Ogres estrādei-fui!

Šonedēļ bijām estrādē uz Smokie izslavēto koncertu.Varētu būt,ka koncerts bija labs,bet diemžēl to neredzējām, jo pirms vienpadsmitiem jau bijām spiesti doties prom:( Pa cik esmu pieradusi,ka koncertos notiek koncerts un tauta atpūšas,izklaidējas,tad man absolūti nebija pieņemams tas murgs,kas darījās estrādē.Lieta tāda,ka devāmies un šo pasākumu visa ģimene,arī mazie (4gadi un 4mēneši).Tad nu liela bija mana vilšanās,kad nokļuvām pašā estrādē-tauta apdzērusies,visi skrien ar cigaretēm virsū un jūtas kā "pasaules nabas".Labākais tas,ka policija bija ka mudž,tikai nesapratu,kāpēc.Ko viņi tur sargāja un kādu kārtību ieviesa,nezinu:( jo pasākumā valdīja pilnīgs bardaks.Paspēju pastāvēt arī rindā uz labierīcībām (ja tās tā var nosaukt),kur rinda bija kā uz izsūtīšanu uz Sibīriju.Vai tiešām arī tur nekāds progress nav gaidāms?Vecajās tualetēs ieiet nav iespējams,jo mēslos esi līdz ceļiem un arī jaunās atvestās tualetes nebija labākas,atšķīrās tik ar to,ka par 10santīmiem varēja dabūt tualetes papīru...Cik atceros-vēl pagājušogad devāmies visa ģimene un pasākumi bija pieņemami,kas notiek šogad-murgs... :(
Tad nu jautājums-vai uz šādiem pasākumiem tiešām jāiet tikai pieaugušajiem un vēlams labā "kunga dūšā",lai neredzētu kā vesels alkaholiķu bars skrien virsū ar kūpošām cigaretēm?Jeb Ogres estrādi varēs kādreiz apmeklēt arī mazākie fani?

susix , 2006-06-19 10:51:48

Nu 4 mēnešus un 4 gadus veciem "faniem" gan vajadzētu atrasties savās gultiņās. Pasargājiet mazās austiņas no trokšņa, aizvediet mazuļus pie vecmāmiņas!

Elza , 2006-06-19 10:58:03

Tiešām, 23.00 iet uz koncertu ar 4 gadus veco bērnu, mamiņai pašai kaut kas nav kārtībā...

SRS , 2006-06-19 11:08:56

Tas pats ir aiziet ar bērnu uz striptīzšovu un pēc tam sūdzeties par to, ka tur bija kailas meitenes...arprac

Dons , 2006-06-19 11:11:19

Nu,cik atceros,arī pašu mani vecāki veda uz visādiem vēlajiem pasākumiem un man ļoti patika.tad nu lielākais bērns ik pa laikam tika paņemts līdz,bet mazais nē.Šī bija pirmā un laikam arī pēdējā reize tuvākajos gados,kad devāmies turp:(

Elza,labprāt būtu vedusi pie kādas no omēm,tikai viņas nav tik vecas un pašas bieži apmeklē visādus pasākumus.Turklāt varam vest tikai pie vienas no omēm,jo otra ir bezatbildības kalngals:(

SRS,nespried par mani,ja nezini.Tas nav nekas traks,jo trīsreiz gadā bērniem ļauj iet gulēt divpadsmitos.turklāt,jo mazāks bērns,jo trakāks režīms.Tā lūk!un nesaki,ka pats/ti esi ideāls/a...kaut kā neliekas...

susix , 2006-06-19 11:18:56

es vienkārši ar šausmām skatos uz tām pārgudrelēm māmiņām kas savus bērnus izklaidē vedot uz tādiem pasākumiem kā estrādes koncerti(kuri tik tiešām domāti pieaugušajiem,nu vismaz ne zīdaiņiem...),pasaules čempi hokejā un daudziem citiem līdzīgiem!Ja tev pa īstam rūpētu savu mazuļu veselība,tad aiztaupītu mazulim to nenormālo stresu,kas rodās no trokšņa!!!Ja pati nezini kas mazulim var notikt no tāda trokšņa,tad esi tik gudra,lai aprunātos par to ar sava bērna ārstu!Tiešām smiekli sanāca lasot tavu rakstu par cigaretēm un alkoholu,lai gan pati nelietoju,bet zinu,ka uz šiem pasākumiem neviens neiet dejot kasd'ārzā...tas ka tevi 'ņema bērnībā uz tev nedomātiem pasākumiem,vēl nenozīmē ka tas bija normāli...bet tu jau ar savu attieksmi parādi cik ļoti tev rūp savu bērnu veselība,ja uz pieaugušo pasākumu ņem līdzi zīdaini!

meitene , 2006-06-19 13:37:50

Pati, atvainojiet, neko īpatnēju nebijāt lietojusi, ja reiz redzējāt policiju tur, kur tās nemaz nebija? Cik man zināms, tad estrādē par kārtību atbildēja rīkotāju nolīgta apsardzes firma, nevis kāda nebūt policija...

mr. Fix , 2006-06-19 17:16:12

Viss bija SUPER! Tas nau bėrnu pasåkums...

bebrs , 2006-06-19 17:21:25

Nu par tualeteem tiesjaam vajadzeetu padomaat...

kegums , 2006-06-19 21:11:11

ziniet,it kā tās rindas bija garas,bet gāja uz priekšu diezgan ātri:)

meitene , 2006-06-20 08:22:49

Cik zinu,estrādē varēja iegādāties dzeramo un smēķēt,nebija tāda aizlieguma,bet "māmiņa " varēja sēdēt mājās ja nav kur atstāt bērnu!!!

!!! , 2006-06-20 13:52:55

susixsam. da'zreiz labak kluset, ne k'a run'at.gudr'ak izskaties.

alex , 2006-06-20 14:50:39

nu ok,pieņemsim,ka jums taisnība.bet runa nav par to,vai tas ir,vai nav bērnu pasākums,bet gan par pasākuma kvalitāti.jo arī ejot bez bērna,negribētu visu laiku izvairīties no pārdzertiem purniem,kuri mēģina izbakstīt acis ar savu kūpošo degli.par piemēru ņemot grūtnieci (vienalga,kurā mēnesī),kura gribētu aiziet uz tādu konci.viņai arī bērnu laiks beidzas desmitos???

susix , 2006-06-20 14:57:14

mr Fix,savus idiotiskos komentus vari paturēt pie sevis-neviens nelika izteikties.Policija bija manāma vairākās vietās Ogrē,arī pie estrādes un brīžiem tajā.var jau būt,ka viņi tik izmantoja lielisko iespēju ik pa laikam ieiet bez maksas palūrēt,kas labs tur notiek.

meitene,nezinu,vai esi mamma vai nē(vienalga),bet nedomāju,ka esi tik nevainojama.var jau būt,ka te tik kāda svēto brigāde nolasījusies,tomēr nedomāju,ka esat tik nevainojami-"balti,mīksti un pūkaini".

susix , 2006-06-20 15:02:05

SUSIX.....
Kā Jūs nesaprotat-NEKAD uz tādiem pasākumiem neiet skaidrā, ja gribat pieklājīgu izklaidi -jāiet uz Silmačiem,vai Jūs domājat, ka apsargiem vai pasākumu rīkotājiem rūp. kas tur notiek, nu taču nē--naudiņa....kas tad vēl...

### , 2006-06-20 15:04:11

..Bet par tiem bērniņiem-tiešām žēl, ka nerūp viņu dzirde..

### , 2006-06-20 15:05:59

### tā arī sapratu.žēl,tik,ka uz normāliem pasākumiem nevar aiziet kopā ar bērniem:(
tagad arī skatos,kādi pasākumi Ogrē uz Līgo un tur minēts:ĪPAŠA LĪGO DIENAS IELĪGOŠANA BĒRNIEM. plkst.20.00 ...tas nozīmē (kā vairums domā),ka šajā laikā mazajiem jāiet vannā un pēc stundas jau jāguļ...un nekāds pasākums nespīdēs ne šogad,ne nākošgad...un tā līdz 13..kad mazie varēs mēģināt ieskaidrot citiem,ka ir jau 16,lai tiktu ārpus mājas uz kādu pasākumu (kā to dara Ogrē jaunieši)...

susix , 2006-06-20 15:09:35

###par to dzirdi-neviens jau pie tumbām nelika.ko tad darīt tiem,kas dzīvo pie dzelzceļa jeb lidostas tuvumā?

susix , 2006-06-20 15:11:35

Man pašai pēc koncerta ausis atgāja tikai pec stundas , kamēr tiku līdz mājām...es iedomājos, tās mazās austiņas..

### , 2006-06-20 15:25:37

### nu ok,sapratu Tavu domu.tikai domas izteicu nevis par bērnu vešanu/nevešanu uz šo pasākumu,bet gan par pašu pasākuma gaitu.Izrādās,ka vēl dažas mammas bijušas tajā koncī,tik neko nesaka,lai dažs labs "nenorietu"...

susix , 2006-06-20 15:38:05

Susix...
Es biju ar 4 g. meiteņu, jo viņai patīk dejot un dziedāt, gulēt arī viņai negribās tik ātri, vasara taču, negājām pie skatuves, bijām tālāk, un 24.00 aizgājām mājās un visi apmierināti. Par tām austiņām-nu jā piekr\itu, ka nav labi, bet ne jau katru dienu ejam...

norma.. , 2006-06-20 15:59:18

norma,nu tur jau tā lieta,ka daudzi domā,ka mazajiem nekas nepienākas(ja neskaita zoo..).arī mana meita gribēja izdancoties,bet nesanāca,jo (var jau būt,ka vienkārši nelaba sakritība)visi nesās ar tām cigaretēm virsū.nu nevar neko darīt,ka citreiz dzimst hiperaktiivi un muzikāli bērni,kuriem tas viss patīk.arī mēs ejam aptuveni trīs reizes gadā...
norma,vai mazo vedīsi arī uz Līgo pasākumu bērniem,kas notiks 20.00?ceru,ka tur nebūs smēķētāji,jo šis pasākums takš būs mazajiem.un lielajiem tur nevajadzētu atrasties-nepienākas.

susix , 2006-06-20 16:06:48

Nē!! Kur nu!! Līgo pasākumā smēķētāju noteikti nebūs!!! Kāpēc gan lai viņi nelieši tur būtu?!! Un alus dzērāju arī tur nemaz nebūs.... :D... :D..
Dieniņ, kāds naivums....

Skundra , 2006-06-20 17:27:37

skudra,to teicu par bērniem paredzēto pasākumu nevis pieaugušajiem.

susix , 2006-06-20 17:55:24

jā, mūsu kompānija šausminājās, redzot, ka koncertu apmeklēja vairāki zīdaiņi, protams, mēs par viņu vecākiem neko labu nepadomājām, atklāti sakot , reakcija bija noliedzoša, nu nebija šoreiz tā reize, kur iet ar maziem bērniem. kā jau katrā tādā lielā pasākumā, neiztika bez dzeršanas, bet mēs neko tādu šausminošu neredzējām, un paldies jāsaka , ka tiešām pasākums bija izdevies! man pašai ir divi pieauguši jau bērni, un nekad 'mēs viņus nevedām uz tādiem pasākumiem , kad bija mazi. nevainojiet citus, priecājaties par dzīvi, gan jau ātri paies laiks, un varēsiet iet visi kopā,bērni būs paaugušies.i

anne , 2006-06-20 22:45:51

Visos pasākumos atradīsies kādi kuri dzers alu vai smēķēs. Vēl jo vairāk sabiedriskā pasākumā zaļā pļavā... Nu nevar iznīdēt pīpētājus kā šķiru...Un labi vien ir...
SkuNdra. :))..

Skundra , 2006-06-21 08:40:40

susix,pati balta un pūkaina neesmu,bet izturos pret savu bērnu ar cieņu,lai izaudzis liels man kā mātei nepārmestu manu nolaidību attiecībā uz veselību:)
runājot par Līgo pasākumu-beidz visiem šeit jaukt galvu ar pasākumu bērniem 20.00!!!Šajā laikā padomus mīlēšanā sniegs Ogres tautas teātris,tad tavs bērns varēs iet gultiņā,jo bērnu pasākums īpašā ielīgošana notiks 12.00 dienā!!!Nesagrozi informāciju ja neesi par to pārliecināta!

meitene , 2006-06-21 13:13:09

Pasākumu ceņņiku vajag pacelt. Lai iet fani nevis visi interesenti.

Pepiņš , 2006-06-21 15:13:40

Ogres estr.pēdējā laijā ,līelāko daļu ,apmeklē apdzērušies Ogres debīliķi.Apdzeras un tad nu sprauslo.Vienam tādam uzsitu zilu gurķi.Nesaprotu,kamdēļ uz tādiem pasākumiem jālaiž iekša sadzērusies publika,vai tad domei vienalga?

Gača , 2006-06-21 16:51:01

Cien. Suse, piedod par maniem komentiem, bet rakstīju tos tādus, cerībā, ka varbūt sapratīsi. Es speciāli Tev atkārtoju vēlreiz - pasākuma laikā estrādē nestrādāja nekāda policija - ne valsts, ne pašvaldības, ne militārā, ne finanšu. Nezinu, kas Tev tur mudžēja un bez maksas lūrēja, bet vari palasīt vakardienas "Ogres Ziņas" - tur ir aprakstīts, ar ko tajā laikā nodarbojās policija. Vai Tu vari atbildēt par saviem vārdiem?

mr. Fix , 2006-06-21 17:17:02

Aizstaisit vinai muti vajag....Es policiju ar neredzeju ....Melo vien ..Salidzini ar citiem ietekmiigiem un plashi apmekletiem pasakumiem ,mums lielas atskiribas nav!Daudzas pilsetas ir taa kur tauta diezko neatskiras no Ogres tautas....tu alu nedzeri?Nepiipe ,tevs bernu nepiipe a?

inFeRno , 2006-06-21 23:43:58

par 'vēlu ielīdu ogrenet, lasu un šausminos, vecāki, sargiet bērnus no pārmērīga trokšņa, no Ogres estrādes, no piedzērušiem večiem un vecenēm, te daži laikam, jūtās laimīgi, ka Latvija pārvēršas par ļoti zemas kultūras zemi, žēl gan.

ērms , 2006-07-04 12:36:12

Reciigi, jus te viens par otru gudraki,pat 'd.... nav ko pasutit:))Sakat ko gribat, bet par ipasu kartibu tur nevar priecaties.

dena , 2006-09-04 15:30:50

Kas tad ir vainīgs, vai tad estrādes pasākuma rīkotāji.Pie ieejas nemanīju, ka katram lēja mutē.Paši pieaugušie cilvēki jau vien ir vainīgi.Kas tad veido to sabiedrību,ja ne cilvēki.Smokie vēl bija normāls pasākums,aizejat kad ir sīkie, tas vispār ir vājprāts, stāvot blakus viņš tev atļausies nošpļauties pie kājām, citas sīkās pārdzērušās tā, ka tur pat uz skatuves vemj.Redziet kas notiek, ka vecāki neļauj iedzert viņu klātbūtnē.Tāda sajūta, ka tie jaunieši ir norāvušie sno ķēdes,viņi jau nenāk klausīties grupas, bet totāli piedzerties.
Runājot par tualetēm, kurš muļķis tad stāvēs klāt un pec katrām 10 min tos šudus berzīs, ja paši vien nemēkam būt kulturāli,tad tās kārtība sarī nebūs, kad pasākums beidzās, tad jau viss tiek savākts.Tā kā paši ļautiņi vien esam vainīgi, nav te ko vainot!!!!!

ES , 2006-09-05 21:03:33

Bijam uz Bad Boys Blue, koncerts sākas 23:45 (ja kļūdijos, tad ļoti nedaudz), koncerta sākumu bija jāgaida 3 stundas gandriz, kad beidzot tas sākas nebija nemazakās vēlešanas to klausīties, biju nogurusi un grībejas gultiņā, jūtos apkrapta :((((((

Den4iks , 2006-09-26 20:18:06

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet