Jumī atkal blēdās ar cenām

Lūdzu pievērst uzmanību it kā nejaušai sakritībai - Jumis veikalā Mālaklnes prospektā izliktas vīnogas ar akcijas cenu 0,76 santīmi. Liekas, ka patiešām izdevīgi. Tieši blakus kastēs ir vizuāli nedaudz atšķirīgas vīnogas, kurām it kā nejauši nav klāt pielikta cena, bet, pajautājot meitenei pie svariem, var uzzināt, ka cena ir 1,10.

Vai tiešām šī veikala administrācija vēl nav sapratusi, ka savi pircēji ir jāciena un nav jāmeģina pelnīt ar šādu lētu triku palīdzību.Un lai nestāsta, ka tie ir tikai nejauši gadījumi.

Irma , 2006-08-31 09:47:05

Rīgas veikalos arī tā gadās - tāda jau ir to veikalu politika.

HETS , 2006-08-31 20:33:10

Pirku smalkmaizītes Jumī - cena 0,19, bet man iesit 0,20Ls. Pērku sulu, kam skaidri un gaiši cena klāt 0.4Ls bet čekā redzu 0.49Ls. Esmu jau nogurusi cīnīties r šo debilo Jumi, visu pārtiku iepērkam Rīgā un Ogrē tikai kaut kad reizi mēnesī kaut ko.

Keiko , 2006-09-08 14:21:34

Ko var ņemties ar tiem veikaliem,ir pietiekami liela izvēle kur iepirkties!Domāju ka tādi kā jūs lieliski noderetu veikalā par strādnieku!!!Visi baigie gudrinieki,bet ka reāli nav cilvēki kas strāda veikalos un kas spētu visas cenas savlaicīgi nomainīt!!

es , 2006-09-16 12:05:09

Piekriitu es!

Ievinja , 2007-04-02 23:51:07

Es ne tik daudz par cenām, bet par mūziku!!!Agrāk man patika Mākalnes Jumis.Tagad arvien vairāk nē. Īpaši kad videonomā kāds uzliek tās krievu estrādes dziesmas.Cik eju, tik skan! Nu piedodiet, Ogrē tomēr ir latviska vide...Pārogre- malači, līmenis, Elvi - arī. Bet Nu Mālkalne Jumis....Nu es saprastu - uzlikt ko neitrālu, bet uz visu skaļo -- Nepatika aug! Labi ka ir izvēle!

Māra , 2007-04-03 12:51:33

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet