Jumis=vājprāts, jeb kā gāju iepirkties

Mīļie, gribu padaliities, cik jautri man gaaja Pārogres Jumī, kad gribēju nopirkt vienu no tur izliktajiem trenazieriem. Tā kā pārdeveejs pie trenazieriem nestāv, tad apjautaajos kasee pie kaa man jaaveershas, lai man paliidzeetu ar info (kursh labaaks) un es vareetu to iegaadaaties. Viena no kasiereem pateica, ka neko nezin, lai ejot uz to nodalju, kur tirgo elektropreces...Tur mani viirietis "pasuutiija" atpakalj pie kasiereem, jo vinsh esot atbildiigs tikai par elektropreceem. Gaaju atpakalj pie kasiereem, shoreiz jau pie citas. Vinja bija vismaz tik atsauciiga, ka pazvanija kaut kaadam preczinim, kas solija atnaakt. Nogaidiijos 10 min., kad pie manis pieshljuuca 2 viirelji ar netiiraam un sanjurciitaam papiira lapeleem rokaas, kas izskatiijaas peec instrukcijaam. Protams shajaa kaudziitee neatradaas instrukcija mani intereseejoshiem trenazieriem. Viirelji saaka plaatiit rokas, ka nu neko nevar pastaastiit. Uz jautaajumu, ko raada manis izveeleetaa trenaziera displejs sekoja atbilde - "Kaut ko jau raada, nu tad Juus njemsiet vai nee?". Taa kaa mani shii attieksme bija piebesiijusi, pagriezos un aizgaaju.Nu netaisos es maksaat vairaak kaa 100Ls par kakji maisaa. Aizbraucu un to pashu iegaadaajos Riigaa. Padoms, Feodorova kungam, ja nespeejat saviem darbiniekiem iemaaciit laipnu attieksmi un informeet kasieres par to, kas atbildiigs par kuru preci, tad vismaz pie katra trenaziera piekariniet instrukciju.

Kleo , 2006-08-31 12:52:34

Es nevaru saprast vienu, kāpēc cilvēki savā neiedomajāmā slinkumā sadzīves iekārtu pērk pārtikas lielveikalā, tur taču nav ne pārdevēji, kas būtu kompitenti visu pastāstīt par produktu un dot kādas rekomendācija, kam tas domāts un kā labāk to lietot.
Es nebrīnos, ka neviens par tiem neko nezin, jo pats esmu redzēji kā tie stūrī stāv un neviens tam nepievērš uzmanību

Jānis , 2006-08-31 13:23:22

lieta jau skaidra,bet tad kaapec tie tur staav,ja neviens neko no tiem nejeedz????!!!

zita , 2006-08-31 13:51:24

Vai zini Ogree kaadu specveikalu kur paardotos trenazieri?????

Kleo , 2006-08-31 14:21:38

Tas notiek tāpēc, ka Ogrē nav lielveikaliem konkurences. Ir iestājusies nenormāla vienaldzība no darbinieku puses, kas savukārt ņem piemēru no vadības: algas mazas, darba apjoms liels, vadība negrib motivēt darbiniekus ( nauda taču nāk!). Būtu Ogres dome ielaidusi savā teritorijā kādu Jumi vai Sky, tad attieksme buutu savādāka. Pašlaik JUmis un Elvi tirgo preci Ogrē daudz dārgāk nekā Rīgā! Un nevajag teikt ka Ogrē ir mazs preču noieta tirgus!

realists , 2006-08-31 14:28:43

J: Vai zini Ogree kaadu specveikalu kur paardotos trenazieri?????

A: Rīga jau nav 1000km no Ogre paņem mašīnu paņem vīru vai sievu un dodas ceļa, ja nav mašīnas var paziņām paprasīt. Protams pirms tam jāpapēta veikali internetā.

Jānis , 2006-08-31 14:47:36

Vai vispār Ogrē ir ideāli veikali - pieņem ikdienu tādu kāda ir, badu jau nemirsi. Bet trenažieri tiešām labāk ir pirkt galvaspilsētā.

HETS , 2006-08-31 20:37:31

lielveikalos vispar nav speciālu konsultantu,jo tie ir pašapkalpošanas veikali.

es , 2006-09-16 12:20:51

Jebkurā veikalā ir jābut konsultantam, kas spēj izskaidrot par preci, kaut arī tas ir pašapkalošanās veikals.

Zjanis , 2006-10-19 11:38:08

Tas taču ir pašapkalpošanās veikals! Vai tu arī prasi veikalā, kurš sviests garšīgāks?

Ilze , 2006-10-21 22:04:05

80% gadijumu aiz letes stav kads vai kada kurš -kura nemaz nemāk pārdot, un nemaz nezin ko viņš pardod. Tad kad jautāju, tikai tad sāk meklēt instrukciju un tad studēt- kas tad nu tas īsti ir.
Ir tāda lieta- pārdevējs par algu nestrādā, viņš saņem komisiju no realizētā.

martins , 2006-10-30 09:49:14

nemuldi,shajos veikalos(ogree)straadaa tikai par nieka aldzinu,lai neatstieptu kaajas...

555 , 2007-02-24 22:19:26

Kāds veikala saimnieks tāds veikals,jo skroderim liekas ka ir tikai Balvu palīgskolas izglītība, nu ko var gaidīt un sagaidīt!

Seipulis , 2007-02-25 11:31:22

Mums viss un vienmēr Ogrē ir tikai slikst. Vai nu paši esm īgni.Bet var būt ka jāmeklē tā labā pasaku valsts, kur ir piena upe ar mannas krastiem.

??? , 2007-02-25 12:01:32

"Jumis" izceļās ar savu stulbību. Uz jautājumu vai desa svaiga viņas atbild un ka Jūs iedomājāties, ka pārdeveja Jums teiks ka desa veca? Ciest nevaru ar veciem produktiem n-tas reizes esmu iegrabusies, apnika nest atpaklaj un gjīmī grūst pardevejam. Sasarkušas balē nezinam, nezinam ka ta gadijās...

Ilze , 2007-02-25 13:32:36

Jāā, Juronkuls (Feodorovs) galīgi "nekatī" ar saviem "Jumis" veikaliņiem, lab;ak atbalstītu savu hokeja komandu!!!!!! :D

Bebrs , 2007-02-25 21:42:46

Seipulim taisniiba...

555 , 2007-02-27 21:31:48

Ogrē vienīgais var nopirkt uz ātro kaut ko ēdamu protams dārgāk kā Rīgā, bet ja nav laika Rīgā iepirkties jāpērk dārgāk Ogrē. Ogrē nevar nopirkt jēdzīgu apģērbu,apavus u.t.t.

runcis , 2007-03-01 14:38:17

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet