slimnīca

Pa nezinu,sūdzēties,jeb izteikt pateicību.Apdedzinaju roku,sametās čūlas.Skartais laukums neliels.Čūlas pārplīsa pirms trīs dienām.Tagad roka nopampusi,sarkana,sāpīga un jela.Saprotu-jāapstrādā.Mājās nekā nav.Nu slikti,bet tā gadāš.Zvanu uzņemšanai,prasu vai var aizbraukt,lai paskatās .Man prasa par vīrusu.Es,kā godīgs cilveks ,saku patiesību,ka 4.martā saslimu.Temperatūra 37,2,sāp kakls,iesnas,klepus,spiedoša sajūta zem krūšu kaula.Par vīrusu tikai runāja un uzskatīja,ka valstī nav saslimšanas.Nedaudz trūka elpas,bet par vīrusu pat nedomāju.Inficēties varēju tikai Ogres dienas stacionārā.Pat veikalā nebiju apmēram 20 dienas pirms saslimšanas.Tagad iet trešā ned.Jūtos labi.Ogre atteicās apstrādāt roku.Apkārt nestaigāju,vīrs saslima ar to pašu dažas dienas pēc manis.Vairāk nevienu neesmu inficējusi.Var būt vēl kadam no dienas stac.bija tādi simptomi? Pierādījuma par vīrusu man protams nav,tāpat kā uzņemšanas nod.Tā arī dzīvošu ar neapstrādātu roku.Gan sadzīs.Jūtas dalītas.Esmu vesela ,bet taisnību vairāk nekur neteikšu.Negribu problēmas.

####### , 2020-03-22 15:40:24

sanak ka Ogres slimnica baidas no koronavirusa un vari majas nomirt ,neviens no Ogres slimnicas neatbrauks.

Viktors , 2020-03-22 19:54:27

66016001
tas ir tel.nr., kur sniegs padomus pa tel., nopirksiet medikamentus un viss būs ok!

inga , 2020-03-23 07:42:00

Un ko tu gribēji, lai Ogres slimnīca pieņem, kur pašiem nav nekādu aizsarglīdzekļu? Ja ir tāds pazīmes, kur garantija, ka tas nav covid? Varbūt vērts tomēr veikt to analīzi, turklāt, ja vēl kāds mājās saslimis. Ogres slimnīcā to neveic, ir speciāls telefons 8303, kur jāzvana.

vīruss , 2020-03-23 08:57:35

Kādas pazīmes? Es jautāju vai kadam ,kas apmeklēja Ogres dienas stacionāru laikā no 19.02. līdz 4,03. bija tadas pazīmes.manas pazīmes sen beigušās.Trīs nedēļas neturas nevienas pazīmes.Par to vajadzēja domāt,kad noriteja slimība,bet nevienu tas neinteresēja,jo nebija temperatūras.Analīzes ņema tikai atbraucējiem un brīvprātīgi.

####### , 2020-03-23 10:44:49

Zinu Ogrē vairākus cilvēkus,kas šobrīd slimo ar šādiem simptomiem.Slimo ļoti viegli.Protams,ievēro pašizolāciju.Neviens nevēlas citus aplipināt.Veiksmes visiem! Ieverojam piesardzību,domājam par vecākiem un vecvecākiem,jauniešiem un vidējai paaudzei viss ir ok.

Rūta , 2020-03-23 11:39:29

zinu cilvēku, kurš te nesen slimojis ar svīšanu, sirdsklauvēm, 37 grādiem, sāpošu kaklu. Zvanījis tikai ģ.ārstam. Ģ.ārsts ieteica dzert šķidrumu vairāk, un pec nedeļas uzaicināja uz kabinetu. Tagad pamazām paliekot labāk. Uz veikalu arī esot bijis. Un kas to var zināt, kas viņam bija?!

Airisa , 2020-03-23 15:52:13

n

aha , 2020-03-23 20:33:48

NEVIENS JAU ISTI NEZINA ,KADAS IR PAZIMES JAUNAJAM VIRUSAM .KA KURAM ..TAS IR DAZADAS.

susurins , 2020-03-26 13:27:28

Nu un ko tad darīt? Visi bauro,bet var būt kāda daļa jau esam izslimojuši.Arī mūsu ģimene marta pirmajā pusē slimoja tieši ar pieminētajiem simptomiem.Vienu vakaru bija tik grūti,ka bija doma zvanīt neatliekamajiem.Kamēr saņēmos,sapratu,ka tiksim galā paši saviem spēkiem.Ārā gan negājām 2 ned,.,bet esam pensijās un varam atļauties.

Valdis , 2020-03-26 18:08:31

Vai tad cienītajai ģimenes ārsta nav ! Nu neticu gan...

nē nu , 2020-03-26 19:46:54

Kam tu netici? Tam ka vīrusu Latvijā viegli izslimo? Ko tev ģim.ārsts aplīdzēs? Ja viegli simptomi jāsēž mājās,jādzer daudz šķidrums un nedrīkst 2 ned.vazāties.Tas arī viss! Ja smaksi-sauc ātros.KO es tev stāstu.Saslimsi,tad redzēsi,kā tas ir.Vismaz man sezonālā gripa norit parasti daudz smagāk.Salasās visādas muļķība,sēž un trīc!

to nu nē , 2020-03-26 20:09:43

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet