Tizlaa ''skruuvju tante''

Tas ir kkads murgs - atsaucaties visi, kas kaut reizi ir pirkushi skruves Ogres Tapro veikala.>???
Kaa jums patiik pardeveeja,vinja tachu ir tik (''laipna un jauka'')... vai ne..??? :)

Patstavigais klients , 2008-05-30 10:41:33

jā mans vīrs celtnieks arī tur ir biežs pircējs un katru reizi atnāk dusmīgs un ar sabojātu garīgo tieši to neprofesionālo pārdevēju dēļ.

aija , 2008-05-30 11:12:19

Jā es arī esmu tur pircies:))) Neko labāku i nevar vēlēties. Nepietiek ar to ka skrūves ir par aptuveni 1000% dārgākas nekā DEPO un tam visam piedevām vēl ļoti laipna pārdevēja:))))

vietējais , 2008-05-30 11:19:44

Ilgu laiku K-rauta bija tāda pati problēma, t.i. nezinoši un nelaipni pārdevēji. tagad iestājusies krīze un pircēju piesaistīšanai K-rauta pārdevēji ir strauji mainījušies. Gan jau Kārkliņam kritīs apgrozījums un būs spiests tos mūdžus, tipa pārdevējs-konsultants, kārtīgi izdresēt

DD , 2008-05-30 11:46:38

Es arī esu tur iepircies ,bet nevarētu to attiecināt uz visiem pārdevējiem.Kur reāli esu izbesijies tad tas ir Depo

Juniors , 2008-05-30 12:38:55

Par pārdevēju pie skrūvēm pilnīgi piekrītu. Kad lūdzu palīdzēt, saņēmu nelaipnu atbildi, sak, skaties pati, viss taču rakstīts, turklāt saņēmu aizrādījumu neko neaistikt, nečilāt un nejaukt vietām. Sajutos ļoti neomuīgi it kā būtu nevitā un nelaikā kādu iztraucējusi.

pircēja , 2008-05-30 13:40:00

man ar nācās iepirkties pie tās skrūvju tantes ,riktīgi īgna vecene

xzbit , 2008-05-30 14:08:33

ir gadījies.

a , 2008-05-30 20:38:32

pārdevēja ar brūnajiem matiem sevišķi laipna nav. Žēl tikai, ja kāds tagad sapratīs kļūdaini par citu pāŗdevēju - tādu maza auguma sievieti, kas ir vienkārši super atsaucīga un zinoša!

jā, , 2008-05-31 08:41:57

vienreizēji laipna un zinoša pārdevēja ir nodaļa kur pārdod tejkannas, putekļsūcējus un gaisa nosūcējus, nekur Ogrē tik labi neapkalpo

pircējs , 2008-05-31 09:12:36

ja ja ta maza auguma sieviete ir super !!! ejiet pie vinas vina mak apkalpot neka ta tante kas pie skruvem!

aaaa , 2008-06-01 16:26:37

Gribi sabojāt sev garastāvokli un veltīgi nosist laiku ,ej uz Tapro.Pārdevēji pilnīgi mūk ieraugot pircēju ,cenšas aizsūtīt pie cita ,jo neviens neko par preci nevar paskaidrot .Saiņojot lustru pati to saplēsa ,noņema nostenda citu ,tai arī nav visa komplektācija .Veltīgi patērēts laiks.

SILVA , 2008-07-05 08:12:44

Toties puiši krāsu nodaļā ir SUPER!!!Par skrūvju tanti pievienojos, kaut kāds murgs!

melone , 2008-07-05 19:05:33

jā,gadās arī pārdevējiem kautko sasist,izgāztvai sabojāt-bet vai jūs it visā esat perfekti'[konkrēti savā darba vietā]'-tad man liels prieks par jums

xy , 2008-07-06 14:27:36

interesanti ja tas veikals tik briesmīgi slikts kapēc tur vienmēr pilns ar pircējiem,kapēc tie neapmierinātie nāk un nāk bet neskrien uz rīgu?

....... , 2008-07-06 14:29:42

Esmu patstāvīgs Tapro veikala klients un nevaru bilzt nevienu sliktu vārdu par pārdevējiem. Esmu saņēmis izsmeļošu atbildi pie tapetēm, krāsām. Arī tik bieži pieminētā skrūvju nodaļa nav tik peļama, jo lai arī pārdevēja gados ir diezgan parupja, toties ļoti zinoša. stāvot rindā esmu dzirdējis viņas izskaidrojumus par skrūvēm un ticiet, tas nav maz-vajag tik skaidri zināt, ko grib un tad viss ir perfekti! kaut gan par viņas kolēģi (sievieti) neko labu nepateikšu. patīkami, ka pie lampām ir labas un atsaucīgas pārdevējas "mazā" ir zinoša arī santehnikā, nesen palīdzēja man iepirkt visas nepieciešamās detaļas šuknim. jauki, ka arī sievietes orientējas tādās lietās. Gribētos pateikties visiem lapnajiem pārdevējiem, jo kā pārdevēji, tā pircēji ir tik dažādi! P.S. kasieres gan nemāk teikt ne lūdzu, ne paldies!

kaspars2008 , 2008-07-06 18:22:47

Tūlīt pēc desmit sŗūvēm braukšu uz Rīgu. Ja strādāju Ogrē ,tad reāli man negribas brīvdienā brāukt uz Rīgu ,un kam tad šis veikals domāts ja ne Ogreniešiem?

zoss , 2008-07-06 19:53:31

''tapro'' ir peedeejaa vieta kur dodos iepirkties. Par paardeveejaam nevaru neko sliktu teikt, tad par cenaam ''besijos''.Nepietiek ka gandr'iz viss ir daargaaks, bet pidev'aam pie kases izraadaas cena ir veel lielaaka! Taa ir gadiijies nevienu reizi vien. Un kasiere mani suuta passam iet un skaidroties, nevis pasauc nodallas vai vaikala vadiitaaju!

kasiiklis , 2008-07-06 20:06:46

milie cilveki, pirceji,klienti saprotiet tacu ludzu kasiere ir tikai naudas iekasetaja vinai nav jaatbild par nekartibam veikala tam ir domata veikala vadiba.kasierei nav japasauc vaditaja vai jaskrien meklet kapec nesakrit cenas.kasiere pirmkart NEDRIKST atstat kasi un skraidat apkart,otrkart padomajiet kadas bus pie kasem rindas ja kasieres visu laiku skraidis un kautko mekles.ja jums ir kadas pretenzijas tam ir domata veikala vadiba(.jo jus vinu vairak traucesiet jo atrak kautkas mainisies).par to laipnibu-vardinu paldies ari pasaka no desmit pircejiem viens.nauda tiek nomesta ar mesanu 5 gadijumos no desmit,paprasot izkraut preci no grozina ta gandriz tiek iegazta klepi.

kaiere kada veikala , 2008-07-07 19:48:37

ja jus velaties sanemt vairak laipnibas no veikalu kasierem esiet pasi cilvecigaki.kasieri tiek lamati gan par cenam kuras nesakrit,gan par pardevejiem kuri nav savas vietas,gan par to ka vispar veikala nav tas kas viniem taja bridi vajadzigs,gan par to ka nav bezmaksas maisinu(ko ari nenosaka kasiere).cilveki ir parak slinki lai ietu pie vadibas bet izgaz dusmas uz kasieri jo kasei cauri iet ir spiesti.ludzu un paldies ari jus visi nemakat pateikt,tad kapec no citiem gaidat tikai smaidu un laipnibu?

xxxxxxx , 2008-07-07 19:57:04

ja dazrei ,it seviski brivdienas,liekas ka dazi staiga pa veikaliem un mekle ku r varetu izladet savu negativo energiju laikam jau majas otras pusites nelauj tad jaizladejas citur

apmierinatais , 2008-07-07 20:00:34

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet