Dīvains serviss

Ogres mēbeļu veikalā "TOP" visām mēbelēm- gultām, dīvāniem uzlikt uzraksts- NESĒDĒT! Domāju, ka neviens jau nu neiet uz mēbeļu veikalu tāpat vien pasēdēt un patusēt... :) Bet, ja es esmu nodomājusi dīvānu kā tādu pirkt, tad, dabīgi- es vēlos izmēģināt, kāda uz tā būs sēdēšana- vai ir gana ērts tieši manām vajadzībām, utml. Zinu, ka lielajos veikalos pat piedāvā atlaisties un pagulēt. Bet varbūt vienkārši vajag pārvilkt tos dīvānus ar plēvi, ja bailes, ka klienti nosmērēs? Tas taču nav tik sarežģīti?

Aija , 2006-10-02 14:31:45

Es arī tajā veikalā esmu bijis un pirmajās reizēs biju šokā no apkalpošanas stila. Ja mums nebūtu nu ļoti iepatikusies viena mēbele, kas tagad ideāli iederas interjerā, būtu, kā parasti tādās situācijās, aizgājuši. Bet ziniet, vajadzības spiesti ar abām pārdevējām - gan blondīni, kas izrādījās ļoti pat laipna, gan arī ar sirmo kundzi, kurai patiesībā ir atzīstama humora izjūta, atradām kopīgu valodu. Vēl šodien bijām tur, lai izņemtu kārtējo pasūtīto mēbeli, un mūs tur sagaidīja kā vecus paziņas. Starp citu - tur ir arī atlaižu sistēma, ka mūs praktiski ir padarījusi par veikala pastāvīgajiem klientiem. Arī izvēle tur ir krietni labāka, nekā citur Ogrē, par "Mēbeļu dārzu" nemaz nerunājot. Vienīgais, kas nepatika - mēbeļu piegādes serviss, jo tie džeki grib naudu gluži ne par ko. Bet ar tiem sēdēšanu aizliedzošajiem uzrakstiem ir tā, ka sods par sēdēšanu nav paredzēts, tādēļ mēs gan sēdējām, gan gulējām un neviens mums par to neko neteica. Laikam jau redzēja, kurš ir īsts pircējs...

mr. Fix , 2006-10-02 19:22:52

Bet ja nu mēbele salūzt? Tā nopirksi - salūzīs un pats būsi vainīgs ... .

HETS , 2006-10-03 09:42:13

Es atzīstu tikai Mēbeļu dārzu, arī Eiropas Mēbeles ir ok, smukas meitenes, laba apkalpošana, var sarunāt labas cenas, un mēbelēs var ne tikai sēdēt, bet arī gulēt.

Ogre , 2006-10-03 09:49:46

Kur ir "TOP"?...

Skundra , 2006-10-19 10:45:03

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet