Elvis un Ogres "Prestižs"

Es diezgan bieži apmeklēju veikalu Elvi un pārējos veikalus un pakalpojumus arī izmantoju,bet man vienmēr ir uzdzinušas,šausmas par tualetēm,kas tur ir,viņas vienmēr ir netīras ,smirdīgas,gandrīz nekad tur nav tualetes papīrs un ziepes,kā arī papīrs ar ko noslaucīt rokas,vienkārši pretīgi tur iet iekšā :( un saucās "Prestižs" Nerunājot par to ,kas tur ir vakaros,jo tieši vakaros sanāk vissbiežāk tur būt,jo citur nepiedāvā tik ilgi manikīra ,vai solārija pakalpojumus,žēl,ka tā

Sāra , 2006-09-29 11:34:43

Interesanti, kas tad tās toaletes piecūko??? A ne paši klienti??

Sniedze , 2006-09-29 11:43:09

Jā, klienti piecūko gan, bet vai tad tas nozīmē, ka tās dienas laikā nav jāuzkopj??? Ir vietas ar daudz lielāku pircēju apgrozījumu, kur noteiktos laikos apkopēja sakopj tualetes un papildina izlietotos palīgresursus.

Vārna, Riebīgā , 2006-09-29 11:46:55

jāstāv ar slotu katram klāt :))) kāda publika, tādas tualetes.. Zinu, ka 2.stāvā WC ir ok, to acīmredzot neizmanto, kā publisko WC..

Sniedze , 2006-09-29 11:52:49

Nevajag ,jau ar slotu katram stāvēt,klāt. Sniedze tu kad aizej pie friziera arī aiz sevis satīri,savus nogrieztos matus,vai arī ja frizierei šampūns beidzies ej pakaļ uz veikalu?Kur tad lai es eju ,ka nav tualetes papīra,vai ziepes,nesāt somā līdzi vai,ņemsim par piemēru kultūras nama tualetes,tur arī diezgan daudz cilvēku apgrozās,bet tādas nekār`tibas tur nav,kā Elvī .

Sāra , 2006-09-29 12:36:40

Tās jau ir 2 dažādas lietas-frizieris un WC.. Negribu jau kasīties, bet esmu redzējusi veikalā izrullētus papīrus un sasvietus kaudzē vai arī roku slaukāmos dvieļus vienkārši izvilktus un nosviestus. Šajā jautājumā, domāju, kokam ir 2 gali - abiem pretējiem variantiem ir sava taisnība :(

Sniedze , 2006-09-29 13:37:39

Vajadzėtu kådam iedt ar slotas kåtu,un viss buutu OK.!

b , 2006-09-29 14:25:17

Piekrītu ka WC nav ziepju - tām nu gan ir jābūt OBLIGĀTI! Papīri tur gan vienmēr ir bijuši. Bet kas ir VISSLIKTĀKAIS, ka vismaz vīriešu WC NAV SPOGUĻA! Administrācija- lūdzu par to padomājiet!
Bet runājot par WC iebrauciet PĀROGRES HIPERMĀRKETĀ tur VISPĀR NEKĀ NAV! Nemaz nerunāsim par WC. Tādā ziņā Preztižā vēl ir ok!

Kārtīgais , 2006-09-30 15:01:02

ja jau par wc - Elvī vajag spoguli arī sieviešu WC un kādu āķiti,uz kura somiņu uzkārt.PLEASE!!!! Bet Pārogres WC ir uuuunikums negatīvā nozīmē.ja Kultūras nama dežurants tik uzkrītoši neblenstu,uz kurieni tad es eju,tad būtu o.k.:)

kliente , 2006-10-01 23:15:55

kas Juus uz veikalu ejat,lai tualetee seedeetu? Tur vispaar vareeja nebuut tualete!!!!

guuu , 2006-10-01 23:23:05

Es par to pašu spoguli vajadzētu un arī kādu āķīti kur pakarināt somu,vai jaku.Runājot par Pārogres veikalu,vispār trūkst vārdu,bet nevajag skatīties uz sliktajām vietām,jālīdzinās tak tiem,kas ir labāki:)

zvaigzne , 2006-10-02 18:52:56

TO guuu - redzi,ir jau cilvēki,kuriem diena paiet pārvietojoties no punkta A uz punktu b-c-d-. un var gadīties tā,ka nekur nav WC....ko tad? mājas tālu....,cauri mežiņam arī nesanāk braukt.....vai,ja pēkšņi nelaba dūša paliek(Vēmieniņš,caurejiņš:((Ko darīt? tāpēc katrā lielākā sabiedriskā vietā IR jābūt WC. lūk,tā!

kliente , 2006-10-03 23:45:24

Var jau teikt daudz ko labu un sliktu! Bet vecaaki laikam saviem beerniem nav iemaaciijushi elementaaraakaas pieklaajiibas normas, jo tualetēs, neskatoties uz to, cik reizes dienaa taas tiira, regulaari ir izsmeereeti suudi pa sienaam un tualetes papiirs izvilkts pa griidu, un to ,ziniet, dara konkreeti jaunieshi, kas vakarus pavada ELVI lielveikalaa, jo aciimredzot, citur nav kur iet! Ja ienaak praataa pat noskruuveet tualetes podu un aiznest, kaa arii nopludinaat tualetes, tad nav vairs ko teikt! Vecaaki ljaujiet saviem beerniem maajaas shaadi paspeeleeties, ko tad juus teiksiet? kameer nekas taads nenotiek juuusu iipashumaa viss ir kaartiibaa un mees neko neredzam!

sapiere , 2006-11-20 17:57:49

tieshi taa, to dara jaunieshi. Es kaa reiz vienu taadu redzeeju, taa ap gadiem 45-50 ;) Nomiiza visu garaam un vel ar kaajaam izshljuukaaja kaut ko murminot :D

Matiss , 2006-12-02 20:53:06

Par to, ko klienti dara sabiedriskajās tualetēs varētu memuārus rakstīt. Vai kaut reizi esat iedomājušies, kā ir tīrīt pēc Jums!

apkopēja , 2006-12-27 18:27:16

Cūciski uzvedas, jo pašiem nav jātīra un mammas bērnībā nav iemācījušas elementāru sevis un aiz sevis sakopšanu...

To apkopēja , 2006-12-27 18:52:35

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet