Pārogres Jumis

Pārsvarā iepērkos centra Jumi, bet vakar sanāca iebrauc Pārogres Jumi, iepirkos kā parasti, pēc saraksta, nepievēršot uzmanību derīguma termiņam (to nedaru,jo centra Jumi neesmu uzravusies uz vecu preci), bet mana neuzmanība man dārgi maksāja, pēc skata labā desa uz akciju bija ar iepikšanās dienas derīguma termiņu (derīgs taču :D) bet desa vienkārši neēdama :( biezpiens, uz svaru pirktais arī ar vecuma smaku un piegaršu, arī sveramais krējuma krējuma izstrādājums ar to pašu derīguma termiņu kā desa :( neuzskaitīšu tagad visu pirkuma grozu ar tās dienas deriguma termiņu, morāle šim rakstam ir tāda, ka pati vien vainiga esmu,ka neskatos kur vajag, ka vajadzeja iedomaties par pirceju skaita katastofalo samazinašanos veikalam šoseja smalā, ka pārdevējam ir jāpardod visa veca produkcija, arī dārgais jogurts, kuru pirku savam mazajam bērnam...par muļķibu samaksāju dārgi, pusi no pirkumiem izmetu ārā, tātad ap 25 latu liels robs manā budžetā un apņemšanās un mazapmeklētu veikalu vairs neiet!

Iveta , 2009-05-12 14:27:27

Palabošu pati sevi, pārsvarā iepērkos Mālkalnes Jumi,NE centra, man patīk gaļas, zivju un piena npdaļas pārdevēju attieksme pret pircēju, arī vecu nekad man nav neko ''iesmērējušas''!

Iveta , 2009-05-12 14:30:58

turpmāk pērc citur, vai ta Ogrē veikalu trūkst :)

akmens , 2009-05-12 14:48:29

Izskatās,ka ir pieļauti rupji pārkāpumi produktu uzglabāšanā. Sūdzības pieņem pa pa šo tālruni - 67027402( PVD,automātiskais atbildētājs)

PVD , 2009-05-12 15:51:55

Zinu cilvēkus, kuri principiāli vairs Jumī neiepērkas. Es arī. Labāk iztieku bez tajā brīdī vajadzīgās preces, nekā eju tajā miskastē. Un ne jau darbinieki vainīgi - ZIVS PŪST NO GALVAS.Un šajā gadījumā pamatīgi pūst.

antijuris , 2009-05-12 16:41:08

man pret pārogres hipermārketu nav ne mazāko pretenziju. nav vēl gadījies iegrābties vecos produktos(svaigu gaļu gan jumī nepērku, tas viņiem klibo) un patīk ka ir maz cilvēku, veikals plašs.

hrju , 2009-05-12 19:48:33

tāpēc es lielveikalus vispār neapmeklēju, bet iegriežos savā piemājas parastajā veikalā, kur nopērku visu svaigu un gardu, un ja kādā dienā kkas nav dabūjams, es pasūtu un nākošajā man viss ir! Nav tie lielveikali vairs tas lētuma etalons, īpaši jau maksima, sen vairs nav lēta, bet katram jau sava pārliecība un kādam varbūt pat klusa vēlme iegrābties, lai pēc tam varētu terorizēt veikalu ar PVD vai vismaz pārdevējām sabojāt dienu.

klaidonis , 2009-05-12 20:53:47

Mālkalnes Jumī patīk maize, citur tādas nav.

lili , 2009-05-12 22:13:29

lili , "Mālkalnes Jumī patīk maize, citur tādas nav" =)))))))))))
ir gan citur tada maize.......

Deathstar , 2009-05-13 16:07:01

es arī tur nekādu īpašo maizi neesmu manījusi...

eva , 2009-07-01 16:10:13

vārpai vislabākā maize, a gaļu p''erku altros. jumi tagad pa reto. GRIBI RIMI!

daba , 2009-07-01 20:26:52

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet