Un atkal Jumis!

Šodienvakarā nolēnu iepirktie, kad jau biju gatava maks''at izrādā , ka nezināmu iemeslu dēļ karšu lasīšanas aparāts neapstrādā karti, tā kā skaidras naudas nebija, kasiere izsauca Andri no ofisa, kurš atnāc pēc minūtēm 5-7. Izslēdze un ieslēdza aparātu , teica ka nu iešot bet tomēr nekā. Un tā vietā lai laipni atvainotos un palūgtu izņemt naudu no bankomāta un tad nākt samaksāt, augstprātīgā toni vienkārši uzbrauc , ka nu tā jau neesot viņu problēma . Godīgi sakot vairs pat uz turieni iet negribās, jo citu veikalu pie mums jau nav.
P.S. Problēmas ar norēķināšanos ar karti Jumī ir samērā bieži.

Sancco , 2006-09-30 19:45:42

neuzskatu,ka Elvi būtu sliktāks,vari iet tur.

laima , 2006-09-30 19:47:03

Un Tapro veel ir probleemas. Uz Jumi jau sen neeju, kautkaada miskaste :D. Es nu toch buutu atstaajis visas preces turpat savaacis savu karti un aiztinies uz Elvi.
P.S. Veikalam - ELVI, luudzu domaajiet ko lieciet kasee, besii aaraa taas dazhas bremzes kas tur seezh. Protams ne visas ir bremzes, kaadas 3-4 ir tiiri zibeniigas kasieres, bet tikpat ir arii reaalas bremzes.

Rukitis , 2006-10-01 11:17:55

Es jau esmu par aizmirsusi, kas ir jumis, tikai un vienīgi uz Elvi es eju, tur arī apsardzi ik uz soļa nemanu, kā Jumī, kas seko kā spiegi.

mona , 2006-10-01 12:58:05

nu ja arī es uz jumi necenšos staigāt, tikai ja vajadzīgs kas dikti nepieciešams un ne vairumā!

aga , 2006-10-01 22:52:41

Es eju tikai uz Jumi,jo Elvi viss ir dārgs un vecs.Man nekad nav bijušas problēmas šinī veikalā un apsargi arī nestaigā līdzi.Jumī ir tādi produkti,kas citos Ogres veikalos nav.Paldies īpašniekam par plašo sortimentu klāstu un mūsu pilsētas iedzīvotāju vēlmju apmierināšanu.

zuze , 2006-10-02 09:54:11

Elvi un vienīgi Elvi. Jumī ir rupja un izcili lēna apkalpošana (pārsvarā, bet ne vienmēr). Kā padomju laikā!!! Veca un sabojāta gaļas produkcija! Un pie Elvi daudz ērtāka stāvvieta, kas arī nav mazsvarīgi.

soul , 2006-10-03 11:26:52

Es ar eju uz Evi veikalu,kaut tas ir nedaudz tālāk,kā Jumis,jo Elvi ir godīgas pārdevējas,paprasot vai šīs bulciņas vai gaļa ir svaigas viņas godīgi atbild,labāk tomēr paņemiet citas.
Un autostāvieta viennozīmīgi Elvim ir labāka un plašāka,nav problēmu,nolikt mašīnu un izbraukt ārā pēc tam,pie Juma ļoti bieži,pat nav kur likt,nerunājot par to kā pēc tam izbraukt ārā gaidi kamēr visi pabrauc garām izbrauc ārā un iebrauc iekšā,un tas tiešām nav mazsvarīgi:))

sāra , 2006-10-05 17:36:49

Ejiet uz tirgu klačot!!!

Owl , 2006-10-05 21:33:44

Jumis un tikai Jumuis - man Elvi ir Ogres otrā galā, bet citu veikalu Ogrē nav, lūk tā ir pircēja plašā izvēle, jo izvēlēties nav ko!!!

HETS , 2006-10-09 14:15:07

Jumii ir tie debilie apsargi, skataas uz tevi kaa uz zagli, ja esi panjeemis liidzi somu. Tagad ir taads resns mazs opiitis, kas staigaa kaa apdirsies. Censos peec iespeejas retaak apmekleet to miskasti.

Maaris , 2007-02-15 15:43:11

kadas problemas brauciet uz Rigu,
visur ir problemas un tik driz ari nekas pie mums nemainisies
vienmer bus apmierinatie un neapmierinatie

bac , 2007-02-15 22:47:22

Ir jau, patiešām, ļoti nekvalitatīva apkalpošana "Jumī". Taču jāatdzīst, ka darbs paliek darbs un arī apsargi tikai un vienīgi pilda pienākumu. Ja jau tik ļoti nepatīk tā miskaste, var pameklēt citu...Un, kas zin, ja jau tik ļoti gribējās ieiet ar somu tirdzniecības zālē, tad jau jāvēro ir, - var būt pats esi tajā "piedirsis" un tagad kaut kur gribi izbērt.

Owl , 2007-02-15 23:39:36

Uz Elvi savu kāju nesperšu.Svētdien nostāvēju pusstundu pie gaļas un pusstundu pie kasēm.Biju tik nikna, ka pilnīgi vārījos.Kā lai nelamā pārdevējas,ja uz citu nav ko dusmas izgāzt.Kad braucu mājās pārsniedzu ātrumu jo vēl viss niknums bija manī.Tad domāju tā, ja notiek kāda avārija droši vien cilvēciņš no Elvi brauc.Jumī nekad nekas tāds nav gadījies.

xs , 2007-02-16 09:37:10

Hi,hi...tik daudzi te lamā to Jumi...Tikai nez kāpēc,kad eju tur garām,pie kasēm vienmēr redzu rindas...

tipa , 2007-02-16 10:16:04

jumī svaigi produkti un plašs klāsts??? smiekli nāk. no mērcēm praktiski pilni plaukti kaut kādiem kečupiem, bet vienīgajai normālajai itāļu mērcei vispār beidzies pirms 4 mēnešiem derīguma termiņš. šoreiz vēl neuzrīdīju PVD, bet vienkārši pateicu tuvumā esošajai darbiniecei, kas likās kaut kas augstāks pēc amata nekā vienkārša pārdevēja. viņas atbilda bija "va vellos!" , būs jāiečeko, vai tās vecās burkas ir aizvāktas. vispār šis veikals ir pabaiss. cenas regulāri plauktos norādītas zemākas nekā parādās kasē, un tad man gluži vai likums jāpiesauc, ka man ir tiesības iegādāties preci par plauktā norādīto cenu, un ka šādas nesakritības ir VIŅU nevis mana problēma.

kamī , 2007-02-16 13:56:01

un par iešanu uz citiem veikaliem - jumis sev nodrošinās mūžīgu apmeklētāju plūsmu, jo atroda ļoti izdevīgā vietā... arī man tā iestāde kaitina, bet labāk ieskriet tur, nekā doties kaut kur tālāk.

bet par tiem apsargiem - padebīli viņi ir visur. vajag vienkārši zināt savas tiesības un neļaut atsaldētajiem sevi pārvērtēt.

kamī , 2007-02-16 13:58:56

Pilnīgi ideālu veikalu nav,katram savi plusi,savi mīnusi.Esmu tikai par jaunu lielveikalu ienākšanu Ogrē!

smukule , 2007-02-16 15:48:18

Tagad jau visur pardevejas ir tadas "atsaldetas",vinas ir pilnigi vienalga,ka pie kases rinda lidz pus veikalam,tapat knapi kustas!

Gita , 2007-02-16 16:11:59

lielākās klačuvecenes ir jumī parfimērijas veikalā.pircēju maz,darīt nav ko un tik aprunā katru garāmgājēju..ļoti nesmuki

Alla , 2007-02-16 16:32:09

Allai laikam fobija...:)

dace , 2007-02-16 17:04:29

jumī besī tā uzbāzīgā krievu mūzika blakus kasēm..
Allai taisnība,tās vecenes zinu visu un par visiem.Labi,ka ir kolonna elvī.

ina , 2007-02-16 21:55:41

nav slikta satiksmes organizacija- ir vienkarsi par daudz atomashiinu ;)

osis , 2007-02-17 00:17:49

Pie gatavajām gaļām Elvī ir viena atsaldētā. Stāvējām vairāki cilvēki rindā, bet šī vēsā mierā pārlej mērci citā traukā, kustības uzsvērti lēnas, sejā smīniņš. Brrr. Un pamēģini uzprasīt, vai svaigs, publisks izsmiekls garantēts.

Ieva , 2007-02-17 10:51:35

Nav ko prasiit,svaigs vai nee,to tachu taapat var redzeet!!!Ieteiktu visiem neapmierinaatajiem iekaartoties darbaa Jumii,domaaju-kaartiiba un laipna apkalposhana garanteeta!

ice , 2007-02-17 11:26:17

šodien Elvī -murgs!Pie gatavajiem gaļas izstr. nav pārd., jo esot jāstāv pie svaigās gaļas rindā!Salātu nod tas pats!nospļāvos un taisu pati!Iesaku visām namamātēm tā darīt, tad ko šie iesāks, paši vai ēdīs?

Zuze , 2007-02-17 15:12:21

Es tajā laikā biju Elvī. Tur laikam bija kāds misēklis, jo it kā bijusi īstā pārdevēja, kas pēkšņi pazudusi palīgtelpās (to man pavēstīja tantux rindā pirms manis). Vēlāk iznāca nedarba halātā ģērbusies pārdevēja, kas centās vienlaicīgi apkalpot gan svaigās gaļas, gan salātu stendu. Nabadzīte rāvās starp 2 rindām uz aci izvērtējot, kura ir garāka. Ja nebūtu bijis nogurdinoši, situācija vispār komiska - klusējošā abu rindu acu cīņa, kuri pārmānīs pārdevēju pie sevis:)))

Vārna, Riebīgā , 2007-02-17 18:06:50

tapeec es arii censhos peec iespeejas retaak apmekleet ogres mazveikalus,jo te ne serviss,ne attieksme ne arii pre4u klaasts,baro kaa cuukas silee ar vienu un to pashu....

... , 2007-02-17 18:27:52

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet