Lietots auto

Vai nav gadijies ka vēlaties iegādāties auto,bet kas tev deva.Atveru vaļā portālu ss.lv un noskatu sev tīkamu auto, zvanu pārdevējam, prieks ka latviešu valodā,lai gan ļoti sliktā, ka auto atrodas Ogrē bet viņu varēs apskatīties tikai pēc nedēļas, hmm interesanti,kā tas ir auto ir Ogrē,bet apskatīties var tikai pēc nedēļas,labi lai jau tā būtu, veru vaļā plus.lv portālu un ko ieraugu to pašu auto un tās pašas bildes lietuvā, zvanu uz lietuvu, un ir bingo aizbraucu uz tauragi ieraugu tik daudz redzētas automašīnas portālā ss.lv. Prieks par Ogres uzņēmējiem tikai esiet nedaudz godīgāki un nestāstiet ka jums ir liela auto bāzes informācija, bet pasakiet ka par atdzīšanu prasiet kādu samaksu, un ja iesmērējiet lietuvas brīnumu toad pēc tam ceļiet klausules , un atb ildiet par saviem vārdiem. Es ceru ka šo tekstu izlasīs kāds no Ogres uzņēmējiem.

akcija , 2008-11-04 20:36:48

Tak uzmet viņus - saki, ka gribi apskatīt, bet, kad Ogrē būsi apskatījis, neaizmirsti pateikt paldies...

orgaans doma , 2008-11-04 22:11:00

Es izlasīju! Apmierināts??? Nu ta kraties pats uz to nolāpīto Taurāgi un pērc to hlamu un kaut tev bļin atpakaļceļā vismaz galvas blīvi izpūstu :D Mērgli, kaut tu ieberztos, un tad jau nu tevi ofic jebkurš lietuvietis pasūtīs vismaz trīs mājas tālāk nekā jebkurš latvietis :)

y , 2008-11-04 22:56:55

katrs pelna kaa prot :( Nedomaju,ka lielaku atbidlibu,par pardoto auto, nesis latvieshu pardevejs un nepasutis arii 3 mājas tālāk,ja pircējam būs autiņu "iesmērējis" :(

p.s. nav svarigi lietuviets,vai latviets - galvenais cik tīra tev sirdsapziņa :)

to y , 2008-11-04 23:17:16

Nākamajā diskusijā sarakstīšu visus Ogres-Lietuvas tirgoņu e pastus, vai arī tālruņa nummurus, lai cilvēki neuzraujas uz varenajiem, tirgoņiem kuriem esot galvas blīve vietā.

akcija , 2008-11-05 07:56:24

Kāda starpība auto no lietuvas vai no latvijas? cenas arī tak ir runājamas!

d3m0n , 2008-11-05 09:25:56

tad nākamā zvana laikā vaig konkrēti prasīt, vai tas nav tas pats auto no plus.lv portāla..nevis kaut kādas bērnu spēles, es prasu->viņš saka->es pārbaudu un aizbraucu->bērnudārzs,jābūt pārliecinātam par savu jautājumu un jādiskutē līdz panāk nepieciešamo atbildi->meklē atbildi ar konkrēto cilvēku!!!!

x , 2008-11-05 12:48:21

Cilvekam vienkārši ir škrobe par to....

d3m0n , 2008-11-05 13:14:41

Tas ir latviešu - izveicīgo un viltīgo - bizness.

Dispčers Kļavinsh , 2008-11-05 13:45:14

Pērciet vēl tos autiņus pa reklāmu internetā.... :)))) Tur arī bildes skaistas, un cenas lētas...., bet kad aizbrauc , tad nav ko savākt, vai arī jābrauc ar treli, lai lēto pirkumu atgādātu mājā, jo pats autiņš diez vai līdz mājām atripos:)))) Labākais variants ir aizbrauk uz Rumbulas auto plačiem, tur izvēle liela un autiņu var redzēt pilnā krāšņumā. Arī pēc maciņa izmēra var izvēlēties.
VEIKSMĪGU VISIEM PIRKUMU!!!

strelniex , 2008-11-05 18:45:20

akcija, pārlasot savu vakardienas komentāru, likās, ka biju pārāk skarbs, bet izlasot tavējo, tomēr sapratu, ka nebiju :)

y , 2008-11-05 21:09:06

Interesanti , kurš Latvijas auto pārdevējs( ne oficiāla firma) būtu gatavs uzņemties atbildību kaut vai par to pašu izspiesto blīvi?

LLA , 2008-11-05 21:15:06

nesapratu- kur ir problēma? cik saprotu, tad Latvijā visas auto ieved no Lietuvas, Vācijas, Korejas un vēl nez kurienes. ko besies! kāda tev šķirba, no kurienes atdzen? esi baigi gudrs- dzen pats- pieskaiti ceļu, degvielu, dokumentu formēšanu, apbdrošināšanu, stresu, nakšņošanu- kas ir ērtāk?

akcijai/am , 2008-11-05 21:20:51

Es arī esmu kā Jūs sakat auto tirgonis,un daudz ko piedzīvojis un dienu dienā saskaros gan ar Lietuvas un Latvijas autiņiem,bet diemžēl Latvijā ir autiņi nedaudz lētāki kā Vācijā un citās eiropas valstīs un kur tad ir biznes atliek vienīgi Lietuviešu līmētās mašīnas:( Pats esmu tur nopircis trīs gabalas,piedevām vienu brālim kuru viss rūpīgāk skatijos un tā pat dirsā kaut vai kā tautā saka pirku no pazīstama leiša autiņu gan uzsildīju gan izbraucu 20.km nu kur vel vairāk pārbaudīt,bet braucot mājās pēc apmēram 100.km iedegās eļas spiediens,kurš pēc tam degās biežāk un biežāk,protams kad dēļ slikta spiediena nokāvu turbīnu,taisīju kapitalku un konstatēju Brāļuki pimpuki pat galvas blīvi uztaisījuši no rokas,zem šālēm foļga,rokeri sametināti un eļļa iekšā tāda kad tam motoram bez šālēm vajadzētu iet,diemžēl paskaitot rezerves daļu cenu izdevīgāk bij nopirkt lietotu motoru ar ko man paveicās,bet stāsts vel nav galā tagat kad nobraukti 15000 km sākas otrā sērija ar ātrumkārbu,tā arī lietota tikai 1000.ls maksā,Tākā silti iesaku pērciet Latvijā lietotus autiņus,drusku dārgāk tiko atzītus,tikai aizmirstat Lietuvu,jo neviena tauta tā nemāk no sūda konfekti uztaisīt,un cik vel tauta kreisos autiņus ir atzinusi,kaut vai Leitis kliedz dzen atpakaļ,bet ko tev aizdzīt ja pie mums pie reģistrācijas jau atņemts:( Kaut vai tagat Mūsu autotirgoņi kam ir savi autoplacīši cenšas būt godīgi jo viens apmierināts klientiņš atved nākamo utt

Bango , 2008-11-05 21:34:26

Pilnīgi piekrītu. Pie tam cilvēki kas tirgojās plačos tur strādā ne pirmo gadu un kaut arī nelielu, bet tomēr nes atbildību. Bet reklāmā pirkto, tu šodien šo cilvēku redzi, bet rīt ar uguni nesameklēsi, ja nu autiņš būs zagts. Pie tam tā ir tikai trešā persona, jo parasti šie cilvēki automašīnas uz sevi nenoformē. Tā kā lūdzu- šeit ir "viela" pārdomām!!!???

strelniex , 2008-11-05 22:19:05

ir vēl citas problēmas! es esmu lietoto automašīnu tirgonis, placī salieku mašīnas(Rumbulas), kuras tiek apzagtas, apskrūvētas, pārdevēji saka klientam, ka mašīna švaka un piedāvā savas! es labāk pats tirgoju, a cilvēki jau paši nodod informāciju, kurš normālas dzen, un kuram ir normāla atieksme! p.s.ar klientu pat iebraucam divatā t/a, ko atrod novēršu, vai uz remontu nolaižu cenu! A rumbulā, vēl iesmērē ar nepareizu gadu klientam, cilvēks ar atvērtu muti ņem mašīnu, i neapskatās dokumentus, es piemēram nevaru konkurēt, pa tādu pašu cenu, bet divus gadus jaunāku mašīnu!
viss tas ir koks ar diviem galiem!

xxx , 2008-11-05 22:48:30

i Lietuvā var iegrābties, i Vācijā, i Latvijā! es dzenot mašīnas pārbaudu, vai mašinas var reģistrēt LR, vai nav meklēšana, kautkur eiropā??? p.s. par ko maksāju attiecīgām amatpersonām, un ja pa ceļam saplīst pats taisu! Tu dzenot no Lietuvas, riskēji palikt bez mašīnas, bez naudas, un vēl būtu krimināllieta uz tava vārda, ja mašīna būtu meklēšanā!!!! a Lietuvieti tu neatrastu vairāk! p.s.pērkat pie pārbaudītiem lietoto automašīnu pārdevējiem! :))))

xxx , 2008-11-05 22:55:09

Par tām automašīnām, kuras tirgo trešā persona - ir dzirdēti gadījumi, ka tādā veidā tiek pārdotas zagtas mašīnas?? :) Taču nē.. Pie tam, pārdevēju vienmēr var sameklēt caur tiem, kas to auto ir pārrakstījis. Te katrs tikai velk uz savu pusi :) Pērciet vienkārši to, kas jums patīk un kas liekas liekas izdevīgs, un, ja ir šaubas, var pārbaudīt servisā.
p.s un liekat taču vienreiz to Rumbulu mierā, tur tā pat izņemot čeburekus nekas vairs nav palicis.. pie tam, kad tur gāja labi, visi tur skrēja..

y , 2008-11-06 23:00:45

AUTOATVARS

haha , 2015-02-22 00:00:23

nav nekada vaina lietuva pirkt , tikai galvai uz pleciem jabut . latviesu tirgoni saperk lietuva un saskruve cenu pa pusotru tukstoti vairak , tas vinu maizes darbs . un te latvija tiek mekleti idini kas pirks tas masinas. neesiet slinki un brauciet pasi uz vaciju , lietuvu - silti iesaku.

lapa , 2015-02-22 13:02:57

Kā saka neapčakarēsi neizdzīvosi

Lauris , 2015-02-22 18:11:11

AUTOATVARS nav jau pirma sudziba,jo luznu tirgo tapec ari problemas rodas esmu bijis tirai leišu širots tur ir.labak neiesaku.
Paldies

xxx , 2015-02-22 22:10:40

nav brinums ka blakus mašinas ķida kas trukst AUTOATVARS placa mašina aiziet pie kaimiņiem un paņem.:)):))

xxx , 2015-02-22 22:12:59

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet