Ūdens

Gribētu pajautāt kaadam no Malkalnes- Kaapēc karstais ūdens ir brūns?Vasarā tik bieži atslēdza ūdeni un tagad vēl šad tad atslēdz "tipa" lai uzlabotu santehniku, bet kāpēc man ir brūns, rūsains netīrs ūdens?Un par šō netīro ūdeni tiek piemērota neadekvāta samaksa.Maksāju kārtīgi, bet gribu saņemt normalu tīru ūdeni!
P.S. Tas nav kad veic remontdarbus, bet gan regulāri!!!!

Gufija , 2007-12-21 10:34:30

Aha, Sūnu ielā kāpēc brūns ūdens?? Vannā baiss paskats, neriskēju plunčāties šodien!!:(

Ieva , 2007-12-21 12:23:15

Mums Ciemupē vienmēr ūdens ir brūns. Citrreiz vairā k, citrreiz mazāk, bet brūns. Arī vannas un podi no tā paliek brūni, bet arī mēs maksājam kārtīgi, arī kā par dzeramo ūdeni. Laimīgie ,Jūs, tur Ogrē , kam tikai dažreiz ir brūns...

LLA , 2007-12-21 22:34:29

Man mājās arī kādreiz bija bieži brūns, sevišķi nepatīkami bija tad, kad mazgāju veļu un pēkšņi sāk tecēt brūns, bet tad nomainīja stāvvadus un ko tur vēl nomainīja un kopš tā laika ūdens labs. Speciālisti skaidroja tā, ka tās caurules ir sarūsējušas un ūdens straume rauj sev visu līdzi. Tagad ir plastmasas caurules.

Mince , 2007-12-22 08:04:54

Tas nav TIKAI DZREIZ....Tas ir regulaari.....Diemzjeel :(

Gufija , 2007-12-23 17:54:48

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet