IME internets

Jau trešo dienu i-nets strādā īpaši lēni. Lapas nevar atvērt, ilgi "domā"', ir brīži ,kad nestrādā vispār. Kaut gan pēdējā mēneša laikā i-nets bieži nestrādā.Gribu zināt ,vai tā ir citiem arī? Līdz šim sūdzību it kā nebija...

Dille , 2008-03-21 18:59:37

Man bija paaris reizes.
Visas reizes paliidzeeja mana ruutera restarts, vienaa naacaas nomainiit ruutera firmware.
Vieniigi jaareekinas ar to ka pa vakariem ir leenaaks jo kaads palaizh piem revconect utm. Nu daudz tie kaadi.


Paarraavumi meedz vinjiem buut jaa, bet nav tik tragjiski. Lattelecom gan ir stabilaaks.Bet nezinu... tomeer lietoju IME

Matiss , 2008-03-21 19:14:43

Beidzot kadam ari ir problemas ar Imi!! Domaju ka man vienīgajai. Pec tiem viņu lielajiem remontdarbiem (apmēram pirms mēneša) man visu laiku internets ir kā bremzēts un bieži vien neiet vispār! Apnicis jau ar viņiem karot! Rezultātu tāpat nav :( .. Žēl ka tāda nolaidība no tā kantora puses, jo iepriekšējos 2gadus sūdzību praktiski nekādu nebija
Varbūt Imes darbiniekiem un vadībai ir vērts piedomāt pie savas, pēdējā laikā, nesekmīgās darbības uzlabošanas

agis , 2008-03-21 20:02:41

Viss ir ļoti vienkārši - IME ir pieņēmusi darbā ogrēniešus - to uzreiz var just pēc apkalpošanas.

janitis , 2008-03-21 20:59:36

p.s. Bet vismaz līdz šim patiešām liekas, ka bijis vislabākais internets, cerams, ka ieviesīs kārtību un būs vēl labāk

janitis , 2008-03-21 21:00:16

huuu,un es jau domaaju,ka taa tikai man...

ms , 2008-03-21 23:51:40

Riigaa pa7,50 labaaks internets ,nekaa IME pa12.Ja esat paneemusi IME internetu pa 6,90,tad varat uzskatiit,ka vina nav vispaar,kameer cilveeks ir spiests panemt lielaaku aatrumu(daargaaku).

pics , 2008-03-22 09:03:16

Nu tak IME-isti sākiet kaut ko darīt!!!! Sāk kaitināt tā i-neta nestrādāšana..... Pamēģiniet tik noplēst maksu,kā par normālu ....

Dille , 2008-03-22 12:14:21

He- skatos- gan IME, gan OIC gļuko- labi ka jau pirms gada pārvācos uz Lattelekom mājas komplektu un praktiski bez kreņķiem...:)

j. , 2008-03-22 15:25:56

Kāpēc vispār jāiet uz nezināmiem kantoriem?

a , 2008-03-22 15:32:52

man ir ime pa 6,90. viss stokos.sudzibu nav.

koslis , 2008-03-22 21:24:33

Tak jaabeidz reiz saliidzinaat Ogri ar Riigu. Neviens nekad nav padomaajis, cik maksaa interneta piegaadaashana no Riigas uz Ogri, cik maksaa infrastruktuuras izveide u.t.t ?
Viss maksaa naudu un taa chiiksteeshana par to, ka daargi vispaar buutu jaaizbeidz. Ar autinju uz Riigu tur un atpakalj maksaa vairaak, nekaa ikmeenesha maksaajums par internetu. Nezin kaapeec par to neviens neaidomaajas un ir okei.
Protams stabilitaate un soliitais aatrums gan buutu jaanodroshina.

BMS , 2008-03-23 11:56:25

to BMS- tās ir "otmazkas" padomjlaiku monopolistu stilā- itkā Rīgā nav jātaisa infrastruktūra un nav jāpiegādā tas I-nets (vai ar fūrēm šo uz Ogri vadājiet,?...:)))

j. , 2008-03-23 20:13:41

To j

Tu shajaa sveeraa nestraadaa, tamdeelj tev nav nemazaakaa priekshtata par to, cik kas maksaa.
Pameegjini no Riigas atvilkt optiku liidz Ogrei - zini cik tas maksaa muusdienaas - miljonos. Tie, kas to ir izdariijushi un ieguldiijushi milzum lielas naudas par to arii pleesh no IMes un no OIC nezheeliigu naudu. Radio no Riigas neuzliksi, jo nebuus stabilitaate un taa kapacitaate.

A kas Riigaa - panjem piesleedzies savaa rajonaa pie LIX, kur ir 1 Gb/s aatrums, maksa mazu naudinju par piesleegumu ( bez ikmeenesha maksas ) un tik velc otiku no vienas maajas uz otru un dod pa 5 Ls. Ieguuldiijumi minimaali, tamdeelj arii maksa maza.

Un ja nebuutu OIC vai IME, kaa arii citos rajonos citu taadu, nebuutu konkurences un ja nav konkurence, tad piemeeram, Lattelekom pleestu piecas aadas no saviem klientiem un nevienam nebuutu kur likties.

BMS , 2008-03-23 21:05:50

He- es Ogres Interneta sākumos arī dabūju sajust konkureces cīņu, kad IME "aģenti" knieba Ogrelandei no jumtiem starpmāju kabeļus- biju spiests pāriet pie IME. Tagad esmu redzējis arī "uzbrukumus" OIC- kautkad rudenī Akmeņu ielā no jumta šiem zaga aparatūru, arī bija nepierāditas aizdomas uz IME...

to BMS , 2008-03-23 21:15:06

Tas gan, Imei taada diivaina izpratne ir par konkurenci. Sagriezt, izniicinaat, nozagt,tas lai ir uz vinju sirdsapzinjas. Ja reaali nokjers, licence automaatiski nost, kaut gan naakamajaa dienaa buus cits kantoris ar tiem pashiem darbiniekiem tik ar citu nosaukumu.

Es biju domaajis konkurenci kaa taadu, nevis metodes, kaadas tika pielietotas.

BMS , 2008-03-23 21:58:41

"to BMS" visam esi liecinieks :) savai īeņemšanai arī esi liecinieks :)) nebūsi kādu liecineiku sektā ietsājies ?

Anekdote , 2008-03-23 23:26:53

Dille uzraksti man uz maris(at)ime.lv ,pachekoshu helpdeskā kas ir pieteikts helpdeska, un kāda ir bijusi risinājuma gata.

SNOW , 2008-03-23 23:31:47

J. ko tu te lej, tā kā pats dzīvoju āgenskalnā un vienīgaispeejamais operators ir ltk, var droshi teikt ka LTK mdsl , nav cienīgs saukties par stabilu pakalpojumu.

SNOW , 2008-03-23 23:40:37

>>to BMS- tās ir "otmazkas" padomjlaiku monopolistu stilā- itkā Rīgā nav jātaisa infrastruktūra un >>nav jāpiegādā tas I-nets (vai ar fūrēm šo uz Ogri vadājiet,?...:)))

NU vienīgais kas ir uzsēdies uz eshoshas infrostruktūras ir lattelecom, parējie visi ir būvējušies no jauna.
Ņemot vērā tavas zināšana par padomj laikiem, redzu ka viņos arī esi aizkavējies, jo LV tikla saturu 99% razo riga, un gala pateretajam tas ir japiegadā no rīgas nevies Daugavpils , un IME ved šo trafiku 3 netkarīgiem ceļiem.

Kā jau varēja novērot,
19 uz 20 datuma kad avarēja platāka optika uz Ogri , vienīgajiem kabēl operātoram , kam bija pieejams internets bija IME

SNOW , 2008-03-23 23:53:09

To anektode

Protams, es shajaa sfeeraa straadaaju ilgi un zinu daudz, taa kaa informaacija man arii ir daudz

To SnoW vai Maris

Apsveicu Juus ar to, ka Jums ir 3 dazhaadi deveeji, pat varu uzskaitiit - Lattelekom, Latvijas dzelzcelshs un gan jau SAFs uz Riigu vai Latvenergo optika. Tas ljauj vieglaak nodroshinaat netu, ja viens no deveejiem atspraagst. Visu cienju.

BMS , 2008-03-24 10:24:50

Daudzi cilvēki neizvēlas Lattelecom principa pēc! Un es arii nevienam neiesaku. Izgjerbs jus!

janitis , 2008-03-24 22:12:01

Kāpēc izģērbs? Vai tad es pie viņiem mūža verdzībā ierakstījies. Pagaidām man viņi apmierina un ir izdevīgi, jo gana daudz LV fiksētā tīkla tālsarunu, arī attieksme pret klientiem vienmēr korekta. Bet, ja sāks palikt bezkaunīgi, pateikšu- atā. Paldies Dievam, jau ir kaut kāda konkurence un izvēle. Un tālu nav jāiet- tas pats vecais labais IME pa logu redzams un man pat viņu drāts gals vēl istabā zem linoleja mētājas...:)

Friidis , 2008-03-24 22:21:01

Nu gudrinieki, Lattelekom ir vāks, tādi vīrusi, ka ārzemnieki neslēdz savu datoru nemaz klāt.

BB , 2008-03-25 08:47:11

kadi virusi? lol ja lien p0rn saitos tad drosi vien :D

OIC ples naudu par neparko, tad jau labak ltc majas komplektu, imei kadreiz bij graujos atrums, man lejup naca dazkart par uz maxu t.i. 12,5 mbps (un no citiem provaideriem)
bet pedeja laika gan daudzkart sarucis, bet tapat sudzeties par siem var reti.

gin4a , 2008-03-27 13:34:56

Par lattelekom pareizi pateica. Vinju tiikls ir paarbaazts ar viirusainiem datoriem, kaa arii vinju SMTP serveris regulari nonaak SORB listee un izsuutiit epastus nav reaali u nopietnakiem serveriem. Imes nets straadaa korekti. Lattelekomam upload 512kbps man uz doto briidi imei 2.8Mbit Upload Lattelekom Download 5Mbit man IME uz doto briidi 9.7Mbit. Lai es to atljautos nosaukt par leenu ... man buutu kauns. 99% gadijumu klients ir pacients ar gljukainu ruuteri vai piedrazotu kompi, bet IT speciaalisti vinjam ir lunji kas kaash naudu (taa domaa pacienti) un internets ir slikts un es nemaksaashu. Jaa visiem gadas nesamaksaat... bet ja Tu izdomaa nemaksaat jo iedomaajies ka nets pa leenu :D paarlasi liigumu un lauz to... ja jau tik slikti ;) Alternatiiva ir Lattelekom, Viasat, Baltcom. Es esmu par IME.

Mateus , 2008-04-03 21:27:00

Peedejaa laikaa IME internets bremzee!Galiigi pazudis aatrums.Tinuzu ielaa.

pics , 2008-05-29 20:32:00

jau mēnesi kā internets vienkārši velkas... uzzvanīju pasūdzēties.. nedēļu gāja normāli ...tagad atkal vāks... pazūd ik pēc 2 minūtēm nets... šķiet ka pacietības mērs ir pilns un laiks mainīt provaideri

Jonso , 2012-04-17 00:14:23

Nesen pieslēdzu IME. Esmu sajūsmā, pat necerēju uz tādu ātrumu :)

Ilze , 2012-04-17 12:38:51

IME Jau sen pieder Baltcom

ccc , 2012-04-17 13:00:18

nu nez nez piem. Berzu al 1 kaut kā pedeja laika internets ljoti leens palicis ......

kuka , 2012-04-18 08:43:52

Ха! а я думал что у меня комп глючит! Прощай ИМЕ . с мая месяца я не твой!

vaivaivai , 2012-04-19 14:00:44

Только что узнал что IME Ogre принадлежит Балткому, разница в цене за одинаковые услуги 6 лат!!!

vaivaivai , 2012-04-19 15:32:11

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet