OgreNET slīdreklāma

Vai man kompis lēns vai kas, bet atverot OgreNET, vairs to īsti nav iespējams palasīt!! Tā lejā slīdošā reklāma man uztaisa 100% procesora load! Vajadzētu padomāt, ka ir arī tādi lapas apmeklētāji, kuriem nav kompji ar DUAL-CORE pročiem. Esmu ļoti neapmierināts.

Ok, ja tik ļoti vajag to reklāmu lejas daļā, tad lūdzu dodiet iespēju to atslēgt, vai arī izvadiet tikai pirmajā lapā, kā tas ir citos normālos portālos.

zum , 2006-09-11 22:38:06

Zum, Atvaino ja vari! Mees pashlaik censhamies to reklaamu sareguleet, un speciaali esam izveeleejushies laiku kad portaalu apmeklee mazaak lasiitaaju. Mees buusim prieciigi, ja tu atklaasi info ar kaadu interneta parluuku tev shii probleema rodas. Jo ar Opera, Firefox, un IE nevienam no testeetaajiem taada probleema neparaadaas.

Ogrenet_Admin , 2006-09-11 22:57:43

Luugums visiem, kas saskaras ar liidziigu probleemu - padalaties ar informaacija par to, kaada jums ir OS, un parluuks (ar versiju). Ja nav zheel arii ar procesora modeli un takts frekvenci.

Ogrenet_Admin , 2006-09-11 23:06:20

ZUM - varbuu vari tad notesteet cik % procesora load tev ir uz http://www.apollo.lv/portal/home shajaa briidii. Protams slodze ir, bet DUAL CORE tur tieshaam nav vajadziigs.

Ogrenet_Admin , 2006-09-11 23:10:47

ja ta reklama slidosa biki tracina bet man nav nekadu problemu!!

di-di , 2006-09-12 09:10:59

man ir OK, nav arī naida pret reklāmu.

HETS , 2006-09-12 16:51:41

lietoju ff, nezinu versiju, bet pats pēdējais nav, lapa darbojas normāli.. reklāma īpasi netraucē, bet tā pasaraustīti velkas..

onjons , 2006-09-12 18:28:51

Mans PC: Intel Celeron 600 Mhz, 256 MB RAM, Windows 2000 (instalēts 06.09.2003), FireFox 1.5.0.6.. Es apzinos, ka ir nedaudz novecojis un mūsdienu prasībām neatbilstošs PC, bet i-net ta gribās vakarā palūkot, bet pirkt jaunu kompi būtu muļķīgi, ja ar to pašu vēl var iztikt..:)

Prieks, ka reklāma ir tikai sākuma lapā, tagad tā vairs tik ļoti netraucē, jo vakar, piemēram, bija grūti uzrakstīt foruma ierakstu, jo viss riktīgi bremzēja.. Paldies.

zum , 2006-09-12 21:52:12

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet