Alga aploksnē

Jā saprotu, stulbi ir saņemt algu aploksnē, bet šajā ekonomiskajā situācijā gribas arī ēst un jāmaksā par dzīvošanu. Ko lai novēl tādam cilvēkam, kā labā ir strādāts pēc labākās sirdsapziņas, jo citādi nemāk, bet tas izdzimtenis nepilda savu solījumu un atsakās pilnībā norēķināties par darbu,atrodot visādus ieganstus. Laikam jānovēl lai aizrijās Ziemassvētkos un Jaunajā gadā nebūtu neviena pasūtījuma un pats zem āmura.

Lelde , 2008-12-22 23:08:44

Uzsuuti tam darba devejam VID!!!Laba ziemassvetku davana ;)

:) , 2008-12-22 23:12:18

Priecājies,ka vispār saņem

$ , 2008-12-23 08:37:47

Paslēp viņa kabinetā pāris reņģes :D Bet ja nopietni, tad nav receptes kā piežmiegt nemaksātāju. Tikai sīkumaini atriebties... bet vai tev to vajag pirms Ziemassvētkiem?

Iksiņa , 2008-12-23 10:00:41

Man to tiešām nevajg,bet viņam gan vajag- darba devējam :D

to Iksiņai , 2008-12-23 10:54:40

Pirms nevajag,pēc Ziemassvetkiem vajaga :D

Iksinai , 2008-12-23 11:10:34

kādi ir iegansti?? varbūt tev tikai šķiet, ka tu baigi labi strādāji, bet patiesībā muļki laidi ?

GY , 2008-12-23 11:52:46

Vai kāds var ieteikt uzticības tālr.? Man ar gribas piežmiegt vienu firmiņu, lai tiem ir tik pat jauka dāvana, kā darbiniekiem ;)

LG , 2008-12-23 15:21:14

Īpašniekam tāda metode, pieņemt cilvēku uz pārbaudes laiku, izverdzināt, vārda tiešajā nozīmē un lasies, nemaksājot par virstundām un par darbu izejamās dienās.

lelde , 2008-12-23 20:48:24

Tel. bezmaksas juridiskā konsultācija darba jautājumos 80008004, maksas -valsts darba inspekcija 67021704

Inga , 2008-12-23 20:51:53

Man tagad liekaas stulbi maksāt tadai valstij nodoklus

cccp , 2008-12-23 22:13:38

Gribat "Pastāstiņu" , pēdējos pāris mēnešus VID intensīvi ķeries pie privātpersonu šmona . Veic naudas plusmu analīzes privatajos kontos sauc ļautiņus uz pārunām pār tēmu "Kads tieši pakalopojums bij domāts tas maksājums 1,2Ls ar noradi PAR LABU DARBU ko Pilsonis A pārskaitija no savas privātas maksājumu kartes uz JŪSU privāto maksājuma karti " man VID ir kadas reizes 10 jau saucis "Paskaidrot" par dažādiem cilvēkiem līdzīgu KRAMOLI , kapēc es viņam esmu skaitijis kartes kontā 5Ls [ Tačku malkas nopirku mežā ugunskuram] un kapēc man kāds skaitijis 2,5Ls [Pārdevu vecu CD ar muziku] :) Katreiz ejot "Skaidrot" rindas Rīgas VIDA klūst arvien lielākas un visiem stasti lidzigi , sīkas summas tur par kautkādam ekskursijām pirtīm , biedrībām , gramatām utt. Tieši tāpēc mani galīgi neizbrīna ka kopš rudens VAIRUMS cilvēku piedāvā darijumus da jebkurus ni 0,10Ls - ~100Ls kārtor skaidrā naudā tas ir norēkīnoties vienkārši ar skaidru naudu kā tālo 90 gadu sākumā . Bet kronis visam bija ka patreiz daudziem uzņemumiem arī valsts gada beigas un dažādi iepirkumi pasākumi utt. Latvijas biznesa jau daudz gadus pārbāzejis savu sēdkli uz izdevīgāku bet galvenais stabīlāku vietu. Tad nu lūk tieši šis apstāklis sācis cilvēkiem ļoti patikt , lauvas tiesa biznesa nu notiek apsalūti korekti ka par PAKALPOJUMIEM Latvijā divi kantori savstarpēji noreķinā pilnīg legāli starp saviem Meitukiem "Kontiem" kautkur VĀCIJĀ , Francijā , Beļģijā vai Niderlandē apejot jebkadas debīlas LV finasu orgānu neveselīgas intreses taga pat valsts uzņemumiem sadibinātas meitiņas arpus LV VIDistu modrajām ačelēm un alkatīgajām roķelēm:) Jo vairāk kautkadi kontrolētāji tracinas privatpersonas un kautkadus sīkos uzņemējus jo vairāk viņi cenšas nobāst piķi ēnā. Piemēram Vācijā nodokļu maksāšana mazajiem uzņemējiem un privātpersonām ir praktiski gandrīz brivprātiga , cik gribi no tāda sumas arī maksā ne tev kases aparatu vaig tirgū ne čeku grāmatu OBLIGĀTI. Ja nav apgrosijuma un naudas NEVAR dabūt bankas kredītu un veselu kaudzi pakalpojumu . Pie mums viss ir OTRĀDI jo tu vairāk esi piķi noblēdijis valstij jo LAIMĪGĀKS gan TU gan UZŅEMUMS PLAUKSTOŠĀKS:):) Taka nav ko brīnīties par pēkšņi popularitāti atkal iemantojušo skaidro naudu vienkārši bez tās liela daļa mazo uzņemumu un visādu licensistu jau sen būtu garu izlaiduši maksājot visus mežonīgos maksājumus uzrēķinus un sodus ko tā mīl praktizēt LV VID.

Lunis , 2008-12-24 03:11:51

man jau ar liekas, ka tagad vairākums gribēs nemaksāt nodevas , + darbiniekam izdevīgāk, tā pat nav mums ne normālu pensiju fondu, ne pabalstu. tas nozīmē, ka maksājam nekam.

kika , 2008-12-24 17:25:55

Vai ir kāds anonīms veids, kā darba devējam uzsūtīt nodokļu inspektorus?
Manam darbadevējam(bijušajam) dikti vajadžetu šādu atrakciju:))))))

ekko , 2008-12-27 10:08:04

Visi šie lielie uzsūtītāji nekad neko dzīvē nesasniedz, jo savās(!) neveiksmēs vienmēr vaino kādu 3. personu.

Par algām aploksnēs... tagad visi gudri, salasās presi un saka ir krīze - tādēļ saku jā aploksnei. Jocīgi gan kādēļ kad nebija krīze, NEVIENS neatteicās pats no aplokšņu algas? ;)

Matīss , 2008-12-31 19:22:43

Nu ja darbadevējs ir godīgs, manuprāt darbaņēmējam nav īsti jēgas sūdzēties, ne?
Ja ir kādas nelikumības, tad kāpēc tās nepakontrolēt?

ber , 2009-01-01 19:52:10

:D
Sorry, bet NEKAD un NEVIENU reizi neesmu dzirdējis darbinieku sakam - esmu vainīgs un saņēmu pēc nopelniem. Bet to ka boss slikts - dzirdu ļoooti bieži ;) Ko nozīmē godīgs darba devējs? Izdabā sliktiem darbiniekiem? Reālā situācija ir tāda, ka arī pie aplokšņu algām piestrādā grāmatvede un pieķert var tikai tad, ja dod šo "aploksni" tieši darbiniekam rokās un saka - te lūk Tava alga. Tici man, grāmatveži jau sen parūpējušies, lai nekāda kontrole neko neatrod, bet izskaitļot no kuras puses vējš pūš, nav sarežģīti. Nezinu cik trulam jābūt cilvēkam, lai murgotu kaut ko par kontrolēm, vel jo vairāk ņemot vērā to, ka ja Tu ZINI, ka pieņem aploksni, bet neesi teicis - nē! Es aploksni neņemšu - gribu būt godīgs pilsonis! Jums sen derētu iemācīties, ka JŪS nevis darba devējs maksā nodokļus par Jūsu saņemto algu ;) Katram ir iespēja lūgt, lai no viņa algas tomēr samaksā visus nodokļus ;)

Matīss , 2009-01-02 10:13:33

Godīgs darba devējs maksā godīgi nodokļus no manas algas, nevis mēģina mani pierunāt, ka viņam nav izdevīgi formēt man lielāku algu, jo tad viņam par mani lielāks soc nodoklis jāmaksā.Bet ja es lūk to gribot, lai tad maksājot viņa sociālo nodokli.
Kāda velnapēc?I lai necer!!!

ber , 2009-01-02 13:41:22

Matīsam.Jā katram ir iespēja lūgt, lai no viņa algas tomēr samaksā visus nodokļus.Lūgšana beidzas ar to,ka vari iet un meklēt darbu citur un Ogrē ir viens tāds darbonis,kas apšmauc visus.

ll , 2009-01-05 21:10:02

vieta kur atpūsties - APLOKšņALGAS

viņš , 2009-01-09 21:21:15

vieta kur atpūsties - aploksnu alga
P.S.
nu nevajag dzēst manus komentārus.

liekule , 2009-01-20 20:08:23

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet