Šķiršanās

Kāpēc laulības šķiršana mūsu valstī ir tik problemātiska?Pareizāk izsakoties,ja tev nav problēmu ar finansēm,to var izdarīt pavisam ātri un bez negatīvām emocijām.Bet ko darīt parastiem mirstīgajiem,kas nevar atļauties dārgo advokātu un juristu pakalpojumus?Kāpēc jācieš no tā, ka nevar šķirt laulību bez tik daudzām formalitātēm,ja man no laulātā neko vairāk nevajag,ne mantas dalīšanas,nekā vairāk,arī bērni ir pieauguši ?Kāpēc jājūtas vainīgai par to,ka esi precēta,bet sen jau nedzīvo kopā?

Ance , 2006-06-29 11:16:33

un cik maksā šis pasākums?varbūt kāds zina.

atis , 2006-06-29 12:24:58

valsts nodeva 50 Ls.

Exo , 2006-06-29 13:00:35

Jā,valsts nodeva ir 50 Ls,bet ar to jau viss nebeidzās.Mani neviens pat necentās uzklausīt,jau nerunājot par iesnieguma pieņemšanu,bet uzreiz sūtīja pie sava advokāta,pakonsultēties.......utt.

Ance , 2006-06-29 16:11:39

Cik zinu, tad tiesā ir jāiesniedz visi dokumenti. Tos var noformēt tikai pie jurista. tad nu atliek tik maksāt juristam par konsultāciju un dokumentu sastādīšanu. Labi, ja tas notiktu vienas dienas laikā !! kopā visa šī procedūra izmaksāja ~ 100 ls, jo 50 - nodeva, ~ 50 advokātam. vēl tiesas izdevumi !!! ja nav mantas ko dalīt, tad izdevīgāk iesniegt kopīgu prasību par laulības šķiršanu. Problēmas sākas, ja Otra puse dzīvo citā rajonā, jo tad tiesa notiek tur, kur dzīvo otrs . Vēl jautājumi par bērniem, ja tādi ir...alimenti...utt.

Kaspars , 2006-06-29 19:54:41

Tā samaksa - dēļ Tavas nezināšanas ;( Advokāts tikai uzskricelē prasību, kas aizņem 5 minūtes un paprasa par to bargu naudu. Visus nepieciešamos dokumentus Tev nosauks tiesneša palīgs+ i-netā ir informācija + var atrast prasības pieteikuma paraugus (kas agrāk bija atrodami tiesas telpās uz info dēļa - tik izmaini personas datus un fabulu, jo īpaši, ja nav ko dalīt).

To Kaspars , 2006-06-29 21:08:36

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet