"Jumis" Mālkalnes 3

Š.g. 28. augustā mans dēlēns devās ar vecmammas iedotajiem 5Ls uz veikalu "Jumis", lai nopirktu kādu kārumu. Nākošajā dienā atrodu pirkuma čeku, kurā blakus reāli nopirktajām Kinderoliņām (cena 1.05 LVL) iesista prece (ziepes par cenu 1.65 LVL, kasiere Eva), kuru reāli bērns veikalā neizvēlējās un nesaņēma, bet samaksāja par tām gan!
Saprotu, ka šādā veidā neko neatrisināt, taču nav ne laika, nedz arī gribēšanas iet uz veikalu un skaidroties.
Kā lai iemācu bērnam būt godīgam, ja visriņķī vieni vienīgi negatīvi piemēri?

Oga , 2006-08-31 19:01:59

Pašaprotama lieta - PĀRBAUDIET NAUDU UN ČEKU NEATEJOT NO KASES.
Ja jau bērns māk skaitiīt naudu, tad jau lasīt arī māk un ja viņš ir piemānīts speciāli vai nejauši, tad tā ir vecāku vaina, jo to nemāca uz ielas, bet ... .

HETS , 2006-08-31 20:40:49

Jocīgi gan sanāk - nosodi bērnu vai vecākus,kuri UZTICAS,bet par pārdevēja negodīgumu-ne vārda. Kā var ziepes pieskaitīt NEJAUŠI???! Gribētu redzēt,kā Tavs bērns,izlasot čekā,ka kaut kas sarēķināts nepareizi,uzdrošinātos kaut ko protestēt!

nu ja ,to HETS , 2006-09-01 08:43:48

a kam gan vecāki, ja jūtas piemāmīti, tad lai iet uz veikalu un cīnās par savām tiesībām. raudāt un žēloties i-netā ir gana jauki, bet tas neatrisina problēmas. ja klusēsim un necīnīsimies, tad jau arī turpmāk mūs čakarēs kā vecus ežus. un ""ja nu'' nevajag pārmest, bet komentāru izlasīt kārtīgi, jo nav teikts,ka nosodīt bērnu un mans bērns ir iemācīts neklusēt, bet aizstāvēt savas intreses un tiesības.

HETS , 2006-09-03 11:16:14

Es nesaprotu kur tik truli cilvēki var būt!Padomājiet reāli kā var iesist čekā ziepes ja viņas nav uz lentas?Ja to neesat pamanījuši to vēl līdz šim katra prece jānoskanē lai viņa parādītos čekā!!!!Acīm redzot viņas tur ir bijušas un ja prece nav tava to vajag pateik pie kases uzreiz.Bērns laikam kautrīgs veikalā,brīnums ka vispār gāja uz to?

es , 2006-09-16 11:59:15

Ja bērns māk aiziet uz veikalu un zin kā jāpērk viņam nav nedz jāmāk skaitīt nedz lasīt. Jums laikam nav bērnu, ja nezināt, ka berns skaitīt naudu iemācās ātrāk nekā lasīt. Tas ir tiki normāli, ka bērnu māca iet uz veikalu pirkt dažādas lietas. Tikai pārdevējas nevar nopelnīt normālu algu šmauc pat bērnus. Un ne bes šefa ziņas. Tas ir ārprāts. Es eteiktu tādos gadījumos vērsties patēr\etāju aizsardzības birojā. Lai to bodīti, kas tirgo preci ar beigušos termiņu un šmauc pircējus taisa ciet!!!!!!!!!
Kā var būt tik neiecietīgi cilvēki kā HETS PILNĪGI RIEBJAS.

Pircēja ar bērniem , 2006-09-24 16:23:45

diemžēl lielākā daļa pārdevēju strādā negodīgi. vienmēr viss ir jāpārbauda, jāpārskaita utt. :( un ja vēl šitā izrīkojas ar bērniem, zinot, ka viņi sevi nevar aizsargāt, tad tas jau vispār ir čerez čur! un par tām precēm, kurām beidzies derīguma termiņš, toč kaut kādu inspekciju vajag uzsūtīt! pati ne vienreiz vien esmu gandrīz iegrābusies. labi, ka acis paņēmu rokā. bet besī ārā, ka vienmēr viss ir 100 reizes jāpārbauda un ka nevari tam pārdevējam uzticēties. :@

smaida , 2006-09-29 12:05:44

pārdevējām tak arī vajag iepirkties,viņas redz kuru var apšmaukt.viņām vajadzīgā prece stāv zem kases,piem,kā šoreiz ziepes. ir arī varianti,ka nopirkto preci,piem. desas gabalu var arī mājās maisiņā neatrast.

zuze , 2006-10-01 22:50:43

da Juus visi esat kautkaadi aprobezzoti bezsmadzennu radiijumi,ja jau taadas pretekliibas varat sarakstiit! gribeetos kaadu no Jums redzeet un iedot feisaa!!!!!!!!!

ppppppppppppppppppppppppppppp , 2006-10-01 23:34:30

Un Jumii vienmēr ir veca un smirdīga ''svaigā'' gaļa!!! gribat viegli un ātri iztīrīt zarnas, uz priekšu! Un vecu pienu arī tur var nopirkt par svaiga piena cenu!!!

gaļēdāja , 2007-05-25 11:45:46

ppppppppppppppppppppppppppppp mani vari satikt katru dienu un ja vēlies vari arii mēģināt izdarīt to ko uzrakstīji, ja vēlies izcelties citu vidū labāk sadarbojies ar smadzenēm nevis tukši muldi !!!!

amok , 2007-05-25 13:13:21

Kā Tu zini,ka bērns paņēma īsto čeku?Varbūt viņš tās ziepes tomēr pirka?No pieredzes saku,ka bērni ļoti labi zina cik kas maksā,cik jāizdot,un t.t..Nemāk saskaitīt skolā divi plus divi,bet...naudu skaita bez aizķeršanās.

Elo , 2007-05-25 18:20:04

Vēl ir variants, ka paņēma kāda cita čeku, varbūt bērna draugs pirka oliņas un ziepes.:)

Tante , 2007-05-25 19:40:04

iz dzīves-veikalā pie kases pirms manis pieskrien pārdevējas kolēģe un steidzīgi jautā kasierītei,lai pārbaudot maizītes cenu, nu noskaidro ,ok, tikai netīšām tā maizītes cena tiek pieskaitīta manam pirkumam,it kā sīkums, bet pa dienu var labi savākt!!!ja pamani-labi, jā nē...

cpr , 2007-05-25 21:23:33

katram sava taisnība un domas .........

HETS , 2007-05-26 00:47:13

Mums saimnieks spiež algu pelnīt pašām!!!!!!

Kasiere , 2007-05-26 09:56:29

A nu ka kasiere aizveries un ej pelnīt naudu!

plikpauris skroderis , 2007-05-26 10:55:06

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet