Čakstes ielas autobusu pieturas

Čakstes ielas autobusu pieturas laikam nepieder nevienam, soliņi sapuvuši un sabiruši ,jaunā autobusu pietura pi Indrānu ielas nav nemaz vecajā vietā bet attālu-kur te rūpes par iedzīotājiem? Izskatās vairķ par līdzekļu izlietošanu.

Juris , 2019-05-14 20:07:50

A Hu... vienkārši! Savediet vienreiz taču kārtībā to Č.Prospektu!!!!Stāv divi idiņi, tik rokas plāta un cigares ļuļķē, vēl divi purni:- tipa strādā, bet uz priekšu ļoti lēni viss kust....pi.,pi--c vienkārši!!!

Lolita , 2019-05-14 21:29:47

tehnoloģiskais pārtraukums, jāvelk laiks, summa liela, nevar tā ātri uztaisīt jo tad būs aizdomīgi liela samaksa !

Dome , 2019-05-15 10:16:15

Sveika kundze un kungs;
  Es esmu fiziska persona, kas izsniedz aizdevumus ikvienam, kurš vēlas saņemt finansiālu palīdzību.
Tas ir aizdevums starp privātpersonām ar ļoti vienkāršiem nosacījumiem. Mans piedāvājums ir no 2 000 līdz 8 000 000 eiro.
Mana procentu likme šī aizdevuma laikā ir 3%, un atmaksa tiek veikta katru mēnesi.
Ja jums rodas interese, sazinieties ar mani pa e-pastu: nislandet@gmail.com vai whatsapp: +2 296 738 0578

Aexandra , 2020-03-05 19:40:48

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet