Bīstamais rotaļlaukums

Pārogrē, Akmeņu iela 50 un citu daudzīvokļu māju tuvumā esošais bērnu rotaļlaukums var būt visai bīstams. Agrāk tur atradās ar žogu ierobežots gāzes iekārtu laukums. Tagad iekārtas aizvāktas, žogi tāpat, bet no zemes vairākās vietās rēgojas bīstami dzelžu gali.
Pagalmā bērnu nekad netrūkst, tiek spēlētas dažādas aktīvas rotaļas, futbols.
Vienkārši ar rokām arī tos dzelžus nevar izņemt, pārāk dziļi ierakti.

Vai tiešām jāgaida, kad kādam nelaimēsies uzkrist tiem dzlžu galiem ar pakausi un labākajā gadījumā gūt smagu traumu!!!

Lūdzu Mālkalnes komentāru, jo pagalmi daudzīvokļu mājās joprojām ir viņu atbildības sfēra.

Magda , 2006-06-29 16:02:58

Jautājums tiks nodots atbildīgajām personām!

Malkalne , 2006-06-30 12:41:12

Vēlams ša'dus jautājumus sūtīt un ievietot Mālkalnes mājas lapā www.malkalne.lv !

Malkalne , 2006-06-30 12:42:21

Es ar par to jau esmu domājis, nesen sāku tanī rajonā dzīvot. Ieraugot,ka bērni lien ap tām gāzes trubām un dzelžiem, nu galīgi nedroša situācija.

Jāzep ONKOLS , 2006-06-30 13:27:02

tur ari pašas šūpoles ir kritiskā stāvoklī,bet jaunās tika salauztas jau pēc nedēļas pēc to uzlikšanas

zuze , 2006-06-30 13:33:28

Lai tikai tās šūpoles laukumā nenovāc pavisam, - kaut arī vecas, tās ir drošākas par jaunajām koka, ja runa ir par maziem bērniem.

Par koka šūpoļu uzstādīšanu tieši Lieldienu laikā liels paldies, tā bija brīnišķīga dāvana apkārtnes iedzīvotājiem. Nav jau tā, ka gribas runāt tikai par slikto. Var šūpoties arī lielie.
Bet maziem bērniem lielās koka šupoles nav piemērotas, jo nav ne atbalsta mugurai, ne iespējas kārtīgi turēties.

Magda , 2006-07-05 13:54:20

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet