kafejnīca "Niko"

Zheel, ka nav sadaljas "suudzos", tad nu taa:

Sestdien sanaaca iebrist Ogres kafejnīcā "Niko". Jau no saakta gala sho divu apkalpojosho blondiinju uzvediiba skita pazemojosha... Pasuutiijumi tiek pienjemti ar smiinu, ne labdien vai paldies, arii luudzu ne reizi no sho freilenju puses nedzirdeeju... Kronis visam bija tad, kad pēc 32 minuushu gaidiishanas man beidzot atnesa pasuutiito svaigi spiestu burkaanu sulu, kuraa peldeeja sarkana musha, (paldies Dievam, ne no mazajaam, liidz ar ko es to pamaniiju). Biju shokaa! Ceelos, gaaju pie taam pashaam freileneem ar tekstu: "Ļoti atvainojos, bet vai šo varētu samainiit?" Atkal tas pats smiins, ne vaarda neatbildeeja, savaaca glaazi un iegaaja virtuvee. Pagaaja 5 sekundes, man to sulu atdeva... Tieshi to pashu, tikai paarlietu citaa glaazee... mushas vairs nebija...
Tad nu man kljuva tik pretiigi... Shii attieksme pret klientu... Sulai, protams, vairs nepieskaaros. Un beigaas, par to naacaas samaksaat 1,20 Ls...

Alise , 2006-08-29 10:42:45

Kafeijnīcā NIKO man tā nekad nav bijis varbūt tagad vasaras otrajā pusē ir pieņemtas jaunas darbinieces, protams nekvaificētas un tā var būt ka atiekme nav ideāla.
Par gaidīšanu, tas gan, kamēr uztaisa tavu pasūtijumu, bet tas ko pasniedz vienmēr ir bijis gaidīšanas vērts. Nevajag noniecināt kafeijnicu darbinieku dēļ, jo ne visi ir tādi, kuriem nerūp klienti.

Jānis , 2006-08-29 13:31:45

Kafejnīcā Niko apkalpošana klibo jau sen. Viesmīlēm būtu jāiet kādos kursos, jo viņas absolūti neceļ kafejnīcas prestižu.

edgars , 2006-08-29 22:09:00

'Varu teikt tikai labus vārdus par "Niko", tomēr arī man beidzot apkalpošana likās šausmīgi (viena no divām blondajām māsām) - tā kā plānoju paēst 35 minūšu laikā, tad droši pati paņēmu ēdienkarti, izdomāju un gāju pasūtīt. Apkalpotāja tīrija galdus, nu normāli likās, ka gan jau notīrīs un atnāks apkalpot. Meitene notīra galdu, un atnāk pie letes sāk "ķibināties", nedaudz pagaidu un jautāju: "Vai varu pasūtīt", bet viņa atbildēja - "Vai tad izskatās, ka var. Te nav bistro, bet kafējnīca, un jārēķinās ar laiku." Tā sen mani nebija neviens nošokējis. Bet pārējās oficiantes ir ok, tikaitās divas māsas gan varēja nebūt.

neapmierinātais , 2006-08-31 10:29:28

labais - VAI TAD IZSKATĀS,KA VAR?:)))

:)) , 2006-09-01 08:47:27

Jau labu laiku(apm.gadu) neeju uz šo kaf. tieši apkalpojošā personāla dēļ. Kaut arī pret ēdienu man nav nekādu pretenziju, arī cenas ļoti labas... bet "'laipnās" oficiantes nosit jebkādu apetīti...

ES , 2006-09-03 18:18:59

Reiz svinejam tur puisim 30 gadu jubileju.Viss it ka normali, bet tas melnmatainas-Dace,ja nekludos, attieksme vienkarsi ir atbaidosa.Un uzvediba ari ka prostitutai.

draudziga , 2006-09-04 15:08:44

ko juus visi iidat kaa vecas vecenes!nepatik tur, ejat citur,tikai aplikt citus!paskataties cik labaa noskanjojumaa pashi ienaakat kafeiniicaas vai veikalos,droshi vien jau ar domu,kauttik,kautkas atgadiitos lai vareetu peectam netinjaa parakstiit!!!

mikuce , 2006-09-25 17:01:35

sarkana mussa? Priecaajies AUZA,taadas mussas ne visur var sastapt!!!!!!

m , 2006-10-01 23:38:40

Niko ēdienkartes piedāvājums ļoti labs un kvalitatīvs, bet apkalpojošā personālā blondīnes pretīgas,kurām nerūp kaf.NIKO prestižs.

LLelde , 2006-11-12 21:06:46

Ko Juus varat mekleet probleemas,cik es tur eju man apkalposana vienmeer bijusi laba.Meitenes laipnas un jautras.Nav jav jaasez kaa muumijam un jaaapcel visi!!!!!

Jautraa , 2008-10-08 23:53:31

Nav jau pirmā reize kad izsaka neapmierinātību par oficantēm ,bet nekas nemainās ,laikam kādas blata meitenes vai radinieces ,ka var tā visu ignorēt .

gggg , 2008-10-09 07:49:56

Arī es varu teikt tikai to labāko par kafeinīcu, un ēdiens arī garšīgs, bet neeju uz to iestādi tikai 'dēl apkalpošanas un nenormāli ilgās gaidīšanas, kad tiks atnests mans pasūtījums

lily , 2008-10-09 09:12:01

ES jau sen neeju uz NIKO,jo vai cik garshigi tur butu edieni,bt gaidishana...kaa cuku kautu - jo karbonadi jacep...un kafejnica "dikti liela" viesmiiles nevar visus ātri apkalpot:(

vax , 2008-10-09 09:23:33

Ar Niko viss ir kārtībā,jūs tad nēesat bijuši Ilzē. Tur ir jāgaida stunda-kamēr visas draudzīgi ārā papīpē un tad lēnām sacep.Un tad liekas , ka esi atnācis un pa savu naudu kaut ko lūdzies(pretīgi)

sans , 2008-10-09 10:10:09

man Niko patīk un skatos, ka ne man vienīgajai, jo ir bijušas reizes, ka pat nav brīvu galdiņu.
P.s. Tie, kuriem nepatīk Niko, var droši doties uz kādu citu kafejnīcu un "neraudāt" par slikto apkalpošanu.

es , 2008-10-09 10:25:32

vienmēr jau vieglākais ceļš ir atrast citu vietu ar labu apkalpošanu,BET kapēc būtu jāpieļauj šāda attieksme,kur skatās vadība(iespējams meitenes tur strādā pa blatu),uzskatu,ka ir jārunā un jācīnās ar šādiem darbiniekiem.Kas attiecā uz draudzīgo papīpēšanu,tad Niko personāls jau nu neatpaliek no citiem(jācer,ka rokas vismaz nomazgā pēc tam).Istenībā-pretīgi!!!

BaGi , 2008-10-09 10:52:46

Ogrenetam vairs nav ko publicēt, ka 2006.gada rakstu?

Stulbi , 2008-10-09 11:25:46

man arī patīk Niko un meitenes apkalpo ātri un raiti un viss bijis ok!

hmm , 2008-10-09 13:24:55

Pats stulbs, ogrenets neko nepārpublicē, tā sūdzība stāv arhīvā no 2006.gada un tiklīdz kāds sāk to komentēt, tad tā atkal uzpeld pirmajā lapā.

Iksiņa , 2008-10-09 13:50:56

Pa muti īdētājiem! Lētas cena, milzu porcijas un superlaipnu apkalpošanu? Komunisms beidzies, draugi. Eju bieži uz NIKO ēst vai vienkārši aizliet mūli un vienmēr ir bijusi patīkama un atsaucīga apkalpošana. Laipnas un smaidīgas meitenes. Vispār nekādu problēmu nav bijis.
Btv kafejnīca ir kafejnīca un NIKO par 100% atbilsts šim nosaukumam. Ja šeit īdošajiem treknajiem dibeniem vajag kaut ko labāku, tad skatieties uz restaronu pusi un maucat uz Rīgu, kur jums pasniegs diedzētus graudus viesmīlis baltos cimdos pēc 40 minūšu gaidīšanas un pa 7,5o LVL porcijā.
Vopšim - viepļus ciet un NIKO liekat mierā!

Gestapo , 2008-10-10 09:34:22

a v salone Magnolija svoim klientam kofe s penkoj :)

:) , 2009-04-19 20:15:29

... i pri tom besplatno))) a za to vremja, mozhno i na manikur))) i sushi vizvatj

:) , 2009-04-19 20:16:40

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet