abonēšana.. :(

Sveicināti visi preses abonētāji!! Galvenokārt gribu vērsties pie tām sievietēm (un visiem citiem), kuri šogad abonēja žurnālus Lilit un/vai Shape (latv.val-ā). Gribētu zināt vai esat sagaidījuši šomēnes žurnālu savā pastkastītē?? Diemžēl mans tā arī vēl nav pienācis :(
Nu jau nedēļu staigāju no vienas pasta nodaļas uz otru, esmu zvanījusi uz dažādiem Pasta darbinieku iedotajiem telefona nummuriem, lai noskaidrotu kur tad mans žunāls aizķēries , tai skaitā arī uz Rīgu (Protams!!), bet joprojām nekā!! Šodien Ogres sagādes daļā man pavēstīja ka žurnāls vēl nav iznācis!!! Interesanti kāpēc tad kioskos tas ir nopērkams no Janvāra pirmajiem datumiem!
Vai man vienai nav paveicies šinī jautājumā vai tiešām neviens no Lilit abonētājiem savu žurnālu vēl šomēness nav saņēmis??

agis , 2008-01-18 15:33:52

es lasīju, ja ir abonēts Lilit un Shape 2008.gadam, tad pirmais numurs ko saņems abonementi būs janvāra vidū iznākošais, t.i. februāra numurs, un pēdējais būs decembra vidū iznakošais - t.i. jau 2009.g.janvāra numurs...(tā bija žurnālā rakstīts)
bet ja bija pasūtīts arī 2007.g. tad gan ir jāpiedzen no tā, kur bija pasūtīts...man bija iepriekš ACD pasūtīts, es ar karoju ar ACD, kamēr beigās dabūju, un nu gaidu jau jauno - februāra numuru no pasta, jo šogan pastā tika abonēts :(

susurs , 2008-01-18 16:01:11

nezinu, kā šogad (nolēmu nesūtīt SHAPE :((), bet pagājušgad jānvāra numurs man atnāca tikai februārī un visus mēnešos vienmēr bija pienācis daudz vēlāk, nekā kioskos
tā mums tagad interesanti notiek, agrāk, ja bija pasūtīts vienmēr nāca pirms, nekā saka pārdot kioskos :((((

:(((((( , 2008-01-18 16:02:53

man abonements tika kā dāvana un žurnālu pasūtīja uz 6 mēnešiem. Un domāju, ka sūtīts tika no janvāra mēneša-jūnijam! Vai tas nozīmētu, ka man jāpaliek šomēnes bez žurnāliņa :(
To susurs: tad janvāra Nr esi saņēmusi???
Še tev nu bija! Gribēja cilvēks otram izdarīt patīkamu un jauku lietu, bet.... rrrrrr

agis , 2008-01-18 16:14:52

jā janvāra numuru, kurš iznāca decembra vidū dabūju no ACD (ar divreizēju zvanīšanu un prasīšanu) :)
tagad gaidu februāra nr. no pasta, īstenībā tūlīt šajās dienās jau būtu jābūt, jo parasti ap 18-datumu iznāk šie žurnāli :)
neķer kreņķi, šķiet ka tev kā pirmais pienākas februāra numurs, kam tūlīt tūlīt jābūt :)

susurs , 2008-01-18 16:18:57

Nav svarīgi ko pasūtīji. Galvenais, ka tas ir izdarīts caur Latvijas Pastu. UN tas nozīmē, ka žurnālu nebūs vispār

DD , 2008-01-18 16:38:51

nu tā preses piegādes sistēma!! sabojā cilvēkam visu prieku un tad vēl brīnās ka kītas to cilvēku skaits kuri vēlas abonēt!!
Bet par tavu- DD- komentāru, nevaru piekrist. Otrs žurnāls pienāca ar nokavēšanos, bet vismaz pienāca!!
Varbūt var atsaukties vēl kāds un pastāstīt vai ir saņēmis žurnālu!?

agis , 2008-01-18 17:50:09

Man gan paveicies. Ār šo gadu beidzu abonēt NRA, bet ar gada sākumu to sāka nest Latvijas pasts, vienīgi rēķinus gan sūdīgi piegādā mums tāds pastnieks, kurš pat 2 nedēļas pastā izņēmis visas vēstules un rēķinus un nēsā līdzi līdz brīdim kad rēķinu termiņš jau beidzies.

vienalga , 2008-01-18 19:46:42

es piezvanīju uz redakciju-pēc dienas žurnāls bija klāt!!! no redakcijas,protams

inga , 2008-01-18 20:26:03

Savu abonēto Santu,ko pasūtīju pastā saņēmu janvāra vidū,lai gan pārdošanā bija jau no pagājušā gada beigām:(.Ievas māju atkaroju tikai aizvakar,lai gan sen jau iznākusi..Atbilde pastā-mums nav darbinieku,pastniece slima utt.nu bet tad,ja nespējat nodrošināt pakalpojumu,tad kāda hrena pēc nelikvidējat to iestādījumu,kuru lepni saucat par Latvijas pastu?????????

mmm , 2008-01-19 09:58:00

Vienalga! Vai tas ir tas slavenais pastnieks! Mums tieši tāpat! kad interesējos pastā -teica"nāciet un strādājiet' -vārdusakot nav kas strādā, tāpēc pastā neko nepasūtu, problēmas gan sagādā , ja nesaņemu kvītis par pasūtītu preci, tad pati zvanu, interesējos un vēl palikusi "Mālkalnes" kvīts, kuru pastnieks nēsā sev līdz, vai iemetis kādam citam

a , 2008-01-19 13:07:41

Paldies visiem kas padalījās savā pieredzē! Vēl tikai lūgums Ingai! Vai tas bija Lilit žurnāls kuru tu atkaroji, ja jā vai vari iedot redzkcijas telefona Nr?
Paldies vēlreiz!

agis , 2008-01-19 13:52:46

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet