Baltkom

Vakar 3 februārī visu vakaru televīzoru nebija iespējams neko redzēt kaut kādi traucējumi sistemātiski traucēja

Es , 2021-02-04 09:39:06

Tagad visi paries no Tet pie Baltcoma un vispār neko redzēt nevarēs.

bbbb , 2021-02-04 11:08:59

Mēs būtu laimīgi,ja Doles ielā būtu iespēja Baltcom internetu. Diemž'el neviens nevelk kabeli.Mums jāmokās ar mobilo internetu,kas ir tik drausmīgi lēns,ka nav iespējams normāli filmas redzēt.

Doles ielas cilvēks , 2021-02-04 15:36:03

Visiem ieteicu pāriet uz Baltcom. TET ne piezvanīt, ne sazināties. Vispār nevēlas sazināties. Un programmas solīja sakuma to ko solīja , pēc tam pilnīgi daudzas nomainīja, sevišķi par ceļojumiem un dabu. Liek pēc skatītāju izvēles. Biju pie Baltkom TV , nožēloju ka aizgāju, jo saziņa ātra un darbinieki atsaucīgi. TET vispār kaut kādi susliki savākti.

čiriks , 2021-02-04 21:30:59

Visi nevar.Arī mūsmājās nav un nekad nebūs pieejams Baltcom.Tā ka visām savrupmājām,visām neliela izmŗēra mājām ,kas ir vairākdzīvokļu ,būs vien jāmokās ar TET.

sūna , 2021-02-05 10:57:35

Предлогаю байкотировать и уходить от ТЕТ. Что касается Балтком, думаю это не надежно. Так как то же не надолго. У них у всех одна и та же шуцманская политика. Ставте спутниковые тарелки, ищите умных людей иподключайтесь через интернет. Будете иметь 200- 300 каналов, за очень небольшие деньги.

ха ха , 2021-02-06 07:25:43

Baltcom i tak urezal Rossiju,net novostej na pervom,vse politiceskie programmi otkljuceni,ostalasj poka odna programma 60 minut,na latvijskom smotretj amerikanskie filmi nadoelo,i cerez 20 minut odna reklama,nevozmozno smotretj .

Una , 2021-02-06 18:38:16

brauc uz rus vai belorus, tur rāda politiceskije programmas, kas Tev ļoti aktualas un pareizas.

unai , 2021-02-07 10:19:01

Cilvēk,nu ko tu māci citus dzīvot! Kur kurš brauks vai nebrauks,izlems pats! Tev taču padomu neprasīja!

***** , 2021-02-07 13:30:24

Vatei tagad liela bēda kā Anglija aizgāja no Eiropas Savienības tā visas tur sareģistrētās Raškas fašistu kanāliem reģistrācija Eiropas Savienībā tutū :D :D Jaunu reģistrāciju citā EU valstī šiem nedabūt un tātad skatīties viņas būs nelikumīgi un sodāmi no autortiesību viedokļa. Menti pieķers ar nelegālām programmām kabeļu tīkos būs mēmais sods. Var likt satelītu bet tas tik privātmājās praktiski .

Lunis , 2021-02-07 21:02:41

Interneta ātrums, priekš valstis ar vienu no ātrākajiem internetiem, ir diezgan bēdīgs manā galā, jo joprojām jāsēž uz DSL pieslēguma, kas ir kāds 1mb sec, bet kas jāsaka - ir tas, ka ātrums neatkarīgi no nekā, ir stabils, un parastajai mājsaimniecībai apmierinoš uz šodienu.
Skatoties uz mūsdienu datu parametriem protams jau sāk ūdens mutē smelties. Kopumā........ tā nav liela problēma par ko pārdzīvot, jo drīz tāpat būs 5G visdrīzāk un tur jau plašumi neizmērojami.

Bet jautājums: Kas visiem šīs sarunas komentētājiem ir pret Tet, skatos daudzi raksta savas negācijas, varbūt neesmu informēts par kautko, kas būtu jāzin ?

Tet ir salīdziinoši dārgs kantoris, bet pretī liek savu stabiliitāti, kas nav mazsvarīgi...līdzīgi kā tas ir arī LMT.

TET lietotajs , 2021-02-08 13:37:42

Izdzēsa tos propogandas RU kanālus kurus skatījas tie, okupantiem pielidzinamie, kuri neprot savos 50gados maxima palūgt gaļas pardevejai to ko vēlas Latviešu valodā. Tie kuriem mājās pie sienas karājas "piekurīts" paklājs ar Ļenina bildi dieva vietā..
Boikotētāji atradušies...tfu

Интерне́т , 2021-02-08 13:51:05

Nemurgo! Ne jau katrs grib skatīties nēģerus un rietumu propogandas kanālus.Grozies kā gribi,propogandas kanāli ir gan vieni ,gan otri.Tikai jautājums,kuru batonu gribas tai ausī. Un runājot par 50+,tad savi vecie cilvēki jāciena.Mana tante 82 gados dzīvo pie meitas Anglijā ,ne vārdu nesaprotot angļu mēlē.Nevienam tai valstī netraucē,ka viņa skatās kanālus savā dzimtajā valodā.Un nav ko tik baidīties no propogandas.Dzelzss aizkaru it kā jau pacēla.Runāja taču par brīvību.Ja jau es esmu brīvs,tad nedomājiet manā vietā ko man skatīties,kur iet,ko ēst,kuru raidstaciju klausīties utt.

Jānis , 2021-02-08 21:29:45

Doles ielā ir tak TET kabelis. Slēdzies tam klāt un skaties filmas bez bremzēšanas.

Doles ielas cilvekam , 2021-02-08 21:55:53

tu esi stulbs,tava latviesu valoda nevienam talak Latvijai nevajag,ka tu runasi ar lietuviesiem nezinot lietuvu valodu,tikai krievu valoda,kura tagad visur vajaga,skaties talak savam degunam,ja neko nesaproti,es stradaju arzemes un zinu,tie kas nerunaja krievu valoda atri iemacijas .

to internet , 2021-02-08 23:36:14

Я вам, шуцманской стае собак, ( Луня, интернет) чуть попозже отвечу. Если только бдительный, а главное демократичный Ogrenet мне позволит. ха,ха.

ха ха , 2021-02-09 07:38:48

Jānim: Nav jāskatās arī Latviešu ziņas un raidījumus, jo mums pašiem savs populistikskais aparāts gana labs.Manuprāt MEDIJI(JEBKURI) ir cilvēku zombēšanas mašīna. Neesmu pētijis/skatījies citu valstu medijus, bet paklausoties RU cilvēkus, kas skatās RU medijus -saprotu kad nav tur labi, ja cilvēks var pateikt kad PSRS - tie bija laiki un Putiins ir līdera paraugs. Tīri mans subjektīvais viedoklis. Runājot par veciem cilvēkiem - nav jau tā ka nevar iemācīties arī vecs cilvēks 50+. Man dzīvo Angliijā paziņas kuriem vecāki atbraukši pie viņiem, ap 50-60g, nemāk tekoši runāt, bet pateikt ikdienišķas frāzes viņi māk, vieni pat Part time darbos iekārtojušies fabrikās. 82 gados - piekrītu ka neiemācīsi tik vegli. Bet parādi Latvijā kādu kas 80 gados ir atbraucis no Krievijas. Te runa ir par principu 82 gadus vai apslēptu naidu. Rekur jau zemāk varam lasīt viedokļus kapēc cilvēki nemācās - "kam tad tā Latviešu valoda vajadzīga" atbilde "LATVIEŠU tautai!!!" jo valsts valodu var nezināt - ciemiņš, idiots vai okupants, kurš uzspiež savu valodu ".
Es darba ietvaros nodzīvoju Polijā 2 gadus un Poļu valodu iemācijos diezgan ātri.
Mazs ieskats mūsdienu skarbajā realitātē - https://www.youtube.com/watch?v=tU5Rnd-HM6A&ab_channel=Allegro

TO INTERNET: Ar lietuviešiem, igauņiem, vāciešiem, francūžiem, spāņiem, u.c komunicēju angļu valodā, jo viņiem tā vieglāk. Tevis pieminētajā Lietuvā, cilvēki zem 40 Ru valodu zin aptuveni 20%, 60% var paburtot kautko, bet labprātāk izvēlas angļu, pārējie nezin vispār, jo nevajag/negrib .Zinu - jo ikdiienā strādāju arī ar LT cilvēkiem. Piekrītu ka LV valoda nekur ārpus LV nav vajadzīga, dominējošās ir Angļu, Krievu - bez jebākdām diskusijām, bet kā pats apgalvoji - līdz Latvijas robežām, būtu normāli to zināt.

Интерне́т , 2021-02-09 11:36:52

Visās tautās ir idioti, bet visiem mums ir kas kopīgs - mēs esam cilvēki. turpmākās replikas vērstas man paliks bez atbildes, jo pat negrasos šeit atgriezties, mīļā pašmiera dēļ.
Tā jau ziedoju sava viedokļa izklāstīšanai, pusi pusdienlaika. Patīkamu dienu!!!
"ха ха" - turies vecais, viss būs labi!!

Интерне́т , , 2021-02-09 11:46:36

Nenīdīšu krievu tapēc ka viņš ir krievs,nemīlēšu latvieti tapēc,ka tas ir latvietis.Cilvēks vai nu ir ,vai viņa nav.Un valoda šeit nav noteicošā.Tad ,ja kāds nezin tās valsts valodu,kurā dzīvo ,ir viņa paša sāpe.Tici man,tāda dzīve ir grūta.Man nenāk ne prātā pārspriest kāpēc kāds zin kādu valodu ,bet cits nezin.Man vienalga,man netracē.Toties cenzūra traucē.Aizliegšana jau ir bijusi.Tas ir ceļš uz nekurieni.Neko nevar aizliegt-ne alkoholu,ne narkotikas,ne seksu,ne kādas raidstacijas vai kanālus.Tas tikai rada pretestību un naidu.Tai skaitā arī visi patreizējie aizliegumi.Problēmas jārisina citām metodēm.Jāmeklē cēlonis ,ne jau jācīnās ar sekām.

Jānis , 2021-02-09 12:43:08

esmu dzimusi Latvija,bet virs krievs,gimene runajam krieviski,berni ari,ta ka tu pats brauc uz arzemem tualetes mazgat.

to Unai , 2021-02-11 23:25:49

skaties savas latviesu kanalus,tur nav ko redzet,nekad neskatos latvijas raidijumus,viss primitivi un reklama pec 20 minutem,es pat Vacija skatiju krievu kanalus,nekadi aizliegumi nebija,tas tikai musu stulba valdiba to var pielaut.

Lunim , 2021-02-11 23:35:27

Esmu latviete,bet arī Latvijas kanālus gadiem neieslēdzu.Tur nav ko redzēt vai dzirdēt.Valstiņa maziņa,negāciju pārņemta.Tādi ir šie ziņu kanāli-panikas un baiļu sējēji.Un turklāt visu valstu kanāli ir tādi.Tur nav ko cenzēt.Un vispār,cenzūra ir totalitārisma sākums.Žēl,ka krītam atpakaļ.Atvaļinājumos braucot,visās pasaules valstīs varu skatīties jeb kādus kanālus.Un ja jau Vācijai,Anglijai un citām vakareiropas valstīm nav iebildumu pret Krievijas kanāliem,kā gan mums viņi varētu traucēt?

Rūta , 2021-02-12 09:57:11

Ienīdīšu tādus kā Jānis , tāpēc ka viņš redz tikai savu pakaļu. Un arī Baidena pakaļu nākotnē. Ne velti Baidens pateica , ka pusi cilvēces ,tai skaitā Jāni pataisīs pat transgenderiem. Lai labi garšo.

čiriks , 2021-02-12 14:16:36

Tu kaut sevi mīli?Nu kaut dažreiz?Kas tev nepatīk Jāņa viedoklī? Tas,ka cilvēkus nedrīkst dalīt pēc valodas piederības,ādas krāsas,tautības un pat pēc seksuālās piederības.Tu konstitūciju labāk pārlasi.Ja nepatīk savas valsts konstitūcija,var būt lietderīgi pameklēt sev piemērotāku.Beidz citus nīst,arī pašam būs labāk! nebojā karmu un arī tev viss būs labi.

######## , 2021-02-12 19:41:07

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet