Smile Lounge

Mīļā tauta pasakiet, man kā omītei, kur tad var ieiet šinī suši bārā? Vienu dienu cilpoju ar mazbērniem, nolēmām iet paēst, meitiņa atstāja naudiņu speciāļi šim jaunajam kārumam un nekā.... Uzkāpām pa trepēm, tur rakstīts "Spēļu zāle", gājām tālāk, uz stūra vienīgās durvis durvis ciet!!! Apgājām ap māju, vairs nevienas ieejas neredzējām. Kaut kā neērti palika tur klaiņot, tā nu aizgājām mājās.

Varbūt saimniekam ir vērts padomāt par savas ēstuves ārējo veidoluun norādīt,kur iet??? Arī priekš vecākiem cilvēkiem, ne tik attapīgiem kā jauniešiem.

Vairs jau tur neiešu.

Xnet , 2006-06-25 22:36:03

Nu ja jau vecmāmiņa māk uz datora rakstīt un pa netu ložņāt, durvis vajadzēja gan atrast, turklāt man liekas viņas tur ir pat divas !!

J , 2006-06-26 07:55:20

Te jau laikam vairāk iet runa par principa jautājumu, ka nav omei kā agrākos laikos, virs katrām durvīm izkārtne ar norādi - ieeja/ izeja :)

Kikii , 2006-06-26 08:59:11

Tiešām dīvaini - bāram ir trīs durvis, vienas no tām parasti ciet..... Moš saimnieks toč var kaut ko izdomāt? Piemēram uz kāpnēm pēdiņas sazīmēt, kur jāiet.. vai smaidiņus :)))) Bet tāpat jau atradīsies kāds, kuram nepieleks :))))

x , 2006-06-26 11:08:10

Quote: .. atstāja naudiņu speciāļi šim jaunajam kārumam ..

es tagad nenospiezhu vaarda briiviibu, bet kopsh kuriem laikiem sushi ir kaarums.. tad jau sanaak ka japanim variits kartupelis arii ir karums.. :)

un atrast ieeju tur tieshaam nav nekaadu milziigo probleemu..!! par to laimeetavas uzraxtu.. cik zinu tad Smile Lounge ciinas lai tas tiktu nonjemts.. bet nu azartspeelju industrija vienmer ir bijusi varenaaka par eedinaashanas iestadeem.. !! ganjau ar laiku arii izdosies dabut nost to uzraxtu lai omei vieglaak tikt iekshaa ar mazbeerniem un meitinju!!

veikals220 , 2006-06-26 12:05:45

nav ko apsmiet vecmāmiņu. Es arī, kad uz turieni pirmo reizi gāju, vairākās vietās bakstījos un meklēju ieeju. Bez tam uzraksts ir Randevouz un spēļu zāle, par smile lounge tur nebija nekur rakstīts... jāpiedomā gan saimniekam, ka cilvēki uzreiz redz ieeju, nevis meklē un patiešām vienā vietā atduras pret aizslēgtām durvīm...

L-ka , 2006-06-26 20:20:12

Tiem, kas tur bijuši!

Kads ir ēdamais? Kvalitāte? Daudzums? Cenas? Normāli? Ko ieteiktu pie pirmās reizes nogaršot?

Čiepa , 2006-06-26 22:35:21

Nu ,nezinu, vai tad tiešām acu nav pierē? Uzraksts diezgan lieliem burtiem redzams uz logiem...
Piedāvājums diezgan pietiekošs, bet par kvalitāti varētu mazliet piekasīties( salīdzinot ar Rīgas Suši restorāniem), bet tā ,kā cenas ir zemākas nekā citur tad ir ok.
Priekš pirmās reizes iesaku nogaršot Philadelfijas un kalifornijas suši :)

P.S. Vispār gribēju jau paslavēt ar mazliet to iestādi, jo tagad nav speciāli uz'Rīgu jāskrien ,ja grib panašķēties ar suši, jo beidzot arī Ogrē ir šāda iespēja!!!

ince , 2006-06-27 16:20:08

kalifornijas bija Debešķīgs, bet ar ieiešanu pirmajā reizē arī man bija problēmas :))

Zane , 2006-06-27 16:52:37

Smile Lounge? Bļin, tās oficiantes ne vella neprot apkalpot, fui. Oficiante Gita -lūdzu pret klientiem laipnāk!!!! Tas nav izturams, vairs uz turieni neiešu kamēr viņas tur būs. Tāda attieksme, bez man vai, ko tu te dari, ko gribi!

Suška , 2006-06-27 21:14:35

Baraviku zupa super tur un steiks arii dieviigs, aaa un aukstā zupa ir laba tur un protams sushi californija, filadelfija, un tie ar zuti super.

Inita , 2006-06-28 09:10:43

Jā, uzraksts uz logiem ir, bet uz durvīm arī vajadzētu, jo gāju vakar ar bernu un tāda sajūta, ka ieeju kur citur,konkrētības nav, tas gan....

### , 2006-06-28 09:37:58

Nu tad jārāpjas iekšā pa tiem logiem, kur ir uzraksts:)))

Vārna, Riebīgā , 2006-06-29 09:30:08

Vienmēr būs tādi, kam kaut kas nepatiks :)

Matīss , 2006-06-29 09:43:36

Piekrītu tam, ka grūti atrast ieeju. Ja vienā ēkā ir vairākas " firmas" tad katrai firmai jābūt savai norādei, kur kura atrodas. Tas ir elementāri, un nav jāpavaino omītes ar soc domāšanām, kā te izsakās par ieeju un izeju. Starp citu LR likuma normas nosaka, ka sabiedriskās telpās virs durvīm jābūts atzīmētai ieejai un izejai.

You , 2006-06-29 14:08:16

un kādas apm. cenas?

zinjkariga , 2006-06-30 17:00:39

cenas debešķīgi palielas salīdzinot ar citām kafejnīcām, bet tā jau normāli jo tas skaitās RESTORĀNS:))

grieta , 2006-08-31 23:14:42

cenas uz sushi ir loti nieciigas sakot no 1 ls lidz 3.20 ja tas ir debešķīgi. nu es nezinu vai var buut letaak

cccr , 2006-09-02 01:57:06

galvenais ar omītēm nemēģiniet nākt uz Smileloung no otras puses gar pavāru, virtuves logiem, savādāk omiite ķers trieku izdzirdot trīs reiz trīs stāvu lamāšanos:)))))

amizanti , 2006-09-05 20:00:21

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet