Apgaismojums

Diemžēl iestājies ir rudens, kad ātri jau kļust tumš un acis no rīta arī tiek atvērtas, kad vēl ir tumš. Vai kāds man var izskaidrot, kādēļ uz dambja (kur Ogres upe ietek Daudavā) nav degošas laternas? Diemžēl daudzi cilvēki dodās pastaigā pa turieni, ved savus suņus, vai vienkārši dodas skriet.Bet tagad, kad ātri paliek tumsh, un darbu lielākā daļa cilvēku beidz 18, tātad doties pastaigā (skrējienā) var tikai ap 20, kad ir jau tumsh, bet es neteikšu, ka ir omulīgi skriet pa tumsu, ka redzēt nav iespējams tālāk par 10m. Vai tiešam, tas būtu tik dārgi atjaunot tur apgaismojumu?

Zjanis , 2006-10-19 11:57:14

njem kabatas lukturiiti liidzi :D

kkkk , 2006-10-19 13:55:42

Mīļais cilvēk, atver acis! Kāds dambis, ja ne visas pilsētas tiek apgaismotas vai laterna spīd ķekša pēc, nevis apgaismojot ceļu ;(

To Zjanis , 2006-10-19 17:40:51

Diemžēl, mūsu pilsētā ir arī tādas ielas uz kurām laternas vispār nav,un nekad nav bijušas. Kaut gan ,apdzīvotas tās ir jau gadus 25.Vanagu iela, Sūnu iela, Zaļumu iela un citas.Vai šo ielu iedzīvotāji nav nodokļu maksātāji- un nav pelnijuši savu ielu labiekārtošnu.Mēs uzpošam un modernizējam tikai pilsētas centru. Tā nu mūsu sabiedrībā ir izveidojies-spodrinām tikai ārējo tēlu,bet kā tur dziļāk-neviens neredz .

Ikars , 2006-10-20 09:19:25

es gribeetu redzeet cilveeku rekaciju, ja skrietu ar lukturiiti, saktu runaat atkal visaadas stulbiibas.
Mums Ogree viss notiek, tikai ne par labu iedziivotaajiem. Esmu jau no dzimshanas Ogree, bet attiistaas vinja tik leenu. Kaut gan naudas Ogrei netruukst

Zjanis , 2006-10-20 13:59:23

Piektdien, liekas- Energo vīri darbojās Stirnu ielas rajonā , domājām būs beidzot apgaismojums visas ielas garumā, bet nekā .Paklabinājās ielas sākuma,trīs stabus pārbaudīja, bet tālāk nekā-rezultāts - ČIKS. HALTURŠIKI. Stirnu iela rudenī un pavasarī ne apgaismota, ne izbrienama pa dubļiem.Tiešām nekas nenotiek par labu iedzīvotājiem,Vai šīs ielas iedzīvotāji nav nodokļu maksātāji- un nav pelnijuši savu ielu labiekārtošanu.

Maija , 2006-10-21 21:07:31

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet