Skolotāja Ikšķilē!

Paziņai bērns iet Ikšķiles skolā, biju izbrīnīta par viņas audzinātāju Lauru , tā dāma laikam ir iedomājusies ka ir pati prezidentes kundze, jo viņas uzvedība un manieres ir vienkārši neizturamas (cik redzēju no malas). Nezinu kā tāds cilvēks var strādāt ar bērniem, domāju viņai būtu piemērots cits amats.

Anna , 2006-06-15 12:36:45

VAI NAV LAURA NO OGRES, TUMŠIEM MATIEM, PAJAUNA?

ZUZE , 2006-06-15 13:21:05

Ja tā ir Laura Salnāja, tad man šķiet, ka viņa patiešām rūpējas par bērniem.. starp citu, pateicoties viņa, 1.klasītes bērniem pirms pāris mēnešiem bija iespēja patusēt vienu dienu kopā ar Baibu Sipenieci (Laura ar Baibu bija apmainījušās darba vietām - Lautra devās uz radio, bet sipeniece tēloja skolotāju. Bērni bija stāvā sajūsmā.

x , 2006-06-15 13:38:37

To raidijumu dzirdeju, smiekligs bija, domaju tie radio cilveki bija izmisuši.

123 , 2006-06-15 16:52:21

Es pēc tam dzirdēju labas atsauksmes - ka viņa tajā radio esot labi tikusi galā. Pa radio dzirdēju gan tikai fragmentu, kurā viņu intervēja. Būtu jau jāprasa bērniem pašiem, vai audzinātāja viņiem patīk. Gadās arī tā, ka pieaugušajiem nepatīk, bet bērni ir sajūsmā.

Saulīte , 2006-06-15 21:17:47

Ha-ha
Rubrika NEKVALITATĪVS PAKALPOJUMS - SKOLOTĀJA!

Ince , 2006-06-16 10:32:59

Un ko tad pati paziņa ( bērna māte) - vai arī izbrīnīta par skolotājas Lauras manierēm? Cik viegli novērtēt cilvēka profesionālo atbilstību - tā no malas...

Elza , 2006-06-16 11:12:16

Viedokļi jau vienmēr būs dažādi, sevišķi jau par pedagogu darbu, bet vai paziņa, kura ir tikai "garāmgājējs" skolai un skolotājai Laurai, var spriest par skolotājas manierēm un darbu? Es šoreiz aizstāvēšu skolotāju Lauru, jo skolotāja Laura strādā radoši, ir kārtīga pati un kārtību prasa arī no bērniem. Vajadzētu Annai pastrādāt skolā...domas mainīsies...:) Būsim paši gaišākām domām , pateiksim vairāk labus vārdus skolotājiem, jo mēs visi kopā palīdzam augt un veidoties šim mazajam cilvēciņam. Arī skolotājam ir vajadzīgs atbalsts un labs vārds:) Mīlestību un labus vārdus var dot tas, kurš pats to ir saņēmis...Pacietību, labu veselību visiem skolotājiem!...kādreiz būšot arī attiecīga alga:)

Largo , 2006-06-16 16:05:01

Largo Jus esat Laura??? Un varbut ka pedagogs viņa ir normāla, bet kā cilvēks bija domats drausmigs, jo nebija minets kadā jomā. Un skolotājiem nav nemaz tik mazas algas kā visi apkārt runā, un viņi visiem stāsta (ja ir izglitiba alga arī sanāk normāla)

xx , 2006-06-16 17:14:54

Strādāju vienā skolā ar Lauru un varu teikt tikai to,ka viņa visās jomās grib būt perfekta- varbūt citreiz pārcenšas, bet visi mēs esam tikai cilvēki, no kļūdām mācāmies un Laurai ar viņas 15 gadu skolotājas stāžu, kļūdu salīdzinoši nav daudz. Šinī laikmetā,kad bērns ģimenē jau no mazotnes tiek audzināts sākt ar aprunāšanu, citu nomelnošanu, (varbūt nespeciāli,vienkārši aprunājot visus bērnu klātbūtnē un mašīnā "norejot policistus" utt.)nemaz vairs nebrīnos, ka tādas "Annas no malas" kaut ko par kaut ko izsaka savu nekvalitatīvo viedokli. Visi mani kolēģi strādā no sirds un dvēseles. Kad ir mainījušies jaunie kadri? Tad,kad es sāku strādāt- 9 gadus atpakaļ! Drīz vairs vispār nebūs,kas strādā skolā,bet tagad jau ir moderni visiem, kas pats neko nejēdz, nomelnot skolotājus. Pat sētnieces labprāt pamāca,kā jāskolo.Vai katram nav jādara savs darbs? Esmu bijusi vērot Lauras vadītās stundas- metodiski pareizas, izdomas bagātas un bērniem patīk.Kāpēc tad, uzsākot gaitas 1.klasē, vecāki saviem bērniem pieprasa tieši Lauru? Pirms uzsākt kādu nomelnošanas akciju, izpēti, Anna,situāciju. Domāju,ka vispirms Tev jātiek galā ar saviem kompleksiem nevis jāapskauž Laura par to, ka viņa prot sevi pasniegt!!!
Un vispār- kas no šīs papļāpāšanas mainīsies? Nākošreiz Lauras vārda vietā var parādīties "ANNA." Cik pamatotas tad būs šīs apsūdzības? Ja nav, ko darīt- labākais dakteris ir darbs!

xx Lai cik laba izglītība būtu skolotājam,inflācijai mēs pakaļ netiekam. Man ar bakalaura un maģistra izglītību kopā ar 9 gadu darba stāžu kā direktora vietniecei uz papīra 1.septembrī tika aprēķināti Ls 224. Noņemiet 3.daļu nost par šo saspringto, nervozo darbu. Kurš vēl tik ļoti mīlētu bērnus(pie tam vēl svešus,kas laika gaitā kļūst kā savējie),ka par šādu summu būtu ar mieru audzināt klasi ~ 23-29 skolēnus un vēl uzklausīt mūsu ambiciozos vecākus,ja ne mani kolēģi! Un visi pārējie skolotāji arī. Kad beidzot vecāki un valsts sapratīs,ka bez izglītības (skolotājiem) nevar iztikt? Varbūt labāk mēģināt palīdzēt, nākt uz skolu ar idejām un ierosinājumiem, nevis tad, kad tuvojas 2.semestra beigas un ūdens sāk smelties mutē. Tādi jau mēs esam- naski uz ķengām. Diemžēl...

Aija , 2006-06-16 19:24:37

XX!!- Neesmu es Laura, bet ar izglītību saistīts cilvēks gan. Tikai man nezin kāpēc ir "aizķēries" labais, ko esmu dzirdējusi ne tikai šajā gadījumā par skolotāju Lauru, bet vispār.... Arī bērnos jebkurā gadījumā vispirms saskatu to labo...Cik vien ir iespēja- cenšos norobežoties no negatīvā, tas atņem spēku. Bet spēka man vajag daudz, jo strādāju ar bērniem un savu sirds mīlestības lielu daļu arī atstāju viņiem, jo manā darbā savādāk nevar. Vai nemīlēts bērns var labi dziedāt???
Ir gan skolotājiem mazas algas, tas pat nav jāklausās apkārt no tiem, kas runā. Pajautājiet pašiem skolotājiem, bet ko nu strīdēsimies! Skolā trūkst pedagogu- visās jomās! Nāciet, strādājiet, skolas Jūs gaida!
Ziniet, nesen izlasīju patiesus vārdus: "Dusmas vajag viegli palaist vaļā, netīksminoties un netiražējot negatīvo ne sarunās, ne interneta portālos ar nejaukiem komentāriem. Dzīve ir pierādījusi, ka ļaunums ir atgriezenisks bumerangs. Tas automātiski lido atpakaļ pe metēja. Cilvēki izšķiež par daudz laika ienīstot citus, lai gan īstā vainīgā mēdz būt viņu pašu skaudība."
Ir vasara, atpūtīsiemies visi un tad jau ari domas kļūs gaišākas! Anna, pasmaidiet, nav jau tik traki! Vienkārši neesiet bijusi Jūs vai varbūt arī Laura šajā dienā īstajā omā- kuram negadās! Gan jau kādreiz no malas paskatoties arī Jūsu manieres nav nevainojamas, mēs visi esam tikai cilvēki:):)

Largo , 2006-06-16 21:21:26

Īstenībā tā tauta jau aiz bezdarbības nezin ko darīt.Vienīgais kas atlicis,ir aprunāt skolotājus,ugunsdzēsējus,policistus un mediķus,jo viņi maksā nodokļus un strādā uz inaciatīvu,bet tie kas nemaksā valstij nodokļus un pelna zagtos miljonus tas ir normāli.Es pats esmu viena šī aroda darbinieks,ziniet nekāds cukurs tas nav,bet kādam tas darbs ir jādara un jums par to ir tikai jāpriecājas,ka vēl ir tādi cilvēki kas to dara.

doka , 2006-06-19 20:19:40

Paldies,ka tik daudz laika man veltījāt.Ja Annai ir kādi jautājumi,lūdzu,griezies pie manis!Vienmēr laipni gaidīta!Laura

Laura , 2007-09-19 16:49:14

laura, nenem to nopietni, te visi visus tik aprej, nekā laba nedzirdēsi....tikai žēl,ka zem nikiem jāslēpjas un par savu teikto nav jāatbild.

es , 2007-09-19 19:44:14

LIELS PALDIES Jums skolotāji, ka māciet mūsu nebēdņus!
Jāpiekrīt par 100% doka rakstītajam.
Šādas "Annas" laikam ir cackas, ja jau sāk piekasīties manierēm utt., drīz jau ķersies klāt skolotāju apģērbam, šī nav tā apģērbusies, šī nav pie friziera bijusi. Stulbums!

Aga , 2007-09-20 11:50:26

Man šķiet, ka Ogrenets varētu tomēr neļaut publicēt personīgos apvainojumus konkrētiem cilvēkiem. Vai arī, ja gribi pateikt, ka kāds konkrēts cilvēks ir slikts, tad to vari darīt bez segvārda

JJ , 2007-09-20 15:58:27

kāds sakars frizierim un izskatam, tur runa bija par attieksmi un runāšanu!!! Jo ja viņa ir iedomīga tad neko nepadarīsi.

to aga , 2007-09-20 16:21:30

Laura, kā kolēģe (lai gan neesam personiski pazīstamas) vēlu - turies un neņem to visu pie sirds! Lai jau tie suņi rej...

ilze , 2007-09-20 16:39:37

tad jūs tur kucēnus mācat skolās??:)))) re, kāda izrādās ir jūsu attieksme pret bērniem.... vecākus par suņiem, bērnus....?

ieva , 2007-09-20 17:05:47

Mīļo Ieviņ!!! Tā esat Jūs, kas nosauca bērnus par kucēniem, ne skolotāji... Un tā ir Jūsu attieksme gan pret bērniem, gan pret skolotājiem! Un skolā kad gāji- vajadzēja mācīties...tad zinātu, ka ir arī sakāmvārdi!!! Un vēl- šī diskusija skaidrāk par skaidru parāda- problēmas ar skolām un bērnudārziem ir vecākiem, nevis bērniem. Skolotāji tiek galā gan ar 10, gan ar 20, gan 30 bērniem, bet dažs labs vecāks pat ar vienu savu atvasi nevar atrast kopīgu valodu. Tā lūk! Sāciet mīļie vecāki pameklēt vainu arī sevī , un tad ķerties klāt skolotājiem!!!

arī skolotāja... , 2007-09-20 19:52:19

Redzi nu, Laura, Tu vienmēr gribi būt perfekta, bet visiem jau vienādi neizskatās. Tu jau arī pārējos bieži vērtē pēc apģērba un saviem ieskatiem, arī pret kolēģiem izturies tāpat, lai cik tas nebūtu smieklīgi,- arī Tavi gadi neiet atpakaļ, tad kāpēc tik nicinoši izsakies par gados vecākiem kolēģiem?Nebrīnos, ka arī uz mēnesi aizšausies, lai izskatītos perfekta.Tas labi, tas labi, bet katram labāk izdodas savs darbiņš. Kāpēc arī Tu uz citiem skaties no augšas?

meenestinš , 2007-09-20 20:39:30

Jā, viens otru aprej visās jomās - vai tie būtu autoostas cēlāji, frizieri, fitnesa treneri, skolotāji vai kādas citas profesijas pārstāvji... Ak, šī cilvēku daba!

Mince , 2007-09-20 22:37:39

Vēlreiz paldies visiem-gan laba vēlētājiem,gan tenku vācelēm...Laura

Laura , 2007-09-21 17:21:17

laura salnaja ir mana skolotaja un vinja ir super..tieshi vinjas del mes tikamies ar baibu sipenieci

bety , 2009-01-15 20:56:55

ak jā atceros šo raganu, man skolas laikos vienmēr ir bijis bail no viņas, viņa izskatījās tada barga. Man škiet, ka šai "lēdijai" piestāvētu sado-mazo stiliņs, un ar pātadzinu rokā....

Liekule , 2009-01-16 09:19:59

Mīļie cilvēki,ja nav nekā laba ko teikt,tad klusējiet,jo jums tiks atprasīts katrs reiz izteiktais vārds un katra reize,kad jūs aprunājat. Vai jūs zināt,ka ellē aprunātaju dvēseles divtik cieš...?

Ieva , 2009-05-19 11:16:40

Ak, jā!Laura Salnāja ir mana skolotāja.Man Laura patīk.Viņa ir atraktīva un labi māca.Pagaidām viņa ir arī jauka.Viņa vismaz mani māca ļoti labi pateicoties Laurai arī esmu tikusi uz pilnīgi visām olimpiādēm kas man ir bijušaas........

LijaKlija , 2012-03-10 15:09:04

LijaKlija : Nu tu gan uzraki vecu tēmu :):) Man ar tāpat kā tev "Man Laura patīk" forša učene.

Lunis , 2012-03-10 16:53:09

vnk nožēlojami latviski standartiski, profesionāli & "perfekti", "profesionāli" mākam "norakt" JAUNOS, ne-tradicionālos kolēģus, "noslīcināt" viņu pirmos "kucēnus"! => latviešu tradicionālais ēdiens = latvietis jebkur riņķī apkārt Ogrei, Ikšķilei, Ķeguma novadam. Skaļu rīkli azotē visapkār krūt' izriezušām latvju tautu meitām (ievām- sievām), bļaurēm, liekulēm, aizmugures runātājām bazūnēt, bojāt sava bērna morāli, mežģīt jauno, anti-padomejisko standartu skolotāju profesionalitāti un karjeru !

ne-smiekls , 2012-03-11 13:00:25

ne-smiekls : Uuuu texsts , tas kāds makslīgais intelekts vai google translate bija ?

Lunis , 2012-03-11 14:28:40

kas tas tāds mākslīgais intelekts, ja katram pašam ir savs dabīgais smadzeņpods???
Vai Tu vienmēr un visur izmanto reti labi kvalitatīvo Googles translati?
P.S. Personīgi ir tikai pa-senāka pieredze, kā "vārnu bars" paknābā karjeru, uzsākot nopietnākas darba gaitas.

ne-smiekls , 2012-03-13 11:16:42

ne-smiekls : Da nu šamai blondīnei gan jau nekas neskādēs , ne tik smuka bet dumja ar nav :):)

Lunis , 2012-03-13 13:21:22

Jauka sieviete un stingra skolotāja bērniem. Mans bērns arī mācās pie Lauras! Lai Tev izdodas Laura!

cilvēks , 2012-11-16 15:59:51

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet