viesu nams

naudas izspisana viesu namaa!heeelp!paliidziet ko dariit!

natalija , 2006-09-26 12:52:38

tas ir par to pašu "bļodu"? godīgi sakot jūsu komentāri ir tik pretrunīgi ka nevar neko saprast.. sākumā likas, ka esmu īapsnieces pusē, bet pēc pēdejiem komentariem patiešām neko nesaprotu.. katrā ziņa risinājums ir tas pats ja ir parakstīts līgums tad viss kārtībā, ja nav, tad vel jo vairak..

onjons , 2006-09-26 13:19:46

Es esmu Zuze (ar lielo sākuma burtu), lūdzu nejaukt!Arī es biju radinieka kāzās Jaunpiebalgas pagastā skaistā viesu namā.Tieši tādas pat likstas bija jaunajam pārim, jo nenoslēdza nekādu līgumu .Aiskrēja uz viesu namu, kaut ko pa roku galam sarunāja, kauko nē.Galdu klāja jaunā pāra pavāre, kura aizdevās prom naktī.No rīta nebija ne brokastu, ne ko ēst, jo salāti kas bija palikuši no iepriekšējās dienas visi saskābuši.Viesu nams bija jāatbrīvo jau plkst.12 dienā.Otrā rītā - jauniešu galā , saplēstu trauku lauskas, bail paskatīties!Tad nu stādaties priekšā, tādās kāzās vēl nebiju bijusi, bet nekas jau man arī nenotika, jo sapratu, ka paši jaunie vien pie vainas, nav ko vainot viesu nama īpašniekus.Tā iet , ja neņem vietējo pavāru un citus pakalpojumus.Gribat ekonomēt, tad arī pašiem jāpakustās.Padomājiet, kādi līdzekļi bija jāiegulda, lai sāktu darboties , bet kad sāks atpelnīt, ja visi gribēs šmaukties.Tad nevajag taisīt viesu namā, bet saviem līdzekļiem atbilstošās telpās!Jāizsaka līdzjūtība Sabīnei un Mārim, ka noticis starpgadījums, bet ar to jau jāsamierinās, tāda jau ir tā dzīve !Būs labais un arī sliktais!Tas ir smags bisness!Šī arī jums būs mācība, ka rakstiski jāslēdz līgums !Lai veicās jums ! Nevajag spriest tikai vienpusīgi un izdarīt negatīvus secinājumus!

Zuze , 2006-09-26 13:56:43

SUPER!MEES TUR VISU IZLAIZIIJAM VISI VIESI PIEDALIJAAS PAT NABAGA BEERNI KEERAAS PIE SLOTAAM UN TAGAT MEES ESAM SLIKTIE?JUUS TUR NEBIJAT UN TO SAIMNIECES HISTEERIJU NEREDZEEJAT!

CITA ZUZE , 2006-09-26 15:07:34

"onjon", neredzu komentārus, varbūr nesapratu, par ko ir runa. Natālija, bērniņ, paskaidro par kādu viesu namu ir runā? Tev taču nav ko zaudēt? Par "Turbām" nevarētu būt runa un par tām , kas aiz Ķeguma HES ( kādas 3 gab) arī negrib ticēt, ka kas slikts. Bet, pirms maksāt naudiņu, tiešām, labāk parakstīt kādu papīru. Neesmu juriste, bet daudz piedzīvojis cilvēks. Vēl doma- paaicini "bez tabu", vai kā patiks. Viesu nams 3 mēnešu laikā izputēs PUUFF !!!

fane , 2006-09-26 15:16:23

kā noprotu tiek runāts par šo pašu: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/1299/#komentari bet visā šajā apvainojumu un taisnošanās jūklī es nesaprotu, kur kuram ir galvenā problēma un sāpe??

onjons , 2006-09-26 15:22:15

ES LAIKAM TIESAM SAUKSU BES TABU! MAN LIECINIEKU VAIRAAK NEKAA TAI BEZKAUNIIGAI SAIMNIECEI

fane ,NATALIJA , 2006-09-26 15:38:15

Viesu nams «Debesu bļoda»
Ogresgala pagasts
Tīnūžu – Lēdmanes šosejas 15.kilometrs
Kontakttālruņi: 28477848; 28489771; 22138269
debesubloda@inbox.lv.lv

FANEI , 2006-09-26 15:41:05

Es esmu Zuze, bet tu esi ZUZE.Starpība ir?Ar cieņu!

CITAI ZUZEI , 2006-09-26 16:08:33

Es gan par šo viesu namu varu teikt tikai to labāko,- paši organizējām vienu pasākumu. Gan pamielojāmies labi, gan padejojām, gan bijām pirtī, gan pieskandinājām pilnu pagastu ar disko.. Galvenais, protams, ir par visu pasākumu samaksāt tik, cik ir pēc cenrāža, kaut arī mutiska.. Ja vienojāmies, ka būs 25 cilvēki, tad, protams, tā arī atbraucām. Nevajag cerēt, ka viesu nami ir kaut kādos laukos, tāpēc arī saimnieki ir neprašas, kas nepratīs sarēķināt, par cik mēs noballējāmies. Galvenais jau bija pateikt, ko mēs no tā viesu nama gribēsim, un tad mums visu arī aprēķināja, un tik daudz jau arī nesanāca.. Bet, ja cilvēki grib ieekonomēt un tikai uz saimnieku rēķina, tad tas arī nav pavisam glīti.. Sabīnei iesaku turpmāk nodrošināties ar līgumiem un izstrādātiem cenrāžiem, cik un par ko tiek maksāts, jo uz papīra taču viss sanāktu precīzāk un labāk! Iesaku arī citiem kādreiz sarīkot kādu tusiņu šajā vietiņā, vismaz, lai pārliecinātos, ka ar šo namu viss ir ok!

Jana , 2006-09-26 20:41:19

mēģināsim

ups , 2006-09-26 22:12:30

bet ko darīt,ja iznaks ka tiem cilvēkiem???

ups , 2006-09-26 22:14:19

Nesatraucies, ja pats būsi godīgs, tad arī pret tevi neizvirzīs pretenzijas!

Zuze , 2006-09-26 22:24:16

Nu, nesanāks taču! Mēs bijām apmierināti, pat ļoti,- garšīgi, mājīgi, jautri utt.
Es domāju, ka tajā skandāliņā problēma vairāk ir tajā, ka cilvēki negrib maksāt par to, ko ir patērējuši un/vai izmantojuši, bet, protams, jebkurā gadījumā,- KLIENTAM VIENMĒR IR TAISNĪBA, izņemot gadījumos, kad viņš nemaksā..
Tā kā, mieru, cilvēki, tikai mieru! Nekacināsimies!
Natālijai un Sabīnei vajadzētu kādu nomierinošu tējiņu padzert pēc šīs negantās vārdu apmaiņas...

Jana , 2006-09-26 22:26:59

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet