2011-08-15 20:57:03

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet