Ogres Vēstis

Nezinu, kādu apsvērumu pēc šim gadam abonēju Ogres Vēstis, Bet nu man jāsaka, ka ļoti nožēloju to. Tik tukša avīze!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nav ko lasīt. Raksti paņemti no interneta portāla, kaut kādas redaktoru slejas un pārsvarā par dzīvi Meņģelē, Lauberē, Birzgalē, par tiem, kas nomiruši utt.
Turklāt info, kas skar Ogri nākas lasīt jau ar novecojušu saturu, jo konkurenti-Ogres Ziņas - to paspēj atspoguļot ātrāk.
Žēl, ka lieki izmesta nauda un nevar atteikties no šī laikraksta, jo tāpat pērku kioskā gandrīz katru reizi Ogres Ziņas.

Progresīvā Ome , 2006-06-30 08:18:05

Ogres Ziņas tiešām ir kudiš labākas, jāpērk 1x nedēļā, iekšā programma visai nedēļai, ziņas arī samērā interesanti uzrakstītas....

Skundra , 2006-06-30 08:44:47

Ogres vēstis ir interesantas tiem, kuri nedzīvo Ogrē. Ari Lauberē, Meņģelē un Birzgalē dzīvo cilvēki, kuriem interesanti lasīt par notiekošo viņu pagastā. Raksti nav paņemti no interneta portāla, gluži otrādi, tos gatavo tieši avīzei, un ieliek arī portālā. Starp citu, ne vienmēr Ogres ziņas ir priekšā, jo, atšķirībā no Vēstīm iznāk trīs reizes nedēļā. Progresīvajai Omei varbūt tiešām tagad šķiet, ka viņa izmetusi naudu vējā, jo viņai viss Vēstu saturs pieejams internetā. Bet ja tā nebūtu?

OV aizstāve , 2006-06-30 09:23:11

Nu ko jūs man te stāstat? Kaut vai šajā nedēļā atspoguļotais raksts par Dimanta sodu. Izlasīju Ogres Ziņās to otrdien, raksta autors bija Jānis Putniņš, kurš no sava viedokļa aspekta palūkojās uz šo situāciju. Un tikai trešdien Ogres Vēstīs bija raksts, kas sen jau bija publicēts Delfos - vārds vārdā pārrakstīts. Vai tiešām Ogres Vēstu žurnālisti nevar vismaz ar savu viedokli uz to reaģēt? Par to, ka šis laikraksts ir vairāk domāts rajoniem ārpus Ogres pilsētas pārliecinājos tagad, bet runa jau iet par to, ka abonēju ar cerību par aktualitātēm Ogrē.

Progresīvā Ome , 2006-06-30 09:39:03

Ome, jūs no plaukta neesat kritusi?! Delfi pārpubliscē OV rakstus, nevis otrādi!!! Uzmanīgāk paskatieties, kas ir Delfu rakstam apakšā, un salīdziniet arī publicēšanas datumus. Kas attiecas uz raksta par to sodu, tad tā vispār nav ziņa, jo nekāds sods vēl nav uzlikts. Vienkārši OZ ';zurnālists pasteidzās ar neko neizsakošas informācijas publicēšanu un tāpēc arī pārējiem nācās saraut. Būtībā par to bija jāraksta pēc 4.jūlija, kad būtu skaidrs soda apmērs un visas citas nianses, nevis jāmulsina cilvēki, rakstot par vienu un to pašu sodu divreiz. Un ja jau tā, tad OV raksts ir daudz kvalitatīvāks par OZ un ogrenet publicēto. Bet tā jau ir gaumes lieta.

OV aizstāve , 2006-06-30 09:56:56

Viena no mūžīgajām aktualitātēm OV ir reklāmraksti (citādi tos nenosaukt) par Ogres slimnīcu - cik tur labi, jauna aparatūra nopirkta, kārtējā humānā palīdzība dabūta, piebūvi cels un bla, bl, bla.

Heh , 2006-06-30 09:57:41

Skundra, arī OV ir programma visai nedēļai.

OV aizstāve , 2006-06-30 09:58:01

Dariet kaa es, mieriigi iztieku ar OGRENET :D. Aboneet vajag tikai zurnaalus!

Rukitis , 2006-06-30 10:36:55

Man liekas ka OV aizstāve ir kāda no tur esošajām žurnālistēm, hi, hi.... ka jau tā ņemas tik traki!!!! Nu piekrītiet, tauta, ka galīgi garām ir šī avīze. Prasās pēc kaut kā mūsdienīgāka, spraigāka! Manuprāt ir veselīgi uzklausīt kritiku un mācīties no tās, ņemot vērā konkurences apstākļus šjā biznesā. Ar tik striktu aizstāvēšanu mūsu dienās neko vairs nepanāks. Ir jārīkojas!

ogrēnietis , 2006-06-30 10:58:29

Nu bet kas tad cits aizstāvēs savu avīzi, ja ne tur strādājošā žurnāliste (vai tik nav Kristīne?). Par to mūsdienīgumu un spraigumu piekrītu, jo pažreiz avīze nav baudāma, viens venīgs naftalīns un reklāma ;(

To ogrēnietis , 2006-06-30 11:07:52

Vai tad OV vēl iznāk? Varbūt labāk to pārdēvēt par Ogres rajona (vai novada) vēstīm... tad nebūs pārpratumu

Vārna, Riebīgā , 2006-06-30 11:22:25

> Jauki, bet man vienalga patīk Ogres Ziņas... :)))...

Skundra , 2006-06-30 11:55:57

Vai es drīkstēšu arī turpmāk pirkt OZ?.... lūdzu.... Nē, nu, ja traki vajag varu pāris OV arii nopirkt, bet labāk tā kā OZ.... :D :D...

Skundra , 2006-06-30 11:58:37

Vārna, OV ir OGRES RAJONA laikraksts, vismaz tā ir norādīts pirmajā lappusē. Ogrēnieti, esmu bijusī OV darbiniece, taču ne žurnāliste. Ja kādam nepatīk OV - nepērciet un neabonējiet. Ir daudzi citi kas to lasa gadiem ilgi! Un ja jau OZ ir tik forša, superīga un mūsdienīga avīze, tad kāpēc tai ir mazāks abonentu skaits nekā OV?

OV aizstāve , 2006-06-30 12:31:50

Un kā ar tirāžas apjomiem?.. un pirkšanu kioskos?...

Skundra , 2006-06-30 12:57:12

cik uzjautrinoši vienmēr lasīt avīzēs(OV un OZ)otras avīzes nomelnošanu:)brīžiem pat var nojaust zemtekstus,bet tas taču ir tik smieklīgi:)))cenšās pateikt-cik es labs salīdzinājumā ar to otru.Jā,es piekrītu,OZ ir gan interesantāka,gan mūsdienīgāka,to pērk pat jaunieši!Māsa gadījuma pēc bija nopirkusi OV,pāršķirstot sapratu,ka tā ir domāta pensionāriem un reklāmdevējiem...piedodiet,bet kam interesē kāda pensionāra dzīvesstāsts par problēmām jaunībā utt.pašiem savu pietiek,lai uzņemtu vēl citas.Diemžēl,bet lai arī OV darbinieki cenšās līdzināties OZ,bet tāls ceļš vēl ejams,pati abonēju un pērku OZ.

meitene , 2006-06-30 13:31:51

Nu, Omīt, nu Tu gan laid!?! Laikam savā progresivitātē (agresivitātē) esi pakaidusi garām, ka OV ziņu atspoguļošanas ātrumā sen jau sacenšas nevis ar OZ, bet gan ar šo pašu Ogrenetu. Tāpēc nav jābrīnās, ka no OV dažu reizi kaut ko izmanto Delfi un pa reizei nošpiko arī Ogrenet...

desperado , 2006-06-30 13:40:38

Man vislabāk patīk tie raksti par smejies vai raudi!!!! :DDDDDDDDDDDDDD Vot tā iemesla dēļ vien ir vērts abonēt OV!! Hi, hi.....

Maša , 2006-06-30 13:42:29

kā tas gadās,ka abas Ogres rajona avīzes pamanās uzrakstīt tik līdzīgus rakstus??? protams-aktuālās ziņas dublēsies,bet pat dažādas citas intervijas,apraksti u.c. ir vienmēr pa vienu tēmu,intervēti vieni un tie paši cilvēki.vai žurnālisti piestrādā abās frontēs? kaitina mani lielie portretfoto pie žurnālistu rakstu slejām - Upenieks un Siliņš jau naktīs sapņos rādās. būtu labāk to vietu atvēlējuši kam svarīgākam.

nesaprotu , 2006-06-30 17:12:24

Raksti mēdz būt līdzīgi, jo Ogre ir diezgan maza un abu laikrakstu žurnālisti gandrīz katru dienu saskrienas dažādos pasākumos un notikumu vietās. Būtu savādi, ja raksti ļoti atšķirtos :) Turklāt visiem Ogres medijiem ir vieni un tie paši ziņu avoti (ar retiem izņēmumiem).

žurnālists , 2006-06-30 17:25:48

Vēstis jau iepriekš tiem kam ir iespeja tikt pie interneta var izlasiit www.ogresvestis.lv un tad ir skaidrs ka galīgi tukša.nav jau arī vienmeer izcila OZ,bet nu skaidrs ka labaaka.

edipsSen nelasu Ogres vēstis , 2006-06-30 18:32:04

Ne vienā, ne otrā nav ko lasīt. Idiotiska konkurence arī viņu starpā. Abas mazas avīzeles..... he, he un priekshnieciiba gan vieniem, gan otriem nozeelojama.... :)

Oj-oj , 2006-06-30 19:56:14

Lūdzu, esiet korekti, paužot viedokļus.

Ogrenet , 2006-06-30 22:47:13

Protams, mēs varam lasīt tos laikrakstus, kurus paši izvēlamies, neviens jau ar varu nespiež, bet vai Ogrei un Ogres rajonam nebūtu prestiži savs laikraksts, kurš spēj sniegt objektīvu un interesantu informāciju. Un kā es saprotu, tad OV atšķirībā no OZ nemaz profesionālu žurnālistu nav, tikai tādi smeldzīgi gaudotāji par slikto dzīvi un mūžīgi nepārvarāmām problēmām. Mērķauditorija skaidra.

ll , 2006-06-30 23:34:21

ogres Vēstīs ir dzīvesgudrāks notikumu skaidrojums, kamēr OZiņas visu pasniedz kā šokējošu brīnumu ar klaču piesitienu.

lx , 2006-07-01 05:58:02

Vai nav otrādi? Un tā mūžīgā slimnīcas un tās vadītāja slavināšana jau sāk apnikt ;(((((((

To lx , 2006-07-01 10:37:10

Kaitina OV mūžīgā Mozuļu pāra izrādīšanās pa puslapu, drusku gan ir rimusies pēdējā laikā. It kā patriotiski noskaņotie Siliņš un cienījamais tautfrontietis Upenieks varēja gan neieciklēties uz negācijām, no pesimisma labāk nekļūst. Arī domām ir spēks, ar šādu pieeju tikai jāgrimst dziļāk bedrē. Abonēju abas avīzes, noder jau, tik OV nepatika pret otru tās pat ielas avīzi ir pārlieku acš krītoša. Labi, ka OZ tādā pat stilā nedod pretī.

cc , 2006-07-01 12:29:11

Ka ta nedod OZ pretii ir tikpat leciiga kaa OV.
Bet Mozulji tas ir viens iipashs gadiijums...smags...

pp , 2006-07-01 13:07:52

Katrai auditorijai sava avīze: vieniem patīk OZ, citiem OV. Loģiski, ka katras avīzes piekritēji slavēs savu avīzi. Atklāti sakot, mani pārsteidz, ka OV ir noturējusies un tai ir pat lielāks abonentu skaits nekā OZ.

Tante , 2006-07-01 17:10:22

Pārsteidzoši, ka lielākie Ogres Vēstu (un arī Ogres Ziņu) aprējēji (atvainojos, ja kādam nepatika apzīmējums) tīri labi pārzina laikraksta saturu un identificē autorus :)))))) Abas avīzes ir gana interesantas, bet katra savai autitorijai. Jums nepatīk OV vai OZ? Tātad jūs neiederaties to mērķa grupā :)))) Bet tādēļ jau nav jāapmētā ar dubļiem laikrakstu darbinieki....

Kristīne Z. , 2006-07-01 22:02:00

Nu redz, kā vilku (sorry Zaķi) piemin, tā viņš klāt :)

Man prieks! , 2006-07-01 22:19:18

Nu nemaz tik ātri klāt nebiju :)

Kristīne , 2006-07-01 22:32:23

Bija interesanti palasīt šos komentus!:) Jā, visinteresantākais ir tas, ka aprējēji lasa abas avīzes un var tās salīdzināt. Man ir aizdomas, ka abas avīzes vispirms lasa paši žurnālisti.:D Bet negribas jau domāt, ka viņi nodarbotos ar tik zemisku apriešanu.:D Kas vēl lasa abas avīzes? Bibliotēku darbinieki, kādu iestāžu vadītāji un darbinieki, kur var atļauties abonēt abas avīzes? Hm, interesantas pārdomas man rodas.:D

Tante , 2006-07-01 23:01:13

Ja vienas firmas krējums ir šķidrs un negaršīgs, pērku citas firmas krējumu, jo pastāv izvēle, konkurence, un tas man kā pircējai ir labi. Es kaut kā neeju un nestāstu citiem, cik tas krējums ir slikts. Vienkārši nepērku. Ja citi grib, lai pērk. Un citi pērk, jo, ja nepirktu, to preci neražotu. Ļoti vienkārši! Iesaku jums darīt tāpat!:D

Saulīte , 2006-07-01 23:04:55

Protams, gan OV, gan OZ žurnālisti lasa abas avīzes (kaut vai tāpēc, lai sekotu līdzi tiem notikumiem kas, iespējams, netika pamanīti) , bet esmu gandrīz droša, ka tie nav abu laikrakstu darbinieki, kuri šeit sacenšas cūcībā. Nav jau viņiem ko dalīt :)
Daudzi cilvēki lasa abas avīzes, es bieži vien sabiedriskajā transporā redzu cilvēkus ar abiem laikrakstiem. Man pašai šķiet, ka tās ir ļoti atšķirīgas.

Kristīne Z. , 2006-07-01 23:26:05

Saulītei!!! Šeit jau diskusija aizsākās par to, ka cilvēks nožēlo,l ka ir pasūtījis abonementu veselam gadam ar OV avīzi. Domāju, ja tev katru dienu pievestu vienas (negaršīgās) šķirnes krējumu un paralēli tam būtu jāpērk tas garšīgais, diez vai tā īpaši klusētu un nekurnētu aiz škrobes!

Dzīvojam demokrātiskā valstī un katram ir brīva griba paust savu viedokli.

Piekrītu, ka avīzes ir atšķirīgas. Un mans uzskats, ka tiešām OV ir vērsts uz rajonu 0 Meņģeli, Lauberi, Birzgali un tur dzīvojošiem pensionāriem. Es, kā jaunāka vecuma cilvēks, labprātāk lasu OZ, jo tur vismaz ir konkrēti par un ap lietām, kas notiek Ogrē. Man nu nemaz neinteresē, ko dara pensionāri laukos un vēstuļu apraksti par "smejies vai raudi", kā arī Mozuļa un Siliņa personiskie prātuļojumi.

Visu cieņu! :))

Exo , 2006-07-02 08:08:24

Jūtu līdzi cilvēkam, kas nožēlo, bet varbūt Progresīvā Ome varētu savu abonementu kādam pensionāram laukos uzdāvināt ar pāradresācijas palīdzību, ja jau pašai tas vairs nav vajadzīgs. Kāds cits par to priecātos!

Saulīte , 2006-07-02 13:53:21

velku paralēles ar poliklīnikas un slimnīcas strīdu !!!

kaspars , 2006-07-02 22:11:26

Nu gan omes un neomes te laistās ar samazgu spainīšiem! Bet ko var darīt - karsti visiem!:D

He , 2006-07-03 15:39:21

Piekrītot tam, ka lasītājs jau pats izvēlas, ko lasīt, jāsaka - ja vēlos lasīt vietējo laikrakstu, lai sekotu vietējiem notikumiem, lielas izvēles jau nav. OZ pāris reizes esmu nopirkusi - nav lasāms laikraksts, atliek OV, kuru informācijas nolūkā abonēju jau vairākus gadus, bet tā mērķauditorija jau iepriekšējos komentāros labi aprakstīta un gaudenais noskaņojums ir skumjš. Pie tam šo laikrakstu valodnieku semināros izmanto kā piemēru nepareizai (kroplai) latviešu valodas lietošanai, lai tikai "spēlētu uz lasītāju", kurš nebūt nav tik stulbs un naivs - arī laukos ir pietiekami izglītoti cilvēki, līdz kuriem "nevajag pārspīlēti nolaisties". Ar to avīze tikai zaudē. Un par Upenieku un Siliņu - cik var apspriest TV skatītus raidījumus, it kā televizors būtu Latvijas naba, un "apzelēt" citos medijos profesionālāk apspriestus notikumus . Mans mērķis nav nomelnot šo laikrakstu, bet es vēlos lasīt pilnvērīgus materiālus. Ne jau visi, kas abonē to, ir pensionāri, kuru nolūks ir vinnēt cukura maisu vai ŗakliņa dāvanu karti. Es zinu, ka daudziem arī tā ir vērtība. Bet es vēlos kā vērtību saņemt arī pilnvērtīgu vietējo laikrakstu.
P.S. Pavisam lieka man šķiet interneta komentāru pulicēšana avīzē par rakstiem portālos.

Klausule , 2006-07-04 23:10:36

Apklustiet! Jūs plēšaties par ... kā mūsu politiķi, godavārds! Skumji! Līpīga slimība. Kušš, kaut arī esot demokrātija.

cc , 2006-07-05 00:39:59

Kamēr lielas lietas Ogrē "iet" šķēršam!

cc , 2006-07-05 00:42:10

Progresīvā ome- neinteliģenta! Ja nepatīk kāds laikraksts - nepērc, esi gudra, neizmet naudiņu. Ja tev negaršo kāds produkts tu taču viņu nepērc vai ne? Bet ir citi cilvēki, kuri to pērk, jo viņiem garšo. Vienkārši nedaudz loģikas un nevajag cepties. Par manu pagastu tur raksta daudz -tādēļ es to lasu. Un galu galā - mēs dzīvojam vienā novadā Ja tu dzīvo Ogrē tev kā PROGRESĪVAJAI OMEI vajadzētu zināt arī kas notiek aiz tava loga. Bet cik saprotu, tad tavs niks tāds neizdevies.

Raitis , 2009-07-05 17:57:21

Raitis : Raitis atkal bremze , ja rokās pa mezu kasti meklejot gadiem vecuss tekstus. Ome mozj jau pedeljus atmetusi Texsts pirms 3 gadiem rakstitss:):)

Lunis , 2009-07-05 18:21:11

Lunim - labs koments, es ar` nevarētu izdomāt meklēt jautājumu par mirstošajām Ogres Vēstim 3 gadus atpakaļ... Ir labs!!!:)))))

daudzpunkts , 2009-07-05 20:13:15

Par mirstošajām Vēstīm... Tepat jau ir arī par dzīvelīgajām Zīņām!

LSDSP , 2009-07-05 21:13:12

Ja atmiņa neviļ, tad dzēvīgās Ogres Ziņas pirms gada atņirdzās. Bet "sprāgstošās" Vēstis joprojām funkcionē :D

Iksiņa , 2009-07-05 23:27:06

Ziņām tas dēļ `saites` ar `reģionālo `Dienu``. Nav `reģionālās `Dienas`` - nav `OZ`. Kaut laba bija avīze, patika. Laikmetīga bija. `OV` tiešām - naftalīns un reklāmas. Turās tur viss uz dažiem cilvēkiem un tām stulbajām reklāmām rakstu vidū.

LV , 2009-07-06 11:14:51

statistika ogres vēstīs ir vajadzīga.

inga , 2010-07-02 10:05:43

ārprāc.... izlasot jaunākās Ogres vēstis, vairs pat šo avīzi negribas redzēt.
Edvīns Bartkevičs atbalsta "Par labu Latviju"... KAUNĒJIES BŪTU , atbalsta valsts izzadzējus.
biju labās domās par mūsu domes priekšēdētāju, bet nu man pret viņu nav nekādu simpātiju paliekas.

sūklis Bobs , 2010-08-17 19:04:06

Kas, Edvīns? Nu nemuldi tikai...

? , 2016-01-07 20:45:38

LAIPNI LŪGTI MAGRET JAMES FINANCE aizdevumu pakalpojumus .......... Vai esat biznesa vīrietis vai sieviete? Vai jums nekādu finansiālu haoss vai jums ir nepieciešams līdzekļus, lai uzsāktu savu biznesu? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai sāktu jauku mazajām un vidējo biznesu? Vai jums ir zems kredīta score, un jums ir atrast ir grūti iegūt kapitālu aizdevumu no vietējām bankām un citām finanšu iestādēm ?. Mūsu aizdevumi ir arī apdrošināts maksimālu drošību ir mūsu prioritāte, mūsu vadošais mērķis ir palīdzēt jums pakalpojumu jūs pelnījuši, mūsu programma ir ātrākais veids, kā iegūt to, kas jums ir nepieciešams vienā mirklī. Samaziniet savus maksājumus, lai atvieglotu spriedzi jūsu ikmēneša izdevumus. Iegūt elastīgumu, ar kuru jūs varat izmantot jebkādiem mērķiem - no brīvdienas, izglītībai, lai unikāliem pirkumiem Mēs piedāvājam plašu finanšu pakalpojumu klāstu, kas ietver: Biznesa plānošana, tirdzniecības un attīstības finanses, Properties un nekustamajiem īpašumiem, parādu konsolidācijai aizdevumi, uzņēmuma aizņēmumiem, Privātie aizdevumi, mājas refinansēšanas aizdevumi ar zemu procentu likmi 2% gadā vismaz atcelt attiecībā uz privātpersonām, uzņēmumiem. Mēs piedāvājam visa veida aizdevumus, PIETEIKTIES šodien pieejamiem aizdevumiem. Lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, lai iegūtu vairāk informācijas: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM)

magret james , 2017-03-24 08:18:13

Sveiki, Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka Jeļena Fedosejeva kundzei cienījama privāto aizdevējs aizdevumus atvērts ekonomisku iespēju visiem tiem, kam nepieciešama jebkuru finansiālo palīdzību. Jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai nepieciešama mājas aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir pagriezts pa bankām un citām finanšu iestādēm? Redzēt ne tālāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas. Mēs nodrošināts aizdevumus 2% procentu likmi privātpersonām, uzņēmumiem un sabiedrību ar skaidros un saprotamos vārdos un conditions.100% garantētās, sazinieties ar mums jau šodien pa e-pastu: (JELENAFEDOSEJEVALOAN@GMAIL.COM)

jelena FEDOSEJEVA , 2017-03-26 21:02:39

Sveiki,
Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu ??? Vai jums parādā? Vai jums ir slikta kredītu? tu esi bijis noraidīts bankas, jums ir nepieciešams kredīts, lai uzsāktu uzņēmējdarbību ar savu ?, Mēs dodam aizdevumus cilvēkiem, neskatoties uz viņu nabadzīgām / slikta kredītu rādītājus. Mēs dodam out gan biznesa un personīgo aizdevumiem ar ilgtermiņa un īstermiņa ilgumu jūsu izvēles ar zemu procentu likmi 2% gadā vismaz atcelt privātpersonām, uzņēmumiem .. Mūsu aizdevums programmētājs ir ātrs un uzticams, piemēro šodien un saņemt tūlītēju lauka back.Our aizdevumi ir labi apdrošināts, 100% garantēta, un klienti ir pārliecināti maksimālu drošību. Plašāku izmeklēšanas sazinieties ar mums, izmantojot mūsu e-pasta adresi: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM) un saņemt savu aizdevumu šodien.
Magret kundze James MD / CEO
E-pasts: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM)

magret james , 2017-05-21 15:15:39

Pabeidz savas finansiālās rūpes
Mēs esam aizdevumu akreditēti uzņēmumi. mēs piedāvājam aizdevumu privātpersonām
zemu procentu likmi 2%, mēs piedāvājam personīgo aizdevumu, biznesa aizdevumu,
hipotekārais kredīts. nekustamā īpašuma aizdevums. lūdzu, lai iegūtu papildu informāciju
Nevilcinieties sazināties ar mums pa: felixgeorge958@gmail.com

Felix George , 2017-10-04 17:33:26

Labdien!
Vai jums ir nepieciešams ārkārtas kredīts? Vai jums ir parāds? Vai jums ir slikta kredīta? Vai bankas atsakās vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai sāktu savu biznesu? Neskatoties uz sliktiem un sliktiem kredītvērtējumiem, mēs izsniedzam aizdevumus cilvēkiem. Attiecībā uz korporatīvajiem un individuālajiem aizdevumiem mēs piedāvājam ilgtermiņa un īstermiņa izvēlēto periodu ar zemu procentu likmi 2% privātpersonām un uzņēmumiem. Mūsu programmatūras aizdevējs ir ātrs un uzticams, tiek izmantots šodien un saņem jūsu pašreizējo atbildi. aizdevumi ir labi nodrošināti, 100% garantēti un klientiem tiek garantēta maksimāla drošība. Lai saņemtu papildu informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu e-pasta adresi: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM) un šodien saņemiet aizdevumu.
E-pasts: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM)
Magret James kundze MD / CEO

magret james , 2017-11-05 13:34:53

VAI JUMS VAIRĀK NODROŠINĀTUS NAUDAS ATLĪDZINĀT BILS KONTAKTI VIA: mrsladykimberlyloanlender.usa@gmail.com VAIRĀK INFORMĀCIJA

Kimberly , 2017-11-24 14:29:18

Vai jums ir nepieciešams kredīts nekavējoties? Vai jums ir slikta kredīta? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai sāktu savu biznesu, ja bankas tiek noraidītas? Neskatoties uz sliktiem / sliktiem kredītreitingiem, mēs piešķiram kredītus cilvēkiem. Privātpersonām un uzņēmumiem mēs samaksāsim gan uzņēmējdarbības, gan privātos aizdevumus ar 2% likmi, ar zemu procentu likmi, ar ilgtermiņa un īstermiņa izvēli. Ātri un droši, šodien izmantojiet un saņemiet tūlītējas atbildes. aizdevumi ir labi apdrošināti, 100% garantēti, un klientiem tiek piešķirta maksimālā drošības garantija. Lai iegūtu plašāku informāciju, sazinieties ar mums pa michaelrichard073@gmail.com un saņemiet kredītu šodien
E-pasts: (michaelrichard073@gmail.cm)

michael richard , 2017-12-17 18:02:51

Vai jums ir nepieciešams kredīts nekavējoties? Vai jums ir slikta kredīta? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai sāktu savu biznesu, ja bankas tiek noraidītas? Neskatoties uz sliktiem / sliktiem kredītreitingiem, mēs piešķiram kredītus cilvēkiem. Privātpersonām un uzņēmumiem mēs samaksāsim gan uzņēmējdarbības, gan privātos aizdevumus ar 2% likmi, ar zemu procentu likmi, ar ilgtermiņa un īstermiņa izvēli. Ātri un droši, šodien izmantojiet un saņemiet tūlītējas atbildes. aizdevumi ir labi apdrošināti, 100% garantēti, un klientiem tiek piešķirta maksimālā drošības garantija. Lai iegūtu plašāku informāciju, sazinieties ar mums pa michaelrichard073@gmail.com un saņemiet kredītu šodien
E-pasts: (michaelrichard073@gmail.cm)

michael richard , 2017-12-18 11:10:07

Sveiki
Tas ir informēt sabiedrību par to, ka mēs esam kristiešu organizācija, kas izveidota, lai palīdzētu cilvēkiem, kuriem nepieciešama finansiāla palīdzība, piemēram, finansiāla palīdzība. Tātad, ja jums rodas kādas finansiālas grūtības vai jums ir kāda finansiāla problēma, un jums ir nepieciešami līdzekļi, lai sāktu savu biznesu, vai arī jums ir jāmaksā rēķini ar īsu un ilgtermiņa izvēli ar zemu procentu likmi par 2% par katru personu un uzņēmumu. lūdzu, sazinieties ar mums šodien pa e-pastu Adrese: (JOHNROYSTER321@GMAIL.COM) Bībele saka (Lk. 11:10) Par visiem, kas lūdz saņemt; kas meklē meklēt; un tam, kas klauvē, durvis tiks atvērtas. Tāpēc neaizmirstiet šo iespēju, jo Jēzus ir tas pats vakar, šodien un uz visiem laikiem. Lūdzu, tas ir domāts nopietnai domāšanai, un Dievs, kas baidās no cilvēkiem, saņem mūsu sirsnīgus sveicienus no kristiešu organizācijas. Sazinieties ar mums šodien ar šo e-pastu: (JOHNROYSTER321@GMAIL.COM)

JOHNROYSTER , 2018-04-28 15:25:38

Sveiki
Tas ir informēt sabiedrību par to, ka Romas katoļu kristiešu organizācija ir atklājusi finansiālu iespēju palīdzēt palīdzības cilvēkiem, piemēram, finansiālajai palīdzībai. Tātad, ja jums ir finansiālas grūtības vai jums ir kāda finansiāla problēma, un jums ir nepieciešami līdzekļi, lai sāktu savu biznesu, vai arī jums ir jāmaksā rēķini ar jūsu izvēlēto ilgtermiņa un īstermiņa ilgumu, ar zemu procentu likmi 2% par katru atlīdzību privātpersonām un uzņēmumiem. Lūdzu sazinieties ar mums šodien pa e-pastu Adrese: (romancatholic19@gmail.com) Bībele saka (Lk. 11:10) Par visiem, kas lūdz saņemt; kas meklē meklēt; un tam, kas klauvē, durvis tiks atvērtas. Tāpēc neaizmirstiet šo iespēju, jo Jēzus ir tas pats vakar, šodien un uz visiem laikiem. Lūdzu, tas ir nopietni domājošiem, un Dievs baidās no cilvēkiem. Saņemiet mūsu patieso sveicienu no Romas katoļu kristiešu organizācijas. Sazinieties ar mums šodien ar šo e-pastu: (romancatholic19@gmail.com)

roman catholic , 2018-07-13 17:38:43

Labdien,
Es rakstu, lai jūs informētu, ka mēs piedāvājam privātos aizdevumus ar 2% likmi. Mēs varam jums piešķirt aizdevumus, lai jūs varētu veikt uzņēmējdarbību, lauksaimniecību vai citas lietas, kuras vēlaties darīt kā projektu. Sazinieties ar mums tieši pa e-pastu: ( sduplens@gmail.com )
Ar cieņu

Laure , 2020-05-01 23:11:45

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet