SELVER

Uzmanīgi pārbaudiet čekus, kad iepērkaties Selverā-šo pēcpusdien pēc darba iebraucu Selverā un sapirkos pārtiku un tikai mājās aplūkojot čeku konstatēju, ka 1 maizes klaipa vietā čekā ir uzrādās 6......nu ko pati vainīga, protams, ka neskatījos uzreiz, bet........veikalam antireklāma

Lita , 2009-01-20 20:54:21

man shitaa bija,ka nepeerkot jamesonu ,selveraa man to pieskaitiija ;) nezinu kaa tas vareeja gadiities.un summa no 12 ls izauga uz 24ls

aha , 2009-01-20 21:14:02

To pašu varu teikt par Maximu un Elvi ,tomēr jāseko lūdzi pašiem ,jo ķasieres nepatsstāvīgas un daudz ķļūdās .

kašķe , 2009-01-20 21:39:48

Kā izpaužas kasieru nepatstāvīgums?

jibiorio , 2009-01-20 22:23:56

Bieži mainās.

zika , 2009-01-20 22:25:09

Tas, ka bieži mainās, ir nepastāvīgums, te bija domāts kaut kas cits...

jibiorio , 2009-01-20 22:30:40

4eks un nauda japarbauda pie kases,nekludas tas ,kas neko nedara

vecis , 2009-01-21 09:18:15

Un galvenais, saglabājiet tos čekus! Pirms Ziemassvētkiem kopā ar produktiem "Maxima" nopirku radioaparātu un, gribēdama sagādāt cilvēkam prieku, to uzdāvināju kaimiņu pensionāram, bet sanāca nesmukums - aprarāts bija ar rūpniecisku brāķi. Čeku, protams, saglabājusi nebiju un līdz ar to nevarēju pierādīt, ka brāķis nopirksts tieši Ogres "Maxima" (nekur citur Ogrē gan šāda modeļa radio nav manīti). Finālā radio aparātu tagad var izmest mistkastē... Tā ka noteikti saglabājiet čekus, it īpaši ja iepērkaties lielveikalos!

radio , 2009-01-21 11:20:18

Nez kā selverim iet,vai nebija kljuuda shajos laikos atveert tik lielu tirdzn.centru?Pirktspeejas nav-kaa vinji savelk galus?

iksiņa , 2009-01-21 13:00:12

piezvani uz patērētāju tiesību aizsardzības centru ! Čeks NAV obligāti jāsaglabā !!! To prasa veikalnieki pēc sava prāta, ar PTAC samainīs tev maģi.

to radio , 2009-01-21 13:11:56

Paldies par padomu, principa pēc tā arī būs jādara.

radio , 2009-01-21 13:13:47

Varētu būt, ka tur ir nedaudz gudrāki uzņēmējdarbības speciālisti par tevi un viņi zin ko dara. Tad jau Jumim sen būtu jābankrotē....

to iksiņa , 2009-01-21 13:52:09

Ar 30-60% uzcenojumu var vilkt garu, un pie tam diezgan ilgi.

pics , 2009-01-21 19:37:35

Tas jau arī ir normāls uzcenojums. Pārtikai vidēji 30% citur biki vairāk un tā uz aug su alkoholam lielāks utt.

to pics , 2009-01-21 20:22:50

Nekas,aatri straadaas ar 10%,kad pieaugs konkurence.

pics , 2009-01-21 20:54:39

ar 10 % neaugs picas muļķadesa! 2 tev matemātikā būs bijis un sajēgas nekādas!Lita gan antireklāmu sacēlusi veikalam, tas var gadīties jebkurā veikalā, esi laikam viena no tipiskajām mūsu cilvēces pārstāvēm, kura domā, ka tā kasiere alka pēc tā lai tevi netīšām apšmauktu, viņa gan laimīga no tā palika bezgala!? Pašā ļaunums kūsā un citos audzē! Lai tev neveicas arī tālāk, ideāliste!

kens , 2009-01-21 22:04:22

dodu atpakaļ-lai tev pašai neveicas....
un tā nebūt nav pirmā rteize, kad selvera kasieres putrojas un tas diemzēl notiek biežāies kā maximā un elvi.....un absolūti nav svarīgi vai to dara tīšām vai ne, nauda ta pazūd, vienkārši tajā veikalā jābūt īpaši modram....

Lita to kens , 2009-01-22 09:17:33

Izskatās,ka pēc "kens" domām būtu jānoklusē fakts,ka vienas preces vietā pieskaita 6 vai ne? moš vēl "paldies" pārdevējai pateikt un tā?

VG , 2009-01-22 13:42:54

kenam:Kas ir labaak- 60% no1200ls vai 10% no 9000ls?

pics , 2009-01-22 15:51:54

fuck Selverim!

slīpais , 2009-01-22 16:36:22

VG uzdeva konkrētu jautājumu....;.???????

Semuels , 2009-01-22 16:37:16

Man gan patīk Selver un pārdevējas ir laipnākas kā citur Ogrē.

Susurs , 2009-01-22 18:21:11

laipnas pārdevējas-tai jau vajadzētu būt normai nevis ekstrai

po , 2009-01-22 19:26:36

...lai kā negribās ķengāt- jaunatvēro Selverlielveikalu,nu nav...nav....to ko gaidīju:(((,ne sortimenta ziņā,ne apkalpošanā.Katru vakaru braucu no Rīgas ...mājup...Piedodiet,cerēju uz augstāku līmeni.

reālaisbijušaisklients , 2009-01-22 19:53:48

Tad arī esi īpaši modra un neķīksti, ka Tevi apbižo visur un vienmēr, laikam būsi savdabīgs magnēts tam visam. Neveicas!, domā, ka neveiksies! un neveiksies ar, vienmēr kāds maizes kukulīti Tev negribot vai gribot nočieps. To gan Tev nenovēlu, jo no tā, kā redzi, zināmā mērā, vairāk vai mazāk, cieš visi, bez TEVIS un nožēlojamiem piebalsotājiem protams.
p.S.:Esiet cilvēcīgi....varbūt ļaunuma kalšana nav nemaz tik forša, kā iedomājaties!

Kens Litai , 2009-01-22 20:59:28

Jā, jā pasaki ''paldies'' tai nabaga kasierei sešas reizes, šaubos vai tu tādu vārdu vispār spēj izrunāt!

kens to VG , 2009-01-22 21:04:02

Pildi tālāk savus bērnu mājasdarbus, pareizās atbildes prasi vecākiem vai noraksti rīt skolā, ja konkurence aizmugurējā solā Tev nebūs pieaugusi!:)

kens picam , 2009-01-22 21:11:41

Pieversiet uzmaniibu cenaam plauktos un taam ko izsit cekaa, un ari tam precem, kuras ir ar atlaidi Selver kartes iipashniekiem!! Bija taa, ka speciaali gaaju Selver karti noformeet, lai dabuutu to preci ar atlaidi, bet kasee izsita vienalga to pilno cenu bez atlaides!!!! Pusstundu pagaidiiju, aizpildiiju visaadus papiirus un gala rezultaataa man anudu atdeva atpakaļj bet paliku bez savas kaarotaas preces... :(
Esiet piesardziigi arii ar preceem elektronikas veikalaa, ljooti nekvalitatiivas preces....

kate , 2009-01-23 08:49:46

ak tu nabaga kena-izskatās, ka pati strādā par kasieri kādā lielveikalā vai kādu citu mazkvalificētu darbiņu un pie tam vēl tevi nomoka problēmas personīgajā dzīvē, no tā visa tev radies tāds histēriskums.....nu ko, izsaku līdzjūtību

Lita to kens , 2009-01-23 09:16:03

Es strādāju Selverī,tāpēc neviena slikta vārda par to!!

kens , 2009-01-23 11:21:46

īstā kena tiek pie kompja tikai vēlu vakarā, pēc smagas un nogurdinošas darba dienas...un tad sper vaļā, kas sakrājies pa dienu......visādi pāridārījumi sakrājušies tomēr

Lita , 2009-01-23 11:55:30

Mums gan patik SELVERS.Vienmer laipni.Ja paprasisi kur kas atrodas paradis un aizvedis lidz vietai.Kam tagad ir viegli? A kas slikti runa tie ir konkurenti.Vai nau patikami iepirkties smuka ,tira veikala.Kur var visur tikt cauri.Protams var saprast ko cilveki paliek nabadzigi un viniem nau naudas.

nika , 2009-01-23 21:20:22

Vienigais gribetos lai butu vairak letakas produkcijas no Igaunijas.Lai butu tada prece ko nevar nopirkt citur.Un tad mes biezas iesim tur iepirkties.

nika , 2009-01-23 21:25:45

U ESTONCOV OCEN VKUSNAJA RIBA.

LENA , 2009-01-23 21:28:08

Ne jau par to Tavs stāsts- strādāju es (starpcitu vīriešu dzimtas pārstāvis) Selverī vai nē(starp citu nestrādāju(ja tik ļoti interesē)), bet par to, kas Tu par cilvēku esi.!!! Redzi, Tev, kasiere, pie kases ir niecība, salīdzinot ar Tevi- no kautkada tur nozelojama maizes kukulu skaititaju ierindas. Personigajaa dzive nepaveicaas man,nenoliegsu, cerams tev paveicas vairak, jo tadu, ka Juus viens otram ir atrast vieglak, neesi viena, tapec esi vien aita aitinu pulka, diemzel, nekas vairak.......un turi un kurini vien sevii to launumu pret to kasieri taalaak, Tev no taa paarlaime izskataas ir...
p.s.-maizes kukuli atpakal nedabuusi....vismaz taa izskaas peec siis jaukaas apspriesanas.:)

Īstais kens maizi nedabūjušai Litai , 2009-01-23 21:58:09

Un iistaa Lita-????????????????????????kas Juusu augstiiba buutu-kukukukukukukukulu skaitiitaaja vai vienkaarsi cilveecins, kurs, tos nenenenenenenespeej saskaitiit. Beerniskiigi smiekliiga zaimosana no Tevis un no Manis, Augstiiba........izskataas un izklausaas nozeelojami, VAI NE?!vairs taa nedariisu- JO, taa dari Tu....zeel, atbildot, es turpinu tavu debiilo gaajienu................

kens , 2009-01-23 22:15:32

cilvēkiem vienkārši skauž,žēl,ka tā...Lai jums visiem veicas arī tev Lita...nekļūdās tikai tas,kas neko nedara....Lai veicas veikalam un to darbiniekiem:)
Un tev arī lai veicās LIta par to,ka proti no nekā sacelt tādu brēku...būtu aizgājusi uz veikalu izstāstījusi savu problēmu..un tev ļoti laipni to naudiņu uzrādot čeku atdotu atpakaļ...
es par Selveri nevaru teikt neko sliktu,jo citas preces var par atrast daudz reiz lētāk kā Maximā u.c veikalos ogrē...
Visiem vēlu veiksmi

made , 2009-01-23 22:30:05

visu cienu ..made..-pozitiivs, objektiivs Cilveeks!, -''neviss , neviss, redziet, ne pa manam praatam viss seit notiek-taatad viss slikti!!!!!Lauj citiem Lita dziivot, nevis smacee nost no savas godiigi pamatotaas neapmierinaatiibas, ar kuru Tu audzee launumu sevii un, tici ''man:)'', citos....bet laikam jau tadaadiem kaa tu, buus svariigaak noteikti pateikt ko pretii, nekaa aizdomaaties-Vai taa ir taisniiba, vai tomeer nee??????????

kens , 2009-01-23 23:20:06

domāju ken ,ka cilvēks nav vainīgs,ka jūtas ar visu neapmierināts...varbūt tas slēpjas kur dziļāk...
Vienkārši dzīvē esmu iemācījusies,ka ar labestību var panākt daudz ko vairāk kā ar šādu zaimošanu...No katras bezizejas ir vismaz 2 izejas...to man mācīja vecmāmiņa:)

made , 2009-01-24 09:36:05

Jaaaa...nu gan te tracis sacēlies par neko :))))man patiesībā pret pašu selveru pamatā nav dziļas nepatikas, joprojām tur iepērkos, ir dažas lietas, kas tur ir garšīgākas kā citus, bet tikai ar noteikumu, ka čeki ir jāpārbauda uz vietas, lai nerastos pārsteigumi......
un neesi Tu kena vīrietis:))))palasi savus konetārus.....tāda histērija nav raksturīga vīriešiem, pat ne katrai sievietei.... pieņemot vīrieša niku Tu patiesībā vēlējies būt it kā stiprāka, jo dzīvē Tev acīmredzami pietrūkst pašapziņas ....lai Tev veicas.

Lita to kens , 2009-01-24 10:53:09

Lai Tev ar veicas! Bet vīrietis es esmu viennozīmīgi, šeit Tu gan kļūdies, vienkārši vienreiz tekstā nokļudījos nezkāpēc gramatiski! Laikam jau būšu netipiski histērisks vīrietis:). Kāda jēga man, ko slēpt, ja mēs nekad nezināsim, kurš to raksta. Un pašapziņas audzēšana man nesaistās ar augstāka amata ieņemšanu!(dīvaini izklausās, ne!), bet ar cilvēka būtību kā tādu, vienkārši ir ļoti grūti būt cilvēcīgam, jā,tiešām cilvēcīgam!!paš par sevi, ja vairums kļūst, tiešām, akls aitu bars(piedodiet, es to nedomāju par visiem), kurš tuvākajam novilks pēdējo kreklu, lai pats justos labāk-histēriski bēdīgi var palikt arī vīrietim:(, bet gan jau......

Kens, tomēr Litai , 2009-01-24 21:14:00

Jā, nu ko skumjš stāsts......ja Tu tiešām esi vīrietis, tad nu gan Tev ir grūti dzīvot ar tādu nestabilu nervu sistēmu, tas galu galā bendē veselību (astma,vairogdziedzera disfunkcija u.t.t).....
...pamatu pamatos pašapziņa tiešām nesaistās ar augstiem amatiem, drīzāk pat otrādi-slimīga tieksme par katru cenu ieņemt prestižu amatu norāda uz slimīgu pašapziņu.....
pēc Taviem komentāriem spriežot, šķiet, ka kāds Tev ir nopietni nodarījis pāri....bet nu tā notiek......bieži....un daudziem....laiks un humora izjūta dziedē ........

Lita Kenam , 2009-01-25 11:56:25

:)))))))

kens , 2009-02-02 19:33:26

hāaa neatšķirat patstāvīgumu no pastāvīguma??? ta nu gal līmenis....

liekule , 2009-02-06 14:22:45

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet