tehniskā apskate

tehniskajā apskatē ,pēc manām domām,nedrīkst tik stipri gāzēt dīzeļus. kaut kas negāja datoram un vēlreiz to darīja. manai mašīnai nepatika. ļoti nelaipns bija biegrs Aleksejevs. vai citiem tā negadās?

lilucc , 2008-03-06 12:05:20

es parasti tehnisko eju Riigaa, nezinu kaa tagad, bet kaadreiz Ogree vairaak seejaas klaat visam kam, Riigaa mazaak chakaree.

hmm , 2008-03-06 14:01:58

Zinu, ka Ogrē ar skrūvgriezi grīdu baksta....(reizēm)...
Man personīgi pretenziju nav....kā eju apskati, tā ir ok.....:)

duu , 2008-03-06 15:22:41

pilniga nekompetence uzrakstija jamaina amartizators nonemu bukse.ja runa par motoru parbaudi man sarkana stripa ir 4.500 apgriezieniem spiez uz 5000.es prasiju vai var pa latviju ar atrumu 190.km./st ne ko spied izmeta.lai jums veicas es domaju kad driz viniem neviens roku nesniegs bet dzivo ogre.

peteris , 2008-03-06 16:49:16

Nu man viens no CSDD darbiniekiem apskates laikā norāva roķeni... :)

riebeklsi , 2008-03-07 08:57:07

Varbūt kāds zin, kā TA notiek ārzemēs ?

okšķeris , 2008-03-21 17:23:59

tiko biju asv,tur, vismaz taja stata tehniska skate nav jaie un brauka ari izrusejusi auto,kadu pie mums neredzet uz ielas.toties tevi var apturet policists un sodit ja kas nedarbojas. menesa laika neredzeju nevienu avariju. par brinumu vaditaji tur brauc parak godigi.

vecuks , 2008-09-25 07:20:01

Biedrs Aleksejevs izturējās ļoti nelaipni un atļāvās lietot "klientu" priekšā arī vārdus kā "man pofig..".
Manā gadījumā man nācās pierunāt veikt auto atgāzu testu, jo šis darbiniekš "ar ausi" dzirdot, ka man lambda esot vaļā.. Kur un kas ir vaļā mēs neredzējām, bet viņš tak ir speciālists, kuru es apšaubīju, un viņš bija spiests tomēr veikt atgāzu testu un izdruku. Man secināja Lambda 1.204 (tukšgaita) pirmajā mērijumā, bet otrajā 1250 (piekam autiņš tika gāzēts ilgi un spēcīgi - tā tādām mašīnām kā mana vajag :) ) Man ir Peugeot 307 benzīns 2003 g. 1.6. Vienkārši pretīgi tajā iestādījumā ir braukt..laikam Rīgā jāiet tests.

Jānis , 2009-06-03 20:57:09

Pieļaujamā norma, cik sapratu ir 1.250 Lambdai..

Jānis , 2009-06-03 20:58:34

arprac!!! lambda 1.05 sanak ekonomiskakais rezhims pie lampda 1.20 nezinu ka tev motors iztur ?? un neizkust klapani del liesa maisijuma! vispar uz priekshu kustas?

janis 45445 , 2009-10-31 07:10:53

te kaut kādi analfbēti sanākuši.. nevar divus vārdus loģiski slikt kopā!

bridc , 2009-10-31 11:27:06

Aleksejevs man iepriekšējā TA gadījās ar ļoti patīkamu attieksmi, pati esmu apmierināta, bet šogad Viesturs Švarcs tā auroja uz mani, ka mana stiprā nervu sistēma neizturēja, aizgāju pie Ogres CSSD priekšnieka sūdzēties. Rezultātu nezinu, jo nākošo TA veikšu Rīgā, un nekad pirmdienā.
P.S. TA izgāju, bet mieles vēl tagad ir palikušas.

... , 2009-10-31 14:06:13

kanada nav nekadas tehniskas apskates.reizi divos gados jaiziet emission tests.tas maksa 15 ls.tas ir izmesu tests.parbauditi tiek izmesi tuksgaita un dinamiska rezima,pie motora apgriezieniem,kas neparsniedz tos ,kas atlauti pie max brauksanas atruma pa soseju 100km/stunda.parbaudits tiek ari degvielas tvertnes vacina hermetisms. perkot lietotu masinu tiek parbaudita tikai bremzu sistema,to veic jebkura garaza,nekadas masinas kratisanas nenotiek.tas ari viss.

atbilde>okskeris , 2010-01-03 09:17:01

ceru ,ka Latvijas iedzivotaji pieprasis Brisele apstiprinatus ES tehnisko parametru raditajus ar kuriem nevar iziet ,,tehnisko apskati,,.kapec nekur Latvija nevar iepazities ar siem apstiprinatajiem kriterijiem dokumentala izdrukata veida?kas vispar ir,,tehniska apskate,,no juridiska viedokla un ko ta paredz parbaudit?kadi ir parbaudes kriteriji un tehniskas normas,kur ar tam var iepazities dokumentalka veida,pec kriterijiem ko pieprasa Latvijas likumdosana,nevis so parbauditaju subjektiva nostaja katra konkreta gadijuma.

Briseles jurisdikcija>Janis , 2010-01-03 09:31:00

Man iedeva tikai mēnesi par to, ka nestrādāja 1x dublejošā lampiņa, ko uzreiz biju gatavs nomainīt, bet nemaz neļāvā un tas, ka džipa aimugurējās atsperēs bija atsperu gumijas. Iepriekšejos gados arī bija un nekad tā nebija nekāda problēma. Vai tas vispār ir likumigs lēmums, jo auteeko maskējās un viniem nekadi nepajautāt pa tiešo vadibai.
Starp citu bieži esmu vācijā un mēģinašu apciemot to Berlin- Brandenburg Group, kas ir AUTEKO ipāšnieki - esmu liels ''VIP ''klients man ir ap 10 transporta vienībām LV- domaju japaķer līdzi arī kamera.

JANKA , 2011-09-20 02:08:11

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet